robiąca pozycje jogowe w najdziwniejszych miejscach na świecie

Sonia

Hej! Jestem Sonia i uważam się za szczęściarę móc łączyć swoją pasję z pracą będąc właśnie liderem podróży. Uwielbiam inspirować i pokazywać ludziom jaki piękny jest ten świat a i ja w zamian także wiele dostaję - poznaję Was, uczestników podróży. KAŻDY z Was uczy mnie czegoś nowego a nasze wspólne chwile, przeżycia, rozmowy, ekscytacje i nieprzewidywane zwroty wydarzeń pozostają w mojej pamięci na długo. O mnie prywatnie? Najwięcej o mnie mówią moje pasje a są nimi przede wszystkim: -Aktywność fizyczna - crossfit-ująca joginka, tańcząca salsę, biegająca 20km na rozgrzewkę, skacząca na rampach w rolkach, uzależniona od fitnessu, kochająca sztangi. Na siłowni spędzam podobno za dużo czasu a sport stał się moim "zdrowym uzależnieniem". -Medytacja, energia, siły natury, holistyczne podejście do życia - spirytualna ze mnie dziewczyna! -Koncerty i festiwale muzyczne - jestem w stanie polecieć na inny kontynent bo jakiś festiwal wydał mi się ciekawy... -Zdrowy styl życia- żrę trawę (czyt.weganka) -Chemia. Nie pytajcie, nie oczekuję, że to zrozumiecie. Ja po prostu lubię liczyć zadania z chemii... Bardzo lubię... -Góry. Weszłam na 5500m wygrywając w ten sposób z astmą. To zdecydowanie coś z czego jestem dumna. I zawszę będę powtarzać, że nasze słabości (np.choroby) nie mogą nas ograniczać i jeśli się chce to -przy włożonym wysiłku i pracy - wszystko można osiągnąć. -No i... skoro poza granice Polski podróżuję średnio 2 razy w miesiącu to śmiało mogę stwierdzić, że to właśnie podróże są moją największą pasją! A czego spodziewać się podczas podróży ze mną? 101% pozytywnej energii, inspiracji, dzielenia się historiami i doświadczeniem podróżniczym, małej ilości snu (najpierw narzekacie a potem mnie kochacie bo "tyle zobaczyliśmy!"), no i...przytulaków bo uwielbiam się przytulać :D

Więcej o mnie

Podróżuję, bo...

uważam, że nic nie uczy i nie zmienia człowieka tak bardzo jak podróże. Uwielbiam poznawać nowe kultury i mentalności ludzi – dzięki temu stałam się bardzo empatyczną i otwartą osobą. Uważam, że to ludzie, których spotykamy w podróży są najważniejsi.

Kocham i przyrodę i duże miasta. Moje 2 ulubione miejsca na Ziemi? Najlepiej czuję się w Nowym Jorku i w… Himalajach.

Podróżuję tylko i wyłącznie w stylu backpacker-skim czyli z plecakiem przez świat. Nie lubię hoteli i nigdy nie byłam na wakacjach all-inclusive. Śpię u lokalnych ludzi (np. których poznałam 2h wcześniej 😀 ), w hostelach, w namiocie. Dzięki temu poznaję prawdziwość danego kraju a nie tylko jego turystyczną część.

A do podróżowania zarazili mnie rodzice – od najmłodszych lat zabierali mnie w podróże po Europie i dlatego teraz nie boję się sama polecieć do Afryki czy Azji.

Moje podróżnicze marzenie...

Kanada!

Moje 3 supermoce

Organizacja i planowanie – wszystkiego: czasu, podróży, ubrań w szafie, czekolad w kuchni 😀

Genetyczny dziwak – umiem zrobić coś co potrafi tylko KILKA (dosłownie) osób na świecie. A co, to pokażę Ci podczas podróży 😛

Empatia!

Kraje, w których byłam...

Australia, Nepal, Chile, Mjanma (Birma), Botswana, Namibia, Malezja, Brazylia, Zambia, USA, Kuba, Puerto Rico, Indonezja, Islandia, Dominikana, Tanzania, Jamajka, Malediwy, Tajlandia, Maroko, Austria, Niemcy, Francja, Bułgaria, Dania, Anglia, Grecja, Węgry, Włochy, Holandia, Norwegia, Szwecja, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Czechy, Ukraina

Moje top 3 miejsca na ziemi

Chile

Przyroda, przyroda, przyroda! W Chile weszłam na 5500m i oglądałam gwiazdy w najlepszym miejscu na świecie do obserwowania nocnego nieba!

Nepal

Nepal to mój kraj numer 1! Kultura buddyjska jest mi bardzo bliska a 2 tygodnie spędzone w Himalajach to najlepszy czas w moim życiu!

Kuba

Kubańczycy zarażający uśmiechem, wszechobecna salsa, przepiękne plaże – Kuba to mój raj na Ziemi 🙂

Moje poprzednie wyprawy

  • Kraina Ognia i Lodu
  • Magia Buddyzmu
  • Adventure
  • Gdzie smok schodzi do morza
  • Spływ wielkanocny
  • Wyspa nie z tego świata
  • Noworoczna impreza na Marsie

Wyspa nie z tego świata

Kuba

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic