Jordania Family

Poszukiwacze zaginionych skarbów
Wybierz termin

Poszukiwacze zaginionych skarbów

Poziom trudnościq
i Łatwy arrow

Wyprawy dla każdego – niewymagające dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Transport
wygodnymi, wynajętymi środkami transportu (z kierowcą lub bez).

Komfortq
i Podróżnik arrow

Nocować będziemy w lokalnych hotelikach lub w lokalnych guesthousach, zazwyczaj w pokojach 2-5 osobowych. Łazienka w pokoju lub wspólna na piętrze.

Rodzajq
i Family arrow

Podróż z najbliższymi, żeby wspólnie przeżyć przygodę życia to jest pomysł na wyprawę marzeń. Program dostosowany do najmłodszych uczestników, stawiających pierwsze kroki w najdalszych zakątkach świata. Aktywności i atrakcje w połączeniu z relaksem i edukacyjną forma odkrywania świata.

Dlaczego warto z nami jechać?

icon Poznacie uczucie unoszenia się na powierzchni Morza Martwego – i to bez umiejętności pływania!
icon Zasmakujecie tradycyjnej, beduińskiej kuchni i najsłodszej herbaty tego regionu świata
icon Niczym Indiana Jones, odkryjecie skarb Petry – perły Jordanii, jednego z cudów świata
icon Przekonacie się, jak żyją koczownicze ludy pustyni – Beduini
icon Przekonacie się, jak to jest, przenieść rzeczywistość z gry komputerowej do prawdziwego świata w trakcie pustynnego rajdu jeepami 4x4
icon Zobaczycie podwodny, malowniczy świat Aquaby – i kryjące się w jego głębinach skarby czekające na odkrycie
icon Naładujecie baterie na najpiękniejszych plażach Morza Czerwonego tego regionu
icon Będziecie się świetnie bawić w solistowym towarzystwie – i w towarzystwie najmłodszego pokolenia prawdziwych podróżników!
arrow

Przyjmij wyzwanie

Doświadcz:

Magia Jordanii – niezwykła historia życia na pustyni   Jordania to bezpieczna przystań, magnetycznie przyciągająca podróżnikó...

Magia Jordanii – niezwykła historia życia na pustyni

 

Jordania to bezpieczna przystań, magnetycznie przyciągająca podróżników swoimi cudami, przyjaznymi miastami i inspirującymi pustynnymi krajobrazami. To miejsce, które zachwyci i zadowoli nawet najbardziej wybrednego podróżnika, pozostawiając go z głową pełną wspomnień i sercem pełnym od wrażeń. Rozgrzane piaski pustyni pod stopami, rozgwieżdżone niebo nad głową, melodyjne głosy Beduinów i snujące po wydmach dromadery… te doświadczenia to niezastąpione pamiątki do końca życia.

arrow
Spróbuj:

Jordańska kuchnia – Zarb, mensafu i wegetariańskie falafele   Czymże byłoby podróżowanie bez poznawania świata od kuchni? W t...

Jordańska kuchnia – Zarb, mensafu i wegetariańskie falafele

 

Czymże byłoby podróżowanie bez poznawania świata od kuchni? W trakcie wyprawy nie zabraknie lokalnych, kulinarnych akcentów – i w wersji mięsnej, i wege. Odkryjemy jedną z najciekawszych wersji grilla – tzw. zarb, który w beduińskiej tradycji przygotowuje się poprzez zasypanie piaskiem naczynia z potrawą w specjalnie przygotowanym dole i odczekaniu paru ładnych godzin. Wbrew pozorom – jest znakomity! Nie będziemy też stronić od lżejszej, wegetariańskiej kuchni – czyli popisowych, jordańskich falafeli, dostępnych na każdym rogu niemal za grosze.

arrow
Sprawdź się:

Pustynia Wadi Rum – pełna adrenalina, pełna kultura!   Nie znajdziesz lepszego miejsca na popis umiejętności rajdowych niż pu...

Pustynia Wadi Rum – pełna adrenalina, pełna kultura!

 

Nie znajdziesz lepszego miejsca na popis umiejętności rajdowych niż pustynia Wadi Rum. W tym malowniczym otoczeniu, wśród rozpalonych do czerwoności piasków i skał, oraz przysparzających o przyjemne ciarki pomruków silników jeepów 4×4, przemierzymy wydmy aż po horyzont. Przed snem zestawimy te wrażenia z kontrastową kulturą Beduinów – i ich tradycyjnym, koczowniczym życiem.

 

 

arrow
Odetchnij:

Podwodny świat Aquaby   Malownicza zatoka Aquaby to idealny czas na oddech i naładowanie baterii dla rodziców – i na ugruntow...

Podwodny świat Aquaby

 

Malownicza zatoka Aquaby to idealny czas na oddech i naładowanie baterii dla rodziców – i na ugruntowanie dotychczasowych przeżyć i nowych doświadczeń dzieci. Jednak, gdyby komuś mało było wrażeń… w głębinach Aquaby czeka podwodny świat gotowy na odkrycie! A wraz z nim – opuszczone wraki statków, rafa koralowa i pełen przekrój fauny i flory Morza Czerwonego.

arrow
JORDANIA
bottom bottom

Plan wyprawy

Amman
arrow
Wadi Rum
arrow
Morze Martwe
arrow
Wadi Mujib
arrow
Petra
arrow
Akaba
arrow

JORDAŃSKA PRZYGODA – w poszukiwaniu zaginionych skarbów

To nie będzie zwykła podróż – a prawdziwie nieziemska przygoda! Doświadczymy Jordanii jak prawdziwi bohaterowie i zobaczymy ten świat ich oczami. Jak Indiana Jones odkryjemy Petrę – perłę Jordanii, fascynujące starożytne miasto wykute w skale i jeden z Nowych Siedmiu Cudów Świata. Niczym bohaterowie z Gwiezdnych Wojen przemierzymy piaski pustyni Wadi Rum i spędzimy noc pod gwiazdami w otoczeniu jej marsjańskiego krajobrazu. A potem, dzięki super mocom Morza Martwego, powylegujemy się na tafli wody, czytając ulubione komiksy. Kto wie, kto z nas zanurkuje w głębiny przejrzystej zatoki Aquaby, wypatrywać rafy koralowej i jej podwodnych skarbów

arrow

DZIENNIK PODRÓŻY - WSPOMNIENIA W AUTORSKIM DZIENNICZKU!

Dla naszych najmłodszych uczestników przygotowaliśmy dzienniki podróży, które pomogą zachować najpiękniejsze wspomnienia z wyprawy! W trakcie naszej podróży uzupełnimy je zdjęciami z Instaxa i notatkami, które ułatwią powrót do przeżytych chwil. Czas wypełnią nam wyzwania i zagadki, które pozwolą lepiej poznać odwiedzane przez nas miejsca. Wyprawę urozmaicą także ciekawostki czekające na niemal każdej stronie! Po powrocie do domu dzienniczek stanie się wspaniałym albumem, skarbnicą wspomnień lepszą niż telefony, czy tablety, ponieważ jest namacalną pamiątką ze śladami każdego odwiedzonego miejsca!

arrow

AMMAN – NA KRÓLEWSKICH SALONACH

Amman, zwany „białą stolicą”, to istny przedsionek do kultury Jordanii i nowych doświadczeń: przede wszystkim kulinarnych! Intensywne kolory przypraw wybijają się tu na tle wapiennych, rozrzuconych po wzgórzach jak białe klocki domów – i kuszą przechodniów bogactwem nowych doznań. Na obowiązkowej trasie między odrestaurowanym, starożytnym amfiteatrem, pozostałościach po świątyni Herkulesa, a zakamarkami z ceramicznym rękodziełem, spróbujemy tradycyjnych smaków Jordanii. Będzie i słodko – kto próbował jordańskich lodów? – i słono, od niezliczonych smakołyków i kultowych falafeli. Palce lizać!

 

Twoje zadanie na dziś: Czy dasz radę zjeść jordański falafel bez oblizywania się?

GÓRA NEBO – ZIEMIA OBIECANA

Góra Nebo to miejsce, w którym, według Biblii, Mojżesz miał zobaczyć Ziemię Obiecaną – do której sam miał zakaz wstępu. Wznosi się w zachodniej Jordanii, w niewielkiej odległości od Morza Martwego, sięgając wierzchołkiem 835 m n.p.m. Dziś jest oazą spokoju – miejscem, które franciszkanie upodobali sobie na jeden ze swoich zakonów, oraz punktem widokowym na rozciągającą się u stóp wzniesienia okolicę. Rozległy, pustynny krajobraz usiany maleńkimi kapliczkami oraz drzewami oliwnymi rosnącymi na piaszczystej ziemi, sięga na zachodzie rzeki Jordan i Morza Martwego. A czy któremuś z małych odkrywców uda się wypatrzyć również zarys linii brzegowej Morza Śródziemnego, rozciągającej się hen, hen, daleko za horyzontem po drugiej stronie nieba?

arrow

MADABA – MOZAIKA KOLORÓW

Nie ma drugiego takiego miejsca na świecie jak Madaba! To przyjazne miasto targowe słynie nie tylko z sympatii do wędrowców i kupców, ale przede wszystkim – ze wspaniałej, kolorowej kolekcji mozaik z epoki bizantyjskiej. Najsłynniejsza z nich to mapa na podłodze kościoła św. Jerzego – ponoć w pierwotnej wersji sięgała ponad 20 metrów długości! Wizyta w Madabie to świetna okazja do zainteresowania się czytaniem mapy – podstawowej umiejętności wszystkich podróżników – oraz konceptem układania mozaik. A nuż jeden z naszych małych bohaterów poczuje w sobie zew sztuki i zechce kontynuować tę artystyczną tradycję nawet po powrocie do domu?

arrow

PETRA – ARCYDZIEŁO ARCHITEKTURY I CUD ŚWIATA

Petra, wielkie starożytne miasto, które leży półukryte w rzeźbionym wiatrem krajobrazie południowej Jordanii, jest jednym z najbardziej cenionych na świecie zabytków na liście Unesco. Od 2007 roku uznana jako jeden z „Nowych Siedmiu Cudów Świata”, zachowała swój magnetyzm mimo upływu lat. To spektakularne miasto, wyglądające jakby wynurzało się ze skał, zostało zbudowane w III wieku p.n.e. przez Nabatejczyków. Ci mistrzowie fachu rzeźbili w miękkim kamieniu piaskowego klifu nie tylko pałace, świątynie i grobowce, ale nawet magazyny i stajnie.

EKSPLORUJ PETRĘ NICZYM INDIANA JONES

Scena, w której Indiana Jones wchodzi do Świątyni Graala w „Ostatniej Krucjacie”, za każdym razem przyprawia nas o dreszcze. Tym razem sami poczujemy się jak zdobywcy! Na szczęście mimo trzęsienia ziemi w 555 roku n.e., które prawdopodobnie przyczyniło się do upadku tego spektakularnego miasta, wiele z najbardziej imponujących struktur Petry pozostało nienaruszonych. Dla naszych odkrywców taka skarbnica architektonicznych niespodzianek, ukrytych wzdłuż korytarzy o różnej długości i trudności, to nie lada gratka! Tak, jak bohaterowie filmu, przemierzymy Siq, czyli wąwóz, a później pełnym zakamarków korytarzem dotrzemy do samego skarbca. Kto wie, może Święty Graal nadal tam jest?

 

Twoje zadanie na dziś: Graala czar, Petry moc – odnajdź skarb nim nadejdzie noc!

arrow

NIEODKRYTY SKARB

W nietuzinkowym odkrywaniu Jordanii oraz samej oszałamiającej Petry pomoże młodym podróżnikom przygotowany specjalnie na tę okazję „Mój dziennik podróży”. Z doświadczenia wiemy, że najmłodsi Soliści nie chcą się z nim rozstawać – nic dziwnego, skoro skrywa w sobie całe mnóstwo aktywizujących zadań, wyzwań i zagadek do rozwikłania w trakcie wyprawy. A gdzie, jak gdzie – ale w Petrze jest takich bez liku! Jesteśmy pewni, że Steven Spielberg i George Lucas w trakcie swojej pracy filmowców też mieli swoje dzienniki pod ręką – i razem z nimi, krok po kroku, ulegali czarowi jordańskiej przygody.

arrow

WADI RUM – ISTNY KOSMOS!

A może marzy Wam się podbój galaktyki? Jordania gwarantuje iście marsjańskie przygody! Nie bez powodu to właśnie tu kręcono film „Marsjanin” – spójrzcie tylko na te niczym nieograniczone przestrzenie, niemal nierealną strukturę wysokich skał i piasek w kolorze tak intensywnie czerwonym, jak planeta greckiego boga wojny – Marsa. Dziecięca wyobraźnia w trakcie zabaw na piasku może szybować przed siebie daleko, ponad stadami wielbłądów przecinających wydmy o wschodzie słońca, poza horyzont. Jesteśmy pewni, że pustynia Wadi Rum – zaskakująca, zachwycająca i powalająca na kolana – chwyci za serca nie tylko najmłodszych.

WADI RUM - DZIKA PRZYGODA SAMOCHODAMI 4X4

Które dziecko nie marzyło o tym, by zostać kierowcą wyczynowym, choć na jeden dzień? Na pustyni Wadi Rum przeniesiemy się do świata mocarnych samochodów z napędem 4×4 i pojedziemy tak daleko, jak tylko będziemy potrafili sięgnąć wzrokiem. Będzie zupełnie jak w grze komputerowej – tylko tym razem naprawdę! Przemierzymy pustynne piaski, zajrzymy za każdy pagórek i skałę, będziemy podziwiać strome wąwozy. Dookoła nas będzie tylko oblana złotym słońcem przestrzeń, mruk silników i serca pulsujące w dzikim rytmie przygody. Ahoj!

arrow

BEDUINI – MIESZKAŃCY PUSTYNI

Beduini (nazywani również Bedu) to koczowniczy Arabowie zamieszkujący pustynie Półwyspu Arabskiego, Lewantu i Afryki Północnej. Samo słowo „Beduin” pochodzi od arabskiego słowa „badawī”, a tłumaczy się je jako „mieszkańca pustyni”. Żyją w kulturze plemion lub klanów, które łączy kultura pasterstwa kóz i wielbłądów dromaderów – czyli wielbłądów jednogarbnych. Oba gatunki są źródłem zarówno pokarmu (produktów mlecznych i mięsa), jak i wełny. Wielbłądy są w kulturze Beduinów wyjątkowo ważne – a ich wyścigi są częstym wydarzeniem podczas festiwali religijnych i weselnych. Ciekawym aspektem kultury Beduinów jest też sztuka poezji – która, przekazywana w formie ustnej, cieszy się i popularnością, i uznaniem.

arrow

HERBATKA Z HABBAKIEM – PRZYSMAK BEDUINÓW

W upalne dni, pod czystym niebem i palącym słońcem, nic tak dobrze nie robi jak… nie, nie – nie napój z lodem, a herbatka ze słodkiej bazylii! Oto Habbak – najpyszniejszy trunek kultury Beduinów. Zgodnie z tradycją, spożywa się go ze sporą ilością cukru, by dostarczył wystarczającej ilości energii na cały, długi dzień na pustyni lub ogrzanie ciała wśród chłodów pustynnej nocy. Ciekawe, który z młodych odkrywców odważy się pomóc Beduinom w przygotowaniu naparu – a potem wychyli go duszkiem, do dna!

 

Twoje zadanie na dziś: Na słodki dzień, na słodką noc – poznaj, co to pustynnego habbaku moc!

arrow

MORZE MARTWE – SUPER MOC WODY

Marzyliście kiedyś o błogim lenistwie, sączeniu napoju przez słomkę i podziwianiu dryfujących na niebieskim niebie obłoczków? W Jordanii serwujemy taki relaks na zawołanie – a do tego wprost na tafli wody! Dzięki ogromnej wyporności wody Morza Martwego można w pełni oddać się odpoczynkowi – i to bez dmuchanego materaca. To przeżycie jedyne w swoim rodzaju nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci – które poczują się jak super bohaterowie swoich ulubionych filmów i bajek. Musicie tego spróbować!

KĄPIEL W MORZU MARTWYM – MAGIA SOLI

Niezwykłe właściwości Morza Martwego wynikają z jego ogromnego zasolenia. Średnio wynosi ono 22%, a na głębokości 50 m sięga aż 36%! Dla porównania – Morze Bałtyckie ma jedynie 7‰. To dlatego tak łatwo unosi się w nim na powierzchni wody, a głębokie zanurzenie jest nie lada wyczynem i wymaga specjalistycznego sprzętu. Ma to swoje ogromne plusy również dla tych, którzy nie potrafią jeszcze pływać – w końcu będą mogli poczuć, jak to jest unosić się na wodzie, jak gdyby nigdy nic!

 

Twoje fotozadanie na dziś: Czary-mary, niech się stanie – nie pływanie, a lewitowanie! Zrób sobie zdjęcie, jak czytasz ulubioną książkę lub komiks, leżąc na tafli wody Morza Martwego.

arrow

JORDAŃSKIE PLAŻE – RELAKS NA CAŁEGO

Po tak angażujących atrakcjach, jak spektakularna Petra, pełna adrenaliny przeprawa przez pustynię jeepami 4×4 oraz meandrowaniu między krętymi uliczkami Ammanu, przyda nam się odpoczynek. I to nie byle jaki! Jordańskie plaże dostarczą nam nie lada dawki relaksu i wypoczynku. To będzie czas dla wielbicieli kąpieli słonecznych (i złotej opalenizny), a także wodnych – w Morzu Czerwonym. Nie zabraknie też aktywności dla dzieci. Pobyt na Berenice Beach, uznawaną za najpiękniejszą plażę w okolicach zatoki Aquaby, to świetna okazja do plażowych zabaw i wakacyjnych szaleństw! Bo w końcu czy nie o taki relaks na całego chodzi w wakacjach?

arrow

AQUABA – RAFA PEŁNA KOLORÓW

Aquaba to feeria barw i bujnego, podwodnego życia. Krystalicznie przejrzysta woda oraz obfita fauna i flora przyciągają zarówno profesjonalistów – nurków i snorkelowców – jak i amatorów podwodnych bogactw. Kto z nas nie czytał z wypiekami na policzkach historii o ukrytych, podwodnych skarbach? To czas na odkrycie ich! W podwodnych głębinach Aquaby kryją się wraki starych statków i czołgów, porośnięte wodnymi roślinami i zamieszkałe przez morskie zwierzęta. Świat na płytszych wodach jest nieco mniej mroczny i tajemniczy, lecz równie ciekawy – tam z dumą prezentuje się rafa koralowa, całe mnóstwo kolorowych ryb, a nawet dryfujące niespiesznie żółwie. Można je spotkać nie tylko nurkując – ale nawet pływając przy brzegu z maską i rurką!

 

Twoje zadanie na dziś: Co się kryje tam, pod wodą – tuż pod Twoją bosą nogą? Zobacz, co w tym nowym świecie ciekawego odnajdziecie.

arrow

NOCLEGI

W trakcie naszej jordańskiej przygody spać będziemy w 3-5 gwiazdowych hotelach o wysokim standardzie, w pokojach 2, 3 oraz 4- osobowych. W Aquabie spędzimy noc tuż przy plaży – a nad Morzem Martwym w Dead Sea Spa Hotel. Każde z miejsc noclegowych wybraliśmy starannie, mając na względzie jak najwierniejsze oddanie atmosfery i ducha kultury Jordanii, przy jednoczesnym zachowaniu jak największego komfortu.

arrow

TRANSPORT

Za transport w trakcie wyprawy odpowiadać będzie najbardziej renomowana i największa firma transportowa w tej części bliskiego wschodu – Jett Travel – zapewniająca najwyższą jakość usług i komfort podróży. Jordanię przemierzać będziemy wygodnymi busikami, prowadzonymi przez lokalnego kierowcę oraz przewodnika. Jesteśmy przekonani, że podzielą się z nami najlepszymi ciekawostkami i smaczkami regionu!

arrow

KUCHNIA

Gdzie lepiej uczyć dzieci smaków świata jak nie w podróży właśnie? Jordania to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki i niecodzienna kultura, ale również prawdziwa uczta dla zmysłów. Nie omieszkamy spróbować najpopularniejszego dania regionu – mensaf, czyli gulaszu z jagnięciny, a także fenomenalnych falafeli, czyli kotlecików z ciecierzycy i hummusu. W Jordanii nie sposób odmówić też sobie kawy – polecamy spróbować lokalnej wersji z wodą różaną i kardamonem. Ach, jak ona pachnie! W trakcie wyprawy będziemy jadać lokalnie – w sprawdzonych restauracjach oraz miejscach noclegu.

 

 

 

arrow

WAŻNA INFORMACJA

Uwaga: Oferta rodzinnego wyjazdu do Jordanii nie jest kolonią lub obozem. Dzieci mogą uczestniczyć w wyjeździe jedynie pod opieką prawnego opiekuna. 

Na wyprawę zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 1. roku życia.

 

ZNIŻKA DLA MŁODYCH PODRÓŻNIKÓW

Wszystkim dzieciom od 1. do 11. roku życia przysługuje zniżka – 1400 zł

 

W celu zapisu dziecka prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: klub@solisci.pl

arrow

Atrakcje dodatkowe

arrow

Snorkeling w Akabie

Jednodniowa wycieczka ze ,,surkowaniem” oraz lunchem na łodzi. Podczas rejsu dotrzemy do najpiękniejszych raf koralowych.

Koszt atrakcji:

Dorośli około 385 zł

Dzieci około 300 zł

arrow

Liderzy wyprawy

Ewa
Brożek
Anna
Milczarek

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

Plane LOT

Wylot:

WMI/KRK/POZ ?
Warszawa/Kraków/Poznań
Plane
AMM
Amman

Powrót:

AMM ?
Amman
Plane
WMI/KRK/POZ
Warszawa/Kraków/Poznań
Cena biletu
980 - 1400 PLN ?

Ceny lotów lubią się zmieniać! Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł, w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

 

Decyzję o miejscu wylotu podejmuje Klub.

czytaj więcej...

Cena

prev-arrow
next-arrow

Cena zawiera

o

1 nocleg w Ammanie w 3* hotelu ze śniadaniem

o

1 nocleg nad Morzem Martwym w 4* hotelu ze śniadaniem i kolacją z bezpośrednim dostępem do morza

o

2 noclegi nad zatoka Akaby w 3* hotelu ze śniadaniem

o

2 noclegi w Wadi Musa w hotelu 3* ze śniadaniem blisko wejścia do Petry

o

1 nocleg na pustyni Wadi Rum w obozie Sinam Camp ze śniadaniem i kolacją

o

wycieczkę samochodami z napędem 4x4 po pustyni Wadi Rum

o

miejsce w wynajętym busie z kierowcą

o

paliwo na całej trasie wyprawy

o

mały bagaż podręczny o wymiarach 40x20x 25 cm (w przypadku zakupu biletów lotniczych przez Klub)

o

bagaż do 10 kg o wymiarach 55x40x20 cm (w przypadku zakupu biletów lotniczych przez Klub)

o

lokalnego przewodnika w trakcie całego programu

o

wejście do cerkwi Św. Jerzego w Madaba

o

wstęp na górę Nebo

o

opłaty klimatyczne i podatki

o

opiekę certyfikowanego polskiego lidera

o

pakiet Solisty

o

składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

o

wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium: Koszty Leczenia + Choroby Przewlekłe - KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR), Bagaż (1000 EUR)

Cena nie zawiera:

x

biletu lotniczego (możliwość zakupu przez Klub)

x

Jordan Pass 70 JOD/99 USD (ok. 460 zł) dla dorosłego i dziecka powyżej 12 roku życia

x

wizy dla dzieci poniżej 12 tego roku życia 40 JOD (ok 282 zł)

x

wyżywienia (oprócz ujętego w ofercie)

x

atrakcji fakultatywnych

x

zwyczajowo przyjętych napiwków dla kierowcy (5$ od osoby) oraz lokalnego przewodnika (10$ od osoby)

x

kosztów wykonywania badań lekarskich, testów diagnostycznych oraz innych czynności wymaganych przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa państw przez które przebiega podróż

Wybierz termin i leć z nami!

Luty
+12 lat i dorośli - WYLOT: KRAKÓW
10.02.24 - 17.02.24
Lider Monika Peczyńska
Cena lotu 1400 PLN
Cena wyprawy 5800 PLN
Icon
+12 lat i dorośli - WYLOT: POZNAŃ
11.02.24 - 18.02.24
Lider Agata Błachut
Cena lotu 980 PLN
Cena wyprawy 5800 PLN
Icon
+ Dowolny termin - brak Twojego terminu
- wyjazd prywatną grupą
- jeszcze nie ma terminów