Retreat Camp w Izerach

Noc Spadających Gwiazd – Żywioł Powietrza
Wybierz termin

Noc Spadających Gwiazd – Żywioł Powietrza

Poziom trudnościq
i Średni arrow

Wyprawy dla wszystkich podróżników – lekkie trekkingi – idealne dla osób, które nie mają fantastycznej kondycji, ale lubią wędrówki i mają duże chęci :); dużo pieszego zwiedzania. Transport wynajętymi, jak i lokalnymi, środkami transportu.

Komfortq
i Podróżnik arrow

Nocować będziemy w lokalnych hotelikach lub w lokalnych guesthousach, zazwyczaj w pokojach 2-5 osobowych. Łazienka w pokoju lub wspólna na piętrze.

Rodzajq
i Retreat arrow

To połączenie pozwoli Ci odkryć wszystko co najlepsze dla ciała i ducha. Spędzisz czas oddając się przygodom podczas wyprawy, a wieczory wypełnione będą mistycznymi doznaniami w trakcie ceremonii, medytacji czy rytuałów. Daj się pochłonąć magii.

Dlaczego warto z nami jechać?

icon Spędzisz magiczny długi weekend w malownicznych Izerach.
icon Będziesz oglądać spadające gwiazdy i nauczysz sie rozpoznawać konstelacje na niebie.
icon Skorzystasz z bogatego programu zajęć i warsztatów prowadzonego przez profesjonalnych instruktorów i prowadzących - joga, soundhealing, warsztat otwierania głosu- to tylko niektóre z nich!
icon Poznasz tajniki astrologii i nauczysz się analizować swój kosmogram.
icon Zamieszkasz w pięknej BioRezydencji w zielonej i spokojnej części uzdrowiska Świeradów Zdrój.
icon Wybierzesz się na całodniową wycieczkę rowerami elektrycznymi po górach.
icon Poznasz ludzi, którzy podobnie tak jak Ty, chcą otworzyć się na nowe, odciąć na chwilę od zgiełku miasta i zrobić coś dla siebie
icon A przede wszystkim - cudownie wypoczniesz, zarówno fizycznie jak i mentalnie, w przyjaznym i kojącym otoczeniu.
arrow

Przyjmij wyzwanie

SPRAWDŹ SIĘ

Podczas wyprawy rowerowej przez Izery. Przejedź kilkadziesiąt kilometrów podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Atrakcje...

Podczas wyprawy rowerowej przez Izery. Przejedź kilkadziesiąt kilometrów podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Atrakcje po drodze oraz satysfakcja z pokonanej trasy z pewnością wynagrodzą chwilowe zmęczenie! 

PS zawsze możesz włączyć turbodoładowanie w postaci napędu elektrycznego 😉

arrow
DOŚWIADCZ

Widoku tysiąca gwiazd na niebie. Przypomnij sobie, jakie to uczucie, kiedy im dłużej patrzysz w górę, tym więcej świecących punkci...

Widoku tysiąca gwiazd na niebie. Przypomnij sobie, jakie to uczucie, kiedy im dłużej patrzysz w górę, tym więcej świecących punkcików widzisz nad sobą. Wokół nie przeszkadzają Ci latarnie, ani oświetlone budynki. Cisza i spokój, a równocześnie ogrom nieboskłonu – można zapomnieć o troskach dnia codziennego.

arrow
SPRÓBUJ

Zrozumieć jaki wpływ mają na Ciebie planety i ich układy. Przeanalizuj swój kosmogram podczas warsztatów wprowadzających w tajniki...

Zrozumieć jaki wpływ mają na Ciebie planety i ich układy. Przeanalizuj swój kosmogram podczas warsztatów wprowadzających w tajniki tej dziedziny. 

arrow
ODETCHNIJ

Zrelaksuj w trakcie zajęć jogi. Próbować będziemy różnych technik, dzięki którym Twoje ciało poczuje się odprężone, ale także siln...

Zrelaksuj w trakcie zajęć jogi. Próbować będziemy różnych technik, dzięki którym Twoje ciało poczuje się odprężone, ale także silne i elastyczne.

arrow
POLSKA
bottom bottom

Plan wyprawy

Warsztaty Astrologiczne
arrow
Joga i jogalates
arrow
Sound healing
arrow
Krąg ognia i pieśni
arrow
Wycieczka rowerami elektrycznymi po Izerach
arrow
Wyprawa do Chatki Górzystów i obserwacja nocnego nieba
arrow
Warsztaty otwierania głosu
arrow
Energetyzująca kąpiel w wodospadzie
arrow
Masaże
arrow
Warsztaty Tworzenia Amuletu
arrow
Sesje Tera Mai Reiki
arrow
Kamienny krąg
arrow
ŻYWIOŁ POWIETRZA - DŁUGI WEEKEND POD ROZGWIEŻDŻONYM NIEBEM

SŁOWO OD KOORDYNATORA WYJAZDU:

Góry Izerskie, kraina, do której wracam od lat, odkrywając sekrety zarówno polskiej, jak i czeskiej strony pasma Sudetów. Czy to za sprawą mocy wygasłych wulkanów, a może złóż wielu minerałów na czele z kwarcem, okolica emanuje wysokimi wibracjami. To również jedno z najlepszych miejsc w Europie do obserwacji gwiazd w ramach tzw. Parku Ciemnego Nieba. Nieprzypadkowo spotkamy się aż na 5 dni w noc spadających gwiazd – najbardziej widowiskowy okres w roku.

To nie wszystko. Będziemy eksplorować izerskie szlaki z poziomu rowera elektrycznego, który pozwoli nam dotrzeć do czeskiej Izerki, a nawet do huty szkła w Harachovie. To nie wszystko. Zatrzymamy się w Biorezydencji, która posiada własny, ogromnych rozmiarów oraz mocy kamienny krąg. Odbędziemy tu sesje medytacji i synchronizacji czakr. Będzie okazja do saunowania, kąpieli w górskich potokach, trekkingu po górach, czy zjedzenia legendarnych naleśników z jagodami w Chatce Górzystów. Synchronizacja z naturą i powrót do życia z nową energią. Szukasz czegoś wyjątkowego? Będziesz mieć okazję stworzyć od podstaw swój własny amulet, który zostanie z Tobą na zawsze. Chodź ze mną, pokażę Ci Izery z innego wymiaru.

Do zobaczenia na miejscu!
Łukasz Nowak

arrow

Noc Spadających Gwiazd

Jak co roku w sierpniu, niebo szykuje nam niesamowity spektakl. Perseidy, czyli rój meteorów, zwanych też łzami świętego Wawrzyńca, którego orbita przecina się każdego roku z ziemską, widoczny jest od około połowy lipca, a jego największa aktywności przypada pomiędzy 9 i 14 sierpnia. Ludzie od blisko 2000 lat zadzierają w tym czasie głowy do góry w poszukiwaniu “spadających gwiazd”, które mają przynieść im szczęście i spełnić skryte marzenia. Wybraliśmy najlepsze z możliwych miejsc – Izerski Park Ciemnego Nieba – aby zabrać Was w podróż do gwiazd, ale także w głąb siebie.

 

Motywem przewodnim naszego wyjazdu będzie także żywioł powietrza, który wspiera nas w budowaniu samoświadomości, przekuwaniu trudności w pozytywy i wzroście naszej pewności siebie.

MAGICZNE IZERY - PASMO GÓRSKIE NA DOLNYM ŚLĄSKU

Izery, czyli malownicze łąki, wartkie strumienie, łagodne szczyty leżące na pograniczu Polsko – Czeskim. Region kryjący wiele tajemnic i przyciągający inspirujących ludzi. Znajdziecie tu piękne trasy piesze i rowerowe, kojące dusze widoki i urokliwe miejscowości.

Jedną z nich jest Świeradów Zdrój, uzdrowisko położone na wysokości 450-710 m n.p.m., w dolinie rzeki Kwisy, gdzie zamieszkamy podczas wyjazdu.

arrow

IZERSKI PARK CIEMNEGO NIEBA

Zajmujący ponad 7000 ha obszar na pograniczu Polski i Czech charakteryzuje się wyjątkowo małym zanieczyszczeniem sztucznym światłem, co stwarza wspaniałe warunki do obserwacji nocnego nieba.  To jeden z zaledwie dwóch takich parków w Polsce! 

“Zaledwie nieco ponad 100 lat temu, każdy wychodząc przed swój dom w pogodną noc, mógł na niebie zobaczyć tysiące gwiazd i Drogę Mleczną. Nocne niebo było dostępne w pełni swej okazałości niezależnie od tego czy ktoś mieszkał na wsi czy w mieście. Dziś już tak nie jest. W obszarach najbardziej zurbanizowanych jasność nocnego nieba jest tak duża, że widoczne są tylko nieliczne, najjaśniejsze gwiazdy i planety oraz Księżyc” – inicjator powstania Izerskiego Parku Ciemnego Nieba dr Sylwester Kołomański z Uniwersytetu Wrocławskiego.

arrow

ZAKWATEROWANIE W OAZIE SPOKOJU - BIOREZYDENCJA

Marzysz o ciszy, spokoju, nieskażonym powietrzu, zdrowym jedzeniu i braku rozpraszających bodźców – o miejscu, w którym wzmacnia się umysł i ciało? Właśnie takie warunki zapewni nam nocleg w magicznej BioRezydnecji. Jest to dworek stworzony z myślą o ekologii, wypełniony drewnianymi, gustownymi wnętrzami, otoczony zielonym ogrodem, w którym znajduje się kamienny Krąg Mocy. Jednym słowem – enklawa spokoju, położona w cichej i zielonej części Świeradowa Zdrój. 

Zamieszkamy w apartamentach od 2 do 8 osób, z łazienkami oraz przestrzenią do wypoczynku dziennego. Do naszej dyspozycji będzie także kamienny krąg, sala warsztatowa, sauna oraz miejsce na ognisko.

arrow

KUCHNIA, KTÓRA LECZY - SUPERFOOD

Posiłki podczas wyjazdu będą posiadać nie tylko bogate walory smakowe, ale także właściwości prozdrowotne. Jeść będziemy wegetariańsko w oparciu o sezonowe produkty regionalne.

BioRezydencja serwuje swoim gościom tylko i wyłącznie tzw. “superfood”, a więc żywność nieprzetworzoną lub przetworzoną w minimalnym stopniu, skomponowaną z rygorystycznie wyselekcjonowanych składników.

arrow
BODY & SOUL - AKTYWNOŚCI DLA CIAŁA I DUCHA

WARSZTATY ASTROLOGII - ZAJRZYJ W SWÓJ KOSMOGRAM

Astrologia to jedna z najstarszych dziedzin wiedzy, która wyjaśnia, jak wpływają na nas układy planet i jak możemy wykorzystać ich energię do poprawy jakości życia i samorozwoju. Podczas warsztatów opowiemy Ci czym jest kosmogram i w jaki sposób na niego patrzeć. Zrozumiesz czym są osie kosmogramu i domy, czyli tzw. Sceny Twojego życia.  Poznasz unikalny język symboli w astrologii, a także zgłębisz temat Twojego osobistego Słońca – jednego ze świateł w kosmogramie. 

JOGA - BALANS CIAŁA I UMYSŁU

Podczas wyjazdu spróbujesz swoich sił w różnych odmianach mającej zbawienny wpływ na ciało jogi. Od energetycznej i pobudzającej jogi na przebudzenie po zwaną “jogą świadomego śnienia” Nidrę. Instruktorka połączy także jogę z pilatesem, aby pomóc Ci wzmocnić mięśnie głębokie i nauczyć Cię przydatnego na co dzień ruchu funkcjonalnego. 

arrow

SOUND HEALING - KĄPIEL W KOJĄCYCH DŹWIĘKACH

Wyobraź sobie kąpiel w przyjemnie ciepłej, kojącej wodzie na łonie natury. Poczuj, jak przyjemnie otula każdy centymetr Twojej skóry – a jej działanie odczuwasz nawet wewnątrz ciała. Dokładnie tak działa kąpiel w dźwiękach mis: na wszystkich poziomach ciała, umysłu, duszy i aury. 

Taki koncert nie ma ustalonej struktury – powstaje w chwili, organicznie. Jest zmianą punktów w świadomości, próbą odłączenia na godzinę od znanej rzeczywistości. Rezultatem dobrej podróży jest spokój, jasność umysłu i wyciszenie. Wibracje instrumentów doświadczymy całym ciałem.

arrow

KRĄG OGNIA I PIEŚNI - BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Przywołamy wszystkie kierunki świata i otworzymy przestrzeń kręgu, w której każdy z nas będzie mógł poczuć się dobrze. Będziemy śpiewać przy ognisku, cieszyć się swoim towarzystwem i wymieniać historiami w zaufaniu i wzajemnej życzliwości. 

Będzie także czas na spontaniczne granie na instrumentach, taniec i dzielenie się radością.

arrow

WARSZTATY OTWIERANIA GŁOSU - UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

Jest to spotkanie z naszym głosem, w grupie, w zaufaniu. Będziemy pracować nad:

–  Wolnością głosu i improwizacją

–  Trzymaniem przestrzeni i radzeniem sobie z tremą 

Muzyka jest jednym z naszych narzędzi, ale w centrum naszej uwagi będzie potencjał ludzkiego zgromadzenia jako drzwi do synergii świadomości, do jedności i wzajemnego wznoszenia się. Razem zanurzymy się coraz głębiej w harmonijne pole wesołej muzyki, aby spotkać się z naszą wyjątkową częstotliwością i rozbłysnąć!

arrow

ROWERAMI ELEKTRYCZNYMI PRZEZ IZERY- PRZYGODA NA DWÓCH KÓŁKACH

Nie ma lepszego sposobu na odkrywanie pięknych Izerów! Wstaniemy wcześnie rano, aby wsiąść na rowery i przekroczyć granicę z Czechami. Po dojechaniu do Harrahowa czekają nas odwiedziny w jednej z wielu występujących w okolicy hut szkła. Zajrzymy również do lokalnego browaru, gdzie można spróbować czeskiego piwa. Po tym ciekawym odpoczynku, czeka nas trochę wysiłku. Będziemy jechać pod górkę do zabytkowej wioski Izerka. Jest to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w okolicy. Wieczorem wrócimy do Świeradowa, do naszej pięknej rezydencji.

Rowery będą miały także napęd elektryczny, co ułatwi nam pokonywanie kilometrów i przewyższeń na trasie.

IZERKA - ZABYTKOWA WIOSKA W CZECHACH

Malownicza górska osada, najwyższej położona wieś w Czechach. To miejsce, gdzie zatrzymał się czas. Miejscowość położona jest na rozległej polanie, nad brzegiem rzeki Izera. Jej historia sięga XVI wieku i związana jest z hutami szkła. Obecnie stanowi idealny przystanek podczas górskich wędrówek czy przejażdżek rowerowych.

arrow

HARRACHOV - MALOWNICZE GÓRSKIE MIASTECZKO

Czeskie miasto słynące z hut szkła oraz sportów zimowych, a także lokalnego browaru. Położone jest malowniczo na wysokości ok. 700 m n.p.m. i leży tylko 4 km od przejścia granicznego w Jakuszycach. Idealny przystanek na trasie naszej wycieczki rowerowej!

arrow

OBSERWACJA NOCNEGO NIEBA - WYCIECZKA DO LEGENDARNEJ CHATKI GÓRZYSTÓW

Czy może być lepszy pomysł na spędzenie ciepłej sierpniowej nocy, niż wyprawa na górską polanę, gdzie możesz położyć się wygodnie, spojrzeć w górę i zapatrzeć się w niebo pełne gwiazd? Wybierzemy się razem do Chatki Górzystów, położonej ok. 12km od Świeradowa, aby wspólnie podziwiać nocne niebo i poszerzyć swoją wiedzę o gwiazdach i konstelacjach. Taka nocna wyprawa to także niesamowita przygoda!

arrow

ENERGETYZUJĄCA KĄPIEL W GÓRSKIM POTOKU

Lubisz wychodzić ze strefy komfortu? A może chcesz poczuć się jeszcze bliżej natury? Odważ się wskoczyć do górskiego potoku i zanurzyć w zimnej wodzie spływającej z wodospadu. W końcu trudno o czystszą i bardziej orzeźwiającą kąpiel! Gwarantujemy, że zastrzyk energii i endorfin będzie bezcenny!

arrow

KAMIENNY KRĄG - NIEZWYKŁE MIEJSCE MOCY

W Biorezydencji znajduje się niezwykłe miejsce – specjalnie stworzony kamienny krąg.
Został on zbudowany przez specjalistę i znawcę tematu – Jacka Marię Kwiatkowskiego (jeżeli chcecie poznać go bliżej zajrzyjcie koniecznie do oferty wrześniowego Campu!). Zarówno lokalizacja kręgu, jak i kamienie wykorzystane do jego budowy, zostały starannie dobrane i rozmieszczone przez radiestetę, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał energetyczny. Zasiądziemy tam wspólnie, aby poczuć dobre wibracje i naładować się pozytywną energią.

arrow

Wyjątkowy warsztat - Stwórz swój amulet

Dzięki niesamowitej energii i prastarej mądrości Wszechświata amulety pomagają w transformacjach, życiowych trudnościach, chronią i wspierają. Leczą duszę i ciało. Łączą świadome z nieświadomym… Posiadanie przedmiotu, który nas chroni i wspiera energetycznie jest wpisane w naszą przestrzeń od tysięcy lat, to pierwotna potrzeba połączenia energetycznego z otaczającym nas światem.

Dziś otwieramy dla Ciebie przestrzeń, w której prowadząca poprowadzi Cię w narodzinach Twojego amuletu z naturalnych kamieni. Towarzyszyć nam będą karty, koshi oraz zapachy pobudzające zmysły. Spotkamy się z medycyną kakao i otworzymy nasze serca na czułe prowadzenie. Podczas warsztatu będziemy pracować z kamieniami, które właściwościami wspierają nasze połączenie z intuicją, żywiołami, otwierają serce oraz chronią nasze pole energetyczne. Dowiesz się jak oczyścić kamień oraz jak nadawać przedmiotom mocy intencje.

Spotykamy się w energii lata, które na kole medycyny odpowiada zbieraniu plonów, wzrastania i kiełkowania dla naszych intencji. Astrologicznie będziemy w ruchu do Nowiu Księżyca w ognistym Lwie, które odpowiada za naszą kreację, intuicję i manifestowanie tego, co żywe wewnątrz nas.

Warsztat prowadzony jest w małych grupach – do 5 osób

Cena: 399 zł/4h (cena za osobę)

arrow

ŚWIAT TO ENERGIA - SESJA INDYWIDUALNA TERA MAI REIKI

Podczas procesu Tera Mai Reiki prowadząca otwiera przestrzeń na spotkanie z tym, co w Tobie żywe, wspiera w odzyskiwaniu przepływu energii, będąc kanałem dla tego, co dla Ciebie w tej chwili najbardziej wspierające. Intencją każdego spotkania jest wprowadzenie harmonii i zrozumienia dla wewnętrznych procesów, zarówno na polu rodowym, jak i karmicznym.

Podczas sesji prowadząca bada stan Twoich czakr, czyli ośrodków energetycznych, które pobudzają i łączą się z danymi obszarami ciała. Następnie umieszczając dłonie nad Twoim ciałem staje się kanałem w Twoim procesie samouzdrawiania. 

Po zakończonej sesji z bardzo dużą uważnością omawiacie przebieg procesu. Co zmieniło się w Twoim ciele oraz całej energetyce. Analizujecie również stan czakr, przed i po healingu. 

Otwarcie kanałów energii i aktywacja samouzdrawiania to proces, który zaczyna się podczas spotkania i trwa długo po nim.

Cena: 265 zł/ 1,5 h 

arrow

CHWILA DLA CIEBIE - MASAŻ RELAKSACYJNY

To będzie Twój czas na relaks i odpoczynek, do wyboru masz 1 spośród 3 masaży. Wybierzesz go tuż przed sama sesją, żeby był to masaż tworzony w dialogu z Twoim ciałem i potrzebami, w danym momencie.

BŁOGOSTAN – Nie ma dwóch identycznych Błogostanów. Kierując się Intencją i Intuicją dobieramy i przeplatamy techniki – masaż klasyczny, fizjoterapia, osteopatia, muzykoterapia, medycyna naturalna, bambusy, gorące kamienie, esencje roślin.

BAMBUSOWY – Wykonywany dłońmi, kijkami i miotełkami bambusowymi. Działa drenująco i pozwala głęboko rozluźnić nawet największe napięcia. Rytmiczny dźwięk miotełek wprawia ciało w drgania i wycisza umysł.

PLECÓW I GŁOWY – Stymulujący masaż głowy ciepłym olejem. Odżywia cebulki włosów i pielęgnuje skórę, a przy tym jest wyjątkowo przyjemny, rozluźnia szyję, barki i ręce, znakomicie usuwa stres“cywilizacyjny”, który kumuluje się w górnej połowie ciała.

Cena: 190 zł/ 1h

arrow
Przez weekend przeprowadzą Was:

Łukasz Nowak

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital.

Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, jazdy na nartach, skoków spadochronowych oraz lotów na paralotni. Uzależniony od adrenaliny i podróżniczych przygód ale również praktyk rozwoju duchowego poprzez medytację, jogę czy świadome oddychanie.

Jest współinicjatorem wielu inicjatyw podróżniczych w tym m.in. Ogólnopolskiego Badania Podróżników, czy Live Wild Winter Camp.

Wpływa na polski rynek podróżniczy poprzez wprowadzanie nowych typów i rodzajów wyjazdów – retreat, body&soul, digital nomad oraz adventure&retreat.

Więcej o moich podróżach, również duchowych na Instagramie @live_wild_by_nowak

arrow

Paulina Kołodziejska

Na co dzień zajmuje się pracą z ciałem, uczy jogi i uważnego oddechu. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Parę lat temu odnalazła astrologię, która okazała się być bardzo pomocnym narzędziem rozwoju ale też drogą przybliżającą zrozumienie cykliczności, w której żyjemy. Od tamtego czasu z pasją szkoli się w tej dziedzinie oraz prowadzi konsultacje astrologiczne. Stara się integrować rożne metody rozwoju w całość, aby podczas warsztatów tworzyć przestrzeń, gdzie mamy okazję doświadczać siebie na głębokim poziomie. Poprzez ciało, swobodny ruch, oddech i unikalność języka astrologii. 

arrow

Kasia Szeszko

Współtwórczyni projektu Yurta Spa, podróżniczka, wizjonerka i muzyczka, z wykształcenia fizjoterapeutka. Jej narzędziami pracy jest dotyk i muzyka, prowadzi uzdrawiające zajęcia “Podróże z dźwiękiem” oraz praktykę z otwierania głosu i kręgi pieśni.

 

Wraz z mężem prowadzi misję solarną “Zaczarowany Las”, czyli pełną uważności i szacunku saunowo-masażowo-kręgowo-muzyczną przestrzeń otwartą na spotkania przy żywym ogniu. Od kilkunastu miesięcy mieszka w lesie w stylu off-grid ale wiele lat żyje już w alternatywny sposób kreując świadomie z mocą.

arrow

Katarzyna Szymańska "Jogisza"

Kobieta, nauczycielka, przewodniczka. Od 4 lat podąża drogą bioenergoterapii, jest certyfikowaną nauczycielką Tera Mai Reiki II stopnia. W swojej pracy używa również narzędzi szamańskich, technik tantrycznych, wschodnich technik medytacyjnych. Jest także certyfikowaną joginką. Porusza się w energii żywiołów i Księżyca. Łączy je z pracą z kamieniami, tworząc amulety w intencji, które wspiera rytuałem Tera Mai Reiki. Od Starszyzny Kręgowej w Polsce otrzymała duchowe imię Głos Ziemi.  Warsztaty narodzin amuletu to Jej autorski projekt, w którym łączy wszystkie narzędzia, z których korzysta podczas tworzenia amuletu z intencją.

arrow
SPÓJRZ W NIEBO I ODKRYJ W SOBIE MAGIĘ

Liderzy wyprawy

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązanyprzed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

Cena

prev-arrow
next-arrow

Cena zawiera

o

autorski program Live Wild Retreat Camp

o

zajęcia jogi z instruktorem

o

sesje kąpieli w dźwiękach

o

warsztaty astrologii

o

opiekę instruktorów/prowadzących sesje i zajęcia

o

ceremonię kręgu prowadzoną w miejscu mocy,

o

wieczory spędzone przy ognisku

o

nocną obserwację nieba w górach

o

całodniową wycieczkę na e-rowerach po górach

o

4 noce w apartamentach 2- 8 osobowych

o

4 śniadania

o

4 obiadokolacje

o

ubezpieczenie podróżne po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (30 000 zł), Odpowiedzialność Cywilna - OC (szkody na osobie 100 000 zł, 50 000 zł szkody na mieniu)

o

opiekę doświadczonego lidera

o

pakiet Solisty

Cena nie zawiera:

x

transportu na miejsce wydarzenia

x

wyżywienia (lunchy)

x

atrakcji dodatkowych - masażu, warsztatów tworzenia amuletów i sesji Reiki

Brak Terminów

+ Dowolny termin - brak Twojego terminu
- wyjazd prywatną grupą
- jeszcze nie ma terminów