🏖️ Majówka 2023 za granicą 🏖️
wyjazdy na weekend majowy z Solistami

Majówka to okres, na który wielu z nas czeka z utęsknieniem. Chwila wytchnienia od pracy, relaks i odpoczynek to synonimy długiego majowego weekendu. A co gdyby przeżyć ten czas dużo bardziej intensywnie? Jako, że wiemy, że wielu z Was chciałoby się w tym okresie wyrwać i to  daleko, jak co roku przygotowaliśmy dla Was wiele wspaniałych wypraw, dzięki którym wyjazd na majówkę będzie niezapomniany.

W tym roku dni wolne od pracy na długi weekend majowy wypadają w poniedziałek (1go maja) i środę (3go maja), dzięki temu możecie wykorzystać mniej dni urlopowych i korzystać z dłuższego wyjazdu!


Lecimy do:
🇮🇸 🇵🇹 🇬🇪 🇺🇸 🇲🇽 🇨🇺 🇹🇭 🇯🇵 🇸🇬 🇲🇾 🇰🇭 🇯🇴 🇿🇦 🇲🇦 🇰🇪 🇹🇿 🇨🇴 🇵🇪 🇧🇴 🇨🇱

Mapa wypraw na majówkę 2023

Możesz wybrać wyprawę w stylu road trip i przemierzyć wiele kilometrów chłonąc krajobrazy lub wypocząć na wyprawie typu retreat. A może trochę tego i tego?
Sprawdź jakie propozycje wyjazdu na weekend majowy czekają na Ciebie w tym roku!
Wybierz swoją przygodę 

Majówka w Europie

🇮🇸 Islandia Classic 25.04 - 03.05 (wyprzedany)
🇮🇸 Islandia Classic 02.05 - 10.05
PREMIERA: 🇵🇹 Madera 25.04 - 03.05
🇵🇹 Azory 26.04 - 03.05
🇵🇹 Azory 03.05 - 10.05
🇬🇪 Gruzja 29.04 - 09.05 (wyprzedany)

Majówka w Ameryce Północnej

🇺🇸 USA Zachód + Nowy Jork 18.04.2023 - 08.05
🇨🇺 Kuba 21.04 - 06.05 (ostatnie miejsca!)

Majówka w Azji

🇯🇵 Japonia 21.04 - 04.05 (wyprzedany)
🇯🇵 Japonia 25.04 - 08.05 (wyprzedany)
🇯🇵 Japonia 26.04 - 09.05 (wyprzedany)
🇸🇬 Singapur + 🇲🇾 Malezja + 🇰🇭 Kambodża (wyprzedany) 28.04 - 14.05
🇯🇴 Jordania 25.04-2.05

Majówka w Afryce

🇿🇦 RPA 16.04 - 03.05
🇳🇦 Namibia 18.04 - 03.05
🇳🇦 Namibia 22.04 - 07.05 (ostatnie miejsce!)
🇰🇪 Kenia + 🇹🇿 Tanzania 30.04-13.05

Majówka w Ameryce Południowej

🇨🇴 Kolumbia 19.04 - 04.05
🇵🇪 Peru + 🇧🇴 Boliwia + 🇨🇱 Chile 27.04 - 18.05 (wyprzedany)

Wybierz swoją przygodę – Majówka 2023

Świat otwiera się na podróżowanie, a my otwieramy przed Tobą aż 19 wypraw na 5 kontynentów, a w tym premierę i powrót! Czeka na Was moc wrażeń nie zależnie od tego, czy wybierzecie się na road trip po USA, safari w Afryce, europejskie bezdroża, południowoamerykańską dżunglę czy azjatyckie fusion. Kierunki dobraliśmy tak, aby każdy mógł zdecydować, jak będzie wyglądać jego majówka za granicą – roadtrip, aktywny wyjazd, a może retreat.

Majówka 2023 to czas pełen możliwości. Daj się ponieść przygodzie i już dziś zapisz się na jeden z naszych wyjazdów, spełniając swoje podróżnicze marzenia. Niezależnie od tego, czy pragniesz wspiąć się na aktywny wulkan, nauczyć salsy od samych Kubańczyków, odpocząć w cieniu palm czy wybrać się na safari, aby podziwiać Wielką Piątkę, tutaj znajdziesz wyjazd dla siebie. Dołącz do nas i w czasie jednej wyprawy zobacz wszystko to, co w świecie najbardziej ekscytujące!
Który kontynent wybrać?
Majówka w Europie

Wyjazd na majówkę za granicę, ale nie za daleko? Przejrzyj nasze oferty wyjazdów na weekend majowy w Europie i wybierz jeden z 4 kierunków! Masz ochotę udać się bardziej na wschód? Wybierz się z nami na wyprawę do baśniowej perły Kaukazu – Gruzji, doświadcz niezwykłej gościnności jej mieszkańców i zachwyć się jej przyrodą. Odwiedź razem z nami najwyżej położoną wioskę w Europie, zdobądź najwyższy szczyt Gruzji i weź udział w Suprze, prawdziwej gruzińskiej biesiadzie.

Kolejny europejski kierunek znacznie oddalony jest od lądu. Wybierz się wraz z nami i zwiedź przepiękne Azory, miejsce określane europejskimi Hawajami. Czekają tam na Ciebie przepiękne plaże, wspaniałe widoki i trekkingi. Możesz również wybrać się do niezwykłej krainy ognia i lodu podczas wyprawy Islandia Classic. Zdobądź lodowiec, zobacz niezwykłe wodospady i wulkany oraz zakosztuj kąpieli w gorących źródłach. Majówka i wyjazdy zagraniczne po Europie to dobry wybór dla zwolenników słońca i pasjonatów górskich krajobrazów.

Maj to miesiąc, w którym wiosna ukazuje swoje pełne oblicze. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy dla Was premierowy wyjazd na majówkę do „krainy wiecznej wiosny”, czyli na Maderę. Ta niewielka portugalska wyspa zyskała swój przydomek przez panujący tam łagodny klimat, w którym rozwija się cudowna bujna roślinność. Jest to raj dla wszystkich, którzy uwielbiają piesze wędrówki i odpoczynek na świeżym powietrzu. Majówka za granicą na Maderze to okazja do zwiedzenia słonecznego Funchali, zobaczenia „panoramy świata” z Cristo Rei i spaceru po wulkanicznym piasku Seixal Beach. To również wspinaczki na górskie szczyty i wyprawy wzdłuż majestatycznych klifów, a wszystko w otoczeniu czarującej natury.

Majówka w Ameryce Północnej

Zastanawiasz się gdzie pojechać na majówkę za granicę? Marzy Ci się wyprawa za ocean? To w takim razie te propozycje są właśnie dla Ciebie. Wybierz się z nami do Ameryki Północnej i przeżyj przygodę życia. W tym roku przygotowaliśmy niezwykły dwutygodniowy road trip po USA, wyprawę na Kubę, zjawiskowy Meksyk oraz rajskie Hawaje. To Ty decydujesz, czy wolisz przemierzyć kubańskie drogi, od Hawany po Baracao, i zwiedzić po drodze inspirujące miasta, piękne plaże, kaniony i wodospady, czy może jednak meksykańskie cenoty, tacos i starożytna architektura Majów i Azteków przemawia do Ciebie bardziej.

Długi weekend majowy to również możliwość zwiedzenia Stanów Zjednoczonych. Przejedź razem z nami Zachodnie Wybrzeże USA wraz z jego niezwykłymi Parkami Narodowymi i wspaniałymi miastami, a potem przenieś się do Nowego Jorku i spełnij swój „american dream”. Majówka 2023 w USA to okazja, aby poczuć się jak gwiazda, spacerując po Holywood, zobaczyć artystycznie ukształtowane skały licznych kanionów i przespacerować się uliczkami Las Vegas. A po intensywnym zwiedzaniu zachodu – tydzień w Nowym Jorku. Tam przemierzysz ulice Manhattanu, na chwilę zostaniesz Wilkiem z Wall Street, zachwycisz się sztuką na Washington Square oraz przejdziesz przez Brookliński Most.

Dla tych, którzy cenią sobie rajską scenerię, przygotowaliśmy wyprawę na Hawaje, gdzie czekają Cię niezwykłe trekkingi oraz wypoczynek na przepięknych plażach. Będzie to na pewno słoneczna i pełna przygód majówka. Wyjazdy za ocean zapewnią Ci niezapomniane chwile.

Majówka w Azji

Majówka 2023 to świetna okazja, żeby odwiedzić 3 różne części Azji, w trakcie 5 niezapomnianych wypraw z Solistami. Jedną z naszych propozycji jest Jordania. Ten konkretny wyjazd majówkowy zaczniemy w Ammanie, który stanowi kwintesencję Bliskiego Wschodu. Odwiedzimy najpiękniejszą pustynię świata Wadi Rum, zanurzymy się w przejrzystych wodach Morza Martwego oraz zwiedzimy jeden z najbardziej tajemniczych cudów świata – Petrę. Po drugiej stronie kontynentu wyjazd na długi weekend majowy spędzimy w Japonii. Zagłębimy się w jej niezwykłą kulturę i historię. Poznamy największą technologiczną potęgę świata – Tokio, przeniesiemy się w czasie w Kioto i Hiroshimie oraz poczujemy potęgę natury, obserwując Fuji i spacerując wśród bambusowych łodyg. I oczywiście zasmakujemy prawdziwej japońskiej kuchni.

Nasze azjatyckie wyprawy nie mogły również pominąć zachwycających krajów południowo-wschodniej części kontynentu. Wśród nich proponujemy Ci wyjazd na majówkę do Tajlandii. W tym pełnym kontrastów kraju zwiedzimy tętniący życiem Bankok, wyciszymy się w świątyni Buddy Wat Traimit i poznamy życie zwykłych ludzi na nocnych marketach. Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zaliczyli cudów natury, takich jak Kanion Pai, Mork fa Waterfall czy Khao Sok. Inną opcją, która obejmuje rejon Zatoki Tajlandzkiej jest wyprawa łączona – Singapur, Malezja, Kambodża. Z Solistami odkryjesz perły Azji, których nie pokaże Ci majówka za granicą według oferty żadnego biura podróży. Z nami zobaczysz mistyczne cuda Kambodży zatopione w rozległej dżungli, pokonasz nienaruszoną ludzką ręką naturę Malezji oraz odwiedzisz nowoczesne miasto-państwo, w którym poczujesz powiew przyszłość.

W tym roku do naszych podróżniczych wyzwań wraca wyprawa Indie i Nepal. Jeśli uwielbiasz góry, a jednocześnie interesuje Cię poznawanie nowych kultur i zastanawiasz się, gdzie za granicę na majówkę warto pojechać – oto odpowiedź. Żadna wycieczka nie zapewni Ci takich wrażeń jak 6 dni trekkingu Annapura Base Camp. Kilka dni na szlaku, wśród majestatycznych szczytów Himalajów, to wyzwanie dla ciała i balsam dla ducha. Wyjazd na majówkę z Solistami to również możliwość poznania wyjątkowej kultury Nepalu i Indii. W Nepalu, poza Annapurą, odwiedzimy zabytkowe Katmandu i endemiczne Chitwan. W Indiach zachwyci nas natomiast bogate Dehli, królewskie Jaipur i oczywiście Agra, w której zobaczymy dowód miłości Taj Mahal oraz dumę potęgi Mongołów – Fort Agra.

Majówka w Afryce

Na Majówkę 2023 przygotowaliśmy aż 4 różnorodne wypraw do Afryki. Niezaprzeczalny urok czarnego lądu odkryjesz, dzięki wyprawie do elektryzującej Namibii z najbardziej fotogenicznymi widokami na Ziemi, a wyprawa do Kenii i Tanzanii pokaże Ci całe spectrum Afryki w ciągu jednego wyjazdu – od odwiedzin w niezwykłej wiosce Masajów, po trzydniowe safari i relaks na rajskich plażach Zanzibaru.

Dajemy Ci również możliwość spełnienia marzeń i wyjazdu na weekend majowy na “koniec świata”. Odwiedź razem z nami cudowne RPA i sprawdź co przysłowiowy “koniec świata” ma do zaoferowania najlepszego. A jeżeli nie możesz sobie pozwolić na długie wyprawy, a kusi Cię majówka za granicą, wybierz się razem z nami na Maroko Adventure. Poznaj ten wyjątkowy kraj poza utartym szlakiem. Poczuj klimat kolorowego Marakeszu, zobacz ruiny El Badi, zdobądź razem z Nami Jebel Toubkal (4167 m n.p.m) i spędź noc na pustyni w berberyjskiej osadzie.

Majówka w Ameryce Południowej

Ameryka Południowa to kontynent pełen niezwykłości, który jest idealną odpowiedzią dla osób rozważających gdzie pojechać na majówkę za granicę. Na okres długiego weekendu majowego przygotowaliśmy wyprawy, które pozwolą ci poznać jej prawdziwy urok. Wybierz się razem z nami do jednego z najciekawszych krajów Ameryki Południowej – Kolumbii i poczuj niezwykły klimat latynoskiego świata. Przeżyj niezwykłą przygodę w sercu dżungli podczas czterodniowego trekkingu do Zaginionego Miasta oraz skorzystaj z ekstremalnych atrakcji San Gil. Wyjazd na majówkę do Kolumbii to również fascynująca różnorodność kulturowa. Kolonialna Cartagena, malownicze Salento czy handlowa Bogota zachwycają architekturą i pozwalają poznać zwykłe życie Kolumbijczyków.

Nadal nie wiesz, gdzie na majówkę za granicę się wybrać? Rozważ wyprawę przez andyjskie bezdroża, którymi przeprowadzą Cię Peru, Boliwia i Chile. Zaczniemy od Peru. Odwiedzimy miasto na klifie, czyli Limę, zachwyci nas piękno natury Islas Ballestas, Huacachina oraz Machu Picchu i zobaczymy, co zostawili po sobie peruwiańscy protoplaści. Następnie rejs Jeziorem Titicaca zabierze nas do Boliwii. Tu zobaczymy okupujące szczyty And La Paz, Dolinę Księżycową oraz solną pustynię w Salar de Uyuni. Wyprawę, która obejmuje południowoamerykańskie wyjazdy na weekend majowy, zakończymy w Chile. Zwiedzimy urocze miasteczka San Pedro de Atacama i Santiago de Chile oraz staniemy oko w oko ze zwierzętami, których nigdzie indziej nie zobaczysz na wolności.