🏖️ Majówka 2024
Poza utartym szlakiem

Ostatnie miejsca na majówkę marzeń! Zostało już tylko 30% miejsc.

Pomyśl o miejscu na świecie, które pragniesz odwiedzić. Co widzisz? ...Odkryj je w tegoroczną majówkę! Chcąc umożliwić Ci realizację podróżniczych marzeń, na majówkę 2024 przygotowaliśmy rekordową liczbę wypraw w różne zakątki świata. Wejdź na wulkan, zobacz na własne oczy Wielką Piątkę, przemierzaj drogi USA. Przeżyj swoją niezapomnianą przygodę na jednym z 5-ciu kontynentów!

W tym roku dni wolne od pracy wypadają w środę (1 maja) i piątek (3 maja), dzięki czemu możesz skorzystać z dłuższego wyjazdu, wykorzystując przy tym mniej dni urlopu. To okazja, której nie można przegapić!

Złap miejsce na wymarzoną wyprawę, zanim zrobi to ktoś inny – miejsca rozchodzą się bardzo szybko.
Wybierz swoją przygodę

Majówka w Europie

🇮🇸 Islandia Classic 24.04 - 02.05
🇵🇹 Madera 28.04 - 06.05 (pełna grupa!)
🇬🇪 Gruzja 01.05 - 11.05 (pełna grupa!)
🇵🇹 Azory 01.05 - 05.05 (pełna grupa!)
🇵🇹 Azory 24.04 - 01.05 (pełna grupa!)
🇬🇪 Gruzja 27.04 - 07.05 (pełna grupa!)
🇵🇹 Madera 30.04 - 07.05 (pełna grupa!)
🇮🇸 Islandia Classic 01.05 - 09.05 (pełna grupa!)

Majówka w Ameryce Północnej

🇺🇸 USA Zachód + Nowy Jork 22.04 - 12.05 (pełna grupa!)
🇨🇷 🇳🇮 Kostaryka + Nikaragua 29.04 - 14.05 (pełna grupa!)
🇺🇸 USA Zachód + Nowy Jork 20.04 - 10.05 (pełna grupa!)
🇺🇸 USA Zachód 22.04 - 06.05 (pełna grupa!)
🇺🇸 USA Zachód 02.05 - 16.06 (pełna grupa!)
🇺🇸 USA Zachód + Nowy Jork 02.05 - 22.05 (pełna grupa!)
🇺🇸 USA Zachód 20.04 - 04.05 (pełna grupa!)

Majówka w Azji

🇮🇩 Indonezja 29.04 - 14.05 (pełna grupa!)
🇻🇳 Wietnam 23.04 - 09.05 (pełna grupa!)
🇮🇳 🇳🇵 Indie + Nepal 22.04 - 11.05 (pełna grupa)
🇸🇬 🇲🇾 🇰🇭 Singapur + Malezja + Kambodża 29.04 - 15.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 25.04 - 08.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 21.04 - 04.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 23.04 - 06.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 24.04 - 07.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 30.04 - 13.05 (pełna grupa!)
🇯🇵 Japonia 02.05 - 15.05 (pełna grupa!)

Majówka w Afryce

🇲🇦 Maroko 26.04 - 03.05 (pełna grupa!)
🇲🇦 Maroko 29.04 - 06.05 (pełna grupa!)
🇳🇦 Namibia 21.04 - 06.05 (pełna grupa!)
🇿🇦 RPA 28.04 - 15.05 (pełna grupa!)

Majówka w Ameryce Południowej

🇨🇴 Kolumbia 28.04 - 13.05
🇵🇪 Peru + 🇧🇴 Boliwia + 🇨🇱 Chile 28.04 - 19.05 (pełna grupa!)
🇵🇪 Peru + 🇧🇴 Boliwia + 🇨🇱 Chile 23.04 - 14.05 (pełna grupa!)
🇵🇪 Peru + 🇧🇴 Boliwia + 🇨🇱 Chile 24.04 - 15.05 (pełna grupa!)
🇵🇪 Peru + 🇧🇴 Boliwia + 🇨🇱 Chile 04.05 - 25.05 (pełna grupa!)

Nie przegap szansy – Majówka 2024

Otworzyliśmy przed Tobą aż 18 wypraw na 5 kontynentów, jednak miejsca rozchodzą się w zawrotnym tempie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz się na road trip po USA, safari w Afryce, europejskie bezdroża, południowoamerykańską dżunglę czy azjatyckie fusion – czeka na Ciebie wiele wrażeń.

Kierunki dobraliśmy tak, aby każdy mógł zdecydować, jak będzie wyglądać jego majówka za granicą. Wybierz wyprawę w swoim stylu: złap oddech na wyjeździe Travel&Chill, zadbaj o ciało i duszę na wydarzeniu Retreat, przemierzaj kraje w formie Road Trip, udaj się na trekking pełen widoków w trakcie podróży Backpacking lub przeżyj ekstremalne doznania podczas przygody Adventure.

Daj się ponieść! Wykorzystaj majówkę 2024 na spełnienie swoich podróżniczych marzeń. Tutaj wszystko jest możliwe! Dołącz do nas i udaj się na fascynującą wyprawę pod okiem doświadczonego Lidera. Zarezerwuj miejsce zanim zniknie!
Który kontynent wybrać?
Majówka w Europie

Wyjazd za granicę, ale nie za daleko? Zobacz nasze oferty wyjazdów na weekend majowy w Europie. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie spośród kilku proponowanych przez nas kierunków.

Zachwyć się magią Gruzji – baśniowej perły Kaukazu. Doświadcz niezwykłej gościnności jej mieszkańców i otocz się przyrodą. Odwiedź najwyżej położoną wioskę Europy, zdobądź najwyższy szczyt Gruzji, weź udział w prawdziwej gruzińskiej biesiadzie.

Naszą kolejną propozycją jest miejsce nazywane Hawajami Europy. Azory otoczą Cię pięknem natury oraz czystym powietrzem. Wybierzesz się tu na liczne wędrówki, spróbujesz dania przyrządzanego w wulkanicznej ziemi, odwiedzisz plantację herbaty i szklarnie pełne ananasów.

Zdobądź lodowiec, zobacz niezwykłe wodospady oraz wulkany, zanurz się w gorących źródłach. To wszystko oferuje Ci Islandia, czyli niezwykła Kraina Ognia i Lodu. Po tym wyjeździe już na zawsze zostanie w Twoim sercu!

A może Madera? To niewielka portugalska wyspa, która ze względu na panującą tam pogodę zyskała przydomek „wyspy wiecznej wiosny”. Stanowi raj dla wszystkich, którzy uwielbiają piesze wędrówki i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Majówka w Ameryce Północnej

Marzy Ci się wyprawa za ocean? W takim razie te propozycje są właśnie dla Ciebie! Wybierz się z nami do Ameryki Północnej i przeżyj przygodę życia. W tym roku przygotowaliśmy niezwykły dwutygodniowy road trip po USA, wyprawę na Kubę, podróż do zjawiskowego Meksyku oraz na rajską Kostarykę połączoną ze zwiedzaniem krainy wulkanów Nikaragua. To Ty decydujesz, czy wolisz przemierzyć kubańskie drogi – od Hawany po Baracao – oraz zwiedzić po drodze inspirujące miasta, piękne plaże, kaniony i wodospady, czy może jednak meksykańskie cenoty, tacos, a także starożytna architektura Majów i Azteków przemawia do Ciebie bardziej.

Długi weekend majowy daje również możliwość zwiedzenia Stanów Zjednoczonych. Spełnij swój „american dream”! Przejedź przez zachodnie wybrzeże USA, zobacz jego niezwykłe parki narodowe oraz wspaniałe miasta, a potem przenieś się do Nowego Jorku. Majówka 2024 w USA to okazja, aby poczuć się jak prawdziwa gwiazda spacerująca ulicami Hollywood, zobaczyć artystycznie ukształtowane skały licznych kanionów oraz przespacerować się uliczkami Las Vegas. Po intensywnym zwiedzaniu zachodu – tydzień w Nowym Jorku. Tam przemierzysz ulice Manhattanu, zostaniesz na chwilę Wilkiem z Wall Street, zachwycisz się sztuką na Washington Square oraz przejdziesz przez słynny Brookliński most.

Majówka w Azji

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na majówkę za granicę? Majówka 2024 to doskonała okazja, żeby odwiedzić różne części Azji w trakcie niezapomnianych solistowych wypraw. Jedną z naszych propozycji jest Jordania. Ten wyjazd majowy zaczniemy w Ammanie, który stanowi kwintesencję Bliskiego Wschodu. Odwiedzimy najpiękniejszą pustynię świata Wadi Rum, zanurzymy się w przejrzystych wodach Morza Martwego oraz zwiedzimy jeden z najbardziej tajemniczych cudów świata – Petrę.

Po drugiej stronie kontynentu wyjazd na długi weekend majowy spędzimy w Japonii. Zagłębimy się w jej niezwykłą kulturę i historię. Poznamy największą technologiczną potęgę świata – Tokio, a także przeniesiemy się w czasie w Kioto i Hiroszimie.

Świetną opcją jest również nasza wyprawa łączona – Singapur, Malezja, Kambodża. Podczas niej odkryjesz perły Azji, których nie pokaże Ci nikt inny. Zobaczysz mistyczne cuda Kambodży zatopione w rozległej dżungli, pokonasz nienaruszoną ludzką ręką naturę Malezji oraz odwiedzisz nowoczesne miasto-państwo, w którym poczujesz powiew przyszłości.

Majówka w Afryce

Na Majówkę 2024 przygotowaliśmy aż 3 wyprawy do Afryki. Niezaprzeczalny urok czarnego lądu odkryjesz, dzięki wyprawie do elektryzującej Namibii, gdzie m.in. odwiedzisz safari, przyjrzysz się życiu mieszkańców wioski plemienia Himba, wyruszysz na rajd na quadach po pustyni.

Kolejną propozycją jest Maroko, gdzie czeka Cię prawdziwa, solistowa, pustynna przygoda! Tutaj przemierzysz piaski Sahary na grzbiecie wielbłąda, spędzisz noc na pustyni, odkryjesz Marrakesz i wiele więcej.

Ostatnią propozycją na majówkę w Afryce jest road trip, podczas którego ruszymy w najbardziej wysunięte na południe zakątki Czarnego Lądu! Wyprawa do RPA zapewni Ci wiele niesamowitych wrażeń – doświadczysz tropienia Wielkiej Piątki Afryki, zachwycisz się pięknem natury, a także zatopisz się w niezapomnianych widokach Panorama Route.

Majówka w Ameryce Południowej

Wybierz się razem z nami do jednego z najciekawszych krajów Ameryki Południowej – Kolumbii i poczuj niezwykły klimat latynoskiego świata. Przeżyj niezwykłą przygodę w sercu dżungli podczas czterodniowego trekkingu do Zaginionego Miasta oraz skorzystaj z ekstremalnych atrakcji San Gil. Wyjazd na majówkę do Kolumbii to również okazja do zaznania fascynującej różnorodności kulturowej.

Nadal nie wiesz, gdzie wybrać się na majówkę za granicę? Rozważ wyprawę przez andyjskie bezdroża, którymi przeprowadzą Cię Peru, Boliwia i Chile. Zaczniemy od Peru, gdzie odwiedzimy m.in. miasto na klifie – Limę, niezwykły rezerwat, porównywany do wysp Galapagos – Islas Ballestas, niezwykłą oazę w otoczeniu wydm – Huacachina, a także miasto Inków – Machu Picchu. Następnie udamy się na rejs jeziorem Titicaca, który zabierze nas do Boliwii. Zobaczymy tu niesamowite miasto wśród szczytów gór o nazwie La Paz, formacje skalne w Dolinie Księżycowej oraz solną pustynię w Salar de Uyuni. Nasze wspólne południowoamerykańskie wyjazdy na weekend majowy, zakończymy w Chile, gdzie zwiedzimy pustynię Atakama, miasteczko San Pedro Atacama oraz stolicę – Santiago de Chile.