Kostaryka

Wyjazd na Kostarykę – podróż po zielonej oazie szczęścia
Wybierz termin

Wyjazd na Kostarykę – podróż po zielonej oazie szczęścia

Lider: Ania Plucińska

Wyjazd na Kostarykę – podróż po zielonej oazie szczęścia

Kostaryka to jednym słowem wielkie, zielone skupisko przeróżnych zwierząt i gatunków roślin nigdzie indziej niespotykanych. Jednym słowem - dzikość! Spróbujemy przedrzeć się przez dżunglę trekkingowym krokiem, odwiedzimy parki narodowe oraz sanktuaria zwierzęce.  Ten wyjazd jest stworzony dla aktywnych zapaleńców zakochanych w naturze! Brzmi zachęcająco? ;)

#SolisciTeam

Poziom trudnościq
i Łatwy arrow

Wyprawy dla każdego – niewymagające dobrej kondycji i sprawności fizycznej. Transport
wygodnymi, wynajętymi środkami transportu (z kierowcą lub bez).

Komfortq
i Podróżnik arrow

Nocować będziemy w lokalnych hotelikach lub w lokalnych guesthousach, zazwyczaj w pokojach 2-5 osobowych. Łazienka w pokoju lub wspólna na piętrze.

Rodzajq
i Adventure arrow

Wyprawa pełna przygód – autorska trasa naszpikowana ekstremalnymi doznaniami. Przejazdy lokalnym transportem, dużo chodzenia z plecakiem, 1-3 dniowe trekkingi i przeprawy.

Dlaczego warto z nami jechać?

icon Odkryjesz piękno natury w Kostaryce
icon Poczujesz czym jest Pura Vida
icon Poznasz kulturę Kostaryki
icon Zaobserwujesz rzadkie gatunki zwierząt
icon Wjedziesz na wulkan
icon Wybierzesz się na trekking po dżungli
icon Zobaczysz, jak żyją leniwce
icon Spróbujesz pysznych, świeżo wyciskanych soków
icon Będziesz się świetnie bawić w solistowym towarzystwie!
arrow

Przyjmij wyzwanie

Doświadcz

Pura Vida – czyste życie Mieszkańcy Kostaryki słyną ze swojego spokoju, pozytywnego nastawienia i niezwykłej wdzięczności za...

Pura Vida – czyste życie

Mieszkańcy Kostaryki słyną ze swojego spokoju, pozytywnego nastawienia i niezwykłej wdzięczności za wszystko, co posiadają – nawet, gdy dużo nie mają, a jak wiemy, kraj ten wcale nie jest bogaty. Doświadczymy prawdziwego życia, z dala od wirtualnej rzeczywistości i nauczymy się postawy i nastawienia od Kostarykańczyków.
>Wyłączymy Wi – Fi, aby włączyć się do życia – szczęśliwego, barwnego, smakowitego i wesołego jak Kostaryka!

arrow
Spróbuj

Owoce morza, kukurydza i olej kokosowy   Nasz wyjazd na Kostarykę nie może się odbyć bez skosztowania lokalnych przysmaków! Z...

Owoce morza, kukurydza i olej kokosowy

 

Nasz wyjazd na Kostarykę nie może się odbyć bez skosztowania lokalnych przysmaków! Z pewnością kosztujemy świeżych owoców morza jak kraby czy kałamarnice. Miłośnikom słodkości proponujemy przepyszne Cajetas, czyli kokosowe karmelki lub kukurydziany pudding Mazamorra. Będąc na Kostaryce, nie może zabraknąć najsłynniejszych napojów, z których słynie ten kraj – kakao i kawy.

arrow
Odetchnij

Dzika i bujna przyroda   Przyroda Kostaryki jest niesamowita! Dzika roślinność, różnorodne gatunki zwierząt oraz piaszczyste ...

Dzika i bujna przyroda

 

Przyroda Kostaryki jest niesamowita! Dzika roślinność, różnorodne gatunki zwierząt oraz piaszczyste plaże od lat zachwycają podróżnych! Nasze podróże zahaczą o najskrytsze zakamarki tego kraju, pooddychamy niezwykle czystym powietrzem i naładujemy się niezwykłą energią płynącą z natury! Wyprawa z Solistami zapewni Wam wytchnienie!

arrow
Sprawdź się

Wiszące mosty   Solistowe wyjazdy zawsze gwarantują sporą dawkę ruchu. Tak będzie i tym razem! Podczas trekkingu będziemy mie...

Wiszące mosty

 

Solistowe wyjazdy zawsze gwarantują sporą dawkę ruchu. Tak będzie i tym razem! Podczas trekkingu będziemy mieli okazję przejść przez wiszące nad dżunglą mosty. Atrakcja dla odważnych – Ci, którzy za wysokościami nie przepadają, będą mieli okazję na zmierzenie się z lękiem. Gwarantujemy, że widoki niesamowitej przyrody wszystko wynagrodzą, a wy wrócicie z wyprawy przepełnieni dumą i gotowi na kolejne wyzwania!

arrow
KOSTARYKA
bottom bottom

Plan wyprawy

Sanktuarium leniwców
arrow
La Fortuna
arrow
Park Narodowy Tortuguero
arrow
Monteverde
arrow
Wulkan Irazu
arrow

Kostaryka - Czysta natura i duch Pura Vida

Pura vida, czyli dosłownie tłumacząc – czyste życie. Chodzi jednak o coś więcej. Dla Kostarykańczyków to styl życia – beztroskiego, pełnego wdzięczności dla tego co tu i teraz. Nie bez powodu mieszkańcy są uznawani za jednych z najszczęśliwszych na świecie, a podróże do Kostaryki przyciągają szerokie rzesze turystów.

Pura vida” to zwrot, który warto zapamiętać – będziemy go słyszeć na każdym kroku, gdyż jest używany jako powitanie, podziękowanie, czy też pożegnanie.

Kostaryka to również „pura natura”. Obecność lasów tropikalnych, które zajmują prawie połowę powierzchni kraju, znacząco wpływa na czystość powietrza. Podczas wyprawy większość czasu spędzimy właśnie blisko natury, w poszukiwaniu niesamowitych miejsc. Odwiedzimy Parki Narodowe Tortuguero oraz Monteverde, odpoczniemy też na plażach w okolicy Cahuita i przejdziemy wiszącymi mostami w La Fortunie. Podczas trekkingów będziemy mieli okazję do obserwacji zwierząt, ptaków i roślin, których nie zobaczymy nigdzie indziej. Beztroskie życie, natura i wyjątkowo czyste powietrze – nie możemy się doczekać!

arrow

San Jose - kolorowa stolica Kostaryki

Jako stolica, San Jose jest tętniącym życiem miastem, którego wielkomiejskie tempo kontrastuje z cudami natury, które je otaczają. Odwiedzając Kostarykę warto zatrzymać się na chwilę, aby poznać neoklasyczną wspaniałość San Jose. W mieście znajdują się muzea poświęcone wszystkiemu, od jadeitu i złota po owady i nauki przyrodnicze, a także teatry. Przespaceruj się urokliwymi uliczkami, zajrzyj do dzielnicy handlowej i podziwiaj niezwykłe uliczne graffiti*.

 

*decyzję o zwiedzaniu San Jose będzie podejmował lider w zależności od połączeń lotniczych

arrow

WULKAN IRAZU - NAJWIĘKSZY CZYNNY WULKAN KOSTARYKI

Niemal każda wycieczka na Kostarykę ma ten punkt w swoim programie. Wulkan Irazu uznawany jest za aktywny, chociaż jego ostatnia erupcja miała miejsce w 1963 roku.  Jego nazwa pochodzi od lokalnego słowa “ara-tzu”, które oznacza górę z trzęsieniami ziemi, co doskonale opisuje to miejsce. Częste trzęsienia tego od lat uśpionego wulkanu wskazują na ruchy magmy w głębi ziemi.

Na szczycie wulkanu, czekają na nas niesamowite widoki!

arrow

LENIWCE - NIEOFICJALNY SYMBOL KOSTARYKI

Kostaryka to ojczyzna leniwców. Zwierzęta te występują wyłącznie w lasach tropikalnych Ameryki Środkowej i Południowej i prowadzą nocny tryb życia i większość swojego życia swojego życia spędzają zwisając z gałęzi i zjadają ogromne ilości roślin. Są to fascynujące ssaki, zarówno pod względem biologicznym, jak i do obserwacji, dlatego mamy pewność, że nie jesteśmy jedynymi, którzy marzą o spotkaniu tych niesamowitych zwierząt. Na szczęście podczas wyprawy będziesz mieć możliwość zobaczyć leniwce w ich naturalnym środowisku. W Kostaryce można je spotkać w kilku parkach narodowych.

arrow

JAGUAR RESCUE CENTER - POMOCNA DŁOŃ DLA ZWIERZĄT

Nasz wyjazd na Kostarykę będzie pełen niezapomnianych chwil. Odwiedzimy Jaguar Rescue Center, czyli ośrodek pomocy zwierzętom. Jest to miejsce, w którym ratuje się i rehabilituje istoty które tej pomocy potrzebują, aby mogły znowu trafić do ich naturalnego środowiska. Można tam spotkać bardzo różnorodne gatunki zwierząt. Liczne są również leniwce, którym z powodu coraz większej wycinki lasów tropikalnych grozi wyginięcie. Oprócz nich poznamy również między innymi: mrówkojady, pancerniki, oceloty, małpy oraz niezliczoną liczbę gatunków ptaków.  Warto wiedzieć, że każda wycieczka organizowana do tego miejsca pozwala pokryć koszty opieki nad zwierzętami.

arrow

Park Narodowy Cahuita - karaibski odpoczynek

Karaibskie wybrzeże Kostaryki jest zdominowane przez dwa miejsca: amazońską dżunglę Tortuguero na północy i rajskie plaże  w parku Cahuita na południu. Jednak kiedy podróżujesz wzdłuż wybrzeża karaibskiego, znajdziesz tam jeszcze jeden mały kawałek raju: Park Narodowy Cahuita. Jest on domem dla kilku stref ekologicznych, w tym lasu bagiennego, lasu deszczowego i lasów przybrzeżnych oraz dla wielu stworzeń morskich, takich jak jeżowce, żółwie zielone, węgorze, krewetki, homary czy rekiny. Podczas naszej wyprawy będziesz mieć możliwość zwiedzania tego pięknego zakątka wraz z przewodnikiem. A po wyprawie w sam środek parku narodowego, czeka Cię zasłużony relaks na przepięknej plaży.

PARK NARODOWY TORTUGUERO – DZIEWICZY LAS I RAJSKIE PLAŻE

Kostarykańczycy ogromnie cenią sobie naturalne środowisko i bardzo dbają o zwierzęta oraz rośliny je zamieszkujące. Park Narodowy Tortuguero powstał właśnie z myślą o nich – to tam zostały stworzone bezpieczne warunki dla żółwi morskich, które latem składają tam jaja. Teren parku obejmuje niezwykle malowniczą, rozległą równinę zalewową położoną tuż przy brzegu Morza Karaibskiego. My poznamy ten teren tradycyjną łodzią bez silnika, co pozwoli nam wpłynąć w niedostępne dla wycieczkowców małe, najczęściej nawiedzane przez zwierzęta kanały. Towarzyszyć nam będzie lokalny przewodnik, który opowie nam o wszystkich tajemnicach lasu deszczowego. Będziemy mieli okazję podziwiać z bliska unikatową roślinność oraz zobaczymy zwierzęta w ich naturalnym otoczeniu. Będzie też czas na relaks na jednaj z rajskim plaż.

arrow

LA FORTUNA - LASY DESZCZOWE

La Fortuna – każdy kto choć trochę interesuje się Kostaryką, z pewnością słyszał już tę nazwę. To miejsce skrywa wiele niesamowitych zakątków. Udamy się na kilkugodzinną wycieczkę po wiszących mostach, w Mistico Park oraz na trekking w samym sercu dżungli. Dzikość i magia – te słowa najlepiej opisują tą atrakcję. Będzie to kolejna okazja do zobaczenia niezwykłej i unikatowej fauny i flory Kostaryki.  La Fortuny znajduje się w regionie Arenal, czyli najmłodszy, ale zarazem najaktywniejszy wulkan w kraju. Gotowi na przygodę?

arrow

Monteverde Cloud Forest – w poszukiwaniu rzadkich zwierząt

Jak wiecie, wyjazdy z Solistami są pełne atrakcji, dlatego czeka nas niesamowita przygoda w sercu rajskiej natury! Odwiedzimy region Monteverde, który będziemy zwiedzać nocą w poszukiwaniu zwierząt. W czasie nocnej eksploracji będziemy mieli okazję podziwiać niezwykłą bioróżnorodność, która występuje tam dzięki specyfice mikroklimatu. Zobaczymy przeróżne odmiany płazów, pająków jak i inne gatunki zwierząt. Miłośnicy adrenaliny beda mieli okazje również skorzystac z tyrolki która przebiega przez wspanialy las.

arrow

Sky Tram w Monteverde - podniebna przejażdżka

Jeżeli lubisz ciekawe rozrywki to to jest atrakcja, której nie powinieneś ominąć. Tym bardziej, że latanie przez mglisty las Monteverde to jedno z najbardziej charakterystycznych przeżyć Kostaryki. Zobacz z lotu ptaka pierwotny las i podziwiaj panoramiczne widoki z dwóch wież. W pogodny dzień, można z nich nawet zobaczyć północne niziny, które ciągną się aż po Karaiby. To także świetna okazja, aby obserwować życie zwierząt w ich naturalnym środowisku.

arrow

Rio Celeste – niebiański wodospad

Rio Celeste jest uznawana za najbardziej niebieską rzeką świata, jak i również jedną z najpiękniejszych. Legenda głosi, że Bóg zanurzył w niej pędzel z niebieską farbą podczas malowania nieba – podobno zdjęcia nie oddają jej piękna. Czy to prawda? O tym przekonamy się podczas trekkingu który poprowadzi nas przez teren lasu deszczowego aż do niezwykłego wodospadu. Trasa nie jest ani trudna, ani długa, będzie więc odpowiednia dla każdego! Początek trekkingu jest płaski i lekki, występują jednak bardziej strome podejścia i mnóstwo schodów. Widoki i głębia koloru rzeki jest jednak jak najbardziej warta tej wspinaczki!

Mistico Park - wiszące mosty

Spacer po wiszących mostach jest to jedna z najciekawszych atrakcji Kostaryki. Jednak Mistico Park oferuje nie tylko atrakcję jaką są wiszące mosty, ale także ogromną różnorodność tras, które pozwalają wszystkim odwiedzającym cieszyć się bezpośrednim kontaktem z naturą. Mistico znajduje się w miejscu, gdzie płaskie równiny Niziny Karaibskiej spotykają się z pasmem górskim Tilaran. Oznacza to, że można tutaj znaleźć wiele gatunków zwierząt. Podczas spaceru zobaczysz również wspaniałe dojrzałe drzewa, ciekawe rośliny, kwiaty i owoce oraz będziesz mieć świetny widok na wulkan Arenal

 

arrow

Manuel Antonio Park - relaks na rajskich plażach

Park Narodowy Manuel Anton​​ jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej że jest to główne miejsce w regionie Środkowego Pacyfiku, oferujące różnorodne małe, kameralne hotele artystycznie wbudowane w zbocze lasu deszczowego. Park ma trzy piękne plaże, nieformalne leśne szlaki i gęsty las deszczowy, które sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe. Co więcej, jest to miejsce niezwykle piękne. Park Manuel Antonio jest najbardziej znana ze swoich spektakularnych widoków i wyjątkowo oszałamiających, jaskrawych zachodów słońca. Jego jasne, piaszczyste plaże są popularne, jeśli chodzi o relaks, pływanie, nurkowanie i lekcje surfingu.

arrow

Tenorio Volcano National Park - w odcieniach zieleni i niebieskiego

Park Narodowy Wulkanu Tenorio – jak sama nazwa wskazuje, główną atrakcją parku jest właśnie wulkan Tenorio. Składa się on aż z czterech szczytów wulkanicznych z dwoma kraterami. Jego zbocza wyróżniają się niesamowicie głębokim odcieniem zieleni, gdyż są one porośnięte lasami deszczowymi. Na ich terenach bierze początek wiele rzek, występują tam też liczne wodospady. Nie bez powodu jest nazywany krainą zieleni i błękitu.

Noclegi

To nie jest zwykła wycieczka na Kostarykę, tylko pełna niezapomnianych wrażeń wyprawa, dlatego będziemy spać w małych, klimatycznych guesthousach i hotelach zlokalizowanych blisko natury. W pokojach prywatne łazienki.

Gościnność gospodarzy oraz niezwykłe widoki i bujna roślinność, która towarzyszyć nam będzie za oknem, z pewnością na długo pozostaną nam w pamięci. Niestety standardy noclegów mogą odbiegać od standardów europejskich.

 

arrow

Transport

Nasze wyjazdy na Kostarykę są inne niż wszystkie! Podczas wyprawy będziemy przemieszczać się prywatnie wynajętym busem z lokalnym kierowcą, który doskonale zna każdy zakątek, do którego udamy się w czasie naszej przygody.

Kto wie, może podzieli się z nami kostarykańskimi sekretami podczas podróży?

arrow

Lokalna kuchnia

Podróże do Kostaryki wiążą się ze spróbowaniem tamtejszych przysmaków. Podstawowym składnikiem dań kostarykańskich są ryż i czarna fasola. Kuchnia ta obfituje również w świeże warzywa i owoce.

Ze względu na położenie Kostaryki, bardzo popularne są też owoce morza takie jak kraby, krewetki i kałamarnice.

Za danie narodowe można uznać gallo pinto – gotowane osobno ryż i czarna fasola, a następnie podsmażane razem z dodatkiem kolendry, czosnku, cebuli i czerwonej papryki.

Kostaryka to raj dla wegetarianów, ale mięsożercy również znajdą coś dla siebie 😉

arrow
Atrakcje dodatkowe

Plantacja kawy

Wyjazd na Kostarykę nie może się odbyć bez wizyty na plantacji kawy. Oprócz kawy na lokalnej plantacji można zobaczyć proces pozyskiwania kakao oraz trzciny cukrowej. Jak zapewne doskonale wiecie, Kostaryka jest jednym z głównych i najbardziej zaufanych dostawców kawy na świecie. To tam poznamy pilnie strzeżone sekrety tego pożądanego na całym świecie napoju. Będziemy również mieli okazję, aby skosztować świeżo zaparzonej kawy. Dowiemy się, co czyni ją wyjątkową i zobaczymy, jak wygląda cały proces jej pozyskiwania.

Przejdziemy się również malowniczymi ścieżkami na terenie plantacji i będziemy podziwiać niesamowite widoki, które się z niej rozpościerają. Wycieczka trwa zazwyczaj ok. 1h 30.

 

arrow

Tubing po rzece

Na chętnych czeka spływ rzeką inny niż do tej pory!

White Water Tubing to aktywność, w której używasz dużej, nadmuchiwanej tratwy w kształcie koła. Tubing różni się od raftingu, ponieważ każda osoba znajduje się we własnej tratwie, a nie wszyscy są zgrupowani w jednej. Do sterowania nie będziesz używać wiosła podczas, ale zrobisz to za pomocą bocznych uchwytów i siłą własnych rąk.

Tubing w Kostaryce to doświadczenie, które musi znaleźć się na Twojej liście. Zazwyczaj atrakcja trwa ok. 1h.

 

arrow

RELAKS W GORĄCYCH ŹRÓDŁACH

Zasmakujemy błogiego relaksu dzięki dobrodziejstwu natury. Nic tak nie koi zmęczonych mięśni po całym dniu wędrówek jak kąpiel w gorącej wodzie. Kostaryka ze względu na występowanie wielu wulkanów posiada również naturalne gorące źródła ogrzewane energią z głębi Ziemi. Podczas wyprawy będzie możliwość skorzystania z tej opcji w cieniu wulkanu Arenal w Monteverde.

 

arrow

Zjazd na Zipline w La Fortuna

Jeżeli lubisz ekstremalne rozrywki to to jest atrakcja, której nie powinnieneś ominąć. Zjazd na Zipline w La Fortuna to połączenie adrenaliny, zabawy i przygody. W ramach atrakcji zaliczysz 7 zjazdów, a krajobraz z wierzchołków drzew będzie idealnym towarzyszem. Swoją przygodę rozpoczniesz na 18-metrowej wieży, aby przelecieć nad kanionem o wysokości 120 metrów, ze spektakularnymi widokami na wodospad Pino Blanco, wulkan Arenal i Cerro Chato. Przygoda w wielkim stylu.

 

arrow

WYCIECZKA KONNA

Gratka dla fanów jazdy konnej. Wycieczka będzie trwała około 2 godziny. Jeśli jeszcze nigdy nie siedzieliście w siodle – bez obaw, zwierzęta są bardzo spokojne, a właściciele koni na pewno udzielą Wam kilku cennych rad dzięki którym poczujecie się pewnie. Chętni będą przemierzać  zakamarki parku Monteverde na wierzchowcach. Czas wycieczki to ok. 2h.

 

arrow

Liderzy wyprawy

Hania
Zieleźnik-Rybak
Ania
Plucińska

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

arrow

Plane LOT

Wylot:

BER/WAW/KRK ?
Berlin/ Warszawa/Kraków
Plane
SJO
San Jose

Powrót:

?
Plane
Cena biletu
4400 - 5400 PLN ?

UWAGA! Cena biletu nie zawiera opłaty za bagaż rejestrowany ok. 100 EUR. Dodaj podczas zamówienia.

Ceny lotów lubią się zmieniać! Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł, w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

 

Decyzję o miejscu wylotu podejmuje Klub.

czytaj więcej...

Cena

prev-arrow
next-arrow

Cena zawiera

o

10 noclegów w hotelach i guesthouseach w pokojach 2 – 4 osobowych (łóżka przeważnie 2 – osobowe)

o

transport wynajętym busem z kierowcą i paliwem

o

transport łodzią z Moin do Tortuguero

o

transport łodzią z Parku Tortuguero do La Pavona

o

wejście do Parku Narodowego Tortuguero

o

wycieczka łodziami Canoa po Parku Tortuguero

o

nocne szukanie zwierząt w rejonie Monteverde

o

tyrolka nad Monteverde

o

wyjazd na wulkan Irazu

o

wstęp do osrodka z leniwcami

o

wstęp do Jaguar Rescue Center

o

wstęp do Tenorio Volcano National Park

o

zwiedzanie Parku Narodowego Cahuita z przewodnikiem

o

wejście do Mistico Park - wiszące mosty

o

wstęp do Parku Manuel Antonio

o

opłaty graniczne na wjeździe do Kostaryki

o

bogaty, autorski program wyjazdu

o

opiekę doświadczonego lidera

o

składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

o

wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium: Koszty Leczenia + Choroby Przewlekłe - KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR), Bagaż (1000 EUR)

o

niezbędnik Solisty

Cena nie zawiera:

x

wyżywienia

x

biletu lotniczego (zakup biletu po stronie Klubu)

x

bagażu rejestrowanego

x

dodatkowych atrakcji

x

kosztów wykonywania badań lekarskich, testów diagnostycznych oraz innych czynności wymaganych przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa państw przez które przebiega podróż

Wybierz termin i leć z nami!

Sierpień
Październik
Icon Zostało 1 ostatnie miejsce
BER/WAW/KRK--SJO
SJO--BER/WAW/KRK
27.08.23 - 07.09.23
Lider Hania Zieleźnik-Rybak
Cena lotu 5400 PLN
Cena wyprawy 7700 PLN
Icon
WAW/BER/KRK--SJO
SJO--WAW/BER/KRK
04.10.23 - 15.10.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 4400 PLN
Cena wyprawy 7700 PLN
Icon
+ Dowolny termin - brak Twojego terminu
- wyjazd prywatną grupą
- jeszcze nie ma terminów