Magiczne Azory

Raj Pośrodku Oceanu Atlantyckiego
Wybierz termin

Raj Pośrodku Oceanu Atlantyckiego

Poziomq
i Średni arrow

Wyprawy dla wszystkich podróżników – lekkie trekkingi – idealne dla osób, które nie mają fantastycznej kondycji, ale lubią wędrówki i mają duże chęci :); dużo pieszego zwiedzania. Transport wynajętymi, jak i lokalnymi, środkami transportu.

Komfortq
i Podróżnik arrow

Nocować będziemy w lokalnych hotelikach lub w lokalnych guesthousach, zazwyczaj w pokojach 2-5 osobowych. Łazienka w pokoju lub wspólna na piętrze.

Rodzajq
i Backpacking arrow

Intensywna wyprawa, z której wyciśniesz 200% – genialna trasa, sporo przemieszczania się,
jednodniowe trekkingi, max. 1-2 dni w jednym miejscu. Trip bardzo aktywny. Dodatkowe opcje na rafting, paralotnię, kolejkę górską etc.

PORTUGALIA
bottom bottom

Plan wyprawy

Lizbona
arrow
Ponta Delgada
arrow
Sete Cidades
arrow
Parque Terra Nostra
arrow
Ananases A. Arruda
arrow
Villa Franca do Campo
arrow
Cha Gorreana
arrow
Pico da Vara
arrow
Lagoa do Fogo
arrow
Furnas
arrow

Wyspa wiecznej wiosny

Podróż na Azory nie jest dla wszystkich – jeśli szukasz przygody na słonecznych rajskich plażach, to ten kierunek Ci jej nie dostarczy. Jeśli mielibyśmy znaleźć odpowiednik podobieństwa klimatu, to zdecydowanie można wskazać słynne Hawaje lub portugalską Maderę. Stała temperatura (20-25 stopni latem), wilgotność, duża ilość wiatru. Jeśli Islandia nie jest Ci obca, to zmienność pogody Cię nie zaskoczy. Azory są piękne, malownicze, a częścią ich krajobrazu są regularne chmury i mgły. Całymi dniami będziemy eksplorować i doświadczać tego, co São Miguel ma do zaoferowania – aktywny i pełen wrażeń tydzień gwarantowany! Podczas podróży będzie też okazja odbyć rejs i zobaczyć wieloryby. Te majestatyczne ssaki to prawdziwa gratka – wieloryby pływają w okolicach archipelagu u wybrzeży Azorów.

arrow

Lizbona – urokliwa stolica Portugalii*

Każda wycieczka się tu zatrzymuje. Miasto położone na siedmiu wzgórzach pozostawia w pamięci mnóstwo pięknych widoków. Słynne tramwaje wspinające się w wyższe partie miasta dodają klimatu. Wieczorami fado roznosi się po uliczkach oraz cudowne zapachy zapraszają do małych restauracyjek aby zakosztować lokalnego wina czy tez posiedzieć przy tapas. Kilka dzielnic Lizbony zaskoczy swoja rozmaitością. Punktem „must see” jest przystanek w zabytkowej dzielnicy Belem na przepyszne ciasteczka Pastel De Belem. Podczas długiej przesiadki będziemy mieli szanse zakosztować tego miasta.

* Zwiedzanie Lizbony uzależnione jest od dostępnej siatki połączeń.

arrow

Ponta Delgada – stolica i historyczne miasteczko Sao Miguel

Podczas podróży na Azory zahaczymy o największe miasto na wyspie, które stanowi centrum administracyjne całego archipelagu. Miasto pokryte jest głównie architekturą z początku XIX wieku, choć znajdziemy także również nowsze budynki. Na naszej liście m.in. brama miejska – Portas da Cidade, kościół Św. Sebastiana. Znajdziemy czas na posiłek, dla fanów steków – tamtejsze steki są nieoficjalną potrawą narodową.

arrow

Cha Gorreana – Plantacja Herbaty

Plantacja herbaty w Europie? Tak, od początku XIX wieku na Azorach zaczęły powstawać pierwsze plantacje. Brak doświadczenia Portugalczyków w uprawie herbaty wspomogli eksperci z Chin. Pod koniec XIX na wyspie funkcjonowało aż 14 fabryk herbaty. Załamaniem rozwoju upraw była I wojna światowa która mocno wpłynęła na produkcje. Obecnie pozostały tylko dwie fabryki które produkują bio herbatę uprawiana bez żadnych nawozów czy tez chemikalii. Herbata z wysp azorskich jest w 100% naturalna.

Salto Do Cabrito – ukryty wodospad

Piękny wysoki wodospad kaskadowy, który znajduje się przy samej trasie co oznacza, że można go podziwiać bez wyczerpującego trekkingu. Jednak otoczenie które towarzyszy nam podczas eksploracji miejsca daje niesamowity urok. Takich widoków nie zapewni Ci każda wycieczka, gdzie wszystko dzieje się pod presją czasu. Z nami, jeżeli pogoda i warunki będą sprzyjały, podejdziesz jak najbliżej bliżej.

arrow

Plantacja Ananasów – Ananases A. Arruda

Na Azorach jest jedyna na świecie plantacja ananasów (przekształcona z plantacji pomarańczy), gdzie owoce są uprawiane w szklarniach! W naszym planie nie mogło zabraknąć tej ponad stuletniej, największej plantacji pokazowej. Kilkanaście szklarni, którymi zarządza kolejne pokolenie dr Arruda będą dla nas otwarte bez ograniczeń. Plantacja produkuje także jedyny w swoim rodzaju likier z ananasów.

arrow

Vila Franca do Campo – Wolne Miasto

Urokliwe miasteczko, często baza wypadowa do okolicznych atrakcji wyspy. Można stąd złapać prom płynący do zapadniętej kaldery wulkanu – wyspy villa franca. Warto przespacerować się historycznymi ulicami miasta założonego w 1472 roku. Villa Franca do Campo to w dosłownym tłumaczeniu Wolne miasto.

arrow

Sete Cidades – malownicze jeziora

Osadzone w kraterach i kalderach wulkanów zbiorniki są jednym z najbardziej charakterystycznych punktów krajobrazu Wyspy São Miguel. Żeby jednak w pełni docenić ich atuty, należy spojrzeć na nie z góry. Położone w kalderze wulkanu Lagoa das Sete Cidades tworzą dwa zbiorniki: Lagoa Azul i Lagoa Verde. Jak same nazwy wskazują, oddzielone cienką groblą części jeziora różnią się barwą, a efekt ten uwydatnia słoneczna pogoda. Według miejscowej legendy jeziora powstały z łez kochanków – księżniczki i pasterza, których miłość nie miała szansy się spełnić.

Trekkingi po wiecznie zielonej wyspie

W dżungli, przez las czy stromymi wybrzeżami wyspy prosto do pustej plaży – zaliczymy wiele różnorodnych tras. Nie będą to najbardziej wymagające trekkingi, ale widoki zaspokoją każdą potrzebę niezapomnianych wrażeń. Pozwolą nam zobaczyć, jak różnorodna jest przyroda na Azorach.

arrow

Pico da Vara – najwyższy szczyt Sao Miguel

Nie mogło zabraknąć w programie odrobiny ruchu. Przed nami najwyższy szczyt wyspy do zdobycia. Podczas trekkingu natkniemy się na dwa punkty, w których rozbiły się samoloty: jeden z Air France w 1949 r., a drugi z portugalskich sił powietrznych w 1943 r. Będziemy mogli podziwiać szerokie widoki na krater Povoação (na południu), Planalto dos Graminhais, krater wulkanu Furnas i jego jezioro (na zachodzie) oraz masywy wulkaniczne Fogo i Sete Cidades.

Realizacja atrakcji uzależniona od warunków pogodowych, które w ciągu dnia zmieniają się bardzo dynamicznie.

Czas trwania trekkingu: 3 h – 4h

Odległość: 7 km

 

arrow

Lagoa do Fogo – wejdź do krateru

Intensywny, malowniczy trekking. Dzień rozpoczniemy trekkingiem do kolejnego jeziora wulkanicznego Lagoa do Fogo i zejdziemy też do wewnątrz krateru. To będzie nasza najdłuższa wędrówka – zrobimy co najmniej 11. Po trekkingu zrelaksujemy się w dawnej stolicy Villa Franca do Campo.

Czas trwania trekkingu: 4,5 h

Odległość: 11 km

arrow

Janela do Inferno – okno do piekła

Szlak jest łatwy i biegnie początkowo lekko pod górkę wśród zielonych pól oraz leniwie pasących się krów. Na trasie szlaku przechodzi się kilka tuneli aby w punkcie finałowym dotrzeć do dziury a raczej okna piekieł zwana przez lokalnych mieszkańców. Na powrocie będą liczne punkty widokowe na okoliczna miejscowość Lagoa.

Czas trwania trekkingu: 3 h

Odległość: 8 km

arrow

Salto Do Prego – trekking do zaczarowanego wodospadu

Jeden z najciekawszych trekkingów w miejscowości Faial da Terra – Salto do Prego. Szlak zaprowadzi nas do pięknego wodospadu, gdzie popływasz, zrobisz piknik lub po prostu nakarmisz zmysły zjawiskową scenerią. W drodze powrotnej niespodzianka – mała, piękna, opuszczona wioska Sanguino. W środku bujnej roślinności znajdują się zarówno stare domy typowe dla Azorów. Wieś została opuszczona w latach 60-tych, kiedy to większość ludności przeniosła się do USA i Kanady.

Czas trwania trekkingu: 2 h

Odległość: 4,5 km

arrow

Lomba da maia – poczuj wolność na dzikiej plaży

Trekking rozpoczniemy w miejscowości Lomba da Maia. Wędrówkę po północnym wybrzeżu wyspy zakończymy w Maia. Podczas przejścia dotrzemy i sprawdzimy jedną z najpiękniejszych naturalnych plaż archipelagu – Viola.

Czas trwania trekkingu: 2,5 h – 3h

Odległość: 5 km

Gorące Źródła

Zasmakujemy błogiego relaksu dzięki dobrodziejstwu natury Azorów. Każdy dzień jest pełen wrażeń. Od rana zwiedzamy wyspę São Miguel, by doświadczyć tyle, na ile to możliwe. Zapewniamy, że będzie to bardzo intensywny tydzień! Dlatego po całym dniu wędrówek, ukoimy zmęczone mięśnie w naturalnych gorących źródłach bogatych w wodorowęglany sodu, boru i fluoru. Uwaga: poza dwoma wspaniałymi i popularnymi źródłami udało nam się też znaleźć także te kameralne i rzadko uczęszczane.

 

arrow

Parque Terra Nostra – kąpiel wśród zieleni

Ogród botaniczny, na terenie którego znajduje się duży basen z siarkową wodą. Oprócz zażywania zdrowotnych kąpieli będziemy podziwiali również przebogatą roślinność wyspy. Miejsce to jest lokalnym letnim resortem ze spa, gdzie błogiego odpoczynku szukają zarówno mieszkańcy Azorów jak i przybywający coraz liczniej turyści.

arrow

Caldeira Velha – pod ogromna paprocią

Najpiękniej i najbardziej malowniczo położonym kompleksem basenów termalnych na całej wyspie. Wizyta przypomina spacer po parku jurajskim – drzewiaste formy paproci i okazałe palmy szczelnie porastają wąwóz, którego dnem płynie niewielki strumień gorącej wody.

arrow

Poca do Dona Beija – pomarańczowy relaks

Sekretne miejsce rodem z Hawajów. Kompleks pięciu basenów z gorącą wodą pełną związków żelaza – stąd pomarańczowe zabarwienie w wielu miejscach. Cztery baseny mają tę samą temperaturę – 39ºC, a piąty jest chłodniejszy, ponieważ mieszają się w nim gorące wody z jaskini Lomba das Barracas oraz zimny strumień Ribeira dos Lameiros.

arrow

Ponta Da Ferraria – oceaniczny basen

To miejsce szokujące. Naturalne baseny oceaniczne, w których woda jest ciepła, bo ogrzewana gotującą się w skorupie ziemskiej magmą. Nie zawsze można skorzystać z kąpieli ze względu na pływy oceanu i oczywiście wysokość fal. Najbardziej odczuwalna ciepłota wody jest w czasie odpływu, gdy poziom wody się obniża.

Nocleg

Podczas wyprawy będziemy spać w małych apartamentach zlokalizowanych w Ponta Delgadzie lub innej miejscowości położonej w środkowej części wyspy, tak aby zapewnić dogodny dojazd w każde miejsce z naszego planu. Do dyspozycji będziemy mieć mieszkania 2-6 osobowe* z łóżkami jedno- lub dwuosobowymi. Każdy apartament wyposażony jest w kuchnię, można będzie więc bez problemu samemu przygotowywać swoje posiłki. To właśnie w apartamentach spędzimy integracyjne wieczory. Jest to idealna baza wypadowa naszej podróży.

 

*możliwa zmiana miejsca noclegu w zależności od rozmiaru grupy lub dostępności.

arrow

Transport

Wyprawa ma charakter roadtripu po wszystkich najpięknieszych zakątkach wyspy. Przemieszczać się będziemy wynajętymi i bardzo wygodnymi samochodami. Uwaga! Wyprawa jest w formule self – drive, co oznacza, że kierowcami jesteście Wy i lider. Pełna niezależność i swoboda pozwolą nam na zwiedzenie najskrytszych miejsc Azorów – tych poza utartym szlakiem również.

arrow

Lokalna kuchnia

Jak sami zauważycie, wyspa jest pełna… krów. Jest ich więcej niż samych mieszkańców. Azory słyną z pysznych steków i świeżych serów pochodzących od tych szczęśliwych zwierząt mających za pastwiska najpiękniejsze tereny wyspy. Podczas wyjazdu będziemy też mieli okazję spróbować cozido, czyli dania gotowanego wewnątrz gejzera. Po ponad 6 godzinach w wysokich temperaturach, danie wręcz rozpływa się w ustach. Będąc na wyspie nie może zabraknąć wizyty na plantacji ananasów, aby spróbować tego najsłodszego owoca, oraz na plantacji herbaty – jedynej plantacji herbaty w Europie.

arrow

Przyjmij wyzwanie

SPRÓBUJ

Cozidu, organiczna herbata i ananasy Przekonaj się jak smakuje jedyne w swoim rodzaju danie przyrządzane wewnątrz gejzera. Robi si...

Cozidu, organiczna herbata i ananasy

Przekonaj się jak smakuje jedyne w swoim rodzaju danie przyrządzane wewnątrz gejzera. Robi się ponad 6 godzin i po prostu rozpływa się w ustach (uwaga: tylko opcja mięsna). Posmakujesz także Azorskiej herbaty, która jest jedyną produkowaną w Europie, i ananasa, który nigdzie nie smakuje tak, ja tam. Dlaczego? Dowiesz się na miejscu!

arrow
ODETCHNIJ

Naturalnie gorące źródła Spędzimy bardzo dużo czasu sam na sam z naturą, a wieczorami odprężymy zmęczone mięśnie w naturalnych, g...

Naturalnie gorące źródła

Spędzimy bardzo dużo czasu sam na sam z naturą, a wieczorami odprężymy zmęczone mięśnie w naturalnych, gorących źródłach wyspy Sao Miguel. Gwarantujemy, że zapomnicie o wszystkich bolączkach! 

arrow
DOŚWIADCZ

Towarzystwo wielorybów i delfinów Morskie ssaki uwielbiają okolice archipelagu! Będziemy mieć możliwość wybrać się na wycieczkę, g...

Towarzystwo wielorybów i delfinów

Morskie ssaki uwielbiają okolice archipelagu! Będziemy mieć możliwość wybrać się na wycieczkę, gdzie będziemy mogli je podglądać. Atrakcja fakultatywna dla chętnych.

arrow
SPRAWDŹ SIĘ

Canyoning w Azorskich wodospadach Azory zachwycają wodospadami pochowanymi w porośniętym dżunglą wnętrzu wyspy. Będziemy mieli oka...

Canyoning w Azorskich wodospadach

Azory zachwycają wodospadami pochowanymi w porośniętym dżunglą wnętrzu wyspy. Będziemy mieli okazję zasmakować canyoningu, czyli pieszego pokonania rzeki i wodospadów. Atrakcja fakultatywna dla chętnych.

arrow

ATRAKCJA DODATKOWA – Canyoning w Azorskich wodospadach

Azory zachwycają wodospadami pochowanymi w porośniętym dżunglą wnętrzu wyspy. Będziemy mieli okazję zasmakować canyoningu, czyli pieszego pokonania rzeki i wodospadów. Podczas takiego przejścia będziesz mieć szanse do skoków z kilku metrowych półek. Adrenalina i świetna przygoda gwarantowana!

*Z powodu niskiego poziomu wód w okresie letnim, w zamian możliwe jest realizowanie coasteering’u.

Cena: ok. 300 zł

arrow

ATRAKCJA DODATKOWA – Rejs w poszukiwaniu wielorybów i delfinów

Morskie ssaki uwielbiają okolice archipelagu! Będziemy mieć możliwość wybrać się na wycieczkę, gdzie będziemy mogli je podglądać. U wybrzeży Azorów można zaobserwować kaszaloty, płetwale błękitne, żółwie morskie czy tez latające ryby.

Cena: ok. 300 zł

arrow

ATRAKCJA DODATKOWA – Kajakowa przygoda

Daj się zaskoczyć i odkryj najbardziej urokliwe zakątki wybrzeża z zupełnie innej perspektywy. Wysepka Vila Franca do Campo to skalista formacja kraterowa u wybrzeży São Miguel. Podczas wyprawy będziemy mieli możliwość podziwiać oszałamiające klify, zatoczki, ukryte jaskinie czy dzikie plaże z pokładu kajaka, pływając wzdłuż linii brzegowej wyspy. Wycieczka daje również możliwość orzeźwiającej kąpieli w wodach Oceanu Atlantyckiego, oraz snorkelingu. Atrakcja dostępna zarówno dla mniej jak i bardziej doświadczonych kajakarzy.

Cena: ok. 230 zł

arrow

ATRAKCJA DODATKOWA – WIZYTA W LOKALNEJ FARMIE EKOLOGICZNEJ Z 5-CIO DANIOWĄ KOLACJĄ

Quinta dos Sabores (w dosłownym tłumaczeniu: Farma Smaków) to ekologiczna farma, jedyna w swoim rodzaju i konieczna do odwiedzin podczas wizyty na São Miguel. Jej właściciele – Inês and Paulo, dzielą się wszystkim tym co sami stworzyli. W swojej restauracji serwują swoje własne warzywa i owoce, naturalne składniki i wysokowartościowe produkty od lokalnych dostawców – w przytulnej i domowej atmosferze.

 

Cena: ok. 260 zł

arrow

Dlaczego warto z nami jechać?

icon Zwiedzisz największą wyspę archipelagu Azorów wzdłuż i wszerz
icon Będziesz obcować blisko z najdzikszą i najpiękniejszą naturą
icon Zrelaksujesz się w naturalnych gorących źródłach
icon Spróbujesz wyjątkowego dania przygotowywanego 6h w kalderze (gejzerze)
icon Będziesz mógł spróbować canyoningu
icon Zobaczysz wieloryby i delfiny (jeśli będą chciały się z nami zobaczyć)
icon Zachwycisz się widokiem trzech wyjątkowych jezior leżących wewnątrz wygasłych wulkanów
icon Zjesz najsłodszego ananasa, jakiego w życiu jadłeś!
arrow

Liderzy wyprawy

Hania
Zieleźnik-Rybak
Magdalena
Gajewska
Agata
Sadovska
Justyna
Kulczycka
Patrycja
Piłkowska
Katarzyna
Gniewosz
Agata
Błachut
Marcin Joachim
Grzegorczyk
Tomek
Stefanko

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

arrow

Plane LOT

Wylot:

WAW/WMI/KRK ?
Warszawa/Warszawa Modlin/Kraków
Plane
PDL
Ponta Delgada

Powrót:

?
Plane
Cena biletu
1800 - 3600 PLN ?

Ceny lotów lubią się zmieniać! Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

Lot odbywa się z przesiadką i możliwym zwiedzaniem w Lizbonie (uzależnione od dostępnej siatki połączeń). 

Decyzję o miejscu wylotu podejmuje Klub.

czytaj więcej...

Cena regularna

prev-arrow
next-arrow

Cena zawiera

o

nocleg w komfortowym apartamencie, domu lub hotelu – pokoje 2-6 os

o

wynajem samochodów podczas całego wyjazdu

o

paliwo na całej trasie

o

kolację lub obiad - tradycyjne danie wioski Furnas - Cozido (przygotowane w gejzerze!)

o

wstęp do łaźni Poca da Dona Beija

o

wstęp do Caldeira Velha

o

wstęp do ogrodu botanicznego Parque Terra Nostra

o

wstęp do gorących źródeł Caldeiras

o

trekkingi wymienione w ofercie

o

bogaty program wyjazdu

o

mały bagaż podręczny o wymiarach 40x20x25cm (w przypadku zakupu biletów lotniczych przez Klub)

o

bilet na metro w Lizbonie (uzależnione od siatki połączeń)

o

opiekę polskiego lidera

o

składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

o

wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium: Koszty Leczenia + Choroby Przewlekłe - KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR), Bagaż (1000 EUR)

o

niezbędnik Solisty

arrow

Cena nie zawiera:

x

biletu lotniczego z bagażem podręcznym (kupno biletu po stronie Klubu)

x

wyżywienia

x

dodatkowych atrakcji 

x

kosztów wykonywania badań lekarskich, testów diagnostycznych oraz innych czynności wymaganych przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa państw przez które przebiega podróż

Wybierz termin i leć z nami!

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
26.04.23 - 03.05.23
Lider Katarzyna Gniewosz
Cena lotu 3600 PLN
Cena wyprawy 4540 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
03.05.23 - 10.05.23
Lider Patrycja Piłkowska
Cena lotu 2600 PLN
Cena wyprawy 4540 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
07.06.23 - 14.06.23
Lider Justyna Kulczycka
Cena lotu 2500 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
21.06.23 - 28.06.23
Lider Hania Zieleźnik-Rybak
Cena lotu 2400 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
28.06.23 - 05.07.23
Lider Agata Sadovska
Cena lotu 2400 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
05.07.23 - 12.07.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 2500 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
19.07.23 - 26.07.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 2500 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
26.07.23 - 02.08.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 2500 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
09.08.23 - 16.08.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 2600 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
16.08.23 - 23.08.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 2300 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
23.08.23 - 30.08.23
Lider Magdalena Gajewska
Cena lotu 2500 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
06.09.23 - 13.09.23
Lider Natalia Dziengo
Cena lotu 2100 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
13.09.23 - 20.09.23
Lider Natalia Dziengo
Cena lotu 1900 PLN
Cena wyprawy 4940 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
04.10.23 - 11.10.23
Lider Monika Peczyńska
Cena lotu 1800 PLN
Cena wyprawy 4540 PLN
Icon
WAW/WMI/KRK--PDL
PDL--WAW/WMI/KRK
11.10.23 - 18.10.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 1800 PLN
Cena wyprawy 4540 PLN
Icon
+ Dowolny termin - brak Twojego terminu
- wyjazd prywatną grupą
- jeszcze nie ma terminów
Prev
Next