Peru | Boliwia | Chile

Przez andyjskie bezdroża
Wybierz termin

Przez andyjskie bezdroża

Poziomq
i Intensywny arrow

Wyprawy dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu – bogate w długie spacery i trekkingi,
przemieszczanie się z plecakiem, podróże lokalnym transportem.

Komfortq
i Backpacker arrow

To będzie prawdziwa backpackerska przygoda! Spać będziemy w klimatycznych hostelach, w pokojach wieloosobowych. Łazienki dzielone wraz ze współlokatorami lub innymi gośćmi hostelu.

Rodzajq
i Adventure arrow

Wyprawa pełna przygód – autorska trasa naszpikowana ekstremalnymi doznaniami. Przejazdy lokalnym transportem, dużo chodzenia z plecakiem, 1-3 dniowe trekkingi i przeprawy.

BOLIWIA
bottom bottom

Plan wyprawy

Lima
arrow
Paracas
arrow
Huacachina
arrow
Islas Ballestas
arrow
Nazca
arrow
Arequipa
arrow
Cuzco
arrow
Rainbow Mountain
arrow
Macchu Pichu
arrow
Jezioro Titicaca
arrow
La Paz
arrow
Salar de Uyuni
arrow
Atacama
arrow
PERU

Jednym z najpopularniejszych krajów Ameryki Południowej jest niewątpliwie Peru. Wyprawa do tego zróżnicowanego krajobrazowo i kulturowo miejsca gwarantuje moc atrakcji. Większość z nas kojarzy Peru ze względu na mistyczne Machu Picchu, które rzeczywiście jest spektakularne, ale sam kraj ma do zaoferowania znacznie więcej. Przepyszna kuchnia, lokalna fascynująca kultura, cudowna i zatłoczona Lima oraz krajobrazy natury, które zapierają dech w piersiach! 

Wyprawa do Peru to marzenie każdego podróżnika. Jaki jest koszt zwiedzania tego kraju z Solistami? Które miejsca warto zobaczyć? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

arrow

Lima – stolica Peru z kolonialną starówką, artystycznym „SoHo” oraz luksusowym Miraflores

Czy wiesz, że w Limie mieszka co trzeci obywatel Peru? Wyprawa do tego malowniczego miasta niewątpliwie zapadnie w pamięć każdemu z nas. Lima położona jest nad oceanem, a dokładniej na potężnym klifie. Przez wiele lat była miastem królów, głównie za sprawą Francisco Pizarro. Za jego czasów stolica Peru była jednym z najbogatszych miast całej Ameryki Południowej. Spacerując uliczkami starego miasta, można odkryć niezwykłe zaułki oraz kupić wszelakie peruwiańskie wyroby.

 

arrow

Paracas – Księżycowe Wybrzeże

Paracas to klimatyczne miasto portowe otoczone pustynnymi wzgórzami rezerwatu o tej samej nazwie. Znane jest z tego, że 1820 roku bohater narodowy, generał Jose de San Martin wyruszył stąd z marszem wyzwolenia Peru spod panowania Hiszpan. Jednak przyjezdnych najbardziej zachwyca swoim otoczeniem. Tutejszy pas brzegowy przypomina nieco krajobraz niczym z kosmosu, dlatego przez wielu nazywany jest “księżycowym wybrzeżem”. Paracas to również dom wielu wyjątkowych gatunków ptaków, między innymi flamingów, albatrosów, kormoranów i pingwinów. Nierzadko spotkać tu można także stada wylegujących się na brzegu lwów morskich.

arrow

Islas Ballestas – peruwiańskie Galapagos

Czy marzyliście kiedyś, żeby udać się na Galapagos? A wiecie, że Peru ma swoje małe wyspy które mogą być jego namiastką? Islas Ballestas jest rezerwatem z olbrzymią ilością ptactwa i zwierząt morskich. Spotkać tu można mewy głuptaki, pelikany, lwy morskie oraz pingwiny Humboldta! Podczas naszej wyprawy do Peru wybierzemy się w rejs wokół tych niezwykłych wysepek, aby z bliska móc podziwiać wszystkie te niezwykłe zwierzęta.

arrow

Huacachina – oaza wśród wydm

Huacachina jest punktem obowiązkowym każdej wycieczki do Peru. Ta wyjątkowa oaza znajduje się na peruwiańskiej Pustyni Przybrzeżnej graniczącej z północnymi krańcami pustyni Atakama. Położona wśród wysokich piaszczystych wydm oaza przypomina filmową scenerię, prawdziwy miraż z Sahary. Zakątki pustyni przemierzymy na buggy, co dodatkowo uświetni ich odkrywanie w pełnej adrenaliny przejażdżce! 

Nazca – wyjątkowe geoglify

Podczas solistowej wyprawy do Peru odwiedzimy pustynny płaskowyż Nazca – miejsce unikatowe w skali światowej. Tutejsze pustynne wzgórza pokrywają tajemnicze geoglify, czyli rysunki naziemne przedstawiające zwierzęta, rośliny i figury geometryczne. Rysunki zajmują obszar ponad 450 km2 płaskowyżu. Nie jest pewne kiedy zostały stworzone, ale naukowcy przypuszczają, że wykonali je Indianie Nazca między rokiem 300 p.n.e. a 900 n.e. Mimo to ONZ określił je „jedną z najbardziej nieprzeniknionych zagadek archeologii”.

 

 

 

 

arrow

Arequipa – białe miasto u stóp wulkanów

Położona na wysokości 2325 m n.p.m Arequipa nazywana jest „białym miastem” ze względu na kolor tufu wulkanicznego, z którego została zbudowana. Jej granice rozciągają się aż do podnóża dwóch stratowulkanów: El Misti (5822 m n.p.m.) i Chachani (6057 m n.p.m.), które razem z białymi budynkami miasta tworzą zapierający dech w piersi krajobraz. Przejdziemy się jej pełnymi kolonialnej architektury ulicami i odwiedzimy serce starego miasta – Plazę Principal de la Virgen de la Asuncion, która wpisana została na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

arrow

Colca – najgłębszy kanion na Ziemi

Tak jest! Każda wycieczka do Peru ma w planach ten kanion. Jego zbocza wznoszą się nawet na 4200 metrów wysokości, co czyni go najgłębszym kanionem na świecie. Potężne formy skalne tworzą zaś jedyny w swoim rodzaju krajobraz, który z pewnością na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. W kanionie odwiedzimy wyjątkowy punkt widokowy przy Krzyżu Kondora oraz zrelaksujemy się w tamtejszych gorących źródłach. 

Cuzco – stolica inkaskiego imperium

Nazwa “Cuzco” z języka keczua tłumaczy się jako Pępek Świata. Uznawane jest ono za pierwszą stolicę Imperium Inków, a zarazem pierwszą stolicę Peru. Wyprawa do tego miasta pozwoli nam dokładnie zgłębić jego historię. Cuzco przeżywało rozkwit w XV w. W XVI wieku, zostało zaś zdobyte przez hiszpańskich konkwistadorów i całkowicie spalone. W jego miejscu Hiszpanie wznieśli nowe miasto, a z czasów inkaskich zachowały się jedynie pozostałości zabudowań.

arrow

Życie nocne Cuzco

Podczas naszej wyprawy będziecie mieć możliwość spędzić dwa wieczory w Cuzco. Jest to świetny czas, aby zobaczyć jak wygląda nocne miasto i jak się bawią Peruwiańczycy. Jest to też świetny moment, by pospacerować uliczkami pełnymi zabytków i spróbować peruwiańskiej kuchni. Warto też odwiedzić małe sklepiki prowadzone przez rdzennych mieszkańców. Cuzco oferuje wiele, zarówno za dnia jak i nocą.

arrow

Machu Picchu – nowy cud świata

Machu Picchu przez wielu uznawany jest za najwspanialszy z nowych cudów świata. Absolutnie się z tym zgadzamy! Nasza wyprawa to nie jest zwykła wycieczka do Peru, dlatego czeka nas intensywny trekking — wymagający, ale za to pełen malowniczych pejzaży. Niesamowita panorama ze wzgórz wynagradza zaś każde zmęczenie. Usiądziemy przy alpace na jednym z tarasów otaczających miasto i zanurzymy się w widoku na wyjątkowy twór inkaskiego imperium!

Rainbow Mountain – tęczowy krajobraz

Wycieczki do Peru to nie tylko zwiedzanie zabytków i lokalnych atrakcji, ale także spora dawka aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Podczas naszej trekkingowej wyprawy zobaczymy góry Rainbow Mountain, położone na wysokości 5200 m.n.p.m. Swoje tęczowe kolory i pasy wszystkich barw świata zawdzięczają 14 minerałom, z których się składają. 2-godzinny marsz doprowadzi nas do widoku, który będziemy pamiętać przez długie lata. Jeszcze kilka lat temu góry te były przykryte śniegiem i nikt nie wiedział, jaki cud natury się pod nim skrywa… 

arrow

Titicaca – gdzie narodziło się słońce

Jezioro Titicaca jest kolejnym miejscem, do którego zmierza nasza wyprawa. Peru i Boliwia graniczą ze sobą pomiędzy wschodnimi i zachodnimi pasmami Andów. To właśnie na ich brzegach rozlewają się wody tego zbiornika wodnego. Według legend Inków w jeziorze Titicaca narodzili się pierwsi Inkowie, stwórca świata bóg Wirakocza oraz samo Słońce, czyli Tayta Inti. Wybierzemy się tu na rejs, podczas którego odwiedzimy najpiękniejsze wyspy na jeziorze.

arrow
BOLIWIA

Organizujemy nie tylko wyprawy do Peru. Także Boliwia znajduje się w naszych podróżniczych planach. Jest to najwyżej położony, najbardziej odizolowany i niedostępny kraj Ameryki Południowej. Z jednej strony jedno z najbiedniejszych ekonomicznie państw kontynentu, ale z drugiej niewątpliwie jeden z najbogatszych krajobrazowo. Widok zachodzącego słońca nad pustynią, stada flamingów i cudowny La Paz — to wszystko czeka na Ciebie! 

arrow

La Paz – Miasto ponad wszystkie miasta

Położone na wysokości 3500-4000 m n.p.m. w Andach Środkowych La Paz tworzy, razem El Alto, ponad dwumilionową aglomerację miejską. Jego położenie wśród górskich szczytów i dolin jak z innej planety, zachęca, by w nim pobyć, by ruszyć jego stromymi splątanymi ulicami, by się w nich zagubić…

arrow

Madre Luna – Dolina Księżycowa

Położona zaledwie 10 km od La Paz, Dolina Księżycowa to miejsce, którego nie może zabraknąć w planie naszej wyprawy. Niezwykły krajobraz powstał na skutek erozji, a powstałe formacje skalne mają naprawdę nieziemski charakter. Ten skalny labirynt jest  poprzecinane ścieżkami i platformami, dzięki czemu będziemy mogli wygodnie zwiedzić to piękne miejsce. 

arrow

Salar de Uyuni – Jedyne w swoim rodzaju

Na płaskowyżu Altiplano, w jego boliwijskiej części, która jest największą zaraz po Tybecie wyżyną świata, rozciąga się solna pustynia. Jest to niezwykle wyjątkowe zjawisko, nie do podrobienia nigdzie indziej. Znajduje się na wysokości około 3600 m n.p.m. Jego powierzchnia jest „płaska jak stół”, dzięki czemu bez problemu możemy zobaczyć w tle góry oddalone o ponad 100 kilometrów. Ale prawdziwa magia zaczyna się w miejscu, gdzie na tym wyschniętym jeziorze faktycznie znajduje się woda, tworząc największe naturalne lustro na świecie! Na Salar de Uyuni spędzimy aż trzy dni, zjeżdżając jej najpiękniejsze zakamarki.

 

SALAR DE UYUNI DZIEŃ 1:

Uyuni – Colchani – Incahuasi Island – Pia Pia Island

Dzień pierwszy naszej wyprawy rozpoczniemy na “Cmentarzu Kolejowym”, gdzie zobaczymy pierwsze lokomotywy w Boliwi. Następnie odwiedzimy małą osadę Colchani, w której podziwiać będziemy wspaniałe rzeźby z soli. Kolejnym przystankiem będzie hotel całkowicie wykonany z soli oraz Wyspa Rybna, na której udamy się na krótki spacer. Wieczorem nacieszymy oczy kolorami zachodzącego na solnymi równinami słońca. 

arrow

SALAR DE UYUNI DZIEŃ 2:

Chiguana Desert – Lagoons – Eduardo Avaroa National Reserve – Red Lagoon – Sol de Mañana Geyser

Dzień drugi powitamy na otoczonej wulkanami solnej pustyni Chiguana. Następnie zajedziemy nad lagunę zamieszkałą przez pokaźne stada różowych flamingów. Gdy już uwiecznimy na zdjęciach jej wspaniałe krajobrazy udamy się do Rezerwatu Narodowego Eduardo Avaroa i odwiedzimy najwyższą i najbardziej suchą pustynię na świecie — położoną na wysokości 4550 metrów Siloli. 

arrow

SALAR DE UYUNI DZIEŃ 3:

Dali Desert – Green Lagoon

Dzień trzeci spędzimy na pustyni Dali, z której inspiracje do swoich dzieł czerpał sam Salvador Dali. Odwiedzimy też gejzer Sol de Mañana, osadę Alota i wioskę San Cristobal oraz przejedziemy u podnóża wulkanu Licancabur. To będzie niezapomniana przygoda!

arrow
CHILE

Chile jest jednym z najwęższych krajów na świecie. W swoim najszerszym miejscu mierzy bowiem zaledwie 240 kilometrów szerokości. Jest to jeden z najbardziej rozwiniętych państw Ameryki Południowej, a niesamowitą atmosferę w kraju tworzą jego mieszkańcy, wspaniałe krajobrazy i wyjątkowe zabytki.

arrow

SAN PEDRO DE ATACAMA – MIASTECZKO PRZY PUSTYNI

San Pedro de Atacama to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na mapie Chile. Jego niska zabudowa pełna niewielkich, sklepików rozciąga się tuż przy pustyni Atacama. W San Pedro przejdziemy się labiryntem wąskich uliczek, a chętni będą mogli zrobić zakupy. Cena na większości tutejszych straganów jest bardzo atrakcyjna, dlatego warto zaopatrzyć się w pamiątki, żywność czy sztukę lokalnych artystów.

arrow

SANTIAGO DE CHILE – STOLICA U PODNÓŻY ANDÓW

Podczas wyprawy odwiedzimy też Santiago de Chile, czyli stolicę i największe miasto kraju. W jego murach zabytki stoją tuż przy nowoczesnych wieżowcach, a historia łączy się z teraźniejszością. Na szczególną uwagę zasługuje też położenie stolicy. Leży ona bowiem tuż przy ośnieżonych szczytach przedgórza andyjskiego, które stanowią zjawiskowe tło dla miejskiego pejzażu.

arrow

Niezwykłe zwierzaki Ameryki Południowej

Na wyprawie niejeden raz spotkamy wyjątkowe zwierzaki, których w Europie w środowisku naturalnym nie zobaczymy nigdzie i nigdy. Alpaki, lwy morskie, papugi, flamingi i pingiwny — to tylko niektóre ze zwierzaków, które towarzyszyć nam będą podczas odkrywania Peru, Boliwii i Chile.

arrow

KUCHNIA

Podczas wyprawy posiłki będziemy spożywać w naszych miejscach noclegowych oraz w lokalnych restauracjach i barach. W Peru warto spróbować ceviche i potraw z owoców morza. Chętni mogą skosztować także steku z alpaki i grillowanej świnki morskiej. Boliwia zaś słynie z pysznych zup i cuñapé – bułeczek z mąki jukowej lub maniokowej z serem. Natomiast w Chille raj dla siebie znajdą miłośnicy dań mięsnych.

arrow

NOCLEGI

Nasza wyprawa Peru-Boliwia-Chile ma charakter typowo backpackerski. Spać będziemy w miejscowych hostelach i guesthousach, w 2-5-osobowych pokojach. Cena takich noclegów jest bardzo niska, a do tego panuje w nich lokalny klimat. Czekają nas noce w naprawdę pięknych lokalizacjach!

arrow

TRANSPORT

Wyprawa z Solistami to coś więcej niż objazdowa wycieczka. Peru, Boliwię i Chile. Będziemy przemierzać lokalnymi autobusami dalekobieżnymi oraz pociągami na trasie przy Machu Pichu. Podróżowanie publicznymi środkami transportu pozwoli nam na poznanie codziennego życia tubylców od podszewki.

arrow
Atrakcje dodatkowe

Nazca – lot awionetką

A tej niezwykłej atrakcji niestety często nie ma w planach standardowa wycieczka do Peru, Boliwii i Chile. Za to na Solistowej wyprawie czeka nas lot awionetką nad połaciami płaskowyżu Nazca! Geoglify oglądane z lotu ptaka robią jeszcze większe wrażenie niż z ziemi, a podniebne pejzaże skradną serce każdego podróżnika. Lot obsługiwany jest przez lokalną firmę i trwa około 30 min. 

 

Koszt: 400 PLN

arrow

Przyjmij wyzwanie

DOŚWIADCZ:

Trekkingu do ruin Machu Picchu Istnieją takie rzeczy, których choć raz doświadczyć powinien każdy odkrywca świata. Jednym z nich j...

Trekkingu do ruin Machu Picchu

Istnieją takie rzeczy, których choć raz doświadczyć powinien każdy odkrywca świata. Jednym z nich jest trekking na Machu Picchu! Owszem, jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez wycieczki do Peru, ale też wyjątkowe, magiczne i unikatowe. Droga do ruin imperium Inków jest stosunkowo ciężka i wymagająca, ale gwarantuje najbardziej niezapomniane przeżycia i widoki nie do opisania. 

arrow
SPRÓBUJ:

Liści Koki, która pomaga na chorobę wysokościową  W większości krajów Ameryki Południowej bardzo popularnym jest żucie liści koki,...

Liści Koki, która pomaga na chorobę wysokościową 

W większości krajów Ameryki Południowej bardzo popularnym jest żucie liści koki, która w smaku nie jest niczym wyjątkowym, ale za to pomaga w radzeniu sobie z chorobą wysokościową. Dzięki liściom koki, nasze trekkingi po wyżynach Peru, Boliwii i Chile staną się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

arrow
SPRAWDŹ SIĘ:

Na szlaku w Górach Tęczowych Nasze wyprawy do Peru i Boliwii to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników aktywnego i pełnego wrażeń ...

Na szlaku w Górach Tęczowych

Nasze wyprawy do Peru i Boliwii to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników aktywnego i pełnego wrażeń spędzania czasu. Swoją kondycję sprawdzić będziemy mogli podczas trekkingu w Górach Tęczowych. Czeka nas wymagająca, ale wypełniona zjawiskowymi pejzażami wędrówka!

arrow
ODETCHNIJ:

Na wyspie Uros jeziora Titicaca Jednym z najbardziej klimatycznych miejsc, jakie odwiedzimy podczas wyprawy Peru-Boliwia-Chile jes...

Na wyspie Uros jeziora Titicaca

Jednym z najbardziej klimatycznych miejsc, jakie odwiedzimy podczas wyprawy Peru-Boliwia-Chile jest wyspa Uros na jeziorze Titicaca. Znajdziemy tu czas, aby posiedzieć, odpocząć i nacieszyć się pięknymi widokami, a także poobserwować zwyczaje tubylców. Wystaw twarz w stronę słońca, weź głęboki oddech i poczuj prawdziwy relaks ciała i duszy.

arrow

Dlaczego warto z nami jechać?

icon Poznasz fascynująca kulturę i historię Inków
icon Popłyniesz dookoła Islas Ballestas – czyli Peruwianskiego Galapagos
icon Zwiedzisz 2 kraje!
icon Staniesz na brzegu najwyżej położonego jeziora na świecie
icon Przeżyjes świetną przygodę jeżdżąc buggy po pustynnej Oazie
icon Odwiedzisz najwyżej położoną stolice na świecie - La Paz
icon Przemierzysz Salar de Uyuni samochodem terenowym
icon Zobaczysz lamy i flamingi
icon Zwiedzisz aż 3 kraje!
icon Bedziesz sie swietnie bawic w solistowym towarzystwie!
arrow

Liderzy wyprawy

Natalia
Kędra
Hania
Zieleźnik-Rybak
Olga
Potempa
Beata
Kij

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

Plane LOT

Wylot:

WAW/BER ?
Warszawa/Berlin
Plane
LIM
Lima

Powrót:

LPB/LIM/SCL ?
La Paz/Lima/Santiago
Plane
WAW/BER
Warszawa/Berlin
Cena biletu
4800 - 7500 PLN ?

Ceny lotów lubią się zmieniać! Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł, w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

 

Decyzję o miejscu wylotu podejmuje Klub.

czytaj więcej...

Cena

prev-arrow
next-arrow

Cena zawiera

o

14 noclegów w pokojach 2-4 osobowych w większości ze wspólną łazienką

o

1 nocleg podczas trekingu do kanionu Kolka

o

2 noclegi podczas wycieczki przez Salar de Uyuni

o

Zwiedzanie Limy

o

Wstęp do Machu Picchu

o

Rejs dookoła Islas Ballestas

o

Rejs po jeziorze Tititaca

o

Przejazd Buggy + Sandboarding w Huacachinie

o

Trekking w Tęczowe góry

o

Punkt widokowy Krzyż Kondora

o

3 dniowa Wyprawa Terenówkami na Salar de Uyuni

o

Wyżywienie podczas 3 dniowej wyprawy na Salar de Uyuni

o

Zwiedzanie Doliny Księżycowej w Boliwii

o

Lot wewnętrzny Calama - Santiago (dotyczy wyłącznie wypraw w 2023 r.)

o

Transfer na lotnisko Calama (dotyczy wyłącznie wypraw w 2023 r.)

o

Koszty transportu autobusami międzymiastowymi

o

Opiekę polskiego lidera

o

Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

o

Składki Turystyczny Fundusz Pomocowy

o

Wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium: Koszty Leczenia + Choroby Przewlekłe - KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR), Bagaż (1000 EUR)

o

Wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium - SWR (sporty wysokiego ryzyka) na czas aktywności sportowych/ekstremalnych: KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR)

o

Pakiet Solisty

arrow

Cena nie zawiera:

x

Wyżywienia (poza Salar de Uyuni)

x

Biletu Lotniczego

x

Przejazdu konno w Tęczowych górach – 25 USD

x

Kąpieli w gorących źródłach w Aguas Calientes 25PLN

x

Dodatkowego wstępu do Muzeów w Limie/Cusco

Wybierz termin i leć z nami!

Kwiecień
Maj
Wrzesień
Październik
Listopad
Zaloguj się, aby dołączyć do listy rezerwowej
Icon Zostało 0 miejsc
TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
27.04.23 - 18.05.23
Lider Natalia Kędra
Brak miejsc
Icon
WYLOT: WARSZAWA, TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
25.05.23 - 15.06.23
Lider Beata Kij
Cena lotu 5300 PLN
Cena wyprawy 12250 PLN
Icon
TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
14.09.23 - 05.10.23
Lider Hania Zieleźnik-Rybak
Cena lotu 5500 PLN
Cena wyprawy 12250 PLN
Icon
WYLOT: WARSZAWA, TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
13.10.23 - 03.11.23
Lider Olga Potempa
Cena lotu 4800 PLN
Cena wyprawy 12250 PLN
Icon
WYLOT: WARSZAWA, TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
14.11.23 - 05.12.23
Lider Solistowy Lider
Cena lotu 5300 PLN
Cena wyprawy 12250 PLN
Icon
+ Dowolny termin - brak Twojego terminu
- wyjazd prywatną grupą
- jeszcze nie ma terminów
Prev
Next