II Edycja Live Wild 18

IV Edycja Live Wild Winter Camp

Pomysł na wyprawę marzeń

Zima, choć mroźna i teoretycznie nieprzyjazna ma swoje zdecydowanie dobre strony. Ciepła herbata po intensywnym trekkingu cieszy zdecydowanie bardziej podczas zimowych wypadów. Nie wspominając już o sportach zimowych. U nas zima to bardzo gorący okres dzięki IV EDYCJI LIVE WILD WINTER CAMP.

 

Startujemy już 25-27 lutego z największym eventem tego roku. Czeka na Ciebie masa zimowych atrakcji i przydatnych szkoleń. Będziesz mieć możliwość zdobyć wiedzę z zakresu przetrwania w górach, dowiesz się wszystkiego o górskich lawinach, a przede wszystkim wysłuchasz ciekawych prelekcji doświadczonych taterników i pasjonatów górskich wędrówek. Co więcej, czeka Cię masa atrakcji dodatkowych takich jak biegówki, skitoury czy fatbike. Nie zabraknie też czasu na integrację, abyśmy wszyscy mogli się lepiej poznać. Dołącz do dzikiego szkoleniowego weekendu i zaszalej tej zimy! Uwaga – gwarancja śniegu i dobrej zabawy w solistowym towarzystwie zapewniona! 

Aktywny

Poziom
Aktywny

Wyprawy dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu – bogate w długie spacery i trekkingi,
przemieszczanie się z plecakiem, podróże lokalnym transportem.

Backpacker

Komfort
Backpacker

To będzie prawdziwa backpackerska przygoda! Spać będziemy w klimatycznych hostelach, w pokojach wieloosobowych. Łazienki dzielone wraz ze współlokatorami lub innymi gośćmi hostelu.

Adventure

Rodzaj
Adventure
Dla doświadczonych

Wyprawa pełna przygód – autorskie trasy (często przecieranie po raz pierwszy), wejście tam
gdzie i jak daleko się da ;), przejazdy lokalnym transportem, dużo chodzenia z plecakiem, 1-3 dniowe trekkingi i przeprawy.

Plan wyprawy

 • Wspinaczka lodowa
 • Trekking w górach
 • ABC lawinowe
 • Biegówki
 • Jamy śnieżne
 • Skitoury
 • Rakiety śnieżne
 • Kulig z biesiadą

Turbacz - miejsce z duszą

Wracamy z czwartą już edycją tego zimowego weekendu #LiveWild.  Jak ten czas szybko leci! Jak zawsze, spotkamy się w urokliwym Schronisku PTTK na Turbaczu, które już od pięćdziesięciu lat zaprasza turystów wędrujących po Gorcach w swoje gościnne progi. Kusi wyśmienitym jedzeniem (pierś z kurczaka w sosie oscypkowym – bajka), warunkami noclegowymi, atmosferą… a przede wszystkim legendarną panoramą Tatr, którą można podziwiać bezpośrednio przed schroniskiem oraz z jego okien. Położony na wysokości 1283 m n.p.m., leżący na zworniku szlaków gorczańskich, jest idealną bazą wypadową do wędrówek po Gorcach. Podczas Live Wild Winter Camp spędzimy dwa dni na gorczańskich szlakach oraz w pięknym zimowym otoczeniu.

Szkolenia zimowe - pełen przekrój sportów zimowych

Szkolenia będą prowadzone przez najlepszych specjalistów tej dziedziny. Podczas zajęć będą się Tobą opiekować doświadczeni instruktorzy, byli zawodnicy, a obecnie trenerzy narciarstwa biegowego. Program dostosowany będzie do poziomu technicznego grupy (narciarstwo biegowe, ski tour, wspinaczka lodowa) natomiast pozostałe szkolenia będą prowadzone od podstaw. Oprócz ABC lawinowego podczas weekendu znajdziesz jeszcze czas na 3 wybrane szkolenia. Sam wybierasz, z jakich szkoleń chcesz skorzystać!

Szkolenia otwarte z turystyki zimowej

W tym roku przygotowaliśmy także wiele praktycznych szkoleń otwartych z dziedziny turystyki zimowej. Doświadczeni górscy piechurzy podzielą się wiedzą i doświadczeniem. W ramach bloków tematycznych: survivalowe ognisko + przygotowywanie posiłku w zimowych warunkach, podstawy fotografii podróżniczej zimą w górach, czy z pozoru proste a jakże istotne tematy: jak wiązać buty, regulować plecak, ubierać się w teren, jak pracować kijami, rakami, rakietami.

ABC lawinowe - naucz się wszystkiego o górskich lawinach!

Specjaliści od lawin pokażą Ci, w jakich okolicznościach powstają lawiny i co najważniejsze: jak poruszać się po zagrożonym terenie i jak go rozpoznać. Poznasz metody poszukiwania ludzi zasypanych przez lawinę, a także sam będziesz mógł doświadczyć poszukiwań zaginionego. Szkolenie obejmuje wprowadzenie teoretyczne, ale także praktyczne nauki w terenie. Podczas zajęć instruktor przekaże nam również niezbędne informacje na temat ratownictwa medycznego w górach. Zapewniamy uczestnikom lawinowe ABC (detektor lawinowy, łopatka, sonda).

Prelekcje podróżnicze - z najlepszymi!

Po całym aktywnym dniu spędzonym blisko natury w górach usiądziemy i posłuchamy o… podróżach i górach! Dowiesz się, jak się przygotować do górskiego trekkingu, co trzeba wziąć, kiedy najlepiej iść w góry. Zainspirujemy Cię opowieściami o podróżach we wszelkie możliwe rejony świata. Będzie podróżniczo, górsko i blisko natury, czyli to, co kochamy najbardziej! Ambasadorem czwartej  edycji będzie Krzysztof Wielicki, eden z najwybitniejszych himalaistów świata i piąty człowiek na świecie, który zdobył Koronę Himalajów.

W poprzednich edycjach Live Wild Winter Camp, gościliśmy takich prelegentów i ambasadorów jak:

Krzysztof Wielicki

Ikona himalaizmu polskiego jak i światowego. Polski alpinista, taternik i wspinacz, który jako piąty człowiek na ziemi zdobył Koronę Himalajów i Karakorum – wszystkie z dziewięciu ośmiotysięczników. Prelegent IV edycji Live Wild Winter Camp.

Sylwia Jaśkowiec

Reprezentantka Polski w biegach narciarskich. W 2015 roku zdobyła brązowy medal mistrzostw świata w Falun. Dwukrotna mistrzyni świata w biegach narciarskich młodzieżowców, wielokrotna zdobywczyni medali w mistrzostwach Polski.

Tomasz Habdas

W internecie i social media znany pod pseudonimem “W szczytowej formie”. Lider wypraw Klubu Podróżników Soliści i bloger, który góry kocha miłością bezwarunkową. Jego marzeniem jest zdobycie korony ziemi, na swoim koncie ma już 2 z 9 szczytów.

Szkolenia dodatkowe - podnieś swoje umiejętności!

Biegówki - narty inaczej

Szkolenie prowadzone będzie przez najlepszych specjalistów – Dawid Szeliga oraz Patryk Chudoba. Poznasz podstawową technikę poruszania się i jazdy na nartach biegowych (delikatne podbiegi, krok z odbicia, nauka zjazdu). Nasi instruktorzy to pasjonaci narciarstwa biegowego, którzy swoim optymizmem, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem, sprawią że staniesz na biegówkach jeszcze nie raz! Zapewniamy cały potrzebny sprzęt: narty, buty, kije. Narty biegowe to atrakcja fakultatywna (koszt 120 zł; w cenie sprzęt: narty, buty, kije). Szkolenie trwa dwie godziny, a do wyboru będzie możliwość kursu na poziomie podstawowym, jak i średnio zaawansowanym. Poziom podstawowy nie wymaga kondycji ponieważ skupimy się na ćwiczeniach technicznych. Natomiast  na poziomie średnio-zaawansowanym wymagana jest umiejętność zjazdu (poziom podstawowy) i kroku podstawowego klasycznego (na przemian stronnego, poziom podstawowy) i kondycja na poziomie średnim.

Rakiety śnieżne - alternatywa dla narciarstwa

Rakiety śnieżne to fantastyczna aktywność sportowa, a zarazem alternatywa dla narciarstwa biegowego. Z roku na rok zyskują one coraz więcej zwolenników. Pod okiem instruktora dobierzecie sprzęt i spróbujecie swoich sił w wędrówce po szlakach Gorczańskiego Parku Narodowego. Czas trekkingu na rakietach śnieżnych będzie trwał dwie godziny. Rakiety śnieżne są atrakcją fakultatywną (koszt 99 zł; min. 10 osób).

Wstęp do wspinaczki lodowej - dla odważnych

Wspinanie lodowe to atrakcja zdecydowanie dla wtajemniczonych. Zapraszamy na zajęcia wprowadzające do nauki wspinania w lodzie. Na ściance lodowej pod Turbaczem, pod okiem instruktora spróbujesz niektórych jej elementów. Przygotujesz stanowisko zjazdowe w lodzie, nauczysz się korzystać z dziabki i raków. Na specjalnie przygotowanej ściance, w bezpiecznych warunkach przekonasz się, czym jest wspinaczka lodowa. Lodowym wojownikiem nie zostaniesz po pierwszym szkoleniu, ale na pewno nabierzesz szacunku do wspinania lodowego. Dostępną mamy ściankę lodową o wysokości 4 metrów. Atrakcja fakultatywna (koszt: 99 zł, w cenie wszelki potrzebny sprzęt, min.10 os.) Szkolenie jest na poziomie początkującym, dlatego każdy na pewno da radę.

Jamy śnieżne - awaryjny nocleg w górach

Zdarzyło Ci się kiedyś zabłądzić w górach? W lesie? Zaskoczyła Cię noc? Zimą w górach bywają ciężkie i zmienne warunki. Zaspy śnieżne mogą uniemożliwić Ci zejście do wioski czy dotarcie do schroniska. Podczas szkolenia pokażemy, jak zabezpieczyć się przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi podczas awaryjnego noclegu w górach. Wspólnymi siłami wybudujemy jamy śnieżne i je przetestujemy! Atrakcja fakultatywna (koszt 99 zł, w cenie sprzęt, min. 10 os.)

SKI TOURING - początek wspaniałej, wysokogórskiej przygody

Ski touring można określić jako turystykę wysokogórską, która łączy narciarstwo biegowe z narciarstwem zjazdowym. Dzięki specjalnym wiązaniom będziemy mogli pokonać strome wzniesienia )nawet 40 stopni nachylenia, by później zjechać z górki 🙂 Podstawowej techniki podchodzenia i zjazdu nauczą Was nasi przeszkoleni instruktorzy, a czas pełnego szkolenia to dwie godziny! Wziąć udział w szkoleniu mogą tylko osoby, które potrafią zjeżdżać na nartach na poziomie zaawansowanym – będziemy poruszać się po stokach nieprzygotowanych pod narciarstwo. Atrakcja fakultatywna (realizacja przy min. 10 osobach, koszt 250 zł, a w cenie kije, foki, narty, opieka instruktora).

Fatbike - rowery na grubo

Szkolenie prowadzone będzie przez rowerowych pasjonatów – Adriana Badura oraz Wiktora Orzeszko. Nasi instruktorzy to rowerowi wariaci, którzy lubią wyzwania. Oboje startowali w ultra maratonach ścigając się 1200km przez całą Polskę lub ganiając się 600km po górach! W przyszłości planują podbić zimą Norwegie! Zapewniamy najlepszy sprzęt fatbikowych, czyli produkowane w Polsce fatbike’i marki BWB Custom Bikes. Podczas szkolenia każdy z uczestników powinien mieć ze sobą kask rowerowy! Szkolenie trwa trzy godziny, gdzie nauczymy Was podstaw jazdy na fatbike’u zimą. Dowiesz się również o historii tych niezwykłych rowerów, a także o najnowszych technologiach wykorzystywanych podczas wypraw rowerowych. Atrakcja fakultatywna (realizacja przy min. 15 osobach, koszt 200 zł, w cenie rower, instruktor + 2 h szkolenie).

II Edycja Live Wild 13

Ambasadorzy i liderzy Live Wild Winter Camp 2022

Krzysztof Wielicki

Człowiek legenda! Jeden z najwybitniejszych himalaistów świata i piąty człowiek na świecie, który zdobył Koronę Himalajów. Brał udział w czterech wyprawach na K2, a trzy z nich: Mount Everest, Kanczendzongę i Lhotse wszedł zimą jako pierwszy! Właściwie większość szczytów, na które się wspiął, są to szczyty zdobyte po raz pierwszy zimą, samotnie lub w tempie niedostępnym dla innych ludzi!

 

Obecnie chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z innymi w formie wykładów i wystąpień. Jako wspinacz, alpinista i taternik przeżył wiele niebezpiecznych wypraw, a jego opowieści i są inspirujące i warte uwagi dla każdego. Swoje doświadczenia i lekcje wyniesione z licznych niebezpiecznych wypraw Krzysztof Wielicki przekazuje w formie wykładów i wystąpień, wspierając tym samym pracowników małych i dużych organizacji biznesowych i instytucji publicznych, jak i prywatne grona słuchaczy. Spotkanie z Krzysztofem i jego prelekcja jest wyjątkowym wydarzeniem uświetniającym konferencję, stanowi też doskonałe uzupełnienie spotkań szkoleniowych i eventów biznesowych.

Łukasz Nowak

Pomysłodawca idei Live Wild campów, założyciel Klubu Podróżników Soliści, wspinacz, instruktor narciarstwa zjazdowego. “Góry i outdoor to moje naturalne środowisko, w którym, podążając za pasją, rozwijam się od kilkunastu lat próbując wciąż nowych aktywności. Wspinałem się już na 5 kontynentach, w skale, na drogach sportowych jak i wielowyciągowych, również na dużych wysokościach. Na mojej górskiej mapie świata zaznaczyłem już takie klasyki jak Kazbek (5 033 m n.p.m.), Kilimanjaro (5895 m n.p.m.), himalajskie Annapurna BC (4 130 m n.p.m.) a także egzotyki takie jak irański wulkan Demavand (5 610 m n.p.m.), najwyższy szczyt Islandii Hvannadalshnúkur (2 110 m n.p.m.) czy buldering na hawajskich plażach. W ostatnich sezonach zimowych większość górskiego czasu spędzam wspinając się na zamarzniętych wodospadach i lodowcach (Islandia) oraz na nartach skiturowych (Rumunia). W górach to co najlepsze jeszcze przede mną. Obecnie przygotowuję się do kolejnego sezonu zimowego i 1 wyprawy na siedmiotysięcznik.

Marcin Glądała

Organizację wydarzeń sportowych ma we krwi. Od lat zaangażowany w rozwój sportowych projektów dla amatorów. Współtworzył największy w Polsce Bieg Mikołajów, organizował dziesiątki zawodów sportowych w tym BMW Mountain Tour w Białce Tatrzańskiej czy legendarne Zawody Koziołka Matołka. Turbacz jest miejscem, które ma specjalny zakamarek w sercu Marcina. Współtworzył m.in. projekt mający na celu rozwój narciarstwa biegowego i turystyki zimowej w Gorcach – Turbacz XC w tym pierwsze w Polsce uphillowe zawody narciarstwa biegowego techniką klasyczną „Turbacz XC – Uphill Obidowa-Turbacz”. Inicjator Live Wild Winter Camp. Podczas wydarzenia Marcin odpowiedzialny będzie za kompleksową organizację naszego wyjątkowego Campa!

Dawid Szeliga

Trener, instruktor narciarstwa biegowego, zjazdowego i nordic walkingu. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, obecnie pełni funkcję dyrektora szkoły. Największy sukces sportowy Dawida to wicemistrzostwo Polski w narciarstwie biegowym – sprint indywidualny. Jest inicjatorem i koordynatorem projektu ,, Śladami Olimpijczyków”, dzięki któremu min. powstała trasa z Obidowej na Turbacz. Z nim z łatwością zdobędziecie szczyt Turbacza, tak jak z wszystkimi naszymi instruktorami! Dawid z racji doświadczenia oraz zaangażowania w rozwój narciarstwa biegowego i turystyki zimowej w Gorcach, będzie pełnił funkcję koordynatora wszystkich szkoleń.

Patryk Chudoba

Instruktor, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, były reprezentant kadry młodzieżowej w biegach narciarskich , wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Obecnie lider solistowych wypraw. Za największy sukces w swojej karierze uważa 37. Bieg Piastów, 50 km pokonał jako 12 zawodnik, ale jednak to nie miejsce się liczy tylko satysfakcja z pokonania tak ciężkiego dystansu stylem klasycznym. Na nartach stawiał pierwsze kroki w wieku 5 lat. Biegi narciarskie w rodzinie naszego instruktora są naturalną formą ruchową w okresie zimowym. Praktycznie wszyscy z bardzo licznej rodziny mieli styczność z biegówkami, amatorsko jak i zawodowo. Zna każdy zakamarek Gorców, nasz solistowy Góral!

Jakub Kowalski

Solistowy wyrypowicz, preferujący wyjazdy zgodne z ideą Live Wild. Ambasador marki Lesovik. Tylko w tym roku spał pod tarpem m.in. na najwyższym szczycie Tatr Zachodnich w warunkach zimowych oraz pod Kazbekiem. Poprowadził pierwszą Górską Wyrypę w Klubie Podróżników Soliści. Fascynuje go lekkie pakowanie, długi dystans, trudne drogi oraz fotografia. Nie zamyka mu się buzia – o sprzęcie, technikach i wyjazdach mógłby mówić non stop – także niemal na pewno dowiesz się od niego wszystkiego, czego potrzebujesz do samodzielnej przygody na szlaku! Kuba na Turbaczu będzie odpowiedzialny za bloki szkoleniowe z dziedziny turystyki zimowej, lekkiego pakowania i outdoorowej kuchni, na których prócz wiedzy teoretycznej, odbędą się również ćwiczenia praktyczne. Indywidualne podejście do każdego uczestnika to klucz przy omawianiu tych zagadnień.

Adrian Badura

Solistowy lider, właściciel polskiej marki rowerowej BWB Custom Bike, podróżnik oraz instruktor snowboardu. W Klubie odpowiedzialny za realizację fatbike’owych wyjazdów w formule #LiveWild. “Rowery i podróże zawsze były obecne w moim życiu. Podczas licznych podróży i wyjazdów rowerowych szukałem sposobu na złamanie dotychczasowych schematów, aby zmienić sposób życia i wyrwać się z szarości dnia codziennego. Zdobyte doświadczenie inżynieryjne dało mi możliwość zrealizowania we własnym biurze projektowym unikalnego projektu ramy na grubych oponach. Tak powstał pierwszy Fatbike – Toudi, który miał być rowerem tylko dla mnie.  Nigdy bym nie przypuszczał, że tworząc Toudiego zrodzi to cały łańcuch wydarzeń w moim życiu, dzięki któremu mogę połączyć pasję i pracę!

Maciej Adamczyk

Instruktor narciarstwa alpejskiego SITN-PZN, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, były reprezentant kadry młodzieżowej w narciarstwie alpejskim, medalista Mistrzostw Polski, zwycięzca w  slalomie gigancie podczas Międzynarodowych Zawodów w Ratownictwie Górskim w 2012r. Na nartach stawiał pierwsze kroki w wieku 3 lat. Pasjonuje się skokami spadochronowymi, nartami wodnymi, kolarstwem MTb i windsurfingiem. Poza klasycznym narciarstwem, uprawia freeride. Skituring uprawia od 15 lat. Właściciel marek Rowerowe Beskidy, Skitourowe Beskidy.

Transport

 • dojazd we własnym zakresie
 • spotykamy się przy wypożyczalni U Adama zlokalizowanej przy parkingu przy zielonym szlaku w Obidowej.
 • dane GPS: 49°32'56.7"N 20°02'04.9"E https://goo.gl/maps/xCewgqHvX7RqGU2S9
 • możliwość skorzystania z parkingu z płatnego niestrzeżonego parkingu (15 zł za dobę)
 • dojazd pociągiem (do Nowego Targu), a następnie autobusem linia 3 z parkingu przy galerii (galeria Buy and Fly Nowy Targ)
 • autokarem (z Krakowa do Klikuszowej) – następnie z Klikuszowej bezpośredni autobus linia 3 pod sam parking w Obidowej. Koszt dojazdu około 20 zł.

Zobacz co przed Tobą!

III Edycja 4

Dlaczego warto z nami jechać?

 • spędzisz cudowny weekend w gronie podróżników w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego
 • przejdziesz praktyczne szkolenie ABC lawinowe
 • do dyspozycji szereg szkoleń – zarówno praktycznych jak i rozwijających zimowe pasje
 • przejdziesz pięknymi krajobrazowymi dolinami z przepięknymi widokami na Tatry
 • zjesz najlepsze oscypki na Podhalu!
 • będziesz podziwiać przepiękny wschód słońca wznoszący się nad najwyższym szczytem pasma Lubania w południowo-wschodniej części Gorców
 • zobaczysz w całej okazałości panoramę Tatr
 • będziesz się świetnie bawił w solistowym towarzystwie

Chcesz więcej?

Kulig z biesiadą!

Dla chętnych góralskich wrażeń mamy dodatkowy dzień (24.02.2022) przed rozpoczęciem Live Wild Winter Camp’u na Turbaczu!

Zapraszamy na kulig z pochodniami Doliną Lepietnicy, a później biesiadę w klimatycznym miejscu przy ognisku z regionalnym jedzeniem (swojskich oscypków i mięska na pewno nie zabraknie)! Czas trwania przejazdu saniami trwa około 2 godzin! Nocleg zapewniamy w pobliskiej agroturystyce ze śniadaniem, a na drugi dzień wyjście na schronisko PTTK Stare Wierchy na pyszny obiadek. Po obiedzie wracamy do Obidowej i ruszamy z całą ekipą Solistową na Turbacz. Koszt to 250zł.

Liderzy wyprawy

Patryk Chudoba

Ach te Góry!

Patryk Chudoba

W wieku pięciu lat stawiałem pierwsze kroki na nartach biegowych, ta pasja trwa do dzisiejszego dnia. Obecnie jestem trenerem sportów wytrzymałościowych i instruktorem biegów narciarskich. Moim konikiem są trekkingi i jak najbliższe obcowanie z naturą, ponieważ jestem "z krwi i kości" Góralem z Podhala!
Poznaj lidera Artboard 3
Marcin Glądała

polot i fantazja!

Marcin Glądała

W #soliściteam jestem od samego początku. Obecnie zajmuję się zarządzaniem operacyjnym klubu oraz rozwojem projektów Live Wild. Możecie spotkać mnie praktycznie na każdych targach podróżniczych, zarówno na naszym wesołym stoisku jak i podczas prelekcji podróżniczych. W podróżach szukam przestrzeni, majestatycznych widoków i przyrody - z tego względu wybranką mojego serca na zawsze pozostanie Islandia. W pośpiechu i chaosie współczesnego świata, ciężko pozwolić sobie na "luksus" zwolnienia tempa. Dla mnie Islandia jest miejscem gdzie oddycham pełną piersią, krainą która oferuje dosłownie wszystko czego potrzebuję. Majestatyczne widoki, woda… dużo wody :), unikalne formacje skalne, wulkany, jaskinie lodowe. Wymieniać można bez końca. Oprócz magnesów i wspomnień z Islandii przywiozłem żonę :) Żyję według motta "polotu i fantazji". Jak już się za coś biorę, staram się to robić z pełnym zaangażowaniem i serduchem. Kocham muzykę - w zaciszu domowym często widywany jestem z gitarą pod ręką, a jak chcę posłuchać konkretnej muzy a nie mojego rzępolenia chodzę na koncerty, dużo koncertów. Uwielbiam grać w piłkę - analogicznie do koncertów gdy zmęczy mnie moje "kopanie po czole" regularnie z przyjacielem jeżdżę na mecze Manchesteru United. Kocham gotować - dla żony, dla siebie, dla gości, czy na wyjazdach - trip na Islandię bez kupienia 20 kg ryby w porcie uważam za nieudany :). Ci co mnie znają, wiedzą że buzuje we mnie energia. Cały czas w ruchu, nie potrafię usiedzieć w miejscu. Realizacja wyjazdów i przebywanie z ludźmi to mój żywioł. Tripy prowadzę z polotem i fantazją – dużo śmiechu, pozytywnej energii, przełamywania słabości i kolekcjonowania „dreamsów”. Jadąc ze mną na wyprawę, możesz spodziewać się...? Z pewnością mojego zaangażowania, takiego naturalnego nie wyuczonego. Nie prowadzę wyjazdów z plakietką na piersi. Oprócz szalonych pomysłów czy przygód, przywiązuję uwagę do realizacji planu, dbałości o całą grupę oraz przekazania Wam jak najwięcej jak tylko potrafię.
Poznaj lidera Artboard 3

Liderzy wyprawy

Patryk Chudoba

Ach te Góry!

Patryk Chudoba

Marcin Glądała

polot i fantazja!

Marcin Glądała

Patryk Chudoba
Marcin Glądała

Partnerzy

Skitorowe Beskidy

Agencja eventowa, której główną misją jest promocja Beskidów oraz ski touringu. W skład kadry wchodzą Robert Zubek, Łukasz Urbanek, Edmund Górny oraz Maciej Adamczyk, który zajmie się nami osobiście w czasie Winter Campu. Jak sami mówią, są grupą pasjonatów, przyjaciół i profesjonalistów a ich marka zrodziła się z wielkiej pasji do sportów ekstremalnych i gór. Ich motto? – “Życiem żyć, a nie tylko je przeżyć”. Ofertę kierują do wszystkich, którzy utożsamiają się z tą regułą oraz do tym, którzy stawiają na najwyższą jakość i przyjemność.

BWB Custom Bikes

BWB Custom Bikes jest młodą marką na polskim rynku rowerowym. Głównym założycielem i projektantem jest Adrian Badura. BWB Custom Bikes stawia na jakość wykonania i na personalizację ram (specjalne malowania, dedykowane komponenty, indywidualna geometria) oraz wytworzenie więzi między użytkownikiem, a rowerem. Każdy projekt wykonywany jest ręcznie od początku do końca na terenie Polski. Głównym celem dla BWB Custom Bikes jest zbudowanie rowerów, które będą zdolne jeździć na każdym kontynencie bez względu na warunki, dostarczając użytkownikom maksymalną przyjemności z jazdy”. Stąd motto firmy: “different places, one pleasure”.

Transport

Termin już minął

Cena

Nasza cena dla Klubowiczów

790 pln

Koszt wyprawy

Koszt wyprawy:

I transza - 395 PLN

Płatna miesiąc od momentu zapisania się na wyprawę

II transza - 395 PLN

Płatna do miesiąca przed wyprawą

Cena zawiera

 • wspólny zimowy trekking: wyjście Obidowa - Turbacz
 • prelekcje podróżnicze - o górskich wyprawach, ale nie tylko!
 • teoretyczne szkolenie ABC lawinowe
 • szkolenie - Teoria Autoratownictwo
 • szkolenie w terenie: A – poszukiwanie ABC lawinowe praca z detektorem, B – metody sondowania, C – metody kopania w śniegu, D - przekrój pokrywy śnieżnej
 • praktyczne szkolenia z zakresu turystyki zimowej
 • 2 noclegi w Schronisku PTTK na Turbaczu (pokoje 3 - 10 osobowe, warunki schroniskowe)
 • 2 śniadania w Schronisku PTTK na Turbaczu
 • ognisko z kiełbaskami oraz produktami wege - udział w części integracyjnej
 • opiekę instruktorów sportów zimowych
 • eventy towarzyszące z miłośnikiem gór
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • ubezpieczenie podróżne po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej: Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (30 000 zł), Odpowiedzialność Cywilna - OC (szkody na osobie 100 000 zł, 50 000 zł szkody na mieniu).

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia (poza śniadaniami oraz ogniskiem integracyjnym)
 • Transport
 • Szkoleń dodatkowych
 • Czwartkowego kuligu

Wybierz termin i spędź weekend z nami!

Ładowanie dostępnych terminów

Preloader

Zobacz również

Fatbike zimą

Rowerami przez stolicę polskich gór

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Skitourowe Beskidy – ABC szkoleniowe

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Live Wild – Śladami Olimpijczyków

Biegówki w Gorcach

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zobacz również

Fatbike zimą

Rowerami przez stolicę polskich gór

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Skitourowe Beskidy – ABC szkoleniowe

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Live Wild – Śladami Olimpijczyków

Biegówki w Gorcach

Zobacz terminy
Zobacz terminy