Klub Podróżników Soliści bottom bottom

KARIERA

Dołącz do Soliści Team!

Jesteśmy największym Klubem Podróżników w Polsce, Organizatorem Turystyki, posiadającym wpis do rejestru oraz gwarancję ubezpieczeniową. Wyróżniamy się egzotycznymi i aktywnymi podróżami, poza utartym szlakiem, autorstwa doświadczonych podróżników – pasjonatów. Organizujemy wyjazdy w kameralnych grupach, dzięki którym poza wspomnieniami, budujemy własną społeczność podróżników, a dzięki różnorodności nasi uczestnicy zawsze znajdą coś dla siebie spośród 10 typów wyjazdu.

image

Tworzymy największą społeczność podróżniczą w Polsce

Soliści Adventure Club to:

Kogo szukamy?

Szukamy nowych osób gotowych dołączyć do naszego wrocławskiego Biura. To właśnie dzięki tej ekipie oferta Solistów jest tak bogata i rozbudowana. Dzięki wspólnej pracy, jesteśmy w stanie przedstawić atrakcyjne kierunki w konkurencyjnych cenach, gdzie stosunek jakości do ceny jest zawsze na najwyższym poziomie, a doświadczanie i przeżywanie przygody jest najważniejszym wyznacznikiem dobrego programu wyprawy.

Marketing Manager (Marketing)

Specjalista ds. Wsparcia Liderów Wypraw

Koordynator Administracji i Rekrutacji

Koordynator Travel Customer Support

Specjalista (Customer Service)

Specjalista ds. Rezerwacji Wypraw

Specjalista ds. Marketingu

Program stażowy

Wyspa nie z tego świata Roztańczona Kuba 1

Soliści Team!

Stawiamy na pracę zespołową i dobrą atmosferę. Dlatego 2 razy w roku organizujemy Zjazdy Solistowe, a w każdym miesiącu integracje zespołową. Oczywiście stawiamy na rozwój nas wszystkich poprzez szkolenia z kompetencji miękkich i umiejętności zawodowych, tworzymy panele i grupy dyskusyjne, a co najważniejsze prowadzimy projekty, które często wykraczają poza standardowe, codzienne obowiązki.