Nieodkryta perła Ameryki 54

Nieodkryta perła Ameryki Kolumbia

Pomysł na wyprawę marzeń

Kolumbia… kto by pomyślał… obok takich wypraw jak Brazylia, Kuba, Meksyk, myśl o Kolumbii wypada jakoś tak niemrawo… BŁĄD! Tyle różnorodności w jednym kraju to prawdziwa rzadkość! Do naszego ucha coraz częściej dochodzą głosy, iż to właśnie Kolumbia zachwyca najbardziej wszystkich, którzy wybrali się na podbój Ameryki Południowej. To tam klimat latynoskiego świata daje się odczuć najbardziej. Nie macie ochoty tego sprawdzić?! Nam aż ciarki przechodzą na myśl o powrocie do tego niesamowitego kraju!

#solisciteam

Aktywny

Poziom
Aktywny

Wyprawy dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu – bogate w długie spacery i trekkingi,
przemieszczanie się z plecakiem, podróże lokalnym transportem.

Backpacker

Komfort
Backpacker

To będzie prawdziwa backpackerska przygoda! Spać będziemy w klimatycznych hostelach, w pokojach wieloosobowych. Łazienki dzielone wraz ze współlokatorami lub innymi gośćmi hostelu.

Travel

Rodzaj
Travel
Klasycznie

Intensywna wyprawa, z której wyciśniesz 200% – genialna trasa, sporo przemieszczania się,
jednodniowe trekkingi, max. 1-2 dni w jednym miejscu. Trip bardzo aktywny, ale znajdziemy
też czas na plażę i “złapanie odddechu”. Dodatkowe opcje na rafting, paralotnię, kolejkę górską etc.

Plan wyprawy

 • Santa Marta
 • Bogota
 • Cartagena
 • Salento
 • Ciudad Perdida
 • San Gil

Wyprawa do krainy kontrastów

Kraj kawy, wysokich Andów i piaszczystych plaż. Szmaragdów i narkotyków? Nic z tych rzeczy! Kolumbia dziś to już nie ten sam kraj, co jeszcze parę lat temu. Obecnie przyjazna, otwarta, ale wciąż nieodkryta kusi coraz mocniej! Gdzie indziej w jednym miejscu można znaleźć Ocean Spokojny i Atlantyk, piaszczyste plaże Karaibów i wysokie szczyty Andów, nowoczesne milionowe miasta, ale i maleńkie wioski Indian? Dorzućmy do tego niesamowity kilkudniowy trekking do Zaginionego Miasta pośród dziewiczej przyrody, a tej tropikalnej podróży nie zapomnicie nigdy! Wybierz się z nami w dziewiczą podróż do kraju kontrastów. Ameryka Południowa właśnie w Kolumbii zmieściła wszystkie swoje sprzeczności. W planie same atrakcje!

Nieodkryta perła Ameryki 30

Ciudad Perdida - w sercu dzikiej dżungli

Park Archeologiczny Zaginionego Miasta (hiszp. Ciudad Perdida) – Teyuna to skupisko odkrytych w 1976 roku miast i wiosek, których powstanie datuje się na 660 r. n.e. Zatopione w dzikiej roślinności miasteczka posiadają pięknie zachowane brukowane uliczki, schody, tarasy oraz zabudowania religijne sprzed setek lat. W tym miejscu czuć i widać jak dawna historia splata się w jedność z dziką naturą dżungli, co tworzy niezapomniany i unikatowy klimat.

Czterodniowy trekking do Zaginionego Miasta

Podczas naszej wyprawy do Kolumbii przygotujcie się na niesamowitą przygodę w głębi dzikiej, kolumbijskiej dżungli! Czterodniowy trekking do Zaginionego Miasta – Ciudad Perdida, zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie. Podczas czterech dni pobytu na terenie parku narodowego codzienne będziemy odbywać kilkugodzinny trekking z  lokalnym przewodnikiem. Łącznie pokonamy około 45 kilometrów przez bujny, południowoamerykański las tropikalny. W cenę wliczone jest wyżywienie w każdym dniu trekkingu.

Pomimo stosunkowo małego dystansu pokonywanego w ciągu całej wyprawy do Zaginionego Miasta, trekking jest ciężki i wymaga przygotowania fizycznego przed wyjazdem. Trzeba mieć na uwadze, że wysoka wilgotność powietrza i temperatura utrudniają marsz i wzmagają zmęczenie oraz zmniejszają wydolność organizmu. Kondycja + wytrzymałość na różne warunki atmosferyczne wysoce wskazana.

Dzień 1 Santa Marta - Mamay - Camp 1

Nasz trekking rozpoczniemy w Santa Marta, skąd udamy się w 3 godzinny road trip do Mamey, uroczej kolumbijskiej wioski, gdzie zatrzymamy się na krótki odpoczynek i lunch. Następnie wyruszym przez kolumbijską dżunglę do campingu, naszego  miejsca noclegowego. Trekking potrwa około 4 godzin. Na miejscu czeka nas kolacja i nocleg w hamakach lub łóżkach z moskitierami.

 

Dzień 2 - Mutanzi - Camp 3

Drugiego dnia czeka nas wczesna pobudka. Po śniadaniu wyruszymy do indiańskiej wioski Mautanzi, a następnie do Camp 2, gdzie czeka nas przerwa na lunch. Ten etap potrwa około 3 godzin. Po odpoczynku czeka nas czterogodzinny trekking do Mamo Romualdo’s Camp. Tam zjemy kolację i spędzimy noc.

Dzień 3 Zaginione Miasto - Camp 2

Po wczesnym śniadaniu czeka nas wspinaczka do Zaginionego Miasta – Ciudad Perdida. Po dotarciu na miejsce będziemy mieć dwie godziny, aby podziwiać to archeologiczne cudo. Następnie wyruszymy w drogę powrotną do camp 3, gdzie zrobimy przerwę na lunch i pójdziemy dalej, przez dżunglę, do camp 2, gdzie spędzimy noc.

Dzień 4 - Camp 2 - Mamey - Santa Marta

Ostatniego dnia czeka nas intensywny trekking z Camp 2 do Mamey. Dotarcie do celu zajmie nam około 7 godzin. Będą to ostatnie chwile, aby w pełni nacieszyć się kolumbijską dżunglą i niezwykłą naturą, która będzie nas otaczać. Po dotarciu do Mamey zjemy ostatni lunch i wyruszymy w drogę powrotną do Santa Marta. Czas przejazdu to około 3 godziny.

San Gil – pełne adrenaliny

To miasto to istna kolumbijska stolica mocnych wrażeń! Jeżeli lubisz poczuć adrenalinę, to w San Gil znajdziesz cały wachlarz atrakcji. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z atrakcji dodatkowych: raftingu, lotów paralotnią, wspinaczki skałkowej, czy wycieczki do wnętrza jaskiń. Dla bardziej spokojnych mamy alternatywę – błogi spacer i relaks w parku.

Tayrona - kolumbijski raj na ziemi 

Park Narodowy Tayrona to jeden z najpiękniejszych regionów Kolumbii, który serwuje naturę w najlepszym wydaniu – dziewiczą roślinność i rajskie plaże! Obejmuje on niezwykle malownicze wybrzeże Morza Karaibskiego u podnóża masywu górskiego Sierra Nevada de Santa Marta. Park słynie przede wszystkim z pięknych, piaszczystych plaż i niezwykłej, bujnej i kolorowej roślinności, których piękno opisywał nie jeden kolumbijski artysta. Wersy poświęcone Tayrona znalazły się nawet w piosence Shakiry 😉

Cartagena – podróż w czasie do kolonialnej Kolumbii

Stare miasto Cartageny, jedno z najpiękniejszych, jakie ma do zaoferowania Ameryka Południowa, to perła kolonialnej architektury. Późno-hiszpańskie fortyfikacje miasta zostały wzniesione w XVI wieku i rozbudowane w czasie wojen kolonialnych Hiszpanii i Anglii. Klimatyczne place i uliczki pozwolą nam przenieść się do czasów kolonialnych.

Nieodkryta perła Ameryki 69

Cocora Valley - Dolina palm woskowych

Palmy woskowe sięgające 60 metrów wysokości to wizytówka Doliny Cocora i narodowy symbol Kolumbii! Wybierzemy do tej malowniczej krainy spowitej chmurami i mgłą, aby odbyć trekking w parku narodowym słynącym z najwyższych palm na świecie.

Dom Kolibrów - kolorowy świat w środku dżungli

Wiedzieliście, że koliberki wykonują aż 100 uderzeń skrzydłami na sekundę? Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Podczas wizyty w Dolinie Cocora na chętnych czeka atrakcja jedyna w swoim rodzaju: wizyta w Domu Kolibrów. Mieszka ich tam tysiące, a ich niezwykle kolorowe upierzenie robi wrażenie na każdym miłośniku egzotycznej natury.

SALENTO – MALOWNICZE PLANTACJE KAWY

Mała mieścina położona w niedalekiej okolicy Doliny Cocora, zyskała sławę dzięki kawie i pstrągom, których pełno jest w górskich rzekach Salento. Miasto zachwyca swoją architekturą – kolorowymi i klimatycznymi domami. Główną ulicą jest Calle Real, pełna artesanías, czyli straganów z lokalnymi wyrobami rzemieślniczymi. Na końcu znajdują się schody prowadzące na Alto de la Cruz, wzgórze zwieńczone krzyżem. Z tego miejsca można podziwiać zieloną dolinę Valle de Cocora i otaczające ją góry.

AROMATYCZNA KAWA - PROSTO Z KOLUMBII

Region Quindío, w którym położone jest Salento, słynie z najlepszej kawy na świecie! Odwiedzimy lokalną plantację, gdzie poznamy cały proces wywarzania tych aromatycznych ziaren. Oczywiście będziemy mieli możliwość kupna jej bezpośrednio od producenta oraz degustacji jej najlepszych smaków!

JEEP WILLYS - MOTORYZACYJNY SYMBOL SALENTO

W Salento czeka nas pełna wrażeń przejażdżka amerykańskim samochodem terenowym z lat 40-tych – Jeep Willys. Na tamtejszych drogach jest ich tak wiele, że stały się one znakiem rozpoznawczym całego regionu. Skąd się tam wzięły? Po II wojnie światowej rząd Stanów Zjednoczonych chciał pozbyć się niepotrzebnych już i często mocno zużytych wojskowych jeepów. Wielu chętnych kupców znalazło się właśnie w okolicach Salento. Na tamtejszej pagórkowatej formie terenu i w labiryncie szutrowych dróg sprawdzają się bowiem jedynie samochodowe giganty.

Bogota – handlowe centrum kraju

Dawne centrum kolonialnej władzy Madrytu, a obecnie główne miasto handlowe, przemysłowe i uniwersyteckie Kolumbii. Odwiedzimy Museo del Oro (Muzeum Złota), w którym zobaczymy dziesiątki tysięcy rzeczy wykonanych z tego drogocennego metalu. Stare miasto pełne kolonialnej architektury oraz Plaza Bolivar – polityczne i historyczne centrum miasta – obowiązkowo znajdą się na naszej liście. Będziemy podziwiać między innymi kościół San Francisco oraz kościół Santa Clara. Dla chętnych dodatkowa opcja wycieczki nad Laguna de Guatavita – zjawiskowe jezioro niedaleko stolicy Kolumbii! Te i inne atrakcje zmieniają zwykłą wycieczkę w niezapomnianą przygodę!

Lokalna kuchnia

Mimo, że o kuchni Kolumbii nie słyszy się wiele, to kraj ten ma sporo do zaoferowania również pod względem kulinarnym. Najpopularniejszym daniem w całej Kolumbii są Arepas. Ta potrawa jest popularna w całej Ameryce Środkowej, jednak Kolumbia ma swoją własną odmianę. Arepas to placki, które najczęściej nadziewane są serem, lub jajkiem. Ajiaco to z kolei zupa pochodząca z Bogoty, która przygotowywana jest z kurczaka, zawiera kilka rodzajów ziemniaków, kukurydzę i kwaśną śmietanę. Kolejną, popularną potrawą jest Lechona – mieszanka mięsa wieprzowego, ciecierzyc, przypraw o ryżu.

Noclegi

W trakcie naszej wyprawy do Kolumbii będziemy spać w guesthousach i hostelach, w pokojach 2 – 4 osobowych, czasami w 5 – 6 osobowych z łóżkami pojedynczymi, podwójnymi lub piętrowymi. Łazienka wspólna na piętrze lub prywatna w pokoju. Miejsca, w których zatrzymamy się na noc, to klimatyczne, prowadzone przez Kolumbijczyków guesthousy lub hostele z niesamowitym klimatem.

Transport

W głównej mierze będziemy przemieszczać się prywatnym busem z kierowcą, jednak czeka nas również przejazd nocnym autobusem o podwyższonym standardzie. Po Salento będziemy jeździć jeepami. W trakcie wyprawy czekają nas również dwa loty wewnętrzne.

Atrakcje Dodatkowe

Rafting rzeką Suárez

Rafting w San Gil jest idealny dla miłośników przygód, przyrody i ekstremalnych przeżyć. Rzeka Suarez jest jedną z najbardziej znanych rzek raftingowych na świecie, przyciąga poszukiwaczy zastrzyku adrenaliny z całego świata. Jeśli rafting to tylko w San Gil!

 

Cena: 290 zł

Lot paralotnią nad kanonem Chicamocha

Kanion Chicamocha jest idealnym miejscem dla lotów paralotnią.  Jest toimponujący kanion, głębszy niż w Kolorado, gdzie rzeka Chicamocha płynie na głębokość ponad 2 km, a Ty będziesz mieć okazję zobaczyć go z wysokości. Loty odbywają się rano i trwają około 30 minut. Jeżeli nigdy nie latałeś,  nie musisz się obawiać. Lot ćwiczysz pod okiem certyfikowanego instruktora.

 

Cena: 290 zł

Tubing po rzece

Spływ z nurtem rzeki na dużej, dmuchanej tratwie w kształcie koła to kolejna atrakcja pozwalająca w ekstremalny sposób doświadczyć San Gil. Tubing różni się od raftingu, ponieważ każda osoba znajduje się we własnej tratwie, a nie wszyscy są zgrupowani w jednej. Do sterowania nie będziesz używać wiosła ale bocznych uchwytów i siły własnych rąk.

 

Cena: 190 zł

Canyoning - zjazd na linie z wodospadu Juan Curi

Jeśli lubisz sporty ekstremalne, nie możesz tego przegapić. Wodospad Juan Curi jest idealnym miejscem do zjazdów na linie, co jest niesamowitym przeżyciem. Podczas naszej wyprawy będziesz mieć okazję sprawdzić się na wysokościach i zejść w dół około 70m wzdłuż wodospadu.. Piękne widoki gwarantowane, a także dawka adrenaliny i wspomnienia do końca życia!

 

Cena: 110 zł

Skok na bungee

Aktywność, która prawdopodobnie dostarcza największego wzrostu adrenaliny! W San Gil będziesz miał wyjątkową okazję spróbowania tego ekstremalnego sportu i doświadczenia poczucia wolności, które daje skok z wysokości.

 

Cena: 200 zł

Snorkeling na Wyspach Rosario

Wyspa Rosario to mały archipelag 27 dziwnych skalistych wysp, otoczony krystalicznie czystą turkusową wodą i najbogatszymi rafami koralowymi na świecie. Bogate podwodne życie i rezerwat koralowców sprawiają, że Wyspy Rosario są najlepszym miejscem do nurkowania. Snorkeling w takim miejscu prawdziwy skarb i niezapomniane przeżycie, szczególnie ze względu na ciepłą wodę, lepszą widoczność i zapierające dech w piersiach życie pod wodą.

 

Koszt: koło 250zł (w zależności od wybranej opcji ceny mogą się różnić)

SPRAWDŹ SIĘ:

Kolumbia poza utartym szlakiem!

Podczas solistowej wyprawy zejdziesz  z utartych ścieżek, by odkryć Kolumbię w sposób nieoczywisty. Zachwycisz się dziką naturą tego kraju podczas fantastycznego trekkingu do Zaginionego Miasta. Podczas naszych wędrówek przeżyjesz przygodę życia, poznasz kulturę i historię ludności tubylczej, zawitasz do lokalnych wiosek i spędzisz noc w tradycyjnych campach prowadzonych przez lokalnych Indian. Zdecydowanie Kolumbia w takim wydaniu utkwi Ci w pamięci na długo!

SPRÓBUJ:

Arepas, empanadas, deditos de queso, caldo, panela…
Kolumbia ma się czym pochwalić! Jedzenie jest tutaj wyjątkowo pyszne, a egzotycznie brzmiące nazwy zachęcają do smakowania. Skosztujemy świeżych owoców, kukurydzianych placuszków arepas, lokalnych pierożków empanadas, paluszków deditos de queso wypełnionych ciągnącym się serem, na obiad wypijemy mięsną zupę caldo, a dla orzeźwienia wypijemy sok z trzciny cukrowej panela. To tylko część tego, co na nas czeka w smakowitej Kolumbii, a obiecujemy, że pysznych potraw i dań jest o wiele więcej.

DOŚWIADCZ:

Dzień Niepodległości – kolorowo, dumnie, wesoło!

11 listopada znają wszyscy. W Polsce chłodno, raczej deszczowo, a do tego smutni panowie smutno opowiadają o historii. Ale wcale tak być nie musi! W tym samym dniu – perła Karaibów ponad 200 lat temu ogłosiła swoja autonomię. W ten dzień Cartagena de Indias wygląda tak jak wyglądać powinno miejsce, którego mieszkańcy celebrują wolność. Kolorowo, dumnie, wesoło! Koncerty, pochody, muzyka i tańce! Co tu opowiadać – trzeba to przeżyć!

ODETCHNIJ:

Piaszczyste kolumbijskie plaże 

Na wyjeździe nie raz znajdziemy chwilę na błogi odpoczynek z szumem morskich fal w tle. Piękne piaszczyste plaże porośnięte wysokimi palmami to prawdziwy skarb Kolumbii. Spragnieni relaksu będą mieli okazję poleniuchować i złapać nieco kolumbijskiego słońca, a miłośnikom aktywnego spędzania czasu z pewnością przypadnie do gustu snorkeling w przybrzeżnych wodach.

xx
xx
xx
xx

Zobacz co przed Tobą!

Dlaczego warto z nami jechać?

 • spędzisz 4 dni w kolumbijskiej dżungli!
 • poznasz kolumbijską kulturę
 • weźmiesz udział w kolumbijskim Święcie Nepodległości
 • odkryjesz sekrety Bogoty
 • zobaczysz kolonialną Cartagenę
 • spróbujesz najlepszej kawy na świecie
 • zrelaksujesz się na najpiękniejszych plażach Karaibów
 • będziesz się świetnie bawić w solistowym towarzystwie!

Liderzy wyprawy

Marek Wójciak

Nieustanny podróżnik i koneser baletowych linii

Marek Wójciak

Absolwent wydziału Stosunków Miedzynarodowych, Historii i Tłumaczeń (podyplomowe) Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie Fotograf. Od lat instruktor harcerski. Przez jakis czas zaangazowany w projekty europejskie dla młodzieży - obecnie nieustanny podróżnik i koneser baletowych linii - a dokładniej uwieczniania ich sylwetek na matrycy/filmie. Kizianie włosów też bardzo bardzo :). + co typowe dla podróżnika, uwielbia odkrywanie nowych miejsc i ludzi.
Poznaj lidera Artboard 3
Natalia Kędra

Z plecakiem zobaczysz więcej

Natalia Kędra

Zaczęło się od samby karnawałowej i kina, które stało się moim oknem na cały świat. Później spakowałam się i ruszyłam, by zobaczyć wszystko na własne oczy. Zaczęłam na ostro, bo od Indii i później żadna podróż z plecakiem nie była mi straszna ;) Z każdej wyprawy przywożę worek przypraw i lokalne ciuchy. Przez kilka lat pracowałam jako dziennikarka, co nauczyło mnie uważanie słuchać i zaprowadziło w tak różne miejsca jak pracownia słynnej tunezyjskiej rzeźbiarki czy Igrzyska Olimpijskie w Rio. Ale wciąż mi było za mało i dlatego zamarzyłam, żeby dołączyć do Solistów. I wiecie co? Marzenia się spełniają.
Poznaj lidera Artboard 3

Liderzy wyprawy

Marek Wójciak

Nieustanny podróżnik i koneser baletowych linii

Marek Wójciak

Natalia Kędra

Z plecakiem zobaczysz więcej

Natalia Kędra

Marek Wójciak
Natalia Kędra

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej. Niemniej jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczestników, ze swojej strony zapewniamy pełne wsparcie w zakresie informacyjnym dotyczące: obowiązujących i bieżąco wprowadzanych regulacji na trasie podróży imprezy turystycznej. Takie informacje wysyłane są do uczestników konkretnych wyjazdów drogą emailową. Jednocześnie informujemy, że na podstawie art. X Regulaminu Imprez Turystycznych Podróżny może w każdym czasie przed rozpoczęciem imprezy turystycznej zrezygnować z udziału w imprezie turystycznej (odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej), zgodnie z wyliczeniami kosztów rezygnacji zawartych w umowie.

Transport

Celujemy w najdogodniejsze loty z:

WAW/BER

Warszawa/Berlin

plane icon

BOG

Bogota

Cena biletu

3700 pln - 4700 pln

Ceny lotów lubią się zmieniać! Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł, w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

 

Decyzję o miejscu wylotu podejmuje Klub.

Cena

Nasza cena dla Klubowiczów

9250 pln

Koszt wyprawy

lot

Koszt biletu

Koszt wyprawy:

I transza - 2325 PLN

Płatna miesiąc od momentu zapisania się na wyprawę

II transza - 2325 PLN

Płatna do miesiąca przed wyprawą

1000 USD

Gotówka, którą należy przekazać liderowi na lotnisku.
Podana kwota jest kwotą orientacyjną.
Ostateczny koszt zależy od cen biletów lotniczych
i kursów walut.

Cena rynkowa:

16200 pln

Cena zawiera

 • noclegi w hostelach i guesthousach – pokoje 2-6 osobowe
 • przejazdy transportem publicznym, jak i prywatnym busem z kierowcą i paliwem
 • przejazd nocnym autobusem o podwyższonym standardzie z San Gil do Santa Marta
 • lot wewnętrzny z Cartageny do Pereiry
 • lot wewnętrzny z Pereiry do Bogoty
 • 4 dniowy trekking do Zaginionego Miasta - Ciudad Perdida wraz z noclegami i wyżywieniem
 • rejs łodzią do parku Tayrona
 • wstęp do parku Tayrona i dostęp do niesamowitych plaż
 • przejazd klasycznym Jeepami po Salento
 • bilet na kolejkę linowa na górę Montserrat
 • wizytę na plantacji kawy
 • wizytę w sanktuarium kolibrów
 • trekking po wąwozie Valle de Cocora, słynącym z wysokich palm woskowych
 • wstęp do Muzeum Złota w Bogocie
 • opiekę doświadczonego lidera ze znajomością języka hiszpańskiego
 • bogaty, autorski program wyjazdu
 • przygodę i wejścia do miejsc, gdzie turyści nie bywają
 • pakiet Solisty
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • wysokiej klasy ubezpieczenie podróżne typu premium: Koszty Leczenia + Choroby Przewlekłe - KL + CP (150 000 EUR), Odpowiedzialność Cywilna - OC (100 000 EUR szkody na osobie, 50 000 EUR szkody na mieniu), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW (10 000 EUR), Bagaż (1000 EUR)

Cena nie zawiera:

 • biletu lotniczego (zakup biletu po stronie Klubu)
 • bagażu rejestrowanego
 • wyżywienia (podczas trekkingu po Zaginionym Mieście wyżywienie jest zapewnione)
 • atrakcji dodatkowych
 • kosztów wykonywania badań lekarskich, testów diagnostycznych oraz innych czynności wymaganych przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa państw przez które przebiega podróż

Wybierz termin i leć z nami!

Ładowanie dostępnych terminów

Preloader

Zobacz również

Karnawał w Rio de Janeiro

Brazylia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Śladami Majów i Azteków

Meksyk

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Na krańcu świata

Patagonia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zobacz również

Karnawał w Rio de Janeiro

Brazylia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Śladami Majów i Azteków

Meksyk

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Na krańcu świata

Patagonia

Zobacz terminy
Zobacz terminy