Ach te Góry!

Patryk Chudoba

W wieku pięciu lat stawiałem pierwsze kroki na nartach biegowych, ta pasja trwa do dzisiejszego dnia. Obecnie jestem trenerem sportów wytrzymałościowych i instruktorem biegów narciarskich. Moim konikiem są trekkingi i jak najbliższe obcowanie z naturą, ponieważ jestem "z krwi i kości" Góralem z Podhala!

Wyrusz ze mną

Podróżuj ze mną!

Jak jestem na wyprawie to czuje się wolny! Kocham długie trekkingi gdzie mogę się wyciszyć i odpocząć od codzienności! Podróżowanie ze mną to czysta przyjemność, uwielbiam spontaniczne decyzje więc możecie się spodziewać niespodzianek na wybranych trasach.

Moje podróżnicze marzenie...

Moim marzeniem podróżniczym jest przemierzyć Islandię –  krainę ognia i lodu – dookoła na rowerze.

Moje 3 supermoce

Sportowa dusza, co za tym idzie stoicki spokój, organizacja i dyscyplina!

Kraje w których byłem

Było mi dane być w zimowej Europie czyli: Norwegia, Szwecja, Finlandia, Włochy, Słowacja, Czechy, Niemcy, Rumunia, Szwajcaria, Estonia, Francja i Austria. Poza tym jeszcze Holandia, Dania, Wyspy Owcze, Islandia i Portugalia.

Moje top 3 miejsca na ziemi

Lodowców, wodospadów i wulkanów

Islandia

Przepiękne, zjawiskowe miejsce na naszej planecie. Wyspa wulkaniczna na której możemy dostrzec jak sobie natura radzi w ciężkim klimacie wulkanicznym. Zakochałem się w tym miejscu od pierwszego przyjazdu i chce tam wracać jak najczęściej.

Piękna kraina

Gruzja

Najlepsze miejsce do długich trekkingów z przepięknymi widokami. Można tam spotkać bardzo przyjaznych ludzi i poznać ich kulturę. Uważam że każdy powinien odwiedzić i poznać ten znakomity kraj!

Sportów zimowych

Norwegia

Kocham ten kraj za kulturę związaną ze sportami zimowymi, a precyzując ich sportem narodowym są biegi narciarskie gdzie można biegać po niezliczonych trasach! W Norwegii polecam odwiedzić północną część gdzie znajduje się przepiękne miejsce Lofoty, także każdy powinien zobaczyć dzikość Parku Narodowego Jotunheimen!

Moje poprzednie wyprawy

  • Kraina Ognia i Lodu

Gruzja aktywnie

Baśniowa Gruzja

Kraina skuta lodem

Islandia Extreme