FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 dołącz do nas

 

Zostań Solistą!

 

PODRÓŻUJ Z SOLISTAMI!

 

Chcesz poznać świat? Znudziły Ci się autokarowe wycieczki i 4* hotele? Chciałbyś zejść z utartych ścieżek i zachwycić się prawdziwym kolorytem lokalnych kultur? W podróżowaniu cenisz dobre towarzystwo i jednocześnie chciałbyś, żeby ktoś dbał o Twoje bezpieczeństwo i plan wyjazdu? Razem z nami wejdziesz do świata prawdziwych podróży!

 

Nie ważne, czy podróżujesz, czy dopiero o tym myślisz. Aby do nas dołączyć wystarczy rozkochać się w idei podróżowania. Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco i daj się zabrać w niezwykłą podróż!

 

Jeśli chciałbyś zostać liderem, masz nietuzinkowy pomysł na wyjazd, chcesz dołączyć do naszego biura we Wrocku daj znać na rekrutacja@solisci.pl  . 

Jeśli masz lekkie pióro i chciałbyś opowiedzieć o swoich podróżach na łamach Let’s Travel Magazine lub po głowie chodzi Ci ciekawy pomysł na współpracę, napisz na: marketing@solisci.pl.

 

 

DLACZEGO WARTO?

+ Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu.

+ Budżetowe wyjazdy na zasadach partnerskich nawet 50% taniej, niż w biurach podróży.

+ Miejsce, gdzie spotkasz ludzi podobnych do siebie i nawiążesz przyjaźnie.

+ Niebanalne kierunki np. Iran, Kuba, Nepal, Islandia.

+ Na naszych wyjazdach lepiej poznasz samego siebie i sprawdzisz swoje możliwości.

+ Autorskie programy, bardziej rozbudowane i dokładniejsze, niż w biurach podróży.

+ Dużo praktycznych materiałów przedwyjazdowych i poradników video.

+ Bez ściemy i plastikowej turystyki.

+ Szczerze, normalnie, po ludzku :).

+ Możliwość poprowadzenia własnego wyjazdu – u nas każdy może zostać liderem.

+ Let’s Travel Magazine – jedyny magazyn społeczności podróżników.

....a co najpiękniejsze, zostając Solistą już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że "bardzo byś chciał, ale nie masz z kim jechać". Na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód!

 

Lubimy podróżować w grupie

ZOSTAŃ SOLISTĄ!

Czekamy na Ciebie!

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software