Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zdobądż pracę marzeń!
Stażysta w Soliści Team

Od stażysty do specjalisty

Rok temu, w okresie wakacyjnym rozpoczęłam poszukiwania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Poszukiwania te skierowały mnie prosto do… Klubu Podróżników Soliści, gdzie po pomyślnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji zostałam przyjęta na Staż. Jako, że jedną z moich pasji jest podróżowanie, a w okresie studiów miałam okazję współdziałać z jedną z organizacji podróżniczych, perspektywa rozwoju w tak inspirującej  i ciekawej firmie była dla mnie strzałem w 10! Okres bycia na stażu wspominam bardzo dobrze, ponieważ miałam okazję sprawdzić się w różnego typu zadaniach od działań marketingowych, po zadania typowe dla działu HR. Dzięki tej różnorodności, nie tylko miałam okazję rozwijać swoje umiejętności, ale przede wszystkim mogłam sprawdzić się w jakich powierzonych mi zadaniach czuję się najlepiej i na jakie tory chciałabym skierować swoją ścieżkę rozwoju. Od niedawna, dzięki temu, że od początku byłam nastawiona na doskonalenie swoich kompetencji, a dynamiczna i rozwojowa praca w Solistach mi to umożliwiła, doszłam do momentu w którym nie jestem już stażystą, a Młodszym Specjalistą ds. Wsparcia Liderów.

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś pasjonatem podróży, otwartym na nowe wyzwania i pragniesz wziąć udział w fascynującej przygodzie związanej z organizacją wypraw, to właśnie Ciebie szukamy do naszego dynamicznego zespołu stażystów w Soliści Adventure Club!

Poszukujemy osób, które chcą zdobywać doświadczenie w różnych dziedzinach, takich jak marketing, obsługa klienta, koordynacja liderów wypraw oraz rezerwacje wyjazdów. Jeśli marzysz o pracy w inspirującym środowisku, w którym podróże stanowią styl życia, to przyłącz się do naszej społeczności.

Do jakiego działu się zgłosić?

Marketing

Jeśli masz kreatywny umysł, a media społecznościowe, tworzenie treści i strategie marketingowe to dziedziny, które Cię fascynują, to jesteśmy zainteresowani Twoją pasją. Oczekujemy od Ciebie pomysłowości w promowaniu naszych wypraw oraz umiejętności pracy z narzędziami do analizy efektywności działań marketingowych.

Biuro Obsługi Klienta

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, empatyczną i potrafisz radzić sobie w sytuacjach wymagających rozwiązywania problemów, to stanowisko w obszarze obsługi klienta jest dla Ciebie idealne. Twoja rola będzie kluczowa w budowaniu relacji z naszymi podróżnikami.

Koordynator Liderów Wypraw

Jeśli masz umiejętności organizacyjne godne lidera, kierujesz się inicjatywą i potrafisz pracować zespołowo, to stanowisko koordynatora liderów wypraw może być dla Ciebie idealne. Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie, że każda wyprawa przebiega płynnie i zgodnie z planem, zarządzając zespołem liderów oraz koordynując logistykę.

Rezerwacja wyjazdów

Jeśli jesteś precyzyjny, skrupulatny i masz zdolności analityczne, stanowisko w dziale rezerwacji wypraw jest dla Ciebie odpowiednie. Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie dostępnością miejsc, tworzenie ofert, koordynację płatności oraz zapewnienie, że nasi podróżnicy mają zapewnioną pełną informację na temat swoich przygód.

Co oferujemy

👌 Możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów w branży podróżniczej.
👌 Praktyczne doświadczenie, które wzbogaci Twój profil zawodowy.
👌 Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy.
👌 Szansa na rozwijanie umiejętności w wybranej dziedzinie.
👌 Możliwość współtworzenia niezapomnianych podróży dla naszych klientów.

Jak dołączyć do #SoliściTeam?

Spełniasz kryteria? W zakładce „Ulubione”  masz zapisane strony z ofertami tanich lotów i portale do rezerwacji noclegów? Lubisz podróżować i chcesz poznać pracę Solistów od podszewki?  Lubisz jak dużo się dzieje?

Kiwasz głową i się uśmiechasz? Zobacz co możemy Ci zaoferować i dołącz do energicznego teamu!

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@solisci.pl tytułem: Staż.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.