Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zdobądż pracę marzeń!
Stażysta w Soliści Team

Od stażysty do specjalisty:

Rok temu, w okresie wakacyjnym rozpoczęłam poszukiwania swojej pierwszej, wymarzonej pracy. Poszukiwania te skierowały mnie prosto do… Klubu Podróżników Soliści, gdzie po pomyślnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji zostałam przyjęta na Staż. Jako, że jedną z moich pasji jest podróżowanie, a w okresie studiów miałam okazję współdziałać z jedną z organizacji podróżniczych, perspektywa rozwoju w tak inspirującej  i ciekawej firmie była dla mnie strzałem w 10! Okres bycia na stażu wspominam bardzo dobrze, ponieważ miałam okazję sprawdzić się w różnego typu zadaniach od działań marketingowych, po zadania typowe dla działu HR. Dzięki tej różnorodności, nie tylko miałam okazję rozwijać swoje umiejętności, ale przede wszystkim mogłam sprawdzić się w jakich powierzonych mi zadaniach czuję się najlepiej i na jakie tory chciałabym skierować swoją ścieżkę rozwoju. Od niedawna, dzięki temu, że od początku byłam nastawiona na doskonalenie swoich kompetencji, a dynamiczna i rozwojowa praca w Solistach mi to umożliwiła, doszłam do momentu w którym nie jestem już stażystą, a Młodszym Specjalistą ds. Wsparcia Liderów.

Kogo szukamy?

Opis stanowiska:

Oferujemy:

Spełniasz kryteria? W zakładce „Ulubione”  masz zapisane strony z ofertami tanich lotów i portale do rezerwacji noclegów? Lubisz podróżować i chcesz poznać pracę Solistów od podszewki?  Lubisz jak dużo się dzieje?

Kiwasz głową i się uśmiechasz? Zobacz co możemy Ci zaoferować i dołącz do energicznego teamu!

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@solisci.pl tytułem: Staż.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pozostałe oferty