FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 Jarmark Bożonarodzeniowy

w pradze

 

 

 

 

Praska starówka z pewnością urzeknie swoim urokiem, szczególnie w okresie świątecznym. Jarmark Bożonarodzeniowy w Pradze jest uważany za największy i najpiękniejszy w Czechach. Co roku ludzie gromadzą się na Rynku Starego Miasta wokół błyszczącej choinki aby oddać się wspólnemu świętowaniu. To świetna okazja, aby spróbować wyjątkowych przysmaków: pieczonych kasztanów czy też tredelników — tradycyjnych czeskich ciastek z cynamonem.

 

 

 

 

 

CO ZOBACZYMY?

Hradczany — powstała w XIV w. "królewska" dzielnica. W jej skład wchodzi kompleks zamku królewskiego (założonego w IX wieku), bazylika św. Jerzego, słynna Złota Uliczka, ogrody królewskie z Belwederem oraz, budowana przez 6 stuleci, katedra św. Wita., kościół Św. Mikołaja. Zmiana Warty na Zamku Praskim, która odbywa się codziennie o 12.00, to widowisko warte obejrzenia.

 

Most Karola — jeden z najpiękniejszych średniowiecznych mostów w Europie i najbardziej rozpoznawalny punkt miasta, nie można go ominąć będąc w Pradze. Kamień węgielny nowego kamiennego mostu wmurował Karol IV Luksemburski 9 lipca 1357 o godzinie 5:31 rano. Powodem wyboru tej godziny był odpowiedni układ gwiazd (koniunkcja Słońca z Saturnem), to się nazywa precyzja!

 

 

 

Mała Strana — to dzielnica pięknych barokowych pałaców, uroczych ogrodów, malowniczych kamieniczek, wąskich uliczek, zaułków i zabytkowych kościołów, tutaj trzeba się zgubić 🙂

 

PubCrawl — niezapomniana noc pełną wrażeń. Szalony tour po po praskich pubach zakończony wejściem do największego w środkowej Europie klubu nocnego — Karlovy Lazne. Będzie się działo!

 

Petrin — to ponad 300 metrowe wzgórze to idealne miejsce, by podziwiać panoramę Pragi. Są tu piękne widoki na Hradczany, Malą Stranę a także Most Karola i wieżyczki Starego Miasta. Na Petrin można wjechać naziemną kolejką linową. A na szczycie czeka na nas… czeska wersja wieży Eiffl’a — wieża widokowa Rozhledna.

 

 

 

CO: WEEKENDOWY WYPAD DO PRAGI

 

KIEDY: 2.12 - 4.12 (piątek - niedziela) 

 

CENA: 380 zł

 

TRANSPORT

we własnym zakresie;

jeżeli zbierze się ekipa (8 os.) to pojedziemy wspólnie busami

(orientacyjne ceny: Wrocław — 70 zł i Kraków — 90 zł)

 

 

 

W CENIE

— zakwaterowanie w hostelu samym centrum Pragi (2 pokoje dwuosobowe i 2 sypialnie dziesięcioosobowe)

— wstęp do wszystkich najważniejszych zabytków (Katedra św, Wita, Stary Pałac Królewski, wystawa Historia Zamku Praskiego, Bazylika Św. Jerzego, Złota Uliczka z Wieżą Daliborką, Galeria Obrazów Zamku Praskiego, Wieża Prochowa)

— całonocny PubCrawl ze wstępem do Karlovy Lazne (w cenie darmowy alkohol przez godzinę w pierwszym pubie oraz darmowy shot powitalny w każdym kolejnym odwiedzonym)

— niesamowite przeżycia i niepowtarzalna atmosfera

— świąteczny nastrój

 

CENA NIE ZAWIERA

— dojazdu do Pragi

— wyżywienia (w hostelu znajduję się wspólna kuchnia, w której można przygotować posiłki)

 

DLACZEGO warto z nami pojechać:

 

 

 

— zobaczymy jeden z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych w Europie

— poczujemy niepowtarzalną świąteczną atmosferę

— przekonamy się jak smakuje czeskie piwo w praskich pubach

— przetańczymy całą noc w największym klubie w Europie

 

....a co najpiękniejsze, na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód. Jeżeli chcesz razem z nami budować solistową społeczność - zapraszamy!

 

Poczuj magię świąt

Zapisz się tutaj

na jarmarku w Pradze

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software