Black Week 22

CYBER MONDAY Z SOLISTAMI!

Koniec listopada oznacza jedno – najgorętszy okres promocyjny w roku!  Jeżeli Wam się nie udało skorzystać z promocji na Black Week, to macie ostatnią szansę upolować coś fajnego. Specjalnie dla Was z okazji Cyber Monday przygotowaliśmy specjalną zniżkę na naszą Akademię Lidera oraz specjalny kod rabatowy na naszego Sylwestra. Do wyboru masz Maroko i Jordanię, więc to od Ciebie zależy, na której pustyni przywitasz Nowy Rok! Nie zwlekaj i sprawdź poniżej, jak uzyskać dostęp do oferty specjalnej.

 

SPRAWDŹ PONIŻEJ KODY RABATOWE Z OKAZJI CYBERMONDAY!

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI CYBER MONDAY 2021?

Kody Rabatowe Cyber Monday 2021

Aby skorzystać z przedłużenia akcji Black Week, wystarczy, że wykorzystasz poniższe kody rabatowe, które obejmują nasze wyprawy Sylwestrowe oraz Akademię Liderów.

 

 

KOD RABATOWE NA SYLWESTER MARZEŃ:

 

 

Otrzymaj zniżkę – 200 złotych na naszą sylwestrową imprezę w Jordanii lub Maroku. Odbierz kod rabatowy i świętuj Nowy Rok razem z nami.

kod zniżkowy: CYBERMONDAY2021

 

 

KODY RABATOWE NA AKADEMIE LIDERÓW:

 

 

KURSONLINE-CYBERMONDAY – Kurs Online – 580 zł 399 zł (181 zł mniej)

KURSONLINESZKOLENIE-CYBERMONDAY – Kurs online + Szkolenie stacjonarne – 1300 zł 1050 zł (250 zł mniej)

KURSLIDERAFULLPAKIET-CYBERMONDAY – Kurs online + Szkolenie stacjonarne + Camp liderski – 2020 zł 1600 zł (420 zł mniej)

 

 

Black Week 23

SYLWESTER NA DWA SPOSOBY

Przedłużamy tydzień podróżniczych promocji i jeszcze dzisiaj świętujemy Cyber Monday w wielkim stylu! Postanowiliśmy objąć promocją -200 zł nasze tegoroczne Sylwestrowe kierunki – Maroko oraz Jordanię.

KOD ZNIŻKOWY -200 ZŁ NA SYLWESTER: CYBERMONDAY2021

Sylwester Maroko vs Jordania

Nowy Rok pod gwiazdami na wydmach Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Sylwester Maroko vs Jordania

Nowy Rok pod gwiazdami na wydmach Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

SYLWESTER MAROKO

 

Przywitaj nadchodzący 2022 rok inaczej! Wybierz się z nami na sylwestra do Maroka i spędź noc sylwestrową na pustyni.  Czekają na Ciebie sprawdzone miejsca, piękne krajobrazy i niesamowita impreza. Wspólnie powitamy nowy rok wśród dźwięków ognistych, berberyjskich bębnów i w rytmie imprezy do świtu.


Impreza pod gwiazdami Sahary zapewni Ci moc wrażeń i wspomnienia na całe życie. Baw się razem z nami do białego rana przy suto zastawionych stołach i najlepszej muzyce granej przez polskich DJ’ów. A resztę dni naszej sylwestrowej wyprawy spędzimy aktywnie odkrywając smaki i zapachy Maroka, odkrywając niezwykłe zakątki i podziwiając wspaniałe widoki.

Szczegóły wyprawy znajdziesz tutaj.

 

*Od 29.11 do 12.12 marokańskie lotniska nie przyjmują lotów międzynarodowych. Na ten moment loty na Sylwestra w terminie 27.12.2021 – 3.01.2022, realizowane przez linię lotniczą WizzAir z miasta Warszawa odbywają się zgodnie z planem. W razie konieczności odwołania wyjazdu przez Organizatora, gwarantujemy gwarantujemy zwrot środków w ciągu 14 dni od daty odwołania wyjazdu.

SYLWESTER JORDANIA

 

Spędź z nami wyjątkową imprezę sylwestrową na pustyni Wadi Rum! Nasza wyprawa do Jordanii, daje Ci jedyną w swoim rodzaju okazję, aby doświadczyć nocy “na Marsie”, dzięki spędzeniu jej na pustyni o kosmicznym krajobrazie. Co więcej, przywitasz nadchodzący rok 2022 tańcząc do białego rana. Na imprezie nie zabraknie również  pysznego jedzenia oraz znakomitych polskich DJ-ów. 

 

Nasza wyprawa to również czas, aby zobaczyć i poznać ten piękny kraj, jakim jest Jordania. W trakcie całego wyjazdu odwiedzisz perłę Jordanii, jaką jest Petra, odpoczniemy na plażach Morza Martwego i zwiedzisz Nadabę, wspaniałe miasto pełne bizantyjskich mozaik. Dopełnieniem wyprawy będzie możliwość  nurkowania i podziwiania rafy koralowej w przejrzystej wodzie Aqaby.

 

Zapisz się na Akademię Liderów już teraz! Artboard 3

ZNIŻKA NA AKADEMIĘ LIDERÓW!

Akademia Liderów została stworzona, aby podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem w organizacji wypraw i dać Ci możliwość pracy w naszym zespole. Zorganizowaliśmy już ponad 600 wypraw i stworzyliśmy największą społeczność podróżników w Polsce!

Dzięki naszej Akademii Liderów dowiesz się czy praca w turystyce jest dla Ciebie oraz poznasz jej blaski i cienie, nauczysz się zarządzać grupą i zdobędziesz wiedzę i umiejętności do prowadzenia wypraw Adventure. Co więcej, najlepsi uczestnicy kursu zostaną zaproszeni do ekipy Soliści Team, aby prowadzić wyprawy Klubu Podróżników Soliści oraz współtworzyć naszą organizację. Kursy dostępne w ramach Akademii Liderów znajdziesz tutaj. 

Akademia Liderów Wypraw™

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Akademia Liderów Wypraw™

Zobacz stronę
Zobacz stronę
Zapisz się na Akademię Liderów już teraz! Artboard 3