Dołącz do #SoliściTeam

Chciałbyś do nas dołączyć? Podróże są Twoją pasją i nie możesz bez nich żyć? Masz dużo ciekawych i nietuzinkowych pomysłów, a nie wiesz jak je zrealizować? Współpracuj z nami! W Solistach wierzymy, że im jest nas więcej, tym piękniejsze i bardziej odważne projekty możemy zrealizować – razem z Tobą!

Co sobie cenimy?

Szczerość – mów, co myślisz. Cenimy sobie Twoje zdanie i zawsze bierzemy je pod uwagę.

Poczucie humoru – w Solistach lubimy się dużo śmiać, dlatego przygotuj się na częste ataki śmiechu. Myśl pozytywnie i pamiętaj, że nie ma złych żartów – są tylko suchary 🙂

Profesjonalizm – bądź odpowiedzialny. Cenimy sobie profesjonalizm i poważne podejście do tematu. Pamiętaj też, że to Ty jesteś odpowiedzialny za to, co tworzysz.

Niemożliwe nie istnieje! – wierzymy, że nie ma takich problemów, których nie da się rozwiązać. Po planie B, mamy również plan C i D.

Kreatywność – im bardziej zwariowane pomysły, tym lepiej! Jesteś kreatywny? To dobrze. Na pewno się dogadamy.

Rozwój osobisty – w Solistach inwestujemy nie tylko w rozwój Klubu, ale również w rozwój współpracowników. Człowiek rozwija się cały życie – my ten rozwój wspieramy całym sercem: inwestujemy w rozwojowe szkolenia, zjazdy liderskie, szlifowanie kompetencji.

Kogo szukamy?

Lider

Organizujemy ponad 150 wypraw rocznie, a to oznacza, że zawsze jesteśmy chętni przyjąć do naszego grona nowych, doświadczonych podróżników. Jeśli:

 1. kolekcjonujesz kolejne szczyty z Korony Ziemi
 2. dnia nie zaczynasz bez zajęć jogi
 3. potrafisz zaszyć się w lesie na tydzień mając na wyposażeniu tylko podstawowe narzędzia
 4. afrykańskie bezdroża nie mają przed Tobą tajemnic

Dołącz do nas! Nasi liderzy to bardzo oryginalne osoby, dla których podróże to nie tylko pasja, a sposób na życie!

 

Następne szkolenie liderów odbędzie się w 2020 roku, jednak rekrutujemy cały rok. Możesz się zgłosić w każdym momencie. Pisz do nas na: rekrutacja@solisci.pl

Zostań liderem Artboard 3

Ambasador Marki

Prowadzisz profil na Social Media? Chcesz przyciągać użytkowników atrakcyjnymi treściami, a podróże wpasowują się w Twój profil? Zostań Ambasadorem Klubu Podróżników Soliści!

Jest wiele możliwości:

 1. możesz pojechać na jeden z naszych wyjazdów i sam doświadczyć cudownej, solistowej atmosfery
 2. możesz wesprzeć członkostwo i razem z nami przyczyniać się do ratunku naszej planety (szczegóły: https://solisci.pl/dolacz-do-klubu/ )
 3. jesteśmy otwarci na wszelkie inne pomysły – im bardziej szalone, tym lepiej!

Szukamy ciekawych Ambasadorów przez cały rok, dlatego jeśli masz pytania lub chcesz poznać szczegóły, pisz na:tina@solisci.pl

Partner Biznesowy

Prowadzisz biznes? Masz swoją firmę i szukasz możliwości rozwoju? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zostań partnerem biznesowym Klubu Podróżników Soliści.

Jesteśmy otwarci na wszelkie współprace i pomysły m.in.:

 1. produkcja gadżetów czy koszulek
 2. większe projekty biznesowe przy wyjazdach i eventach
 3. organizacja wydarzeń
 4. patronaty

Jeśli masz pytania lub chcesz zostać naszym partnerem, pisz na: marcin@solisci.pl

Ekspert

Uwielbiasz podróżować, ale chcesz mieć też stałe miejsce, do którego być wracał? Poszukujemy chętnych do pracy w obsłudze klienta, marketingu, organizacji wyjazdów od strony logistycznej (tworzenie planów wypraw, szukanie promocyjnych lotów, robienie rezerwacji). Mamy biuro we Wrocławiu, ale część naszej ekipy pracuje zdalnie z innych miast Polski.

Dołącz do nas, a znajdziesz idealny sposób na połączenie pasji do podróżowania z pracą marzeń:

 1. każdy ma do wykorzystania, oprócz urlopu, 40 dni kalendarzowych w roku na wyjazdy w najdalsze zakątki świata jako lider wypraw!
 2. rodzinna atmosfera
 3. brak sztywnego dress code
 4. elastyczne godziny pracy

Zainteresowany? Rekrutujemy cały rok! Pisz do nas na: rekrutacja@solisci.pl