Fajerwerki sylwester sztuczne ognie

Sylwester 2020 za granicą: zobacz bezpieczne kierunki!

To już ostatni dzwonek na planowanie zagranicznego wyjazdu sylwestrowego. Jeśli nie brałeś w tym roku pod uwagę dalszego wyjazdu za granicę ze względu na obostrzenia w podróżowaniu, koniecznie przeczytaj ten artykuł! Przedstawiamy listę miejsc na świecie, do których można bez problemu wybrać się, żeby świętować Nowy Rok w najlepszym stylu. Dowiedz się, gdzie bezpiecznie można wyjechać na sylwestra za granicą i dlaczego nie warto rezygnować z tych planów.

Noworoczny wyjazd za granicę – warto, a nawet trzeba!

Jaki był ten 2020 rok – wiemy wszyscy. Dla każdego nieco inny, ale z pewnością obfitujący w różnego rodzaju przeżycia, te lepsze i te gorsze, choć mamy nadzieję, że lepszych było jednak więcej. Należy się więc odpoczynek i czas na naładowanie baterii. Ale jak to zrobić skoro obostrzenia w Polsce praktycznie uniemożliwiają organizację imprez? Częściowo na ten temat pisaliśmy w poprzednim artykule, w którym odpowiedzieliśmy sobie na pytanie: sylwester w Polsce czy za granicą?

 

Zagraniczny wyjazd na sylwestra to okazja do tego, by się zregenerować, zostawić stary rok za sobą i przywitać nowy z otwartymi ramionami. Motyw jest zresztą mniej istotny, ważniejsze są korzyści, jakie pociąga za sobą sylwestrowy wyjazd za granicę. To Twój czas na odpoczynek i zostawienie za sobą problemów. Taki wyjazd to dawka motywacji do działania, a także możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, którzy być może Cię natchną i pokażą możliwości, jakie trudno było wcześniej dostrzec?

 

Sylwester za granicą w ciepłych krajach i pobyt w miejscach pełnych natury i zachwycających widoków pomogą Ci się zrelaksować i na nowo zachwycić życiem, a „zastrzyk” naturalnej witaminy D sprawi, że poczujesz się lepiej.

 

Sylwester z Solistami to nie tylko sama impreza, to cała, kilkudniowa wyprawa, pełna atrakcji, skrupulatnie zaplanowana, aby zobaczyć jak najwięcej i uwzględniająca zasady bezpieczeństwa oraz restrykcje wynikające z przepisów panujących w danym kraju.

Sylwester za granicą. Gdzie bezpiecznie, gdzie pojechać?

Ze względu na ograniczenia podróżowania i restrykcje związane z pandemią koronawirusa, podróżowanie nieco się skomplikowało. Gdzie pojechać na sylwestra za granicę, aby było bezpiecznie i nie ryzykować, że w ostatniej chwili odwołają loty?

 

Oto dwa polecane przez nas, premierowe kierunki na sylwestra 2020/21, na które pojedziesz z Solistami:

  • Sylwester w Afryce (Tanzania + Zanzibar) – A może przywitamy Nowy Rok w prawdziwie gorącej atmosferze? Śnieg i mróz zamienimy na afrykański raj, prażące słońce i możliwość zdobycia złocistej opalenizny, której wszyscy będą Ci zazdrościć? Sylwester w Afryce podczas wyjazdu do Tanzanii i Zanzibaru to okazja do tego, by wyrwać się z depresyjnego otoczenia. W planie egzotyczna podróż, poznawanie kultury i tradycji ludów Afryki, a noc z 31 grudnia na 01 stycznia spędzimy pod palmami na niekończącej się zabawie sylwestrowej na plaży. Sylwester w Afryce jest bezpieczny, zapewniamy też zachowanie środków bezpieczeństwa sanitarnego. Szczegóły wyjazdu przeczytasz tutaj.
  • Sylwester na Azorach – Zastanawiając się, gdzie wyjechać na sylwestra za granicą i jak bezpiecznie go spędzić, zdecydowanie polecamy Azory, czyli portugalski archipelag wysp, gdzie panuje wieczna wiosna. Ta wyprawa ma przede wszystkim sprawić, że poczujesz się lepiej i oczyścisz umysł. Wyjazd ukoronuje sylwester na Azorach, którego jedną z atrakcji będzie uroczysta kolacja, oglądanie fajerwerków w malowniczych okolicznościach i zabawa do białego rana w doskonałym, solistowym towarzystwie. Koniecznie sprawdź szczegóły.

Sylwester za granicą a bezpieczeństwo

Wyjazdy planujemy tak, by pod względem epidemiologicznym było bezpiecznie, zachowujemy zasady higieny i przestrzegamy ograniczeń nałożonych przez dane kraje. Kierunki tripów około sylwestrowych zostały dobrane pod względem atrakcyjności, a także bezproblemowego wjazdu i wyjazdu bez konieczności odbywania kwarantanny.

 

Przywitaj Nowy Rok z Solistami, sprawdź sylwestrowe wyprawy.