img bottom

Premiera reportażu „Discover Iceland”

Kinowa premiera reportażu Discover Iceland – już 10 listopada w Kinie Atlantic w Warszawie. Islandia to wyspa marzeń gdzie każdy znajdzie coś dla siebie: krystalicznie czyste powietrze, tysiące wodospadów, lodowce, rzeki, jeziora, zatoki, fiordy, wulkany i niebiańskie gejzery. Zainteresowany? Już 10 listopada o godzinie 22:15 w warszawskim Kinie Atlantic przeniesiemy się do krainy ognia i lodu podczas premiery podróżniczego reportażu „Discover Iceland” zrealizowanego przez Klub Podróżników Soliści.

KINOWA PREMIERA REPORTAŻU DISCOVER ICELAND – JUŻ 10 LISTOPADA W KINIE ATLANTIC W WARSZAWIE.

Kub Podróżników Soliści zaprasza na premierę wyjątkowego reportażu podróżniczego „Discover Iceland”. Na kilkanaście minut przeniesiemy się do niepowtarzalnej Krainy Ognia i Lodu, czyli miejsca, które każdy podróżnik darzy wyjątkowym uczuciem. W trakcie seansu poznasz historię wyspy oraz dowiesz się dlaczego rządzą na niej elfy i nasze rodzime Prince Polo, ale przede wszystkim nabierzesz ogromnej ochoty by poznać ją osobiście!

Jak komentuje  Łukasz Nowak, założyciel Klubu Podróżników Soliści – Produkcja „Discover Iceland” to owoc blisko 100 wypraw na Islandię, naszej miłości do tego kraju oraz tegorocznej wyprawy filmowej, w której udział wzięli profesjonalni filmowcy i oczywiście członkowie naszego klubu. Co zobaczymy? Nietuzinkowe ujęcia z 2 dronów, auta terenowe, konie pośrodku bajecznych krajobrazów oraz największe skarby Islandii, czyli lodowce, wodospady i wulkany. Odpowiedź na pytanie o to dlaczego, mimo kilkudziesięciu kierunków obieranych przez klub,  padło właśnie na Islandię jest prosta. Wyspa ta jest niezwykle intrygująca i inspiruje nas do ciągłego odkrywania i poznawania jej na nowo. Choć zwiedziliśmy różne zakątki świata – Islandia to dla nas jedno z najbardziej unikatowych miejsc.

Zapraszamy!

KIEDY: Sobota, 10 listopada
START: godzina 22:15
GDZIE: Kino Atlantic, ul. Chmielna 33
CO? Premiera reportażu podróżniczego „Discover Iceland”, spotkanie podróżników
WSTĘP: Bezpłatny. Rezerwacja miejsc od 30.10 (wtorek) od godziny 20:00.
ILOŚĆ MIEJSC: Ograniczona!
BILETY/REZEWACJA MIEJSC: http://bit.ly/DiscoverIcelandBilety
WYDARZENIE FB: https://www.facebook.com/events/365022900900806/
REALIZACJA: Pop Art Media, Styl Films