Sylwestsr 2020 soliści

Gdzie na sylwestra w 2020 roku?

Sylwester coraz bliżej i choć może jeszcze nie jest ostatni dzwonek, to jednak zdecydowanie warto już zacząć planować, gdzie wybrać się na sylwestra w 2020 roku. Chyba nie chcesz przegapić najciekawszych propozycji, za którymi warto już teraz się rozglądać? Możliwości jest wiele. Oto nasze pomysły na sylwestra.

Możesz zostać w domu...

…i spędzić ten czas przed telewizorem albo w łóżku. Oczywiście jest to jakaś opcja – można zakopać się pod pościelą, w pluszowej piżamie, włączyć sylwestra z jedynką, czy jakiegoś innego i hurra, świętować z mieszkania. Z domu najbezpieczniej, wiadomo. Ale czy naprawdę o to chodzi? Sylwester jest tylko raz w roku, po co więc za każdym razem powtarzać ten sam schemat? Oczywiście można zorganizować jakąś domówkę ze znajomymi i to też zawsze jest jakieś wyjście.

Sylwester 2020 – na rynku

Jeżeli nie chcesz siedzieć w domu, zawsze możesz wyjść na jedną z miejskich imprez, które organizowane są w większych miastach. Takie ogólne imprezy to często fajna alternatywa i możliwość dobrej zabawy, niestety ze względu na sytuację pandemiczną na świecie, nie wiadomo jak z tego typu imprezami będzie w tym roku. Czy się odbędą, a jeżeli tak, to jakie pozostaną obostrzenia? Sytuacja tego typu eventów jest bardzo niepewna, a i zabawa taka średnia, jeśli nie ma się dobrego towarzystwa.

W takim razie może sylwester w klubie?

Tak też można, tylko czy to naprawdę dobry sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia? Na imprezę do klubu można wybrać się w każdy weekend, a sylwester klubowy niewiele różni się od weekendowej zabawy – jest trochę szampana, odliczanie i inne stroje. Może nie jest aż tak źle, ale sylwester w klubie jest oklepany i mało interesujący. Również ze względu na sytuację koronawirusową, przyszłość masowych imprez klubowych jest niepewna.

 

Skoro nie w domu, nie na rynku i nie w klubie, to jak?

A może… sylwester 2020 z Solistami!?

Jak zapewne wiecie, lubimy nietypowe, nieszablonowe, a często i szalone pomysły, i nie boimy się ich realizować. Nie inaczej jest z tegoroczną imprezą sylwestrową. Jeżeli zastanawiasz się gdzie na sylwestra w 2020 roku, zapoznaj się z naszymi propozycjami:

 

  • Sylwester w Szkole Magii i Czarodziejstwa – co takiego? Czy dobrze napisaliśmy? W tym roku organizujemy zupełnie niezwykłą imprezę w Pałacu w Krzyżowej. Event będzie miał charakter kilkudniowego wypadu (30.12.2010-03.01.2021) i przeznaczony będzie dla grupy maksymalnie 170 osób. Całość zostanie utrzymana w klimacie Harry’ego Pottera, oczywiście stroje mile widziane. Pałac w Krzyżowej to obiekt położony w województwie dolnośląskim, w miejscowości Krzyżowa (gm. Świdnica). Budynek ma ponad 300 lat i został wykonany w pięknym neobarokowym stylu. Oprócz samej imprezy sylwestrowej czeka moc innych atrakcji, ale o tym przeczytasz bezpośrednio w ofercie.

 

  • Egzotyczny sylwester w Maroku – prawdopodobnie jedna z najciekawszych propozycji, z jaką się spotkasz. To połączenie zagranicznego wyjazdu z sylwestrem i z wypoczynkiem w luksusowych warunkach. To prawdziwie egzotyczny sylwester, którego nie zapomnisz do końca życia. Impreza odbywa się w Willi Yves Saint Laurenta – światowej ikony mody. Budynek willi jest architektoniczną perełką, a na terenie obiektu znajduje się ogromny otwarty basen, w pobliżu natomiast jest do dyspozycji pole golfowe i miejsce do grillowania. O północy z 31 grudnia na 01 stycznia odbędzie się wspaniała impreza sylwestrowa z tańcami, jedzeniem i napojami, natomiast będzie to jedynie punkt kulminacyjny wyprawy. Bo przecież sylwester w Maroku to nie wszystko, a na wyjeździe będzie też okazja na zwiedzenie okolic, targowiska w Marrakeszu czy na inne aktywności.

Nie czekaj na ostatnią chwilę

Wybór jest trudny, a decyzja gdzie spędzić sylwestra 2020 wcale nie taka oczywista, jednak pamiętaj, że czasu jest coraz mniej, więc jeżeli nie chcesz znowu go przesiedzieć w domu przed telewizorem, popijając szampana w łóżku, zaplanuj sylwestra już dziś. Najlepiej wybierz się z nami do Maroka lub do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Krzyżowej na magiczny sylwester.