Travel Planner 2021 31

Zaplanuj swoją podróż marzeń! Travel Planner™ 2021

Travel Planner TM 2021

Koniec roku zbliża się nieubłaganie i powoli czas podsumować mijający rok oraz wyznaczyć priorytety na ten nadchodzący. Z własnego doświadczenia wiemy, że 2020 nie był łaskawy pod kątem planowania wypraw, ale jesteśmy przekonani, że 2021 będzie należeć do Nas i wspólnie będziemy mogli podbijać świat! Każdy plan jednak wymaga odpowiedniego przygotowania oraz strategicznego  rozplanowania Naszych działań, co zdecydowanie ułatwi Nasz najnowszy TRAVEL PLANNER TM 2021 – III EDYCJA. 

Zgodnie z dewizą “Nowy rok, nowy/a ja” weź sprawy w swoje ręce i z pomocą Naszego plannera zaplanuj swoją podróż marzeń. Jeśli tylko cenisz sobie prosty i minimalistyczny design, uwielbiasz planować podróże te małe i te duże oraz lubisz mieć wszystko zaplanowane od A do Z – ten Travel Planner jest właśnie dla Ciebie! Zainspiruj się Naszymi propozycjami na Wyprawę Marzeń, stań się architektem własnej podróży i zanotuj wszystkie najważniejsze informacje. Chcesz zabrać planner ze sobą w podróż, aby mieć cały plan pod ręką? Nie ma problemu – nasz kalendarz został zaprojektowany z myślą o tym, aby był nieco lżejszy dzięki półmiekkiej okładce, pakowny i zajmował mało miejsca w bagażu. 

Idea - od podróżników dla podróżników!

Organizując setki wypraw rocznie po całym świecie, zarządzając firmą i dbając o własny rozwój szukałem skutecznego narzędzia. Oprócz wersji elektronicznych mam ogromną słabość do papieru i od zawsze korzystałem z kalendarzy oraz planerów. Żaden z nich nie odpowiadał do końca moim preferencjom więc postanowiłem wraz z zespołem #SolisciTeam zaprojektować Travel Planner TM dla naszej podróżniczej społeczności i dla nas samych. To już 3 edycja, która za każdym wydaniem dostaje nowe elementy i smaczki które jeszcze lepiej pozwolą planować i realizować swoje marzenia.

Łukasz Nowak, założyciel Klubu Podróżników Soliści

UNIKALNE CECHY TRAVEL PLANNERA

 • Dwa warianty kolorystyczne: bordowy i granatowy
 • Okładka półmiękka z materiału nubuk
 • Papier ivory smooth o gramaturze 80g
 • Format A5
 • Liczba stron: 296
 • Plan tygodniowy na 365 dni
 • Satynowa tasiemka
 • Elastyczna gumka zamykająca planner
 • Koperta na dokumenty na końcu kalendarza
 • Minimalistyczny i prosty design
Kup teraz! Artboard 3

TRAVEL PLANNER 2021- PREMIERA

DLACZEGO WARTO MIEĆ NASZ TRAVEL PLANNER?

 • Twoje dni i miesiące w końcu zostaną uporządkowane, a Ty nie zapomnisz już o żadnym ważnym spotkaniu
 • Wyznaczysz cele na 2021 rok i sprawisz, że będzie on niezapomniany
 • Zbierzesz w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje odnośnie planowanej przez siebie podróży marzeń
 • Zaplanujesz dziki weekend i aktywnie spędzisz każdy dzień
 • Zmotywujesz się do kontroli dobrych nawyków w wyznaczonej do tego tabeli
 • Uzyskasz dawkę podróżniczych inspiracji
 • A co najważniejsze: Poczujesz, że masz wszystko pod kontrolą!

JAK ZAPLANOWAĆ PODRÓŻ MARZEŃ Z NASZYM PLANNEREM?

Typowy przyszły posiadacz Naszego Travel Plannera to osoba kochającą podróżowanie równie mocno jak my! Sami doskonale wiemy jak łatwo zapomnieć o spakowaniu najważniejszych rzeczy do plecaka czy jak o wiele łatwiejsze jest podróżowanie, gdy masz wszystkie najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu.

Co najważniejsze, na specjalnie do tego przygotowanej stronie zaplanujesz cały budżet w przejrzystych do tego wyznaczonych sekcjach na loty, jedzenie, transport, noclegi i atrakcje. Dzięki temu już na starcie dowiesz się ile pieniędzy wydasz, a każda złotówka zostanie spożytkowana w przemyślany sposób. Dla zapominalskich prawdziwym zbawieniem będzie kolejna strona, gdzie wypiszesz wszystkie niezbędne rzeczy do spakowania w pogrupowanych oddzielnych boxach. Po zaplanowaniu tego wszystkiego nie pozostaje nic innego jak wyruszać w świat i spełniać swoje marzenia!

W Naszym Travel Plannerze w specjalnej do tego utworzonej sekcji będziesz mieć przestrzeń na zaplanowanie swojej wyprawy marzeń (niejednej bo aż CZTERECH). Przed wyjazdem wypracujesz trzy cele na podróż oraz wypiszesz najważniejszy inspiracje na to, co chcesz zobaczyć, zasmakować, przeżyć i przywieźć jako pamiątkę do domu. Ułożysz szczegółowy plan podróży dzień po dniu i zanotujesz gdzie znajduje się Twoje zakwaterowanie.

Z Naszym planner swoje podróże planuje sam Olek Doba

JAKIE TAJEMNICE SKRYWA WNĘTRZE NASZEGO TRAVEL PLANNERA?

 • Mapa świata, gdzie możesz pokolorować odwiedzone przez siebie kraje i te które planujesz odwiedzić w 2021
 • Podsumowanie osiągnieć w 2020 i wyznaczenie celi na 2021 rok
 • Całoroczny kalendarz i przegląd najważniejszych świąt
 • 12 propozycji na Wyprawę Marzeń (mapa kierunku + ciekawostki o danym kraju + dlaczego warto tam jechać)
 • Przegląd całego miesiąca z miejscem na notatki i przypomnieniem o najważniejszych spotkaniach
 • Tabela dobrych nawyków do kontrolowania swoich miesięcznych postanowień
 • Plan tygodniowy z najważniejszymi zadaniami na dany dzień, priorytetami, szczegółowym planem dnia i listą spraw do wykonania
 • Dziki Weekend - sporządź plan na udany i aktywny weekend w stylu #LiveWild
 • 53 inspirujących cytatów podróżniczych na każdy tydzień w roku
 • Sekcja do zaplanowania 4 wypraw (cele, inspiracje, plan podróży, miejsca do zaplanowania budżetu oraz lista rzeczy do spakowania)
 • Dużo miejsca na notatki, w razie gdybyś miał/a jeszcze więcej pomysłów na 2021 rok!

E-BOOK URLOPY 2021

E-BOOK PLANNER URLOPY 2021

E-book Planner Urlopy 2021 to 50 stronicowa księga wiedzy niezbędna przy chęci zaplanowania udanego urlopu w nadchodzącym roku. Nie wiesz w jaki sposób zoptymalizować swój wolny czas? Skorzystaj z naszych pomysłów i sprawdź w jakim okresie warto zaplanować urlop, aby wykorzystać jak najmniej dni wolnych w pracy. W planerze znajdziesz również dawkę inspiracji na kierunek podróży – rozpisaliśmy wybrane wyprawy w minimalistycznej formie katalogu uwzględniając najważniejsze informacje o danej podróży. Wyprawy te zostały podzielone pod względem długości ich trwania od krótkich weekendowych do długich ponad dwutygodniowych podróży, co zdecydowanie ułatwi planowanie wymarzonego urlopu.

 

Regularna cena E-Booka: 29 zł

 

Specyfikacja:

– Kalendarz dni wolnych,

– Optymalizacja dni urlopowych na 2021 rok,

– 3 strategie podróżnicze, w tym 11 różnych typów podróży,

– Propozycje wyjazdów krótkich (3-5 dni), średnich (6-9 dni) i długich (10-16 dni),

– Propozycje wyjazdów solo, rodzinnych, dla par i grupą znajomych,

– Najlepsze miejsca do zwiedzania, chillowania i aktywności extreme.

Kup teraz! Artboard 3

AKCJA PROMOCYJNA! TYLKO TERAZ - E-BOOK URLOPY 2021 GRATIS!

KUP TRAVEL PLANNER 2021 I E-BOOK URLOPY 2021 ZGARNIJ ZA DARMO!

Podróżniku, skorzystaj z naszej najnowszej akcji i zgarnij duet, który ułatwi Ci planowanie tego roku. Kup Travel Planner i odbierz E-Book Urlopy 2021 warty 29 zł za darmo! Taki zestaw zdecydowanie ułatwi Ci opracowanie przepisu na wyprawę marzeń oraz zadbasz o odpowiednią organizację pozostałych dni w roku. Zainspiruj się propozycjami wypraw zamieszczonych w E-booku i stwórz idelany plan na podróż swojego życia!

 

Regularna cena zestawu: 134 zł

Aktualna cena zestawu: 105 zł
Oszczędzasz: 29 zł!

Promocja trwa od 18 do 31 stycznia i jest ograniczona liczbowo (30 sztuk). Zgarnij E-Book Urlopy 2021 za darmo zanim inni zrobią to przed Tobą! 

Kup teraz! Artboard 3
Travel Planner 2021 21