Drzewo i kwiaty

Pojedź z nami na majówkę 2021!

Pożegnaj z nami zimny, pochmurny okres przejściowy i powitaj lato, które już majaczy na horyzoncie. Nadszedł czas, gdy można porzucić grzejącą garderobę, na rzecz lekkich i przewiewnych ciuchów i sportowego obuwia. Pora gdzieś się wybrać. Ale gdzie? Poznaj propozycje i inspiracje na majówkowy weekend!

Ten sezon będzie inny niż wcześniejsze...

…ale to wcale nie oznacza, że będzie gorszy, co to, to nie. Może być nawet lepszy (na pewno!), tylko trzeba go dobrze zaplanować. Krótki urlop majówkowy to świetny czas na wypoczynek, inaugurację sezonu wyprawowego i sposobność wyrwania się z obecnej, niewesołej sytuacji. Wypocznij, wyjedź, spędź majówkę aktywnie, ale i bezpiecznie. W tym sezonie przygotowaliśmy kilka fantastycznych propozycji na majówkę 2021 w kraju i za granicą.

Majówka 2021 gdzie jechać?

Oto siedem kierunków do wyboru – czy to nie brzmi pięknie? Majówkowy czas to idealna okazja na to, by wyskoczyć gdzieś bliżej lub dalej, na krótszy lub dłuższy urlop. Oto kierunki, jakie na Ciebie czekają.

 

  • Majówka 2021 Gruzja – chcesz wyskoczyć gdzieś daleko, a jednocześnie w miarę blisko, by móc spędzić majowy urlop aktywnie? Gruzja kusi różnorodnymi aktywnościami – od górskich trekkingów, poprzez zwiedzanie zabytków i poznawanie kultury, aż po turystykę kulinarną i możliwość smakowania lokalnych, wyjątkowych dań.
  • Majówka 2021 Azory to kierunek dla podróżników, którzy pragną zaznać portugalskiego klimatu. Archipelag Azory jest unikatowy, a każda z 9 wysp jest zupełnie inna i ma coś odmiennego do zaoferowania. Wszystkie równie urokliwe. Jeżeli szukasz wyjazdu, na którym odpoczniesz i wiele zobaczysz, wybierz się z nami na Azory.
  • Majówka 2021 Namibiaw maju za zimno? Wyjedź z nami do Afryki. Namibia to kwintesencja tego kontynentu; miejsce, w którym na żywo zobaczysz dzikie zwierzęta podczas safari, zachwycisz się najpiękniejszymi zachodami i wschodami słońca oraz niesamowitą kulturą autochtonów.
  • Majówka 2021 Nepal – wyprawa do Nepalu zabierze Cię w górzyste zakątki świata, tam gdzie nad głowami piętrzą się Himalaje, a wszędzie dookoła są idealne miejsca na trekkingi. To jednocześnie wyprawa, na której nieco się zmęczysz, ale i odpoczniesz, zwiedzając malownicze miasta i poznając hinduską oraz buddyjską kulturę.
  • Majówka 2021 Kolumbiaa może kręcą Cię inne klimaty? Kolumbijskie rytmy, piaszczyste plaże, egzotyczne lasy i latynoamerykański styl życia? Jeżeli tak, to zapraszamy na majówkowy wyjazd do Kolumbii, podczas którego poznasz ten kraj od podszewki. To wyprawa inna niż wszystkie, prawdziwa przygoda!
  • Majówka 2021Meksykkraj kolorów, kontrastów, zabawy, kultury i sztuki. Kraj, w którym nowoczesność miesza się ze starożytnością, a oba elementy przechodzą pomiędzy sobą. Państwo ogromnych miast i starożytnych piramid Majów. To właśnie Meksyk. Co tu więcej dodać – sprawdź, co Cię czeka podczas wyjazdu i już pakuj walizki!
  • Majówka 2021 Kostaryka – na Kostarykę zapraszamy przede wszystkim miłośników przyrody i przygody. Osoby, które chcą wypocząć w towarzystwie czystej natury, zrelaksować się i poznać świat takim, jaki jest bez cywilizacyjnego zgiełku. Jeżeli uwielbiasz obserwować przyrodę, szukasz wyjazdu, podczas którego odpoczniesz duchowo i fizycznie, koniecznie wyjedź z nami na Kostarykę.

 

Czego potrzebujesz więcej na zachętę? Sprawdź szczegóły każdej wyprawy. Dokładnie opisujemy plan wyjazdu i atrakcje, jakie na Ciebie czekają. Wszystkie majowe wyjazdy z Solistami opisane są tutaj – majówka 2021.

A może aktywne weekendy ?

Dla tych, którzy nie mają aż tyle czasu, by wyjechać w maju na dłużej, nic straconego. Przygotowaliśmy specjalną ofertę weekendową na szybkie wypady majówkowe i nie tylko. To aktywne wyjazdy, które w 100%, a nawet w 120% wykorzystują czas. Każda weekendówka poświęcona jest innej aktywności – możesz wybrać się na spływ kajakiem, wyprawę górską, wyjazd rowerowy, relaks nad jeziorem, a także zakosztowanie dzikiego życia w lesie. Możliwości jest wiele i tylko od Ciebie zależy, jak spędzisz wolne weekendy. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą weekendową przygodę, koniecznie zajrzyj tutaj i poznaj nasze propozycje!