Mam problem z siedzeniem w miejscu. Na co dzień zajmuje się rekrutacją i employer brandingiem w branży IT, ale najwięcej energii dają mi ludzie, podróże i nowe wyzwania. Jestem emerytowanym ratownikiem i instruktorką pływania, gram na pianinie, śpiewam (obecnie głównie na karaoke 😉) i nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Pływanie, bieganie, rower czy góry - zawsze jestem chętna. Najbardziej kocham jednak podróże autostopem. To one nauczyły mnie zaufania do ludzi i pokazały, że najlepszych przygód i wspomnień nie da się zaplanować. Jednym z moich ulubionych wyzwań była 16-dniowa podróż przez Europę Zachodnią za 3 euro na dzień. Były awarie, trudne sytuacje i sporo chaosu, ale też nocleg na jachcie, zaproszenia na obiady od nieznajomych i historie, których nie dałoby się zaplanować.
Kim jestem?
Podróżuję, bo to właśnie podczas podróży tworzą się najpiękniejsze wspomnienia. Podróże dają mi poczucie wolności i spontaniczności. Uwielbiam ten dreszczyk, kiedy nie do końca wiadomo, co wydarzy się za chwilę. Wychodzę z założenia, że najciekawsze rzeczy w życiu dzieją się poza strefa komfortu. Kocham poznawać ludzi, wzruszać się i zachwycać pięknymi miejscami.