Kim jestem?
Podróżuję, bo to właśnie podczas podróży tworzą się najpiękniejsze wspomnienia. Podróże dają mi poczucie wolności i spontaniczności. Uwielbiam ten dreszczyk, kiedy nie do końca wiadomo, co wydarzy się za chwilę. Wychodzę z założenia, że najciekawsze rzeczy w życiu dzieją się poza strefa komfortu. Kocham poznawać ludzi, wzruszać się i zachwycać pięknymi miejscami.