Życie jest za krótkie by się długo zastanawiać - nie chcę żałować w życiu że czegoś nie zrobiłam. Proponujesz przejechanie Kirgistanu na koniach i spanie na świeżym powietrzu? Kiedy jedziemy? ;) Mocno stąpam po ziemi i wychodzę z założenia, że problem nie jest problemem - jest po prostu sytuacją do rozwiązania i koniec końców ze wszystkim jesteśmy sobie w stanie poradzić. Jestem też niepoprawną romantyczką i dostrzegam piękno w najmniejszych rzeczach - dlatego uwielbiam poznawać odmienne kultury i doceniam różniące nas rzeczy - bo każdy ma swoją własną historię. A w debacie wschód czy zachód słońca? wygrywa to drugie;)
Kim jestem?
Nosiło mnie po świecie od kiedy pamiętam. Zaczęłam od naszej pięknej Polski, zjeżdżając ją z plecakiem wzdłuż i wszerz. Pochodzę znad morza ale kocham Bieszczady i mam do nich ogromny sentyment. Następnie Europa i krąg podróżniczy cały czas się poszerza, a głód poznawania nowych miejsc nie maleje ;) Moje supermoce? Nigdy się nie gubię - mam tą przydatną umiejętność, że gdy raz spojrzę na mapę, mam już ją w wersji 3D w głowie. Mam też anielską cierpliwość (... do czasu, oczywiście ;) więc niech was nie zmyli na wyprawie mój surowy wyraz twarzy - to znaczy, że błądzę gdzieś myślami i na spokojnie można do mnie podejść i zagadać :D