Filipiny
zima na RAJSKIch PLAŻach

 

Słowo od lidera:

 

Filipiny to kraj który ma wiele do zaoferowania. Największym skarbem tego regionu jest wspaniała przyroda a także urokliwe plaże. To archipelag różnorodności. Na ponad 7 tysiącach wysp znajdują się pola ryżowe, wulkany, rajskie plaże i gęste dżungle. Na każdym kroku odkrywa się nowe cuda natury. Widoki zapierają dech w piersiach, a przejrzysta woda zachęca do nurkowania. W końcu życie podwodne na Filipinach jest równie interesujące jak to nad wodą! Filipińczycy zawsze są uśmiechnięci, nadzwyczaj pomocni, gościnni i radośni. Gwarantuję, że w tym niesamowitym kraju oraz jego mieszkańcach szybko się zakochacie, a naszą wyjątkową podróż zapamiętacie do końca życia! Kiedy jechać? Gdzie jechać? Co zobaczyć? Porzuć dylematy i wybierz się w najbliższą wyprawę razem z Solistami!

  

 

Zapisz się do 3 września na termin w 2019 roku, a otrzymasz dedykowaną koszulkę solistowej wyprawie o wartości 100 zł, stworzoną we współpracy z firmą Runspiration!

 

Termin:

09.01 - 26.01.2019

04.02 - 21.02.2019

25.03 - 08.04.2019

 

 

 

 

Już teraz

Zapisz się

i wyrusz w swoją podroż życia!

CO POWIECIE NA RAJSKIE PLAŻE W ŚRODKU ZIMY?

Kiedy jechać na Filipiny? Może zimą? Styczeń to idealny moment, żeby rzucić wszystko i polecieć w ten zakątek świata! Kiedy zima po raz enty zaskoczy polskich kierowców my będziemy rozkoszować się słońcem, pływać w przejrzystym morzu wraz z żółwiami, delfinami i kolorowymi rybkami. Dodatkowo zobaczymy słynne Czekoladowe Wzgórza i spędzimy noc w bambusowej chatce na maleńkiej wyspie z dala od cywilizacji. Wybierzemy się również na trekking po zachwycających polach ryżowych. Sprawdzimy również czy Manila to rzeczywiście najbardziej zakorkowane miasto świata. To będzie niezapomniany wyjazd!

Transport:
LOT 

2500 Zł

Lot z Warszawy!

 

 

 

PLAN wyprawy

Gdzie jechać? Co zobaczyć na Filipinach? My proponujemy następujący program wyprawy.

 

BOHOL - FILIPINY W PIGUŁCE

Rajskie plaże, wspaniałe wyspy, piękne ogrody koralowców a także świetna pogoda to wyróżniki tego miejsca. Jest to również rezerwat zamieszkały przez słynne wyraki (zwierzęta z dużymi oczami podobne do małych małpek). Wyspa zapewnia wiele atrakcji: Czekoladowe Wzgórza, wodospady, dziką dżunglę, bambusowy most, rejs statkiem bajeczną rzeką Loboc – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Zaznasz tu wszystkiego po trochu: kultury, historii, znakomitych plaż, niesamowitego świata podwodnego, malutkich wysepek, dzikich zwierząt, tarasów ryżowych, tańców, gościnności, typowego filipińskiego jedzenia.

PANGLAO - COŚ DLA FANÓW NURKOWANIA

Fantastyczne spoty do nurkowania i snorkelingu, rajskie plaże z białym piaskiem, turkusowa woda, palmy, smaczne jedzenie, klimatyczne knajpki i beztroskie lenistwo – czego chcieć więcej?

 

BANAUE - DLA FILIPIŃCZYKÓW 8 CUD ŚWIATA

To właśnie w to miejsce ponad 2000 lat temu przybyli Chińczycy i nauczyli lokalesów jak sadzić ryż. Teren jest górzysty w związku z tym powstały wspaniałe, najsłynniejsze na Filipinach tarasy ryżowe zbudowane z gliny i kamienia. W 1995 roku zostały wpisane na listę UNESCO, są uważane przez Filipińczyków za ósmy cud świata. Na miejscu znajdziemy także lokalny targ i odkryjemy urokliwą okolicę. 

 

BATAD - RELAKS I SPOKÓJ 

Malutka wioseczka, przepięknie położona wśród najpiękniejszych ryżowych tarasów. Widoki zapierają dech w piersiach. Trekking do wodospadu również robi ogromne wrażenie. W Batad można zapomnieć o całym świecie, jest cicho i leniwie co sprzyja relaksowi.

 

 

 

PAMILACAN - RAJ, SPOKÓJ I CISZA

Prawdziwy raj z lokalnym klimatem i wspaniałymi mieszkańcami! Zero samochodów, jedna szkoła, kościół i kilka sklepów. Cisza, spokój, przejrzysta woda, w której nierzadko pływają żółwie (bardzo blisko brzegu). Do tego nocleg u tutejszej rodziny w bambusowych chatach, pyszne posiłki przygotowywane przez panią domu i poranna wycieczka w poszukiwaniu delfinów!

BALICASAG - RAFY KORALOWE, BOGATA FAUNA I FLORA

Balicasag to skarb ukryty pod wodą – wspaniałe koralowce, niesamowicie bogaty świat fauny i flory zaprasza do wskoczenia w ciepłe morze i oglądania tego, co znajduje się pod powierzchnią. Wcale nie musisz mieć wielkiego szczęścia żeby zobaczyć dużą rodzinę żółwi wodnych. Nie wspominając o kolorowych, egzotycznych rybkach, których jest tu mnóstwo.

 

 

 

SAGADA - GÓRSKI KURORT

Serce północnej części wyspy Luzon, górski kurort. Bardzo interesujący region zamieszkały przez plemiona Igorotów, niespokrewnione z innymi ludami Filipin. To tutaj znajdziemy piękne widoki i słynne „wiszące trumny” oraz wspaniałe jaskinie. Kolejne idealne miejsce do trekkingów.

 

MANILA - STOLICA FILIPIN

Tętniąca życiem Manila to drugie najbardziej zaludnione miasto Filipin. To także centrum finansowe w którym znajdziemy wiele interesujących miejsc, jak chociażby fort Santiago, Casa Manila (wspaniale zachowany dom kupca hiszpańskiego z XIX w.), kościół św. Augustyna, Rizal Park czy chińska dzielnica.

 

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?

• Przekonamy się, że raj na ziemi istnieje
• Spróbujemy lokalnej kuchni, w tym pysznych owoców morza i ryb złowionych tego samego dnia
• Zanurkujemy w przezroczystej wodzie, a przy odrobinie szczęścia spotkamy żółwią rodzinę i uroczego błazenka (bohatera Gdzie jest Nemo?)
• Zobaczymy słynne Czekoladowe Wzgórza – to aż 1268 regularnych kopców, które w czasie pory suchej przybierają brązowy kolor
• Poznamy filipińskie zwyczaje mieszkając u lokalnej rodziny w bambusowej chatce
• Wybierzemy się na trekking po polach ryżowych – widoki zwalają z nóg!
• Odetniemy się od cywilizacji i zobaczymy jak żyje się bez WiFi i zasięgu w telefonie komórkowym
• Wykąpiemy się w ogromnym wodospadzie w okolicy wioski Batad na północnym krańcu

Kiedy jechać na Filipiny? Zima z Solistami z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

 

 

 

 

KOSZTY

 

Cena rynkowa:

12 000 zł

 

 Koszt dla członków klubu:

2580 zł + 480 eur + bilet 

 

Oszczędzasz:

5600 zł (45%) + otrzymujesz „Niezbędnik Solisty”

 

 

CENA ZAWIERA:

 • noclegi w 2-4 osobowych pokojach (głównie w hostelach, a także nocleg w bambusowej chatce)
 • 2 przeloty wewnętrzne (Manila-Bohol, Bohol-Manila)
 • transfer z lotniska do miejsca noclegu
 • transport na trasie prywatnym busem wraz z kierowcą oraz paliwem
 • transport łódką na wyspę Pamilacan
 • bogaty autorski program wyjazdu
 • opiekę polskiego lidera 
 • lokalnego przewodnika w czasie trekkingow w Banaue i Sagadzie
 • częściowe wyżywienie (na wyspie Pamilacan u lokalnej rodziny)
 • ubezpieczenie NNW i OC wysokiej klasy
 • niezbędnik Solisty
 • większość atrakcji

 

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletu lotniczego z Warszawy (kupno biletu po stronie Klubu) 
 • wyżywienia
 • ewentualnych dodatkowych atrakcji (np. snorkeling lub nurkowanie) 

 

 

PORÓWNANIE PODOBNYCH OFERT:

Oferta 1 | Oferta 2

 

  

ZAPISY

 

  

 

Zapisz się do 3 września na termin w 2019 roku, a otrzymasz dedykowaną koszulkę solistowej wyprawie o wartości 100 zł, stworzoną we współpracy z firmą Runspiration!

Już teraz

Zapisz się

i wyrusz w swoją podroż życia!

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu to 2500 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. 

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 150 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

lub napisz i zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530 260 680

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software