Chiny: Potęga natury - legenda Shaolin - miasta giganty

 

Słowo od lidera:

Nie jest łatwo napisać cokolwiek o Chinach. Nie wiadomo od czego zacząć! Pięknej przyrody? Niesamowitej historii, czy może zjawiskowej kultury? No i jeszcze to jedzenie... Kraj zaiste niesamowity. A żeby było fajniej – soliści wyselekcjonowali crem de la crem z tego przepastnego obszaru Azji! Wielki mur, terakotowa armia, park z „avatara”, wspaniałe miasta i trenujący kung-fu mnisi... no proszę was, czego można chcieć więcej ! Plecak w dłoń i jazda!

Krzysztof

Termin:

Brak MIEjsc!!

ODKRYJ PIĘKNO CHIN Z SOLISTAMI!

Wielki mur, zakazane miasto, Shanghai, Hong Kong… miejsca, które trzeba odwiedzić w Chinach można wymieniać dziesiątkami. Czas byśmy je zobaczyli na własne oczy! Tej wiosny odwiedzimy starożytny kraj, którego historia jest równie wspaniała co cuda natury jakimi dysponuje. Zobaczymy to co w Chinach najlepsze czyli obecną i stare stolice. Miasta które od wieków nie zmieniły charakteru. Cuda natury zachwycające fotografów i wielbicieli trekkingu. Metropolie kipiące światłem i dźwiękami. Będziemy przemieszcza się lokalnymi środkami transportu, jeść typowe dla danego regionu potrawy i czerpać piękno tego wielkiego państwa pełnymi garściami. Uwaga – trip bardzo aktywny!

Transport:

 

2000 ZŁ

 Wygodne połączenie z i do Warszawy!

  

UWAGA! Bilety w świetnej cenie, rozchodzą się bardzo szybko - zalecana szybka decyzja!

  

PLAN WYPRAWY

ZHANGJIAJIE

Istny cud natury. Niezapomniane widoki. Miejsce wymarzone dla fotografów i zapaleńców trekingu wśród natury w najlepszym wydaniu. Nie kojarzycie? To ten park był inspiracją i miejscem kręcenia niektórych scen wiszących gór w Awatarze (i wszystko jasne)!

SZANGHAJ

Najludniejsze miasto Chin (aglomeracja – 19 milionów ludzi). Wielki ośrodek przemysłowi i handlowy. 3 największy port morski świata! Dawniej znany z seksturystyki, obecnie to architektoniczny majstersztyk. Najprężniej rozwijające się miasto w Chinach!

 

ŚWIĄTYNIA SHAOLIN

Miejsce obowiązkowe dla fascynatów wschodnich sztuk walki. To tu narodziło się Kung Fu! Miejsce nie tylko historyczne, ale i wciąż żywe. Wielkie place gdzie można podejrzeć trenujących adeptów! Ale to nie wszystko. Nocujemy w klasztorze więc ….wschód z trenującymi mnichami? 🙂

 

 

GUILIN/YANGSHUO

Przepiękne miasta wśród nieziemskiej natury. Majestatyczne wzgórza i spokojna rzeka w której lokalni rybacy wciąż łowią ryby za pomocą.... kormoranów! Jeden z piękniejszych regionów w Chinach!

 

HUASHAN

Na pewno kojarzycie słynne zdjęcia z górskich szlaków w chinach zrobionych z kilku desek i łańcucha przymocowanego w ścianie. Tak, to jest właśnie to! Coś dla wielbicieli mocnych wrażeń! Ale także Ci mniej odważni znajdą tu coś dla siebie – majestatycznie piękna natura urzeknie was bez zbędnych nerwów :). Do tego nocleg na górze i można być spokojnym o przepiękne widoki!

 

HONGKONG

Specjalny region autonomiczny Chin. Do niedawna kolonia Brytyjska, która wciąż żyje po europejsku (w wersji azjatyckiej:)). Przez lata ale i współcześnie brama łącząca chiny ze światem. Tygiel kultur, morze dźwięków i świateł, które pochłonie każdego. Takich panoram miejskich jeszcze nie widzieliście!

MACAO

Ostatnia europejska kolonia w Azji, przekazana przez Portugalczyków dopiero w grudniu 1999. Wciąż ciesząca się sporą autonomią. Przeciwna mieszanka Europy i Azji z kasynem na każdym rogu ulicy!

Gotowi na niesamowitą przygodę i podróż życia?! Odkryjmy wspólnie kolejny kraj z solistowej listy. My już nie możemy się doczekać!

 

 

KOSZTY

Cena rynkowa 

11000 – 13000

 Koszt dla członków klubu

2190 ZŁ + 750 EURO + BILET

Oszczędzasz

40-50% (4000 - 6000 ZŁ) + OTRZYMUJESZ „NIEZBĘDNIK SOLISTY”

CENA ZAWIERA:

+ 14 noclegów w klimatycznych hostelach w pokojach 2/4-osobowych
+ transport pociągami i autobusami pomiędzy punktami w trasie
+ przejazd szybkim pociągiem
+ program wyjazdu
+ wewnętrzny przelot samolotem!
+ wejścia do większości obiektów z programu
+ pełne wstępy do parków narodowych: Zhangjiajie, Guilin, Huashan!

+ wizę i pośrednictwo wizowe
+ opiekę polskiego lidera 
+ ubezpieczenie NNW wysokiej klasy
+ pakiet solisty

CENA NIE ZAWIERA:

+ biletu lotniczego
+ wyżywienia (bardzo tanie)
+ ewentualnych dodatkowych atrakcji

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu 2000 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Przygoda czeka na Ciebie!

Zapisz się!

i dołącz do ekipy Solistów!

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530 260 680

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software