Dzikie Weekendy 2020 2

Dzikie weekendy blisko natury Live Wild zima 2021!

Zimowe weekendy Live Wild

Po intensywnym lecie oraz jesieni – 535 wilków ruszyło z nami na 24 dzikie weekendy blisko natury?, czas na długo oczekiwaną zimę. Wejdź w nowy rok z przytupem! Dołącz do nas w odkrywaniu najpiękniejszych, zimowych zakątków Polski! Już w styczniu ruszamy z naszymi szalonymi weekendami, będzie aktywnie, inspirująco i dziko!

 

Biorąc pod uwagę doświadczenia z poprzednich okresów oraz wiele Waszych sugestii, postanowiliśmy przygotować więcej terminów na poszczególne wyprawy. Startujemy od stycznia do marca, następnie odsłonimy weekendy na wiosnę.

Postawiliśmy na różnorodne aktywności – od górskich trekkingów, przez narciarstwo biegowe, fatbike, rakiety śnieżne po… kajaki zimą!

 

Po całodziennych aktywnościach znajdziemy też czas na integrację w solistowym stylu. Opowieści i historie podróżnicze z pewnością Was zainspirują i naładują pozytywną energią. Będą też warsztaty i szkolenia, coś dla rozwojowych frików! Wszystko to pod opieką specjalistów i pasjonatów. Daj się zainspirować!

Gwarantujemy piękne, zimowe widoki, towarzystwo ciekawych ludzi i aktywną przygodę – dołącz do naszej watahy!

GWARANCJA SZYBKIEGO ZWROTU

 

Wiemy, że w obecnym czasie podróżowanie jest niepewne pod względem przemieszczania się i możliwości wylotu do konkretnych państw. Wychodząc naprzeciw panującej sytuacji pandemicznej, gwarantujemy szybki zwrot środków w ciągu 14 dni na wszystkie wyprawy (w Polsce i za granicą) realizowane do marca 2021 (zapis od 28.11.2020r.), na wypadek gdyby wyjazd nie mógł się odbyć z powodu pandemii COVID-19. Pozostałe wyprawy obowiązuje normalny tryb zwrotu środków.

IDEA

ŻYJ DZIKO!

Projekt weekendów w stylu #LiveWild rozpoczęliśmy kilka lat temu. Od początku wiedzieliśmy, że w tym kierunku chcemy podążać, ponieważ ten projekt ma wszystko co cenimy i kochamy najbardziej. Próbowanie nowych rzeczy, nabywanie nowych umiejętności, ciągły rozwój, poznawanie ciekawych ludzi, wyjście poza strefę komfortu, świetna zabawa do rana – najlepiej na łonie natury.

 

Gdzie? Wszędzie tam gdzie jest dziko, gdzie jest pięknie i wyjątkowo. Poznajemy Polskę i wyjątkowe zakątki naszego kraju oraz najdziksze miejsca Europy gdzie możemy wyskoczyć na weekend.

 

Na wyjazdach często możecie spotkać nas, jak również liderów #SolisciTeam oraz śmietankę instruktorów, sportowców, trenerów i pasjonatów DZIKIEGO ŻYCIA!

Na zimę przygotowaliśmy kilka nowości i nieszablonowych wyjazdów, nie zabraknie także naszego głównego punktu programu – III edycja Live Wild Winter Camp. Do zobaczenia na szlakach!

 

ORGANIZATORZY
Łukasz Nowak, Marcin Glądała

Ambasadorzy i liderzy Live Wild 2021

Tomek Habdas

Solistowy lider. Beskidzki Góral z pochodzenia, ekonomista, który swoją pracę związał z branżą gastronomiczną. To jednak tylko jedna trzecia jego życia, bo resztę czasu poświęca górom. To tam, jak sam twierdzi, jest najlepszą wersją siebie, a już szczególnie tą najbardziej radosną.

 

Jako cel życiowy obrał sobie Koronę Ziemi, ale czas pomiędzy wyprawami w góry naprawdę wysokie, wypełnia wyjazdami głównie w rodzime Beskidy, Tatry oraz Bieszczady. I tą pasją do gór dzieli się z innymi poprzez projekt W Szczytowej Formie. 

 

W Klubie w ramach projektu #LiveWild przeciera kolejne szlaki dzikich weekendów w polskich górach.

 

Patryk Chudoba

Instruktor, absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, były reprezentant kadry młodzieżowej w biegach narciarskich , wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Obecnie lider solistowych wypraw.

 

Za największy sukces w swojej karierze uważa 37. Bieg Piastów, 50 km pokonał jako 12 zawodnik, ale jednak to nie miejsce się liczy tylko satysfakcja z pokonania tak ciężkiego dystansu stylem klasycznym. Na nartach stawiał pierwsze kroki w wieku 5 lat.

 

Biegi narciarskie w rodzinie naszego instruktora są naturalną formą ruchową w okresie zimowym. Praktycznie wszyscy z bardzo licznej rodziny mieli styczność z biegówkami, amatorsko jak i zawodowo. Zna każdy zakamarek Gorców, nasz solistowy Góral!

 

W ramach projektu #LiveWild widywany na szlakach trekkingowych jak również odpowiedzialny za sekcję szkoleń – narciarstwo biegowe.

Piotr Ścibior

Solistowy włóczykij, zakochany po uszy w Bieszczadach. Autor programów weekendowych w stylu #LiveWild w tym regionie. Pasjonat kuchni bushcraftowej.

 

Zwykłem mawiać, że nasze życie, kiedy znajdujemy się w jego bieżącym momencie, to „wypadkowa wielu przypadków”, których doświadczamy w trakcie drogi, jaką kroczymy przez życie. Tak właśnie było w przypadku mojej pierwszej wizyty w Bieszczadach ponad ćwierć wieku temu. Pojechałem i przepadłem.

 

Urodzony na Kujawach, na co dzień mieszka w Warszawie, choć Bieszczady określa swoim prawdziwym domem.  Jest w nich bezwzględnie zakochany i permanentnie uzależniony.

Przez lata wędrował po różnych ścieżkach, ale to ten karpacki rejon najbardziej go przyciąga. Tam odnajduje spokój, tam dostrzega pierwotne piękno przyrody, tam oddycha pełną piersią.

 

https://www.instagram.com/z.dala.od.cywilizacji/

Solistowi liderzy

Podczas naszych spotkań weekendowych nie może zabraknąć też naszych solistowych liderów! To właśnie oni towarzyszą Wam i wspierają podczas każdego wyjazdu.

 

Ciekawi świata i nastawieni na przygodę – tacy są nasi liderzy, nasi najlepsi z najlepszych. W Solistach stawiamy na rozwój, dlatego każdy z naszych liderów przechodzi przez szereg szkoleń i kursów.

 

Oprócz zapewniania Wam opieki i pomocy w czasie wypraw, dzielą się również swoją wiedzą i doświadczeniami oraz zarażają pozytywną energią. Z nimi nie ma nudy!

Tak też będzie podczas Live Wild Winter Camp!

Dlaczego warto?

 • Poznasz nasze autorskie programy.
 • Będziesz pod opieką naszych solistowych liderów, którzy są zimowymi pasjonatami.
 • Poznasz naszych nietuzinkowych ambasadorów.
 • Zdobędziesz najważniejsze szczyty polskich gór zimą.
 • Spróbujesz swoich sił w narciarstwie biegowym.
 • Dowiesz się wszystkiego o górskich lawinach.
 • Zaznasz wspinaczki lodowej pod okiem instruktora.
 • Spróbujesz trekkingu w rakietach śnieżnych.
 • Dowiesz się, jak zbudować jamę śnieżną.
 • Nauczysz się rozpalać survivalowe ognisko i przygotowywać posiłek w zimowych warunkach.
 • Zobaczysz najpiękniejsze zakątki Polski zimą.
 • Przejdziesz niezliczone kilometry malowniczymi trasami górskimi.
 • Spędzisz aktywnie czas w gronie innych górskich zapaleńców.
 • Przejdziesz praktyczne szkolenia.
 • Dowiesz się jak przygotować się na zimowe wyjście w góry.
 • Odetchniesz świeżym, górskim powietrzem.
 • Będziesz podziwiać wschody i zachody słońca ze szczytów górskich.
 • Podzielisz się doświadczeniem i historiami podróżniczymi przy ognisku.
 • Zainspirujesz się i naładujesz pozytywną energią.

Zimowe trekkingi

Zdobądź z nami śnieżne szczyty górskie! Trekking o tej malowniczej, choć wymagającej porze roku jest z pewnością niesamowitym przeżyciem. My stworzyliśmy program dla każdego – niezależnie od tego czy jesteś już doświadczonym górskim piechurem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z górami, nie będziesz miał żadnych problemów z pokonaniem trasy! Wyposażymy Cię również w niezbędną wiedzę górską, dzięki czemu dowiesz się, jak zachować bezpieczeństwo zimą. To będzie aktywny, ale też relaksujący czas spędzony w wyśmienitym towarzystwie. Malownicze szlaki, wschody i zachody słońca z górskich szczytów oraz relaks przy ognisku to tylko niektóre z atrakcji, które na Ciebie czekają!

Z cyklu Live Wild

Beskid Śląski na rakietach śnieżnych

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Karkonosze zimą

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zimowy trekking

Zdobądź Babią Górę!

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Beskid Śląski na rakietach śnieżnych

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Karkonosze zimą

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zimowy trekking

Zdobądź Babią Górę!

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Bieszczadzki zimowy trekking

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Bieszczadzka zima z dala od cywilizacji

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Bieszczadzki zimowy trekking

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Bieszczadzka zima z dala od cywilizacji

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Najgorętszy event tej zimy!

Winter Camp – największe wydarzenie tej zimy, na które nie możemy się już doczekać! Weekend spędzimy w urokliwym schronisku na Turbaczu, w najlepszym towarzystwie! Te dwa intensywne dni spędzimy na gorczańskich szlakach, ale również na wielu praktycznych szkoleniach. Nauczymy się wszystkiego o górskich lawinach, dowiemy się jak postępować w kryzysowej sytuacji w górach, oraz zainspirujemy się opowieściami od największych specjalistów! Chciałbyś czegoś więcej? Nie ma problemu! Przygotowaliśmy również wiele dodatkowych, praktycznych zajęć, takich jak wspinaczka lodowa bądź budowanie jam śnieżnych – wybór należy do Ciebie!

III i IV Edycja

Live Wild Winter Camp

Zobacz terminy
Zobacz terminy

III i IV Edycja

Live Wild Winter Camp

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zima na sportowo

Coś dla sympatyków zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Spróbuj więc swoich sił w biegówkach, podążając słynną trasą „Śladami Olimpijczyków”, albo postaw pierwsze kroki na skitourach. A wszystko to pod okiem pasjonatów, którzy wprowadzą Cię do świata aktywności na śniegu. A może zmierzysz się z górami na dwóch kołach? Fatbike to idealna opcja dla tęskniących zimą za rowerami. Cokolwiek wybierzesz, gwarantujemy Ci niesamowitą przygodę i towarzystwo ludzi nadających na tych samych falach!

Fatbike zimą

Rowerami przez stolicę polskich gór

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Skitourowe Beskidy – ABC szkoleniowe

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Live Wild – Śladami Olimpijczyków

Biegówki w Gorcach

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Fatbike zimą

Rowerami przez stolicę polskich gór

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Z cyklu Live Wild

Skitourowe Beskidy – ABC szkoleniowe

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Live Wild – Śladami Olimpijczyków

Biegówki w Gorcach

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Jak wyglądają nasze wyjazdy?

Dołącz do naszej watahy!

Wszystkich zainteresowanych naszymi wyjazdami, zapraszamy do grupy wyjazdowej Live Wild na portalu społecznościowym facebook: https://www.facebook.com/groups/livewildpolska

A w niej m.in:

 • zobaczysz relacje z naszych poprzednich weekendów,
 • będziesz na bieżąco z najbliższymi wyprawami,
 • poznasz ekipę przed wyjazdem,
 • zainspirujesz się,
 • Ty zainspirujesz innych – zachęcamy to publikowania materiałów, które wpisują się w klimat #LiveWild