Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zorganizowane wyprawy na weekend w Polsce
Wyjazdy Weekendowe

Live Wild wyjazdy weekendowe - zorganizowane wyprawy na weekend w Polsce

Weekendy Live Wild

 

 

Po ekscytującym zimowym okresie, w którym zaliczyliśmy dzikie wyjazdy weekendowe na zaśnieżonych górskich szlakach, obsypanych śniegiem rowerowych trasach czy z nartami na nogach, czas na kolejne dzikie miesiące. Dziki weekendowy wyjazd zorganizowaliśmy kilkanaście razy i wyruszyło z Nami 202 wilków!

Tym razem pełne słońca, nowych wyzwań i zaskakujących przygód! Specjalnie dla naszych dzikich wilków prezentujemy nową ofertę na aktywne wyjazdy weekendowe 2022 z dala od miasta! Dołącz już teraz i wraz z Nami oraz innymi miłośnikami przygód odkrywaj wyjątkowe zakątki Polski, jakie Ci się wcześniej nie śniły!

Od kwietnia ruszamy z naszymi szalonymi propozycjami. Zapewniamy moc atrakcji dla każdego, kto lubi aktywne, inspirujące i dzikie wycieczki weekendowe!

ŻYJ DZIKO - blisko natury

Zorganizowane wyjazdy weekendowe w Polsce o tematyce #LiveWild rozpoczęliśmy kilka lat temu. W kierunkach, jakie obierają wyjazdy na weekend, uwzględniliśmy przede wszystkim wszystko to, co kochamy i cenimy najbardziej w życiu – wolność i dzikość!

Zapewniamy doświadczanie nowych rzeczy, przyjmowanie ekscytujących wyzwań, nabywanie nowych umiejętności, nieustanny rozwój, poznawanie nowych ludzi, wyjście poza strefę komfortu. Wyjazdy weekendowe w Polsce z naszymi doświadczonymi liderami to nie tylko przygoda, ale też fascynująca lekcja.

JAK?

Zorganizowane wyjazdy weekendowe w Polsce Live Wild charakteryzują się różnorodnością aktywności na świeżym powietrzu. W trakcie nich nabędziesz nowych umiejętności, doświadczysz nowych wyzwań, poznasz inspirujących ludzi, a przede wszystkim wyjdziesz w okoliczności pięknej polskiej natury. Nasze dzikie wycieczki weekendowe pokażą Ci w oryginalny i niezapomniany sposób bogactwo, jakim dysponuje Polska.

GDZIE?

Zaprezentujemy Ci Polskę z dzikiej, zachwycającej i jej unikalnej strony. Wyjazdy weekendowe zawiodą nas wszędzie tam, gdzie będą czekały przygoda i dreszczyk emocji. Podczas wypadu na weekend często możecie spotkać się bezpośrednio z Nami, tak samo jak z doświadczonymi liderami #SolisciTeam oraz śmietanką instruktorów, sportowców, trenerów. Krótko mówiąc – miłośników DZIKIEGO ŻYCIA! Na nadchodzące zorganizowane wyjazdy weekendowe w Polsce 2022 przygotowaliśmy sprawdzone weekendówki oraz szykujemy, jak każdego roku, kilka nowych propozycji! Poznaj nasz dziki zespół i wybierz wyjazd, który najbardziej Ci odpowiada. Fascynująca Polska czeka!

Gniewomir Knapski

Ogromny miłośnik trekkingów górskich, ceni sobie różnorodność. Czasem bywa monotonne niczym droga do Morskiego Oka. Innym razem jest jak wspinaczka na Matterhorn i niesie ze sobą wiele emocji, przygód, niebezpieczeństw, radości, a czasem także zawodów. ‘Góromir’ brał udział w wyprawach wysokogórskich na Kaukaz i w Alpach, gdzie zdobył m.in. Kazbek. Mont Blanc, Matterhorn.

Wybierajac się 23-25 IX 2022 na trekking w pieninach, Gniewomir będzie twoim wsparciem na szlaku górskim. Na Instagramie możecie znaleźć go na jego profilu “Śladami Góromira”

Kuba Wicher

Jeden z bardziej uniwersalnych zawodników w Polsce, ceni sobie wszechstronność i różnorodność. Od 2004 roku ściga się w zawodach downhillowych, downtown, 4cross, dual, enduro, pumptrack a w wolnej chwili trenuję również na torach bmx racing. W tym czasie wywalczył tytuł Mistrza Polski w 4crossie w kategorii masters oraz 2-go V-ce Mistrza Polski w elicie, poza tym ma na koncie ponad 200 startów w zawodach w Polsce i za granicą z czego 87 zakończył na podium a 24 na najwyższym jego stopniu. Aktualnie swoje doświadczenie wykorzystuje podczas szkolenia zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Jakub Kowalski

Solistowy wyrypowicz, preferujący wyjazdy zgodne z ideą Live Wild. Ambasador marki Lesovik. Tylko w tym roku spał pod tarpem m.in. na najwyższym szczycie Tatr Zachodnich w warunkach zimowych oraz pod Kazbekiem. Poprowadził pierwszą Górską Wyrypę w Klubie Podróżników Soliści. Fascynuje go lekkie pakowanie, długi dystans, trudne drogi oraz fotografia. Nie zamyka mu się buzia – o sprzęcie, technikach i wyjazdach mógłby mówić non stop – także niemal na pewno dowiesz się od niego wszystkiego, czego potrzebujesz do samodzielnej przygody na szlaku! Kuba będzie odpowiedzialny za bloki szkoleniowe z dziedziny turystyki zimowej, lekkiego pakowania i outdoorowej kuchni, na których prócz wiedzy teoretycznej, odbędą się również ćwiczenia praktyczne. Indywidualne podejście do każdego uczestnika to klucz przy omawianiu tych zagadnień.

Solistowi liderzy

Nasze weekendówki nie mogłyby się odbyć, gdyby nie nieodłączne wsparcie naszych niezawodnych liderów! To właśnie oni towarzyszą Wam, wspierają i dzielą się niezawodną wiedzą podczas każdego z wyjazdów.  Ciekawość świata oraz pragnienie nowych przygód – te hasła charakteryzują Naszych Liderów, najlepsi z najlepszych.   W Solistach ważny  jest dla nas ciągły rozwój, dlatego każdy z naszych liderów przechodzi przez szereg profesjonalnych szkoleń i tematycznych kursów. Zapewnią Wam opiekę i pomoc w czasie wypraw, z przyjemnością dzielą się także swoją wiedzą i doświadczeniami a przede wszystkim zarażają pozytywną energią. Podczas wyprawy z Nimi nie ma mowy o nudzie!

Październik

Złapałeś bakcyla? Zaraziłeś się naszą zajawką? Chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez nas podróżami, zaplanować wypad na weekend i rozmawiać z ludźmi pełnymi pasji tak jak Ty? Dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie:

  • zobaczysz relacje z naszych poprzednich wyjazdów
  • poznasz swoją wyjazdową ekipę #LiveWild
  • wymienisz się podróżniczymi doświadczeniami
  • dasz się zainspirować i zainspirujesz innych!