img bottom

Wyjazdy Body & Soul. Jak odzyskać spokój wewnętrzny?

Ciągły stres, napięcie i styl życia „praca-dom-praca-dom” sprawiają, że coraz więcej osób przeżywa kryzysy osobowościowe, załamanie nerwowe, wypalenie zawodowe, depresję, czy zwyczajny spadek zadowolenia z życia. Higiena psychiczna i spokój wewnętrzny są tak samo ważne, jak higiena fizyczna i konieczność zachowania dobrej kondycji oraz zdrowia. I tu wchodzimy z naszą nową ofertą Body & Soul, czyli wyjazdami zaprojektowanymi specjalnie z myślą o odnowie duchowej, relaksie i wypoczynku. Jesteście ciekawi?

Body & Soul – harmonia ducha i wewnętrzny spokój

Ciało i duch tworzą jedność, wypoczynek musi więc obejmować coś dla jednego i drugiego. Body & Soul to seria wypraw tak zaprojektowanych, by zapewnić to, co najlepsze: zabawę, poznawanie nowych miejsc, zwiedzanie i odkrywanie świata. Ale też to, czego w typowych wyjazdach do tej pory brakowało, czyli odnowę wewnętrzną, odzyskanie spokoju ducha i możliwość wejrzenia we własne „ja”. Inaczej mówiąc plan wyjazdów obejmuje zarówno aktywne zwiedzanie i poznawanie świata, jak i lokalne aktywności związane z tą bardziej uduchowioną częścią człowieka.

Dlaczego taki wyjazd ma sens i dlaczego to coś nowego?

Większość podróży ma charakter przygodowy, nastawiony na atrakcje, emocje, sporo zwiedzania, czasami dużo chodzenia, trekkingów i są wykańczające fizycznie. W tym przypadku jest jednak inaczej, a nacisk został położony na inne elementy, stąd zmieniony został balans wyjazdu. Taki wypad jest lepszy dla osób, które nie szukają adrenaliny, wrażeń oraz czasu zapełnionego w stu procentach, lecz chcą zbalansowanego wypoczynku. Wyjazdy spod szyldu Body & Soul zostały podzielone na 3 kategorie związane z żywiołami (woda, ogień, ziemia), a każdy z nich kładzie nacisk na nieco inne elementy; jednak w każdym najważniejsza jest odnowa duchowa i możliwość odzyskania równowagi psychicznej i harmonii ducha.

Słowenia: powrót do natury i Matki Ziemi

Dzika natura, noclegi pod namiotami, nauka ziołolecznictwa, dzikiej kuchni, elementy survivalu, a przede wszystkim obcowanie z przyrodą. Pełen atrakcji camping w Słowenii sprawi, że poczujesz się jak nigdy dotąd. W planie zajęcia z jogi, wypoczynek na hamakach, prelekcje ze znanymi osobistościami ze świata podróży, koncerty z muzyką na żywo, a także coś ekstremalnego dla chętnych. Wyjazdy typu Body & Soul, podczas których najważniejsza jest harmonia ducha i wewnętrzny spokój, do niczego nie zobowiązują. Jeżeli chcesz, możesz całymi dniami opalać się na hamaku, a możesz ten czas spędzić bardzo aktywnie.

Równowaga duchowa w Maroku: afrykańska egzotyka

Jeżeli czujesz, że nerwowo już nie dajesz rady i poszukujesz sposobu na to, jak osiągnąć wewnętrzny spokój, bo inaczej zwariujesz, to wybierz się z Solistami do Maroka na wyjazd. Wyprawa ma charakter wypoczynkowy i relaksacyjny w pięknej, luksusowej willi. Na aktywnych szukających wrażeń czekają takie atrakcje jak lot balonem czy jazda po pustyni na Quadach; dla tych, co szukają relaksu czekają masaże, warsztaty jogi i medytacji.

Piaszczyste plaże i błękitne wody na Bali: harmonia zmysłów

Dla wielu osób kwintesencją wypoczynku i tego, jak osiągnąć spokój wewnętrzny jest wyjazd na rajskie plaże rodem z folderów turystycznych. My mamy coś lepszego, ponieważ wyprawa Body & Soul na Bali nie ogranicza się tylko do tego. Proponujemy zajęcia z jogi, masaże, kąpiele w wodospadach, zwiedzanie świątyń, poznawanie lokalnej kuchni, obserwację dzikiej przyrody i odkrywanie mistycznych sił natury.

Powiedz dość nadaktywnemu trybowi życia. Czas na chill out!

Zbyt aktywny tryb życia, ciągłe napięcia, stres i pracoholizm sprawiają, że organizm cały czas pracuje na podwyższonych obrotach. Na dłuższą metę jest to bardzo niezdrowe i prowadzi do przykrych konsekwencji. Od czasu do czasu trzeba odpocząć, by odzyskać równowagę duchową i nie poddać się nerwicy oraz depresji.

 

Na co możesz liczyć podczas solistowych wypraw Body & Soul:

  • Odłączenie się z trybu ciągłej „walki i ucieczki”, czyli współczesnego trybu życia,

  • Odzyskanie harmonii ze światem,

  • Uzyskanie zgody z własnym, wewnętrznym „ja”,

  • Pełen relaks i restart dla ciała i umysłu,

  • Wewnętrzny spokój ducha,

  • Ukojenie po różnego rodzaju nieprzyjemnych przejściach,

  • Odzyskanie uśmiechu,

  • Odnowa wewnętrzna.

Powiedz STOP i wykonaj restart dla organizmu. Z Solistami weźmiesz udział w niesamowitych przygodach, zyskasz okazję na uczestniczenie w wydarzeniach niedostępnych dla przeciętnych śmiertelników, wzniesiesz się na nowy poziom duchowości, odreagujesz codzienny stres i wrócisz do rzeczywistości w odmienionym stanie ducha. Już wiesz jak odzyskać spokój wewnętrzny?