img bottom

Body & Soul – Harmonia Doznań

Gdzie można wypocząć lepiej? Lepiej od czego, zapytasz? Lepiej niż na wyjazdach nastawionych na aktywne zwiedzanie plus wypoczynek. Oczywiście na tripach skupiających się przede wszystkim na relaksie. Jednak żeby nie było nudno, nie są to zwykłe wyjazdy, gdzie nie robi się nic, tylko leży do góry brzuchem na plaży; to egzotyczne tripy Body & Soul nawiązujące do 3 żywiołów: ziemi, ognia i wody. Co w nich takiego innego?

Egzotyka, zwiedzanie i wypoczynek w jednym

W solistowej ofercie wyjazdowej znajdują się wyprawy dla każdego, dla tych, którzy pragną ekstremalnych wyzwań, dla osób lubiących poznawanie nowych zakątków świata i dla osób, które poszukują wypoczynku i metod na odzyskanie spokoju wewnętrznego.

 

Body & Soul to zupełna nowość w ofercie, wyjazdy zaplanowane w kontekście 3 żywiołów z myślą o czerpaniu z natury. Nastawione są na obcowanie z przyrodą, poznawanie lokalnej kultury i ciekawych miejsc, ale bez jakiejkolwiek spiny i zobowiązań. Plus zajęcia z ciekawymi ludźmi, treningi jogi i medytacji, a dla chętnych coś bardziej emocjonującego. Innymi słowy: zwiedzanie, wypoczynek i odrobina adrenaliny.

Poznaj 3 żywioły – 3 wyprawy, egzotyka zwiedzanie i wypoczynek

  • Bali – Woda

Rajska wyspa Bali to kwintesencja tego, jak powinien wyglądać raj na ziemi. Spokój, ciepło, ale nie za ciepło, lazurowe wybrzeża, piaszczyste plaże, błękitna i przejrzysta woda, czego chcieć więcej? To jeszcze nic w porównaniu z tym, co przygotowaliśmy podczas wyjazdu Body & Soul na Bali. Będziemy spać w willach i hotelach, poznawać tamtejszą kulturę, zwiedzać świątynie, a nawet wejdziemy na czynny wulkan Batur, odbędziemy trekking po dżungli i do małpiego lasu. Oprócz tego zrelaksujemy się na plażach, będziemy uprawiali sporty wodne i weźmiemy udział w warsztatach medytacji; zakosztujemy indonezyjskich przysmaków, świeżych tropikalnych owoców i owoców morza… prosto z morza. Potrzebujesz czegoś jeszcze, by się przekonać do wyjazdu na Bali? Tu znajdziesz wszystkie szczegóły.

  • Maroko – Ogień

Poczuj żar płynący z nieba, promienie tropikalnego słońca, gorący piasek pod stopami. Odpocznij i zrelaksuj się w kraju, gdzie ciepło to mało powiedziane – to ogień! Wyprawa do Maroka w ramach akcji Body & Soul ma luźny, wypoczynkowy charakter, jednak to nie oznacza nudy – co to, to nie. Będziemy mieli okazję poczuć niezwykły klimat Afryki Północnej – odwiedzić Marrakesz i inne miasta Maroka, obejrzeć pałace władców i poznać historię oraz kulturę regionu; odkryć góry, pustynie i wodospady, poznać egzotyczne smaki tamtejszej kuchni i nieznanych u nas przypraw. A do tego popracujemy nad własnym „ja”, uczestnicząc w warsztatach jogi i medytacji. Poznamy też inne sposoby przywrócenia wewnętrznej równowagi, biorąc udział w zajęciach z pilatesu, stretchingu czy aqua aerobiku. Czego chcieć więcej? Poznaj pełną ofertę wyjazdu do Maroka – zwiedzanie, wypoczynek i niesamowite wrażenia.

  • Słowenia – Ziemia

Lubisz twardo stąpać po ziemi? Jesteś człowiekiem, który z lasem jest za pan brat, a mieszkanie pod namiotem to jakby w najlepszym hotelu? Jeżeli tak (lub chcesz się przekonać jak to jest), zapraszamy na wyjazd Body & Soul do Słowenii przygotowany pod kątem obcowania z ziemią, lasem i naturą. Ten wyjazd nastawiony jest mniej na zwiedzanie, a wypoczynek i elementy survivalowe stanowią ważniejszą część. Będziemy żyli dziko na campingach, poznamy zasady przyrządzania posiłków z darów natury i elementy przetrwania i pogłębimy wiedzę o naturze. Nauczymy się nieco o filozofii Zero Waste i o życiu w harmonii z przyrodą. Planowane są wykłady ze znanymi podróżnikami (Olkiem Dobą i Łukaszem Superganem), lekcje jogi, medytacje, pilates, nauka automasażu oraz świadomości ciała. A dla aktywnych możliwość raftingu czy wejścia na szczyt Triglav. Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Sprawdź szczegóły Słowenia wyprawa Summer Camp.

Harmonia Doznań

Jesteś jak woda, ogień czy ziemia? Preferujesz gorące klimaty, pławienie się w morzu czy spędzanie czasu w lesie? Wolisz zwiedzanie plus wypoczynek, czy relaks i naukę życia w zgodzie z naturą? Wybierz wyprawę dla siebie, zgodną ze swoim charakterem i odzyskaj spokój ducha, dzięki harmonii doznań na wyprawach Body & Soul z Solistami. Bądź na bieżąco i zapisz się do newslettera, a otrzymasz wszelkie aktualizacje, nowości i informacje, a także zestaw materiałów na temat wypraw w 3 żywiołach.