Klub Podróżników Soliści bottom bottom
Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zaplanuj podróż marzeń!
Travel Planner - zaplanuj podróże z plannerem podróżniczym od Solistów!

Travel Planner

Lubisz planować małe i duże podróże?
Często masz genialne pomysły, które lubią szybko ulatywać?
Każdy dzień starasz się wykorzystać w 100%?
Cenisz sobie prosty, ale ciekawy design?

Nasz Travel Planner powstał z myślą o takich podróżnikach jak Ty!

Kalendarz został zaprojektowany przez podróżników dla podróżników, dlatego z pewnością sprawdzi się w trakcie podróży. Jest lekki i pakowny, a jego okładka wykonana jest materiału odpornego na brud. Dzięki temu może towarzyszyć Ci nawet w trakcie wędrówki przez dżunglę czy podczas przeprawy przez Amazonkę.

Znajdziesz w nim mnóstwo praktycznych zakładek, ciekawostki na temat różnych krajów oraz ciekawe podróżnicze cytaty. Na końcu notesu umieściliśmy kopertę, tak byś mógł trzymać w jednym miejscu różnorodne notatki, paragony i paszport. Przy notesie znajduje się również wygodna gumka na długopis.

Coś więcej niż travel planner

Jeśli lubisz planować. Albo lubisz podróże. Albo lubisz planować podróże – mamy coś, co będzie dla Ciebie idealne! To coś, co łączy życie codzienne z pasją do podróżowania, coś, co zdecydowanie się przyda – i to nie tylko w kontekście wyjazdów. Nasz travel planner, bo to o nim mowa, to organizer, który łączy w sobie notes podróżniczy z rocznym kalendarzem. Jako że został opracowany przez podróżników, dla podróżników, ma wszystko, co niezbędne nie tylko do planowania każdego dnia w roku, ale również każdego wyjazdu – od tych najkrótszych, weekendowych, aż po kilkutygodniowe (a może i dłuższe?) wakacje.

Dlaczego powstał solistowy Travel Planner?

Jesteśmy podróżnikami i sami dużo planujemy. Zdajemy sobie sprawę, że aby wyprawa marzeń była rzeczywiście wyprawą marzeń, potrzeba wielu przygotowań. Trzeba zrobić research miejsc, wybrać kierunek, poszukać tanich lotów, zaplanować noclegi i co najważniejsze – budżet, żeby nie martwić się w trakcie wakacji o to, że nie starczy 🙂 Solistowy Travel Planner powstał z potrzeby serca dla wszystkich podróżników i aspirujących wędrowców – wreszcie będziesz mieć w jednym miejscu wszystko to, co jest potrzebne, aby nie tylko dobrze zaplanować swoje życie, ale też urlop i wykorzystać czas na wyprawie na 200%!

Co zyskujesz?

Co wyróżnia nasz planner podróżnika?

Znalezienie idealnego plannera to sztuka, a znalezienie plannera podróżniczego, który będzie trwały i zoptymalizowany również pod kątem życia codziennego, to już w ogóle. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich podróżników, a także naszych własnych, przygotowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety kalendarza i organizera podróżniczego, zapewniając swobodny dostęp do notatek w każdym momencie.

 

Dzięki połączeniu tych dwóch wartościowych narzędzi do planowania w jedno otrzymaliśmy produkt, który jest nie tylko wygodny, ale po prostu się sprawdza, co jest zasługą przejrzystego układu notesu, dużej ilości miejsca do notowania i przede wszystkim zawartości mnóstwa dodatkowych stron, które ułatwiają organizację wypraw, umożliwiają tworzenie list, czy posłużą do sporządzania notatek. Jednak ten travel planner to organizer punktujący nie tylko swoją funkcjonalnością, ale i estetyką. Tym, co go wyróżnia, jest minimalistyczny design i nieduży rozmiar. Z racji tego, że nie zajmuje dużo miejsca, można mieć go zawsze przy sobie, swobodnie sięgając do swoich notatek za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba – co w przypadku podróży może oznaczać, że dość często. Warto zwrócić uwagę również na jakość wykonania – planner podróżniczy jest trwały i dość odporny na wszelkie survivale. Co więcej, jako że nie straszny mu brud i ciasnota plecaka, zniesie naprawdę wiele, służąc Ci dzielnie i na co dzień, i w trakcie wyjazdów.

Dlaczego właśnie ten planner?

Ułatw sobie życie z plannerem podróży!

Uwielbiasz planować podróże, jednak boisz się, że w końcu o czymś zapomnisz? A może lubisz mieć wszystkie wyjazdowe pomysły i inspiracje w jednym miejscu, ułożone w prosty, zorganizowany sposób? Od samego początku było wiadomo, że w solistowym plannerze podróżniczym nie może zabraknąć stron i wskazówek, które ułatwią przygotowywanie się do wyjazdu.

 

Pomyśleliśmy o wszystkim:
✔ dokładnym planowaniu budżetu tak, by nic nie zaskoczyło Cię w trakcie wyjazdu,
✔ planie podróży dzień po dniu, gdzie uwzględnisz nie tylko dzienny harmonogram, ale także miejsce noclegu,
✔ listach rzeczy do zrobienia/zabrania/osiągnięcia,
✔ miejscu na luźne przemyślenia, które niewątpliwe się pojawią przed lub w trakcie podróży.

 

Z plannerem podróżniczym od Solistów szybko przekonasz się, że planowanie będzie przychodzić z jeszcze większą łatwością! Możesz mieć pewność, że jeśli raz zaczniesz z niego korzystać, już nie będziesz umiał/a przestać!

Travel Planner 2020

Nasz Travel Planner zaprojektowaliśmy w dwóch kolorach: turkusowym i pomarańczowym. Wybierz swój ulubiony i zamówTravel Planner już dzisiaj, by cieszyć się nim jak najdłużej, a także już teraz zacznij planować… 2020 rok! Jesteśmy pewni, że z takim plannerem ten rok będzie zaplanowany lepiej niż jakikolwiek inny, a podróże, które masz przed sobą (ze strony organizacyjnej) już niczym Cię nie zaskoczą! 🙂

 

 

 

Travel Planner + kubek "Islandia"

W tym pakiecie otrzymujesz nie tylko fantastyczny Travel Planner (w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: pomarańczowym lub turkusowym), ale również wyjątkowy kubek z mapą Islandii. Przyda się Tobie podczas przyszłorocznych wypraw: czy to w hostelu, czy pod namiotem, będzie doskonałym uzupełnieniem każdego wyjazdu 🙂 emaliowany kubek jest ręcznie robiony i wyprodukowany w Polsce!

 

 

Travel Planner 2020 + kubek "Islandia" + solistowa bluza

Pakiet “Solisty”, czyli Travel Planner, kubek z mapą Islandii i cieplutka, solistowa bluza. Teraz będziesz już w pełni przygotowany na każdą wyprawę, którą perfekcyjnie zaplanujesz z Travel Plannerem, a podczas przyszłorocznych wypraw towarzyszyć Ci będzie bluza, która ogrzeje Cię podczas chłodnych wieczorów; natomiast gorącą herbatę wypijesz z wyjątkowego, ręcznie robionego kubka z mapą Islandii!