Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Travel Planner 2024
Zaplanuj podróże z Solistami! Cały rok z plannerem podróżniczym pełnym wypraw!

Travel Planner

Często masz genialne pomysły, które lubią szybko uciekać? Wracasz z jednej podróży i już myślisz o planowaniu kolejnej? A może właśnie odwrotnie – z góry układasz plan na cały swój podróżniczy rok? Niezależnie od tego, który z tych stylów jest Ci bliższy, dzięki Solistom szybko zapełnisz swój travel planner! Z nami wyprawisz się aż na 5 kontynentów, a dziesiątki ciekawych kierunków sprawią, że Twój notes podróżniczy za chwilę nie będzie miał pustych stron.

Po co Ci planner podróżniczy?

Ci, którzy go prowadzą, bardzo doceniają, z kolei ci, którzy nie, jeszcze nie wiedzą, co tracą. Travel planner, organizer podróżniczy – zwał jak zwał – to bardzo przydatne narzędzie. Jego zaletą jest to, że może być wykorzystywany na dziesiątki sposobów, w zależności od potrzeb. Dzięki niemu w jednym miejscu zgromadzisz wszystko, co wiąże się z twoim globtroterskim ja. Planner podróży pozwoli Ci na szczegółowe planowanie wyjazdów, czy notowanie pojawiających się spontanicznie inspiracji. Co więcej, to od Ciebie zależy, jaką będzie miał formę! Prowadzony cyfrowo pod żadnym względem nie będzie ustępował notesowi podróżniczemu w wersji papierowej.

Zainspiruj się! Stwórz własny planner podróżniczy!

Oddaj hołd duchowi przygody i nie pozwól, by Twój planner podróżniczy długo pozostawał pusty! Jeśli szukasz pomysłów na jego zapełnienie, mamy coś, co Ci się spodoba. Usiądź więc wygodnie, włącz przeglądarkę internetową i wejdź na stronę klubu podróżniczego Soliści Adventure Club. Zobacz, ile ciekawych inspiracji już tam na Ciebie czeka!

Jesteśmy grupą miłośników swobodnego podróżowania poza ramami i chociaż mamy status biura podróży, organizowane przez nas wyjazdy trudno umieścić w kategorii „wycieczki”. To prawdziwe wyprawy, które nie tylko pozwalają odpocząć w ulubionym stylu, ale i umożliwiają zanurzenie się we wszystkich aspektach lokalności. Planując wyjazdy z nami poznasz świat od jak najbardziej „tubylczej” strony, przeżywając przy tym niezwykłą przygodę. Już teraz zobacz, co mamy Ci do zaproponowania! Jesteśmy prawie pewni, że nie jeden, i nie dwa, spośród naszych kierunków pojawią się w Twoim planerze podróżniczym co najmniej jako inspiracje – a może jako plany?

Oto najważniejsze wyjazdy - dopisz je do własnego travel plannera:

> Islandia <

> Azory <

> Gruzja <

> Maroko <

> Madera <

 

5 powodów, dla których warto zaplanować swój travel planner z Solistami

Potrzebujesz kolejnych argumentów? Poznaj najważniejsze powody, dla których planowanie plannera podróżniczego z Soliści Adventure Club, to dobry pomysł.

  1. Co roku organizujemy setki wypraw do dziesiątek krajów na 5 kontynentach. Niektóre z nich pozwalają zobaczyć nawet więcej niż jedno państwo. Singapur, Kambodża i Malezja w Azji południowo-wschodniej? Kanada i Alaska? USA? A może gdzieś bliżej? Maroko? Islandia? To tylko mały wycinek tego, o co możemy wzbogacić Twój planner podróżniczy!
  2. Nic, absolutnie nic, w programie naszych wypraw nie jest przypadkowe. Dlaczego? Chcemy, by towarzyszący nam podróżnicy z każdego wyjazdu wycisnęli nie 100, a 200%. Dlatego też dokładnie sprawdzamy miejsca, w które chcemy Was zabrać, wciągając na naszą listę tylko te oferujące najwięcej wrażeń. Z niektórymi z nich zapoznasz się przy opisach wypraw. Może znajdzie się miejsce w Twoim travel plannerze?
  3. Nasz blog to spora dawka cennej podróżniczej wiedzy. Nic nie stracisz, a wręcz zyskasz, jeśli ją wykorzystasz, by urozmaicić swój organizer podróżniczy. Przedstawiamy tam ciekawe atrakcje, podpowiadamy, które miejsca warto odwiedzić i co robić, by każdy odwiedzany kraj poznać jak najlepiej.
  4. Chociaż lubimy dalekie kraje i egzotyczne wyprawy, dobrze czujemy się też na własnym podwórku. Nasze weekendowe wypady do najbardziej urokliwych zakątków Polski cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Na takie inspiracje też znajdź miejsce w swoim travel plannerze i koniecznie zobacz, jak pięknie może być w naszym kraju!
  5. Za każdą naszą wyprawą stoi spore doświadczenie, zdobywane zarówno indywidualnie, podczas prywatnych wojaży, jak i w trakcie wspólnych solistowych wyjazdów. I chociaż samodzielne, przypadkowe odkrywanie tych wszystkich wspaniałych miejsc, gdzie my dotarliśmy, zapewnia wiele satysfakcji, daj sobie szansę, by zobaczyć jeszcze więcej i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, tworząc swój planner podróżnika.

Niezależnie od tego, czy lubisz małe podróże, czy duże, czy wyjeżdżasz raz, czy kilka razy do roku, ile masz lat, czy czym zajmujesz się na co dzień, dzięki Solistom – albo z Solistami (do czego gorąco zachęcamy) – zaplanujesz wiele podróży, sprawiając, że Twój travel planner/organizer zapełni się w trymiga. Nie czekaj i już teraz sprawdź, na ile sposobów możemy Ci pomóc spełniać podróżnicze marzenia.