Sylwester 2022/2023

Wejdź w 2023 rok w podróżniczym stylu! Przywitaj Nowy Rok wspólnie z Solistami w wymarzonym miejscu na Ziemi. Przed nami 4 niepowtarzalne wyjazdy, w tym 2 eventowe - podróż w kameralnych grupach i wspólne świętowanie Sylwestra w większym gronie, a do tego aktywności w stylu Adventure, Ceremony & Party

🇯🇴 Sylwester Jordania Adventure & Party
🇲🇦 Sylwester Maroko Adventure & Ceremony

🇹🇭 Sylwester Tajlandia Adventure
🇮🇩 Sylwester Bali Body & Soul


To już 4 edycja największego polskiego sylwestra podróżniczego organizowanego poza granicami kraju.
W poprzednich latach sylwestrową noc spędziło z nami ponad 650 osób.
Postaw na doświadczenie i wejdź wspólnie z nami w 2023 rok w wyjątkowym  stylu.
Zobacz nasze wideo z Legendarnych Sylwestrów
Flashback z Sylwestra na Marsie
Zapowiedź Legendarnego sylwestra 2022/2023
Pustynny sylwester na Saharze

Dlaczego Sylwester z Solistami
Cooperation
Cooperation
Cooperation
Cooperation
Cooperation
Cooperation
DOŚWIADCZENIE w organizacji wyjazdów sylwestrowych

“Poza utartymi szlakami podróżujemy już od 2013 roku. Nieustannie podnosimy poziom naszych wypraw - nawiązujemy efektywne, długoterminowe współprace z niezawodnymi partnerami na terenie całego świata oraz wzbogacamy każdy z naszych autorskich programów. 10 lat doświadczenia sprawia, że mamy ugruntowaną pozycję w branży podróżniczej, a lata działalności pozwoliły nam na opracowanie programu wypraw na najwyższym poziomie.”

WYJAZDY SYLWESTRY to nasza specjalność

Każdego roku organizujemy ponad 200 wypraw, wśród których znajdują się zarówno wakacje w ciepłych krajach, jak i zimowe wyprawy dla aktywnych, a także sylwester wyjazdowy. W podróż z nami wyruszyło już przeszło 13 000 uczestników. Sylwestry eventowe nie są nam obce - za nami 2 imprezy noworoczne- sylwester w Jordanii ( 2019/2020 i 2021/2022) oraz jeden sylwester w Maroko (2017/2018), gdzie łącznie bawiło się ponad 600 osób.

Różnorodność wyjazdów sylwestrowych

To, co nas wyróżnia na polskim rynku, to przede wszystkim różnorodność programów naszych wyjazdów sylwestrowych. W tym roku staniecie przed szansą spędzenia nocy sylwestrowej na wiele sposobów. Czekają na Was zarówno eventy sylwestrowe, kameralne wyprawy, a wszystko to w stylu adventure, retreat i body&soul. Każdy znajdzie coś dla siebie Oddajemy w Wasze ręce 4 autorskie programy wypraw sylwestrowych , które pozwolą Wam wejść w 2023 rok w wyjątkowy sposób dzięki magii, jaką posiada egzotyka każdego z tych miejsc. Z nami spędzisz niezapomniany i aktywny sylwester.

Certyfikowani liderzy

Wyjazd na sylwestra organizowany jest pod opieką naszych przeszkolonych liderów. Każdy solistowy Lider ukończył kilkuetapowe szkolenie z cyklu Akademia Liderów Wypraw, które składa się z kursu online, części stacjonarnej i szkolenia terenowego, a to wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do samodzielnego prowadzenia wypraw na najwyższym poziomie. Liderzy biorący udział w szkoleniu otrzymali certyfikat poświadczający przejście kursu online i szkolenia stacjonarnego, a także przeszli całą ścieżkę liderską, która pozwoliła im zebrać odpowiednie doświadczenie, które mogą wykorzystać podczas realizacji zagranicznych wypraw. Każdy z nich od wielu lat aktywnie odkrywa świat oraz współtworzy razem z nami trasy, które są nieustannie udoskonalane. Ponadto regularnie pogłębiają swoją wiedzę podróżniczą. Nikt inny tak jak oni nie pokaże, jak wyglądają fascynujące wyjazdy sylwestrowe, które mamy zaplanowane w naszym programie. Dobierając liderów do naszych tegorocznych wypraw sylwestrowych kierowaliśmy się również ich doświadczeniem w organizacji wypraw eventowych.

Bogate programy - aktywny sylwester!

Każdy z naszych sylwestrowych programów oferuje nie tylko niezapomniane wejście w 2023 rok, ale również bogate i unikatowe trasy, które przepełnione są dużą ilością niesamowitych miejsc oraz atrakcji, które trzeba zobaczyć czy doświadczyć. Intensywne wyjazdy sylwestrowe pozwolą Nam na zwiedzenie jak największej ilości miejsc w krótkim czasie. Gwarantujemy, że każdy wyjazd sylwestrowy to moc atrakcji. Na naszych wyprawach pokażemy Ci to, co dany kraj ma najlepszego do zaoferowania. Atrakcje dodatkowe, które możemy Wam zaproponować na każdym z programów, to topowe aktywności, których każdy powinien doświadczyć!

BEZ RYZYKA

Nasze gwarancje dla Ciebie!

Sylwester w Jordanii 22/23

Sylwester wyjazdowy w Jordanii już na stałe zagościł w naszym programie. Po udanych wyprawach w 2019 i w 2021, również i w tym roku wejdziemy w nowy rok w jordańskim stylu. Podczas wyprawy sylwestrowej do Jordaniibędziemy podróżować tak ,jak lubimy najbardziej – w małych grupach, które będą realizowały program wyjazdu. Bez względu na to z jakiego miasta wylecisz, wszyscy spotkamy się na imprezie sylwestrowej, aby przywitać Nowy Rok w większym gronie – Wadi Rum to miejsce łączące wszystkie grupy, które wyjadą z nami na Sylwestra. Podczas noworocznej zabawy nie zabraknie wspólnej zabawy w rytmach najlepszej muzyki..

Nie przegap okazji na niezapomnianą wyprawę sylwestrową i sprawdź już teraz, co czeka Cię na Sylwestrze w Jordanii.

Podczas sylwestra w Jordanii, doświadczymy niezapomnianej nocy śpiąc w namiotach w miejscu o kosmicznym krajobrazie. Przemierzymy niezwykłą pustynię Wadi Rum, odkrywając jej najbardziej bajeczne zakamarki. Zobaczymy perłę Jordanii, jaką jest Petra — fascynujące starożytne miasto wykute w skale. Odpoczniemy na plażach Morza Martwego i rozwiążemy krzyżówkę, leżąc na plecach na jego tafli. Natomiast wisienką na torcie będzie nurkowanie i podziwianie rafy koralowej w przejrzystej wodzie Aqaby. Jordanię zwiedzać będziemy w małych podgrupach, po czym spotkamy się z resztą Solistów, aby wspólnie hucznie przywitać Nowy Rok! Już teraz wyrusz z nami na pustynnego Sylwestra w Jordanii i przeżyj przygodę swojego życia!

Sylwester w Maroko 22/23

Wracamy z tęsknotą, bo to właśnie Maroko jest destynacją pierwszej solistowej wyprawy sylwestrowej! W tym roku zabierzemy Cię nie tylko pod rozgwieżdżone niebo jednej z najpiękniejszych pustyń na świecie – ale w najlepszą z możliwych podróży - w głąb siebie w stylu Adventure&Ceremony. Wszystko będzie miało swój czas: ciało i dusza. Równowaga, niezbędna na przemierzającym pustynię wielbłądzie lub jodze, naturalnie wejdzie Ci w krew, a poczucie relaksu i radości z doświadczania chwili nie opuści Cię ani na sekundę. Nie tylko sylwester, ale każdy dzień tej wyprawy będzie istną ucztą dla zmysłów. Poczujesz, jak hipnotyzuje rytm berberyjskich bębnów. Jak miękko kołysze muzyka Boho, kiedy tańczysz nad taflą wody tak, jak chcesz – a nie tak, jak wypada. I jak w Twoich skroniach pulsuje adrenalina podczas wyprawy 4×4 na wydmach w jeepach, na quadach lub buggy. A w tę najważniejszą noc…czeka nas perełka - ceremonia przejścia. A wszystko to na majestatycznym berberyjskim campie .

Nie przegapcie swojej szansy na wyjątkową noc sylwestrową na Saharze! Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy podczas wyprawy do Maroko.

Tegoroczna wyprawa sylwestrowa do Maroko będzie w stylu Adventure & Retreat. Ten sylwester wyjazdowy będzie wyjątkowy, gdyż zajrzymy w głąb siebie i skupimy się na prawdziwym oczyszczeniu, a wszystko za sprawą bogatego programu, w którym przewidziane są m.in. camel ride, sesje oddechowe, ceremonia kakao , sound healing, sesje yogi. a wszystko to na terenie berberyjskiego campu na magicznej Saharze Na osoby spragnione adrenaliny czekają wyprawy 4×4 na wydmach w jeepach, na quadach lub buggy. Przed nami również codzienne spotkania z marokańską, dziewiczą przyrodą nadmorskiej Essaouiry, rzeźbionym wiatrem czerwonym piaskowcem wąwozu Dades i zakamarkami wyrastającego jak spod ziemi ksaru Ait Bin Haddou,czy choćby prosty, a jak ważny relaks na afterparty nad brzegiem basenu, przy muzyce DJ’a na żywo – to kolejne perełki, które będziemy nawlekać na trasę naszej wyprawy.