Sylwester 21/22

Spędź z Nami wystrzałową sylwestrową noc! Sylwester 2022 Sylwester 2022

Jordania - sylwester marzeń!

Wracamy z bombową ofertą sylwestrową! Co powiesz na spędzenie Sylwestra 2022/2023
na Pustyni? Brzmi niesamowicie?
Oto nasza wyjątkowa propozycja na sylwester wyjazdowy. Zabieramy Cię na jedyną w swoim rodzaju
imprezę sylwestrową na Wadi Rum. Pojedź z nami Jordanii i przeżyj
Sylwestra, o jakim Ci się nie śniło! Połączenie naszych sprawdzonych kierunków, autorskie programy, Wasi ulubieni liderzy, Sylwester na
pustyni – czy można pragnąć czegoś więcej?

JORDANIA

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

JORDANIA

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Skorzystaj z ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży z przyczyn losowych.
W razie nagłego zachorowania, w tym na COVID-19 oraz nieszczęśliwych wypadków i wydarzeń, uniemożliwiających odbycie podróży, nastąpi zwrot wszystkich poniesionych kosztów. Ubezpieczenie można wykupić do 30 dni przed planowaną datą wyprawy, lub w dniu zapisu, jeżeli rezerwacja będzie dokonana na mnie niż miesiąc przed wyjazdem. Koszt ubezpieczenia to 5% ceny wyprawy.

 

 

Jak wykupić ubezpieczenie?
Po zapisie na wyjazd napisz na maila ubezpieczenia@solisci.pl – udzielimy Ci szczegółowych informacji oraz prześlemy OWU.
Jeżeli zapisujesz się na wyprawę na mniej niż miesiąc przed jej terminem i chcesz zakupić ubezpieczenie od rezygnacji, dokonaj zapisu w tygodniu w godzinach porannych, abyśmy mieli czas skontaktować się z Tobą tego samego dnia i wyrobić dla Ciebie polisę.

IDEASylwester wyjazdowy 2022/2023 – IDEA

Podróżuj. Odkrywaj. Doświadczaj. Baw się. Przywitaj Nowy Rok z przytupem!

W ciągu roku przemierzamy cały świat. Cieszymy się, że wyjazdy sylwestrowe są dla wielu z Was możliwością ponownego wyjazdu z Klubem oraz kompanami poprzednich podróży. Jest to dla nas ważny element roku. Czas podsumowań, jak również przywitania Nowego Roku. Cieszymy się, że możemy celebrować ten dzień z Wami!

 

Jak na wyjazdy solistowe przystało, plan wyprawy na sylwester wyjazdowy oparty jest na najpiękniejszych miejscach i najlepszych atrakcjach. Nie zabraknie również miejsc poza utartym szlakiem. Oprócz „klasycznej” podróży możecie spodziewać się najgorętszej imprezy sylwestrowej tego roku! Zadbaliśmy o to, aby camp położony na pustyni  Wadi Rum, dostarczył Wam niesamowitych doświadczeń i wspomnień. Zarówno w trakcie podróży poza utartym szlakiem, poznawania niesamowitych smaków i kultury Jordanii, zapadających w pamięć wschodów i zachodów Słońca aż po niezapomnianą imprezę sylwestrową. Odliczamy dni do startu!

Sylwester 2022/2023 – JAK?

Podczas wyjazdów będziemy podróżować tak jak zwykle – w małych grupach, które będą realizowały program wyjazdu. Niezależnie jaki termin wybierzesz i z jakiego miasta wylecisz, wszyscy spotkamy się na imprezie sylwestrowej, aby przywitać Nowy Rok w większym gronie –  Wadi Rum to miejsca łączące wszystkie plany wypraw.

 

Ten kierunek jest nam doskonale znany. Oprócz realizacji dziesiątek wyjazdów rocznie, mamy za sobą organizację wyjazdów sylwestrowych – Maroko 2017/2018, Jordania 2019/2020.

Sylwester 2022/2023 – KIEDY?

Terminy wyjazdów dopasowaliśmy do aktualnych siatek lotów oraz możliwości realizacji wyjazdu w okresie poświątecznym. Jeśli wiesz gdzie spędzisz sylwestra w tym roku, przed Tobą wybór terminu!

Zobacz dostępne terminy sylwestra w Jordanii Artboard 3

IMPREZA SYLWESTROWA W NAJEPSZYCH BRZMIENIACH

Paulina Przybysz

Znana z jest z takich składów i wcieleń jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax, Archeo. Rocznik ’85, pamięta dobrze lata dziewięćdziesiąte i mocno szanuje historię muzyki ale z tym bagażem chętnie nurkuje w nowych brzmieniach. Dorastała w busie z kolegami z Sistars i siostrą ale po zawieszeniu działalności zespołu szybko przeszła do nowych wydawnictw by w 2017 powrócić na scenę pod swoim imieniem i nazwiskiem z nagrodzoną fryderykiem za najlepszy album elektroniczny płytą „Chodź tu” czy nominowaną do fryderyka 2020 „Odwilżą”.

 

Królowa dygresji przeplata tematykę społeczną z romantyczną, intymną szczerością wpuszczając do swojego świata znakomitych gości takich jak Dawid Podsiadło czy Vito Bambino. Otwartość na muzykę prowadziła ją przez ostatnie lata niezliczoną liczbę kolaboracji studyjnych i koncertowych między innymi z ludźmi takimi jak Stanisław Sojka, Tomasz Stańko, Night Marks Electric Trio, Pharoahe Monch, Keyon Harold, Krzysztof Zalewski, Envee, Voo Voo, Kuba Więcek .

Fot. Ola Bydłowska

Spisek Jednego

Spisek Jednego jest producentem, muzykiem, oraz DJ-em pochodzącym z Wrocławia. Absolwent Red Bull Music Academy Warsaw. Znany z takich projektów jak EABS, czy Night Marks. Zdobywca Fryderyka za współprodukcję albumu „Chodź tu” Pauliny Przybysz.

 

Jego produkcje można było usłyszeć m.in. na płytach Tego Typa Mesa, Otsochodzi, Schaftera oraz na kultowych już kompilacjach Niewidzialna Nerka, czy Flirtini. Ponadto, muzyk dzielił scenę z takimi postaciami, jak chociażby DJ Grandmaster Flesh, Ta-Ku, Pete Rock, Machine Gun Kelly, Hudson Mohawke, Rustie, Kaytranada, Snakehips, 123MRK, Paul White, Om Unit i Falcons.

DJ PUNCHLINE

DJ Punchline – świeży typ z ambicjami. Kolekcjonuje winyle i nieustannie przeczesuje internet w poszukiwaniu dobrej muzyki. W jego setach można usłyszeć dużo basu i rapu – to dwa klimaty w których czuje się najlepiej. Wszystko to łączy turntablistycznymi technikami miksowania.

 

Jak mówią – oczy ma jak anioł, a gra jak szatan!

DLACZEGO WARTO Z NAMI JECHAĆ?

 • Połączysz aktywne podróżowanie z sylwestrową imprezą – jedyna taka oferta na rynku w Polsce!
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wypraw do Maroko i Jordanii
 • Współpracujemy z wyselekcjonowanymi obiektami oraz partnerami
 • W obu lokalizacjach realizowaliśmy wyjazdy sylwestrowe
 • Oprócz realizacji podróży organizacja eventów to nasz drugi żywioł
 • Spędzisz wystrzałową noc sylwestrową pod rozgwieżdżonym niebem najpiękniejszych pustyń na świecie
 • Wybawisz się do białego rana przy muzyce znakomitych artystów i DJ'ów z Polski
 • Doświadczysz nowych aktywności, które dostarczą sporą dawkę adrenaliny i naładują Cię pozytywną energią
 • Zasmakujesz tradycyjnych kuchni, pełnych aromatycznych przypraw
 • Poznasz codzienne życie lokalnych społeczności
 • Zgubisz się w uliczkach, tętniących życiem miast – Marrakeszu, nadmorskiej Essaouiry i Ammanu
 • Spędzisz niezapomniany czas w solistowym towarzystwie
 • Będziesz podziwiać wschody i zachody słońca na pustyniach

WSPOMNIENIA POPRZEDNICH WYJAZDÓW SYLWESTROWYCH - SPRAWDŹ JAK BYŁO!

Co działo się w Jordanii:

Tak bawiliśmy się w Maroko:

Noworoczna impreza na Marsie 57

SYLWESTER W JORDANII

Podczas wyjazdowego sylwestra doświadczymy nocy „na Marsie”, śpiąc w namiotach na pustyni o kosmicznym krajobrazie. Przemierzymy niezwykłą pustynię Wadi Rum, odkrywając jej najbardziej bajeczne zakamarki. Zobaczymy perłę Jordanii, jaką jest Petra — fascynujące starożytne miasto wykute w skale. Odpoczniemy na plażach Morza Martwego i rozwiążemy krzyżówkę, leżąc na plecach na jego tafli. Natomiast wisienką na torcie będzie nurkowanie i podziwianie rafy koralowej w przejrzystej wodzie Aqaby, a całość wyprawy zostanie zwieńczona zabawą sylwestrową na pustyni.