Sylwester 2023 25

W podróży dookoła Świata LEGENDARNY Sylwester 2022/2023

LEGENDARNY SYLWESTER 22/23 W PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA

Wejdź w 2023 rok w podróżniczym stylu! Przywitaj Nowy Rok wspólnie z Solistami w wymarzonym miejscu na Ziemi.

 

Przed nami 2 niepowtarzalne wyjazdy eventowe – podróż w kameralnych grupach i wspólne świętowanie Sylwestra w większym gronie, a do tego aktywności w stylu Adventure, Ceremony & Party

 

🇯🇴 Sylwester Jordania Adventure & Party
🇲🇦  Sylwester Maroko Adventure & Ceremony

 

oraz
2 kameralne wyprawy sylwestrowe ze zgraną ekipą podróżników

 

🇹🇭 Sylwester Tajlandia Adventure
🇮🇩 Sylwester Bali Body & Soul

 

To już 4 edycja największego polskiego sylwestra podróżniczego organizowanego poza granicami kraju.
W poprzednich latach sylwestrową noc spędziło z nami ponad 650 osób.
Postaw na doświadczenie i wejdź wspólnie z nami w 2023 rok w wyjątkowym  stylu.

Wybierz swoją wymarzoną wyprawę sylwestrową i skorzystaj z jedynej takiej oferty na rynku!

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ SYLWESTRA Z SOLISTAMI

DOŚWIADCZENIE w organizacji wyjazdów sylwestrowych

“Poza utartymi szlakami podróżujemy już od 2013 roku. Nieustannie podnosimy poziom naszych wypraw – nawiązujemy efektywne, długoterminowe współprace z niezawodnymi partnerami na terenie całego świata oraz wzbogacamy każdy z naszych autorskich programów. 9 lat doświadczenia sprawia, że mamy ugruntowaną pozycję w branży podróżniczej, a lata działalności pozwoliły nam na opracowanie programu wypraw na najwyższym poziomie.”

 

Każdego roku organizujemy ponad 200 wypraw,  wśród których znajdują się zarówno wakacje w ciepłych krajach, jak i zimowe wyprawy dla aktywnych, a także sylwester wyjazdowy. W podróż z nami wyruszyło już przeszło 7500 uczestników.  Sylwestry eventowe nie są nam obce – za nami 2 imprezy noworoczne- sylwester w Jordanii  ( 2019/2020 i 2021/2022) oraz jeden sylwester w Maroko (2017/2018), gdzie łącznie bawiło się ponad 600 osób.

Różnorodność wyjazdów sylwestrowych

To, co nas wyróżnia na polskim rynku, to przede wszystkim różnorodność programów naszych wyjazdów sylwestrowych. W tym roku staniecie przed szansą spędzenia nocy sylwestrowej na wiele sposobów.  Czekają na Was zarówno eventy sylwestrowe, kameralne wyprawy, a wszystko to w stylu adventure, retreat i body&soul. Każdy znajdzie coś dla siebie  Oddajemy w Wasze ręce 4 autorskie programy wypraw sylwestrowych , które pozwolą Wam wejść w 2023 rok w wyjątkowy sposób  dzięki magii, jaką posiada egzotyka każdego z tych miejsc. Z nami spędzisz niezapomniany i aktywny sylwester.

Certyfikowani liderzy

Wyjazd na sylwestra organizowany jest pod opieką naszych przeszkolonych liderów. Każdy solistowy Lider ukończył kilkuetapowe szkolenie z cyklu Akademia Liderów Wypraw, które składa się z kursu online, części stacjonarnej i szkolenia terenowego, a to wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do samodzielnego prowadzenia wypraw na najwyższym poziomie. Liderzy biorący udział w szkoleniu otrzymali certyfikat poświadczający przejście kursu online i szkolenia stacjonarnego, a także przeszli całą ścieżkę liderską, która pozwoliła im zebrać odpowiednie doświadczenie, które mogą wykorzystać podczas realizacji zagranicznych wypraw. Każdy z nich od wielu lat aktywnie odkrywa świat oraz współtworzy razem z z nami trasy, które są nieustannie udoskonalane. Ponadto regularnie pogłębiają swoją wiedzę podróżniczą. Nikt inny tak jak oni nie pokaże, jak wyglądają fascynujące wyjazdy sylwestrowe, które mamy zaplanowane w naszym programie. Dobierając liderów do naszych tegorocznych wypraw sylwestrowych kierowaliśmy się również ich doświadczeniem w organizacji wypraw eventowych.

Bogate programy - aktywny sylwester!

Każdy z naszych sylwestrowych programów oferuje nie tylko niezapomniane wejście w 2023 rok, ale również  bogate i unikatowe trasy, które przepełnione są dużą ilością niesamowitych miejsc oraz atrakcji, które trzeba zobaczyć czy doświadczyć. Intensywne wyjazdy sylwestrowe pozwolą Nam na zwiedzenie jak największej ilości miejsc w krótkim czasie. Gwarantujemy, że każdy wyjazd sylwestrowy to moc atrakcji. Na naszych wyprawach pokażemy Ci to, co dany kraj ma najlepszego do zaoferowania. Atrakcje dodatkowe, które możemy Wam zaproponować na każdym z programów, to topowe aktywności, których każdy powinien doświadczyć!

JORDANIA ADVENTURE & PARTY

Sylwester 2023 3

Sylwester w Jordanii 22/23 – IDEA

Sylwester wyjazdowy w Jordanii już na stałe zagościł w naszym programie. Po udanych wyprawach w 2019 i w 2021, również i w tym roku wejdziemy w nowy rok w jordańskim stylu. Podczas wyprawy sylwestrowej do Jordanii będziemy podróżować tak ,jak lubimy najbardziej – w małych grupach, które będą realizowały program wyjazdu. Bez względu na to z jakiego miasta wylecisz, wszyscy spotkamy się na imprezie sylwestrowej, aby przywitać Nowy Rok w większym gronie –  Wadi Rum to miejsce łączące wszystkie grupy, które wyjadą z nami na Sylwestra. Podczas noworocznej zabawy nie zabraknie wspólnej zabawy w rytmach najlepszej muzyki..

 

Nie przegap okazji na niezapomnianą wyprawę sylwestrową i sprawdź już teraz, co czeka Cię na Sylwestrze w Jordanii.

 

Sylwester w Jordanii 22/23 – PROGRAM

Podczas sylwestra w Jordanii, doświadczymy niezapomnianej nocy śpiąc w namiotach w miejscu o kosmicznym krajobrazie. Przemierzymy niezwykłą pustynię Wadi Rum, odkrywając jej najbardziej bajeczne zakamarki. Zobaczymy perłę Jordanii, jaką jest Petra — fascynujące starożytne miasto wykute w skale.  Odpoczniemy na plażach Morza Martwego i rozwiążemy krzyżówkę, leżąc na plecach na jego tafli. Natomiast wisienką na torcie będzie nurkowanie i podziwianie rafy koralowej w przejrzystej wodzie Aqaby. Jordanię zwiedzać będziemy w małych podgrupach, po czym spotkamy się z resztą Solistów, aby wspólnie hucznie przywitać Nowy Rok! Już teraz wyrusz z nami na pustynnego Sylwestra w Jordanii i przeżyj przygodę swojego życia!

Sylwester w Jordanii 22/23 – EARLY BIRDS

Specjalnie dla członków solistowej Grupy Wyjazdowej oraz osób zapisanych do  newslettera Early Birds. Dzięki niej w dniach 13-27.07 zyskacie pierwszeństwo zapisu oraz specjalną cenę 250 PLN niższą.

 

Solistowe wyjazdy sylwestrowe co roku cieszą się bardzo dużą popularnością. W zeszłym roku wszystkie grupy zapełniły się w 100%, a ponad 200 osób znalazło się na liście rezerwowej. Oferta Early Birds  daje Ci możliwość zapisania się na wymarzoną wyprawę sylwestrową, jako jeden z pierwszych.  Dodatkowo, zapisując się już teraz, masz szansę na zakup biletów lotniczych w atrakcyjnej cenie.  Im bliżej sylwestra, tym ceny biletów będą wyższe, więc nie zwlekaj i już teraz dołącz do Grupy Wyjazdowej, aby skorzystać z oferty Early Birds. 

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

MAROKO ADVENTURE&CEREMONY

Sylwester 2023 7

Sylwester w Maroko 22/23 – IDEA

Wracamy z tęsknotą, bo to właśnie  Maroko jest destynacją pierwszej solistowej wyprawy sylwestrowej!  W tym roku zabierzemy Cię nie tylko pod rozgwieżdżone niebo jednej z najpiękniejszych pustyń na świecie – ale w najlepszą z możliwych podróży – w głąb siebie w stylu Adventure&Ceremony.  Wszystko będzie miało swój czas:  ciało i dusza. Równowaga, niezbędna na przemierzającym pustynię wielbłądzie lub jodze, naturalnie wejdzie Ci w krew, a poczucie relaksu i radości z doświadczania chwili nie opuści Cię ani na sekundę. Nie tylko sylwester, ale każdy dzień tej wyprawy będzie istną ucztą dla zmysłów. Poczujesz, jak hipnotyzuje rytm berberyjskich bębnów. Jak miękko kołysze muzyka Boho, kiedy tańczysz nad taflą wody tak, jak chcesz – a nie tak, jak wypada. I jak w Twoich skroniach pulsuje adrenalina podczas wyprawy 4×4 na wydmach w jeepach, na quadach lub buggy. A w tę najważniejszą noc…czeka nas perełka – ceremonia przejścia. A wszystko to na majestatycznym berberyjskim campie .

Nie przegapcie swojej szansy na wyjątkową noc sylwestrową na Saharze! Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy podczas wyprawy do Maroko.

Sylwester w Maroko 22/23 – PROGRAM

Tegoroczna wyprawa sylwestrowa do Maroko będzie  w stylu Adventure & Retreat.  Ten sylwester wyjazdowy będzie wyjątkowy, gdyż zajrzymy w głąb siebie i  skupimy się na prawdziwym oczyszczeniu, a wszystko za sprawą bogatego programu, w którym przewidziane są m.in. camel ride, sesje oddechowe, ceremonia kakao , sound healing, sesje yogi.  a wszystko to na terenie berberyjskiego campu na magicznej Saharze  Na osoby spragnione adrenaliny czekają wyprawy 4×4 na wydmach w jeepach, na quadach lub buggy. .

Przed nami również  codzienne spotkania z marokańską, dziewiczą przyrodą nadmorskiej Essaouiry, rzeźbionym wiatrem czerwonym piaskowcem wąwozu Dades i zakamarkami wyrastającego jak spod ziemi ksaru Ait Bin Haddou, czy choćby prosty, a jak ważny relaks na afterparty nad brzegiem basenu, przy muzyce DJ’a na żywo – to kolejne perełki, które będziemy nawlekać na trasę naszej wyprawy.

 

Sylwester w Maroko 22/23 – EARLY BIRDS

Specjalnie dla członków solistowej Grupy Wyjazdowej oraz osób zapisanych do  newslettera Early Birds. Dzięki niej w dniach 13-27.07 zyskacie zyskacie pierwszeństwo zapisu oraz specjalną cenę 250 PLN niższą.

Solistowe wyjazdy sylwestrowe co roku cieszą się bardzo dużą popularnością. W zeszłym roku wszystkie grupy zapełniły się w 100%, a ponad 200 osób znalazło się na liście rezerwowej. Oferta Early Birds  daje Ci możliwość zapisania się na wymarzoną wyprawę sylwestrową, jako jeden z pierwszych.  Dodatkowo zapisując się już teraz masz szansę na zakup biletów lotniczych w atrakcyjnej cenie.  Im bliżej sylwestra, tym ceny biletów będą wyższe, więc nie zwlekaj i już teraz dołącz do Grupy Wyjazdowej, aby skorzystać z oferty Early Birds. 

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Tajlandia Adventure

Tajlandia - Złoto świątyń i plaż 41

Sylwester w Tajlandii 22/23 – IDEA

Mamy przyjemność zaprosić Was na premierową, kameralną wyprawę sylwestrową do egzotycznej Tajlandii.  Będziemy podróżować tak, jak lubimy najbardziej, czyli w małych grupach i poza utartym szlakiem, a nasz aktywny program będzie wypełniony po brzegi. 31 grudnia spędzimy na północy Tajlandii – w klimatycznym miasteczku Chiang Mai, słynącym z ogromnej ilości świątyń. Tak się składa, że jest to także jedno z najciekawszych miejsc na świecie, żeby spędzić noc sylwestrową. To będzie naprawdę aktywny sylwester. Możliwości jest wiele – można razem z mieszkańcami spotkać się przy Tha Phae Gate i o północy wypuścić w niebo lampion. To miejsce, w którym zbiera się najwięcej osób, odbywają są tam liczne koncerty. Ci, którym zależy na bardziej kameralnej celebracji, mogą wybrać się do jednej ze świątyń, w niektórych organizowane są noworoczne, wspólne sesje medytacji, a w innych można wypuścić lampiony. Sylwestra można również spędzić tradycyjnie – na imprezie w jednym z popularnych klubów w okolicy The North Gate. To od Was zależy, jak spędzimy tę noc!

 

SYLWESTER W TAJLANDII 22/23 – PROGRAM

Podczas sylwestrowej wyprawy do Tajlandii poczujemy klimat tętniącego życiem Bangkoku,  gdzie spróbujemy jednego z najlepszych street foodów na świecie, zobaczymy najważniejsze tajskie świątynie, będziemy wypatrywać białego Buddy. Poznamy też bardziej dziką stronę Tajlandii odwiedzając przepiękne wodospady i unikatowy Park Narodowy Khao Sok. Nie zabraknie nam również czasu na relaks na rajskich plażach ze złotym piaskiem i turkusową wodą. Odpoczniemy po całym roku wrażeń i zgromadzimy siły na wejście w kolejny. Bez względu na to, czy jesteś wytrawnym podróżnikiem i masz już pół świata w małym palcu, czy dopiero zaczynasz podróżnicze przygody Tajlandia jest punktem obowiązkowym!

 

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

BALI BODY & SOUL

Sylwester 2019 10

Sylwester na Bali 22/23 – IDEA

Po dwóch latach przerwy wracamy z naszą wyprawą sylwestrową na Bali w stylu Body & Soul! Pod koniec grudnia, w kameralnej grupie przeniesiemy się na tę niesamowitą indonezyjską wyspę, by w 2023 rok wejść z nową energią. 

Noc sylwestrową spędzimy w Ubud, które stanowi miejscowe centrum kultury i sztuki. Większość zabudowań miasteczka wykonane jest w tradycyjnym, balijskim stylu. 31 grudnia, po dniu wypełnionym relaksem, przewidujemy imprezę z kolacją.  Ten wyjazd na sylwestra będzie niesamowity. Świętować Nowy Rok będziemy zajadając się przygotowanymi przez lokalnego kucharza indonezyjskimi smakołykami.

Sylwester na Bali 22/23 – PROGRAM

A co powiesz na to, by aktywny sylwester połączyć z relaksem dla duszy i ciała. Nasz wyjazd na sylwestra rozpoczniemy od relaksu na plaży, podczas którego, chętni będą mogli spróbować surfingu. Następnie przeniesiemy się do Ubud, gdzie zobaczymy tarasy ryżowe, a także zwiedzimy świątynie. Kolejnym przystankiem na naszej trasie będzie Gili Trawangan – niewielka wysepka u wybrzeży Bali, na której czas poświęcimy na przede wszystkim na odpoczynek na rajskich plażach. Wyprawę zakończymy w imprezowej Kucie. Wyjazd pozwoli nam odpocząć po całym roku, wyszaleć się, zwiedzić oraz poczuć atmosferę i klimat sielskiego Bali – dla każdego coś dobrego!

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

POSTAW NA DOŚWIADCZENIE ORAZ BEZPIECZEŃSTWO I PODRÓŻUJ TAK JAK LUBISZ!

 • Biuro podróży objęte gwarancją ubezpieczeniową.
 • Ponad 9 lat na rynku adventure
 • Zorganizowaliśmy 3 eventy sylwestrowe - 2x Jordania & 1x Maroko
 • Ponad 650 uczestników na solistowych eventach sylwestrowych
 • Tworzymy unikatowe plany wypraw
 • Kameralne grupy oraz możliwość spędzenia sylwestra w większym gronie ( Jordania & Maroko)
 • Wysokiej klasy ubezpieczenie (KL + NNW + OC + Ubezpieczenie bagażu)
 • Opieka certyfikowanych Liderów przez cały czas trwania wyprawy
 • Nastawienie na local experiance
 • Doświadczeni wieloletni partnerzy lokalni
Noworoczna impreza na Marsie 104

“Wyjazd z Solistami na Sylwestra w Jordanii to niesamowite przeżycie, które zapamiętam na długie lata. Program był mega profesjonalnie przygotowany i wypełniony po brzegi różnorodnymi atrakcjami, a impreza sylwestrowa na Pustyni Wadi Rum była naprawdę kosmiczna. ”

 

Paweł
⭐⭐⭐⭐⭐

Sylwester 2019 4

“Spędzenie Sylwestra na Bali było moim wielkim marzeniem od wielu lat. Dzięki Solistom mogłam spełnić to marzenie i to w jakim stylu.  Niesamowita przygoda, a do tego pełen relaks w indonezyjskim klimacie w towarzystwie przesympatycznej grupy podróżników i niezawodnego lidera. Zdecydowanie to był najlepszy sylwester w moim życiu!”

 

Magda
⭐⭐⭐⭐⭐

Szlakiem dawnych karawan 70

” Miałam przyjemność wzięcia udziału w premierowej edycji solistowego Sylwestra w Maroko i zdecydowanie to był najlepszy wyjazd sylwestrowy, na jakim byłam. Pełen profesjonalizm pod kątem organizacji, wspaniali współtowarzysze oraz niesamowita noc sylwestrowa w marokańskim stylu. Polecam każdemu!”

 

Karolina
⭐⭐⭐⭐⭐

INFORMACJE PRAKTYCZNE

GWARANCJA SZYBKIEGO ZWROTU

Wiemy, że w obecnych czasach podróżowanie jest niepewne pod względem przemieszczania się i możliwości wylotu do konkretnych państw. Wychodząc naprzeciw panującej sytuacji pandemicznej, gwarantujemy szybki zwrot środków w ciągu 14 dni na wszystkie wyprawy realizowane do końca 2023 roku, na wypadek gdyby wyjazd nie mógł się odbyć z powodu pandemii COVID-19. Pozostałe wyprawy obowiązuje normalny tryb zwrotu środków.

WYSOKIEJ KLASY UBEZPIECZENIE PODRÓŻNE ORAZ UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Wszyscy uczestnicy solistowych wypraw są objęci wysokiej klasy ubezpieczeniem podróżnym – KL, OC, NNW oraz ubezpieczeniem bagażu.

 

Dodatkowo każdy uczestnik może skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z podróży z przyczyn losowych. W razie nagłego zachorowania, w tym na COVID-19 oraz nieszczęśliwych wypadków i wydarzeń uniemożliwiających odbycie podróży, nastąpi zwrot wszystkich poniesionych kosztów.
Koszt ubezpieczenia to 5% ceny wyprawy.

 

Jak wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji?
Od teraz możesz wykupić ubezpieczenie w łatwy i wygodny sposób dodając je do koszyka na naszej stronie podczas zakupu wyprawy, jednak nie mniej niż na 7 pełnych dni przed jej rozpoczęciem (poniżej 7 dni opcja jest już niemożliwa), lub do 7 dni od zapisu, kontaktując się z nami mailowo w godzinach pracy biura.

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Noworoczna impreza na Marsie

Sylwester Jordania

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Magiczny Nowy Rok pod niebem Sahary

Sylwester Maroko

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Złoto świątyń i plaż

Tajlandia

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Obostrzenia i zasady wjazdu

Jordania

 

Podróżni zobowiązani są do rejestracji na portalu www.visitjordan.gov.jo, wygenerowania kodu QR w celu okazania personelowi pokładowemu przed odprawą oraz służbom po przekroczeniu granicy.

 

Osoby nie posiadające certyfikatu szczepienia nie są uprawnione do wejścia do budynków administracji państwowej, instytucji państwowych oraz prywatnych, jak również sklepów, punktów usługowych, rozrywkowych, gastronomicznych i hoteli.

 

Jedynym warunkiem wjazdu do Jordanii jest konieczność podpisania dokumentu o konieczności wykonania testu w przypadku wystąpienia objawów choroby. Po odebraniu pozytywnego wyniku turysta będzie musiał udać się na 5-dniową kwarantannę.

 


 

Maroko

 

Wjazd na podstawie jednego z dokumentów:

 

– test PCR wykonany maksymalnie 72 godziny przed wylotem

lub

– certyfikat potwierdzający szczepienie przeciwko COVID-19

 

Przed wylotem wymagane jest uzupełnienie formularza zdrowia: https://www.sante.gov.ma/PublishingImages/2021/protocole/FSP%20avion.pdf?csf=1&e=2iw7FK

 

UWAGA: Za osobę zaszczepioną uznaje się:

 • osobę, która przyjęła 3 dawki szczepionki
  lub 
 • osobę, która przyjęła 2 dawki szczepionki lub 1 dawkę szczepionki Johnson&Johnson, w okresie nieprzekraczającym 4 miesiące od daty powrotu do Polski.

 


 

Bali/ Indonezja

 

Kraj otwarty TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH turystów. Wymagane jest okazanie wydrukowanego Unijnego Certyfikatu COVID z kodem QR potwierdzającego szczepienie przeciwko COVID-19.

 

Za osoby zaszczepione uznaje się osoby, które przyjęły pełen cykl szczepień (dwie dawki lub jedna w przypadku preparatu Johnson&Johnson). Druga dawka szczepienia musi być przyjęta co najmniej 14 dni przed planowaną datą podróży.

 

W Indonezji wszyscy mają obowiązek posiadania i używania aplikacji Peduli Landingi. Certyfikat szczepienia wraz z dokumentem paszportowym należy zarejestrować tutaj. Dokumentacja zostanie zweryfikowana przez pracowników Ministerstwa Zdrowia Indonezji po przylocie.

 

Należy wypełnić deklarację  e-CD (Electronic Custom Declaration) dostępną na stronie: https://bcngurahrai.beacukai.go.id/ecd/?h=beranda

 

Po przybyciu do Indonezji, wszyscy obcokrajowcy poddani będą sprawdzeniu na posiadanie symptomów C-19 (m.in. temperatura ciała).

 


 

Tajlandia

 

Podróżni zobowiązani są do okazania jednego z dokumentów:

– certyfikatu COVID potwierdzającego szczepienie przeciwko COVID-19
lub
– negatywnego wyniku testu PCR wykonanego 72 h przed podróżą

 

Od 1 lipca 2022 zniesiono wymóg elektronicznej rejestracji Thailand Pass.

 

Za osobę zaszczepioną uważana jest osoba, która przyjęła wszystkie zalecane dawki szczepionki zatwierdzonej do użycia w Tajlandii: Sinovac, AstraZeneca, Johnson & Johnson, Pfizer, Moderna, Sinopharm, Sputnik, a od ostatniej dawki minęło min. 14 dni.

 

Zaświadczenie potwierdzające szczepienie musi być sporządzone w języku angielskim. W przypadku gdy certyfikat jest sporządzony w innym języku, należy dołączyć tłumaczenie na język angielski (zaleca się posiadanie tłumaczenia przysięgłego).

 

Przed wylotem należy sprawdzić jakie są wymagania linii lotniczych – bywają one bardziej restrykcyjne niż przepisy tajlandzkie.

 

Dołącz do solistowej Grupy Wyjazdowej i zyskaj pierwszeństwo zapisu oraz specjalną cenę Artboard 3