Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zdobądź pracę marzeń!
Specjalista ds. Social Media

Słowo o pracy w Marketingu:

Podróże to Twoja pasja?
Śledzisz influencerów z branży oraz z niecierpliwością czekasz na nowe posty?
To praca przy solistowych Social Mediach jest dla Ciebie!
Nasz marketing jest unikatowy, bo łączymy nasze kreatywne działania z podróżowaniem. To przede wszystkim praca na dużych kanałach (Facebook ponad 148 tys. polubień / Instagram 56 tys. obserwujących), w której trzeba umieć planować 3 kroki do przodu, a w sytuacjach kryzysowych działać ze zdwojoną prędkością. Jako Specjalista ds. Social Media będziesz miał(a) znaczący wpływ na  rozwój marki Soliści oraz naszych produktów. Zdecydowanie jest to praca z bardzo ambitnym i pełnym pasji zespołem. Z racji na profil naszego Klubu, Klienci mają z nami kontakt przede wszystkim poprzez Internet, z tego względu komunikaty jakie tworzymy muszą oprócz zajawki podróżniczej przekazywać najważniejsze informacje organizacyjne. Wartościowa treść, nasycona wiedzą i będąca jednocześnie nośnikiem informacji. Social Media to też jedno z naszych głównych narzędzi sprzedażowych, więc każdą kampanię planujemy ze szczególną precyzją oraz codziennie dokładamy wszelkich starań, aby liczby na naszych profilach szły w górę.
Czujesz, że możesz stać się częścią naszego zespołu?
Zapraszam do wzięcia udziału w rekrutacji.

– Bartek,  Marketing Manager

Kogo szukamy?

Obecnie szukamy utalentowanego specjalisty od Social Media, który/a w profesjonalny sposób poprowadzi nasze kanały dostarczając odbiorcom wartościowy content na najwyższym poziomie!
Co musisz umieć?

Opis stanowiska

Branża podróżnicza to praca z produktem, którego pragną wszyscy, stąd tak ważne jest dbanie o odbiór i rozpoznawalność marki.  W naszym przypadku duży wpływ na to mają Social Media, które są dla nas ważnym narzędziem sprzedażowym. Planowanie i realizowanie kampanii pod kątem sprzedaży naszych wypraw, dbanie o nienaganną komunikację z naszymi odbiorcami oraz szukanie nowych możliwości dotarcia do grup docelowych, to coś co wypełnia dzień pracy Specjalisty ds. Social Media w Solistach.
Tutaj nigdy się nie nudzimy!
Nie ma dnia bez podróży w naszym Klubie, także mamy czym promować Naszą markę.

 

Pracując przy solistowych Social Mediach będziesz odpowiadać za komunikację  najlepszych wypraw pod słońcem, w przenajróżniejsze kierunki na całym świecie. Czyż może być lepszy produkt do promocji oraz sprzedaży niż egzotyczne, przygodowe, przepełnione atrakcjami podróże, które spełniają marzenia Naszych klientów? Zdecydowanie nie! A sam przekonasz się o tym, kiedy tylko przyjdzie Ci pracować nad jedną z naszych kampanii, zobaczysz jaki content z wypraw przywożą nasi liderzy oraz jakie akcje sprzedażowo-marketingowe tworzymy. Klub Podróżników Soliści to znana i rozpoznawalna już marka, którą chcemy stale rozwijać w taki sposób, żeby docierać do jak największej grupy odbiorców, gotowej wyruszyć z Nami na koniec świata.

 

Myślisz, że sprostasz tym wyzwaniom i z powodzeniem odnajdziesz się w powierzonych Ci zadaniach? Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, aplikuj i zostań częścią Teamu, który spełnia podróżnicze marzenia pod hasłem “Dreams Into Memories”!
Zapraszamy na pokład!

Wymagania

Mile widziane

Oferujemy:

Spełniasz kryteria? Praca w Social Mediach to Twój żywioł? Lubisz jak dużo się dzieje? Jesteś kreatywną osobą, a zaprojektowanie efektywnej kampanii w mediach społecznościowych to dla Ciebie żaden problem? Z zamkniętymi oczami piszesz angażujące treści i organizujesz konkursu, które przyciągają tysiące osób?

Kiwasz głową i się uśmiechasz? Zobacz co możemy Ci zaoferować i dołącz do energicznego teamu!

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@solisci.pl tytułem: Specjalista ds. Social Media.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pozostałe oferty