Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Zdobądź pracę marzeń!
Specjalista ds. Rezerwacji

Słowo od managera:

Swoją przygodę z Klubem rozpocząłem jako… uczestnik wyjazdu na Islandię. Od zawsze podróżowałem i większość wypraw organizowałem na własną rękę. Po islandzkiej przygodzie postanowiłem dołączyć do Klubu w roli lidera. Po przejściu szkolenia, rozpocząłem pracę jako lider full time. Oprócz realizacji kilkudziesięciu wypraw, miałem możliwość brać czynny udział w tworzeniu nowych tras i kierunków. Kolejnym krokiem było dołączenie do teamu biurowego. Ze względu na umiejętności analityczne oraz naturalne predyspozycje do organizowania wypraw – wybór mógł być tylko jeden. Dziś mam przyjemność kierować Działem Rezerwacji. Największą przyjemność sprawia mi realny wpływ na przebieg trasy, programu oraz wyszukiwanie połączeń lotniczych, czy wprowadzanie nowych tras. Oprócz zadań analitycznych i technicznych mamy dużą przestrzeń do kreatywnych działań. Od zakupu 100 biletów na Islandię w jeden dzień, po organizację sylwestra dla 300 osób na pustyni Wadi Rum. Rutyna Cię nie znudzi, zapraszam do mojego królestwa!

Kogo szukamy?

Opis stanowiska

Dział Rezerwacji odpowiedzialny jest za kompleksowe przygotowanie wypraw. Począwszy od przygotowania planu wyjazdu, budżetu, atrakcji dodatkowych, poprzez wyszukanie i zakup biletów lotniczych kończąc na rezerwacjach logistyki, atrakcji dodatkowych czy noclegów. Dział rezerwacji koordynuje także proces powstawania nowych oferty wypraw zagranicznych jak również aktywnych weekendów w Polsce w stylu #LiveWild. Tutaj nie ma nudy. Ciągła praca nad rozwojem wypraw, wyszukiwaniem nowych tras oraz bieżąca obsługa wypraw.

Wymagania:

Obowiązki:

Oferujemy:

Spełniasz kryteria? W zakładce „Ulubione”  masz zapisane strony z ofertami tanich lotów i portale do rezerwacji noclegów? Projektowanie unikalnych tras i nowatorskich programów godzina po godzinie to wyzwanie, którego chcesz się podjąć? Kochasz podróżować i chcesz poznać pracę Solistów od podszewki?  Lubisz jak dużo się dzieje?

Kiwasz głową i się uśmiechasz? Zobacz co możemy Ci zaoferować i złap swój „bilet” do kariery zanim odleci!

Wyślij swoje CV na adres rekrutacja@solisci.pl tytułem: Specjalista ds. rezerwacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pozostałe oferty