Przywitaj Nowy Rok pod niebem Sahary 11

Legendarny Sylwester 2022/23 – skorzystaj z przedsprzedaży

Jeśli chodzi o robienie planów na Sylwestra, to na to nigdy nie jest za wcześnie! Szczególnie gdy zechcesz go spędzić razem z Solistami w jakimś fantastycznym miejscu! Poprzednie edycje naszych sylwestrowych wypraw cieszyły się tak dużym powodzeniem, że w tym roku postanowiliśmy przygotować jeszcze więcej dobra i nie jeden, a aż cztery ciekawe kierunki.

 

Jesteście ciekawi, w których miejscach na Świecie będziemy mogli wspólnie przywitać 2023 rok? Dołącz do naszej Grupy Wyjazdowej i dowiedz się, jako jeden z pierwszych.

 

Legendarny Sylwester 2022/2023? Tak! tak! tak!

W trakcie dotychczasowych edycji, z których pierwsza miała miejsce na przełomie 2017/2018, nowy rok przywitało z nami łącznie aż ponad 600 osób. Z Sylwestrami zawsze łączymy podróżowanie w stylu Solistów z szalonymi imprezami sylwestrowo-noworocznymi w niezapomnianej oprawie. Również na ten rok przygotowaliśmy coś spektakularnego – niech historia pisze się dalej!

 

To, że nasze wyprawy sylwestrowe cieszą się powodzeniem to mało powiedziane. Poprzednie edycje zawsze wyprzedawały się do ostatniego miejsca, a chętnych było tak wielu, że decydowaliśmy się na uruchomienie listy rezerwowej, na której finalnie znalazło się 200 osób! 

 

Jednak to nie jedyny powód, dla którego nie warto zwlekać z zaklepaniem sobie miejsca na solistowym wyjeździe na Sylwestra – koniec roku zawsze jest gorącym okresem dla linii lotniczych, a im go bliżej, tym droższe są bilety na samoloty. Jeśli więc nie chcesz przepłacać na kosztach, zdecyduj się już teraz i ciesz się cenami niższymi nawet o kilkadziesiąt procent!

 

Pamiętaj, że sylwester wyprzedaje się bardzo szybko, więc korzystaj z okazji, póki jeszcze są miejsca!

Przedsprzedaż Early Birds - zapisz się już teraz!

W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego. W związku z dużym zainteresowaniem poprzednimi edycjami solistowych wypraw sylwestrowych uruchomiliśmy przedsprzedaż Early Birds. W dniach 13-27 lipca Członkowie Grupy Wyjazdowej oraz osoby zapisane do Newslettera, jako pierwsi dowiedzą się, gdzie w tym roku spędzimy Sylwestra oraz  zyskują pierwszeństwo zapisu oraz 250 PLN zniżki.

 

Dołącz do solistowej Grupy Wyjazdowej lub zapisz się do Newslettera i zagwarantuj sobie miejsce na Legendarnego Sylwestra 22/23 jako jeden z pierwszych. Nie warto zwlekać, ponieważ miejsca rozchodzą się bardzo szybko, a im bliżej Sylwestra, tym wyższe ceny biletów lotniczych.

 

To idealny moment na zaplanowanie magicznej nocy sylwestrowej z Solistami.  W tym roku czekają na Was 4 kierunki i aż 20 terminów wypraw.