Klub Podróżników Soliści - membership bottom bottom

Dołącz do Soliści Adventure Club

PODRÓŻUJ ŚWIADOMIE – CHROŃ PLANETĘ

Chcesz podróżować poza utartym szlakiem i spotykać innych pasjonatów aktywnych wypraw pełnych atrakcji? Masz dość schematycznych urlopów z biurami podróży? Zależy Ci na przyszłości planety?
Witaj w klubie!

Do tej pory wspólnie:

+350 000
bee
Uratowaliśmy
pszczół
+20 000
tree
Posadziliśmy
drzew
+100
food
Dostarczyliśmy
paczki
Dołącz do Klubu 34
 1. 1

  TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ PODRÓŻNIKÓW

  Dzięki członkostwu budujemy społeczność świadomych osób, których łączy wspólna pasja do podróżowania i miłość do planety. Chcemy pokazać, że jednostka i jej działania mają znaczenie, a w grupie możemy zdziałać jeszcze więcej!

 2. 2

  PODRÓŻUJEMY ŚWIADOMIE

  Solistowe wyprawy nie tylko nie ingerują w życie lokalnych społeczności, ale także, jeśli jest taka możliwość i potrzeba, niosą im pomoc. Angażujemy się w różne akcje pomocowe oraz kompletujemy paczki z produktami pierwszej potrzeby dla społeczności znajdujących się w najtrudniejszym położeniu. Sprzeciwiamy się także turystyce zwierzęcej i omijamy miejsca, w których cierpi fauna i flora. Nigdy nie będziemy częścią destrukcyjnego przemysłu turystycznego.

 3. 3

  CHRONIMY NASZĄ PLANETĘ

  Jako podróżnicy zdajemy sobie sprawę z wyzwań i problemów współczesnego świata. Nie pozostajemy wobec nich obojętni. Składki członkowskie w 100% przeznaczamy na działania chroniące naszą planetę. Skupiamy nasze działania przede wszystkim na sadzeniu drzew aby obniżać poziom CO2 w powietrzu, rozwijaniu pszczelich kolonii by utrzymać prawidłowe funkcjonowanie ziemskiego ekosystemu oraz wsparciu lokalnych społeczności wspierając ich w ciężkich sytuacjach. 

Korzyści z członkostwa w Soliści Adventure Club

Współtworzenie największej w Polsce społeczności podróżników

Informacje z pierwszej ręki na temat planowanych solistowych wypraw i klubowych newsów

realny wpływ na zmienianie świata na lepszy i możliwość współrealizowania solistowych celów