Klub Podróżników Soliści bottom bottom

Harmonia Doznań
Body & Soul

3 żywioły, 3 kontynenty, 3 kraje

Chcesz odetchnąć od dynamicznej codzienności w środowisku stworzonym do relaksu, poczucia harmonii i spokoju?

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko w dzisiejszym świecie znaleźć chwilę dla siebie. Właśnie z tych potrzeb zrodził się pomysł na projekt delikatnie odbiegający od stylu podróżowania do jakiego Was przyzwyczailiśmy. Podczas każdej z trzech wypraw spod szyldu “Body&Soul:Harmonia Doznań” oprócz atrakcji w solistowym stylu znajdziesz czas dla siebie, swojego ducha  i ciała.

Słowenia: niezapomniany, urokliwy leśny glamping.
__
Na długi czerwcowy weekend zabierzemy Cię na pierwszy, historyczny #LiveWild Summer Camp. To tutaj odkryjemy sekrety dzikiej kuchni i ziołolecznictwa. Wyciszymy się podczas codziennych zajęć jogi i wyluzujemy na hamaku podczas beztroskich, podróżniczych prelekcji naszych ambasadorów: Aleksandra Doby i Łukasza Supergana. A dla fanów rozrywki przygotowaliśmy wieczorne koncerty z muzyką na żywo… #StayTuned
__

 

Maroko: luksusowa willa Ives Saint Laurent, mindfulness oraz egzotyka Północnej Afryki.
__
Czeka na Ciebie przepiękna willa, w której czas spędzał sam Ives Saint Laurent zainspirowany wyjątkową architekturą i klimatem tego miejsca. Dodaj  codzienne zajęcia z jogi, warsztaty z medytacji, lekcje gotowania, masaże, a także niezapomniane emocje: lot balonem, czy eksploracja pustyni na Quadach. Nie zapominamy także o najmłodszych podróżnikach, dla których przygotowaliśmy program pełen atrakcji w wersji Family Fun & Play!
__

Bali: relaks na piaszczystych plażach

__
Odpoczynek w luksusowych willach i hotelach, relaks na piaszczystych plażach, zajęcia z jogi, odprężające masaże, kąpiele w rajskich wodospadach, zwiedzanie niesamowitych świątyń, wyśmienita lokalna kuchnia oraz. atrakcje z solistowym DNA, czyli trekking na aktywny wulkan oraz surfing wśród fal oceanu. Podczas dwóch wakacyjnych wypraw zabierzemy Cię na rajską, egzotyczną wyspę, której mistycyzm, magia i piękno powali najbardziej wymagających podróżników.
__