TAJLANDIA i BIRMA
MAGIA BUDDYZMU i Zaginione cywilizacje

 

Słowo od lidera:

Tajlandia z Birmą zachwycają swoją różnorodnością. Jeśli tak jak my kochasz kontakt z naturą, zabytki oraz dzikie plaże - jest to wyjazd stworzony dla Ciebie! Wyprawa do północnej Tajlandii i Birmy to aktywne zwiedzanie, ale też parę dni odpoczynku na pięknych, mało turystycznych plażach. Zapraszamy Was na wspólną podróż, podczas której odkryjemy niepowtarzalne smaki i widoki. Gwarantujemy że zakochacie się zarówno w Tajlandii, jak i Birmie - wspaniała, dzika natura, rajskie plaże, magiczne świątynie i życzliwi mieszkańcy... Z nami zrozumiecie jak niewiele trzeba do pełni szczęścia! Wyprawa do Tajlandii i Birmy to doskonały wybór dla początkujących podróżników i obowiązkowy punkt na mapie każdego wytrawnego backpackera.

 

  

 

 

Chrys

Edyta

 

Terminy:

29.10 - 13.11.2018

Nowe terminy:

11.01-27.01.2019 

04.03-20.03.2019

 

 

Już teraz

Zapisz się

i wyrusz z nami do Tajlandii i Birmy!

DAJ SIĘ PORWAĆ AZJI! 

Birma - wciąż dzikie i nieodkryte zakątki Azji, dalekie od tłumów turystów, do tego klasyka - Tajlandia i plan nastawiony przede wszystkim na eksplorowanie piękna przyrody. Całkiem nowa wyprawa w portfelu Solistów złożona na podstawie naszych dotychczasowych azjatyckich doświadczeń. Każdy znajdzie dla siebie zakątek tego egzotycznego świata - relaks na przepięknych plażach w Birmie, świątynie przepełnione magią Buddyzmu i tętniący życiem Bangkok. Jeśli jeszcze tu nie byłeś - najwyższa pora odkryć Azję! 

Transport
LOT

 

1900 PLN
OKAZJA!!!

Wygodne połączenie z Warszawy

 

  

 

Tajlandia

 

 

 

  

BANGKOK 

  

Wyprawa do Tajlandii po prostu musi się rozpocząć w tym miejscu. Najsłynniejsza na świecie mekka backpackerów! Tętniąca życiem metropolia stanowiąca najpopularniejsze miejsce transferowe podróżników na całym świecie. Prawdziwy miks kultur, który wylewa się na tamtejsze ulice sprawia, że miasto powala niesamowitym klimatem. Nieodłącznym elementem tamtejszego krajobrazu jest przepyszna kuchnia uliczna - smażone banany, Pad Thai, Spring Rollsy.. na samą myśl cieknie ślinka! Zatopimy się na moment w lokalnej atmosferze i pozwolimy aby Bangkok nas pochłonął. 

 

 

  

CHIANG MAI - MIASTO POŚRÓD GÓR

  

Chiang Mai jest największym i najważniejszym miastem północnej Tajlandii, jest ważnym centrum kulturalnym i religijnym, słynie z przyjemnej atmosfery i pięknej scenerii. Położenie wśród gór sprawia, że klimat nie jest tu tak męczący, jak na południu kraju. Miasto obfituje w świątynie, muzea, bazary, knajpki, restauracje i wiele innych atrakcji. Jedną z największych atrakcji Chiang Mai są liczne świątynie, jest ich ponad 300, a wiele zasługuje na miano najpiękniejszych w kraju, szczególnie Wat Phra Singh, Wat Phrathat Doi Suthep, czy Wat Chedi Luang. Świetną okazją do zaopatrzenia się w pamiątki są liczne bazary (także nocne). Są one efektowne i nieźle zaopatrzone, ale trzeba się mocno targować, bo duża liczba kupujących turystów znacznie zawyża ceny.

 

 

 

  

PAI - LOKALNE MIASTECZKO

  

Niewielkie, ale niezwykle popularne wśród turystów szukających kontaktu z lokalną kulturą, miasteczko. Położone wśród gór północnej Tajlandii, otoczone dżunglą i wioskami mniejszości etnicznych skrywa wiele atrakcji: rwące rzeki (szansa na rafting), wodospady, gorące źródła. A także nietypowe dla naszych oczu obozy pracujących słoni.

 

 

 

 

  

 

Birma

 

 

 

  

BAGAN - STAROŻYTNE MIASTO

  

Zwiedzać Birmę i nie odwiedzić Bagan, to jak być w Rzymie i nie widzieć papieża. To właśnie Bagan jest największą atrakcją w kraju. Starożytne miasto i księstwo w Birmie słynące z wielkiej liczby buddyjskich pagód, świątyń i klasztorów. Obejrzymy piękne zachody i jeszcze piękniejsze wschody słońca w świątyniach. Pokonamy piaszczyste drogi wiodące do kolejnych świątyń, które im dalej od miasteczka, tym bardziej będą tylko dla nas. Odkryjemy również wdzierającą się w zabytkowy krajobraz Bagan Tower zbudowaną przez generałów.

 

 

 

  

RANGUN -  CHODNIKI ZE STRAGANAMI

  

To miejsce, którego nie można pominąć podczas podróży do Birmy, choćby z uwagi na bajkową świątynię Shwedagon. Rangun to stosunkowo młode miasto. W 1755 roku król Alaungpaya po podbiciu centralnej części kraju, postanowił rozbudować osadę Dagon, która istniała tutaj od VI w. skupiając się wokół The Shwedagon Pagoda, nazywając ją, Yangon czyli „koniec walk”. Później nadszedł czas Brytyjczyków, którzy zmienili istniejącą nazwę na Rangun. Niestety w latach 60-tych XX w. wojsko opanowało kraj wprowadzając starą nazwę stolicy: Yangon. Pierwsze, co w tym mieście rzuca się od razu w oczy to sposób zagospodarowania chodników. W godzinach porannych są pokryte niezliczoną ilością straganów oferujących m.in. owoce. Rangun jest dosyć ruchliwym miastem - wpadniemy w miejski wir jedzenia, hałasu, tłumu ludzi i egzotycznego zapachu Azji.

 

 

 

  

INLE LAKE - JEZIORO PEŁNE ŻYCIA

 

Miejsce szczególnie znane z wiosłujących nogą rybaków z wielkimi koszami, domami na palach, w których toczy się całe życie tutejszych mieszkańców. Popłyniemy wąskimi kanałami wiosek na wodzie, mijając uśmiechających się do nas mieszkańców wykonujących swoje codzienne zajęcia: wracających z ryb, pielących grządki pływających ogrodów, robiących w wodach jeziora pranie lub zażywających kąpieli. Zobaczymy łodzie wypełnione po brzegi cukinią i marchewką, kobiety myjące długie włosy w jeziorze, rybaków ogłuszających ryby silnym uderzeniem wiosła o taflę wody i kilkuletnie dzieci same sterujące łódką. Wspólnie odkryjemy skrawek świata, który wkrótce może zniknąć!

 

 

 

  

 NGWE SAUNG BEACH- NIEBIAŃSKA PLAŻA

  

Turkusowa woda, biały piasek, zielone palmy, wszystko, czego można oczekiwać po tropikalnej plaży. Niewielu turystów tu dociera, więc infrastruktura nie jest przesadnie bogata, ale amatorzy pustych, dzikich plaż będą się czuć jak w raju. W wolnych chwilach można pokręcić się po okolicznych wioskach, albo wynająć łódź i zwiedzić pobliskie wyspy.

 

 

 

  

 

KOSZTY

 

 

Cena rynkow

9000 zł

 Koszt dla członków klubu

2460 PLN + 680 USD  + bilety

Oszczędzasz

2000 zł (28%) + otrzymujesz „Niezbędnik Solisty”

 

CENA ZAWIERA:

 • transfery lotniskowe
 • 14 noclegów
 • zakwaterowanie w pokojach 2 -4 osobowych
 • transport na całej trasie (taksówki, tuk-tuki, pociągi, prywatny bus z kierowcą i paliwem)
 • zwiedzanie Bangkoku i Chinatown
 • całodniowe zwiedzanie kompleksu świątyń w Bagan
 • wycieczka łodzia po jeziorze Inle
 • przejazd nocnym pociagiem na trasie Bangkok - Chiang Mai
 • wejścia do większości obiektów z programu
 • loty wewnętrzne Chiang Mai - Mandalay oraz Rangun - Bangkok (ok 800 pln)
 • realizację programu wyjazdu
 • opiekę doświadczonego lidera zakochanego w Azji
 • wysokiej klasy ubezpieczenie NNW i OC
 • pakiet Solisty

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletu lotniczego (obecnie 1900zł)
 • wyżywienia (bardzo tanie)
 • ewentualnych dodatkowych atrakcji (np. rafting, lady-boy show, kurs gotowania, lot balonem)
 • wizy 50 USD
 • wejścia do Pałacu Królewskiego w Bangkoku (około 50 zł)

 

 

  

 

ZAPISY

 

 

  


Możesz zakupić koszulkę dedykowaną temu wyjazdowi za jedyne 100 zł!

Już teraz

Zapisz się

i wyrusz z nami do Tajlandii i Birmy!

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu to 1900 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. 

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

lub napisz i zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530 260 680

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software