Live Wild Summer Camp 54

Glamping i zielona Słowenia Live Wild Summer Camp

Pomysł na wyprawę marzeń!

Soliści! Zapraszamy na premierowy Live Wild Summer Camp! Na pierwszą edycję tego wyjątkowego wydarzenia wybraliśmy kraj niezwykły – przepiękną i zieloną Słowenię. Te kilka niezapomnianych dni spędzimy na terenie klimatycznego campingu w lesie. To tutaj odpoczniemy od codzienności, wyciszymy się, skupimy na sobie i zawrzemy nowe przyjaźnie przy dźwiękach trzaskającego ognia w ognisku. W tym zacisznym miejscu przygotowaliśmy dla Was również dużo atrakcji, które pozwolą pogłębić wiedzę o samym sobie, nauczyć się nowych umiejętności przydatnych w codziennym życiu, a dla chętnych również znajdzie się coś ekstremalnego jak rafting, czy wejście na najwyższy szczyt kraju – Triglav (2864 m.n.p.m.) – to dla tych. którzy kochają góry całym sercem 🙂 Dodajmy do tego niezwykłą atmosferę glampingu, codzienne lekcje jogi, inspirujące prelekcje podróżnicze z ambasadorami Live Wild Summer Camp – Olkiem Dobą i Łukaszem Superganem, wieczorne koncerty z muzyką na żywo… Takiego klimatu nie powstydziłyby się najlepsze festiwale!

#Soliści Team

Średni

Poziom
Średni

Wyprawy dla wszystkich podróżników – lekkie trekkingi – idealne dla osób, które nie mają
fantastycznej kondycji, ale lubią wędrówki i mają duże chęci :); dużo pieszego zwiedzania.
Transport wynajętymi, jak i lokalnymi, środkami transportu.

Żyj dziko

Komfort
Żyj dziko

Jak na prawdziwych wędrowców przystało noce będziemy spędzać w namiotach lub w wygodnych camperach (Kanada z Alaską i Australia). Do dyspozycji uczestników: namioty 2-4 osobowe, kuchenki gazowe i w niektórych opcjach krzesła campingowe.

Adventure

Rodzaj
Adventure
Dla doświadczonych

Wyprawa pełna przygód – autorskie trasy (często przecieranie po raz pierwszy), wejście tam
gdzie i jak daleko się da ;), przejazdy lokalnym transportem, dużo chodzenia z plecakiem, 1-3 dniowe trekkingi i przeprawy.

Plan wyprawy

 • Glamping w Forest Camp
 • Lublana
 • Jezioro Bled
 • Park Narodowy Triglav
 • Medytacje
 • Ashtanga Joga
 • Warsztaty rękodzieła
 • Pilates
 • Wild Kitchen
 • Szkoła przetrwania w lesie

Live Wild Summer Camp w zielonej Słowenii

Na miejsce naszego glampingu wybraliśmy jeden z piękniejszych terenów Słowenii w malowniczo położonej okolicy miejscowości Mozirje. Teren w całości jest do naszej dyspozycji i to właśnie tutaj spędzimy sporo czasu korzystając z uroków tego miejsca. Jest to przepiękna okolica, porośnięta drzewami, nad samą rzeką Savinja. Co ważne właściciele campingu postarali się zachować nienaruszone naturalne siedliska i właśnie dzięki temu będziemy mogli obcować w bardzo naturalny sposób z przyrodą.

 

Koszt wyjazdu przy zapisie do 31 grudnia 2020 to 1790 zł.

Cena wzrasta w okresie od 01 stycznia 2021 do 1890 zł.

 

Piękno Słowenii - jezioro Bled i Lublana

Opuścimy naszą bezpieczną przystań, by odkryć Słowenię! W trakcie jednodniowej przygody zwiedzimy najciekawsze miejsca w stolicy kraju m.in. Stare Miasto, Presernov Trg, Smoczy Most oraz oczywiście Wzgórze Zamkowe. Nie może też zabraknąć odwiedzin zdecydowanie najbardziej fotogenicznego miejsca w kraju – jeziora Bled. W cenie Live Wild Summer Camp rejs po jeziorze oraz odwiedziny słynnego, XV wiecznego kościółka znajdującego się na wyspie Blejski Otok.

Glamping na Słowenii - odpocznij w najlepszym stylu!

Na Live Wild Summer Camp chcemy być blisko natury i chłonąć ją na wszelkie sposoby. Relaks nad rzeką, wieczorne kino plenerowe, warsztaty “Wild Kitchen”, trzy strefy tematyczne, aby zaspokoić potrzeby ducha i ciała. Na terenie campu jest też boisko, dlatego popołudniowa rozgrywka w kosza to punkt obowiązkowy! Będzie również możliwość wypożyczenia rowerów, zagrania w ping ponga, leśną siatkówkę, czy po prostu słodkiego leniuchowania w hamaku rozpiętym pomiędzy drzewami.

Spróbuj tutejszej kuchni, czyli śniadania z lokalnych produktów

W trakcie całego Live Wild Summer Camp czekają na Was przepyszne śniadania przyrządzane w duchu slow food. Będziemy próbować ekologicznych potraw, które zostaną dopieszczone przez lokalnych kucharzy i zachwycimy się smakiem świeżych warzyw i owoców zebranych w najbliższej okolicy. Dla chętnych również jest opcja wykupienia pakietu obiadokolacji za dodatkową opłatą (300 zł za 5 dniowy pakiet – 3 daniowe posiłki). Ci, którzy się na to nie zdecydują, zawsze mogą zaopatrzyć się w sklepie oddalonym o ok. 3 km od campu 🙂

Dopasuj nocleg do swoich preferencji - namioty albo glamping!

Sam wybierasz, gdzie chcesz spać podczas Live Wild Summer Camp.

 

 • Opcja NATURE. W cenie wyjazdu. Musisz posiadać swój własny namiot.

 

 • Opcja NATURE COMFORT. Zapewniamy przygotowany, rozbity namiot na miejscu. Wyposażony jest on w materace oraz świeżą pościel. Dostępne namioty:
 • 2 – osobowy (Dopłata: 280 zł / os.)
 • 3 – osobowy (Dopłata: 190 zł / os.)
 • 4 – osobowy (Dopłata: 150 zł / os.)

 

 • Opcja GLAMPING. W tej wersji dostępnych jest 5 drewnianych domków otoczonych pięknym lasem. W każdym z nich znajdują się 3 pojedyncze materace oraz świeża pościel. Dopłata: 560 zł od osoby.

 

Uwaga! Osoby jadące w pojedynkę deklarują się na daną opcję noclegową i będą zakwaterowane przez organizatorów z tą samą płcią.

Strefa inspirujących spotkań

Live Wild Summer Camp to przede wszystkim ludzie. To właśnie ludzie tworzą historie, atmosferę, ale również miejsca i wspomnienia z nimi związane. W ciągu zaledwie 5 dni przekonasz się, że to starczy, by nawiązać przyjaźnie, śmiać się do rozpuku aż do łez, zainspirować się podczas wieczorów pod gołym niebem, a być może Live Wild Summer Camp okaże się początkiem większej zmiany w Twoim życiu? Tutaj wszystko jest możliwe.

Zainspiruj się - prelekcje podróżnicze

Przygotowaliśmy dla Was inspirujące prelekcje podróżnicze prowadzone przez doświadczonych podróżników. Będzie dziko, górsko, blisko natury czyli wszystko to co kochamy najbardziej. Wieczorami przy wybornym kieliszku słoweńskiego wina będziemy mogli nie tylko posłuchać opowieści, zobaczyć zdjęcia z wypraw, ale też bezpośrednio porozmawiać, dopytać i wymienić się spostrzeżeniami z prelegentami – Aleksandrem Dobą, Łukaszem Superganem i liderami Klubu Podróżników Soliści!

Spotkania w kręgu - wieczory przy ognisku

Wieczorami spotykamy się przy buchającym ogniu, by czerpać z niego energię, poznawać się nawzajem, wspólnie śmiać się. Przywołamy ponownie emocje mijającego dnia, nawiążemy przyjaźnie – kto wie, czy nie na całe życie, a wszystko to okraszone magią żarzących się płomieni i niebem nad naszymi głowami wypełnionym tysiącem gwiazd!

Zatańcz jakby nikt nie patrzył - imprezy do białego rana

Live Wild Summer Camp nie obejdzie się bez muzyki, która gra w naszych duszach i pobudza zmysły. O dobra atmosferę podczas imprez na campie zadbają najlepsi DJ’e grający muzykę na żywo. Będzie celebrować, świętować to, że życie jest piękne, tańczyć do białego rana póki sił nam starczy w nogach!

Stwórz swój własny łapacz snów - warsztaty rękodzieła

Stwórz swój własny łapacz snów, biżuterię, czy talizman z piór i kamieni półszlachetnych! Te kreatywne warsztaty pobudzą Twoją kreatywność. Spotkaj swojego wewnętrznego artystę, odpręż się, skup się na tym, co jest w tej chwili ważne i stwórz coś wyjątkowego na bazie tego, co siedzi Ci w serduchu i w głowie. Potem taki talizman będzie doskonałą pamiątką z Live Wild Summer Camp!

Strefa Back to Nature

Wracamy do korzeni – do bycia razem, życia w zgodzie z naturą. Będziemy z nią obcować, zachwycać się nią, chłonąć wszystkimi zmysłami. Odkryjemy jej skarby i to, w jaki sposób można je wykorzystać, przy czym wszystko w duchu poszanowania Matki Ziemi. Będziesz bliżej natury niż kiedykolwiek indziej!

Wild Kitchen - zasmakuj bogactwa lasu

Zajęcia w terenie, które uświadomią nam jak wiele roślin jadalnych rośnie wokół nas. Nauczymy się je rozpoznawać, dowiemy się jak z dzikich roślin możemy przyrządzić pesto, zupy, placki, a nawet coś słodkiego! Pokażemy jak w warunkach surwiwalowych z łatwością i przyjemnością przygotować pyszne i zdrowe dania. Poznamy techniki na rozpalenie paleniska, na którym da się przyrządzić niekoniecznie banalne potrawy 🙂

Bądź bardziej eco - ruch Zero Waste

Na tych warsztatach poznamy ideę ruchu zero waste, by żyć w zgodzie z naturą. Dowiemy się, jak w prosty sposób, ograniczyć ilość odpadów w naszym codziennym życiu i poznamy fantastyczne pomysły na to, jak niektóre śmieci można wykorzystać i dać im nowe życie. Będzie na pewno kreatywnie, pomysłowo i zgodnie z duchem Live Wild!

Szkoła przetrwania w lesie - zbuduj swoją tratwę

Dla lubiących mocniejsze wyzwania czeka szkoła przetrwania w lesie. Zajęcia przygotowane przez specjalistę surwiwalu. Jeśli uważasz, że jesteś mocny – sprawdź się w prawdziwie dzikich warunkach. Nauczysz się m.in. jak przetrwać w trudnych, czasem zaskakujących warunkach, gdzie znaleźć pożywienie czy pozyskać wodę, jak zadbać o miejsce na nocleg. Pokażemy też jak przełamywać swoje bariery, rozwinąć intuicję i kreatywność.

Strefa Body & Soul

Podczas Live Wild Summer Camp kompleksowo zadbasz o siebie – o swoje ciało, ale także o umysł, który jest integralną częścią nas samych. Strefa Body & Soul to zajęcia z jogi, medytacja na świeżym powietrzu, powrót do naturalnego, energetycznego oddechu i jego mocy. To bycie tu i teraz, reset od zabieganej codzienności, a wszystko to w otoczeniu pięknej, słoweńskiej zieleni!

Rozpocznij dobrze dzień - Ashtanga Joga

Zajęcia z jogi prowadzone przez miłośniczkę tematu i doświadczoną instruktorkę zapewnią energię na cały dzień. Chętni wstaną już o świcie, by zrobić parę przywitań słońca przy jeziorze, patrząc jak pierwsze promyki wychodzą nad korony drzew. Jednak, jeśli wolisz sobie pospać, to nic straconego – w ciągu dnia również przewidujemy zajęcia, by jeszcze głębiej wejść w praktykę jogi!

Bądź tu i teraz - medytacje w naturze

Medytacja znana jest ludziom od tysiącleci, a w dzisiejszym świecie jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Zatrzymamy się w miejscu, będziemy tu i teraz, uspokoimy umysły, nauczymy się kontroli oddechu. Jeśli nigdy nie medytowałeś – nic straconego. Przyjdź i przekonaj się, jak bardzo umiejętność wyciszenia myśli i zwolnienia tempa jest potrzebna w codziennym życiu!

Zadbaj o ciało - tajniki automasażu i masażu relaksacyjnego

W trakcie warsztatów z automasażu i masażu relaksacyjnego nauczymy się, jak prawidłowo masować, by rzeczywiście przynieść ulgę zmęczonemu ciału. Czy wiesz, że codzienny stres kumuluje się właśnie w naszych ciałach? Właśnie dlatego tak ważne jest, by zadbać o odpowiedni relaks i rozmasować obolałe, czy spięte mięśnie. Warsztaty będą prowadzone pod okiem profesjonalnego fizjoterapeuty, który wprowadzi Was w świat masażu relaksacyjnego i automasażu.

Ćwicz świadomość ciała - naturalny pilates na trawie

Jest to najlepsza forma rozgrzewki dla każdego! Bazująca na świadomych i przemyślanych ruchach mająca na celu pobudzenie i przygotowanie całego organizmu do wysiłku fizycznego. Efektywne rozciąganie zwiększy mobilność stawów, uelastyczni mięśnie i z pewnością polepszy samopoczucie! Każdego ranka zajęcia poprowadzi specjalistka w tej dziedzinie, co ułatwi nam odpowiednio wejść w dalszą, aktywną część dnia.

Zrelaksuj się w dźwiękach - misy i gongi

Relaksacja, której można zaznać w trakcie kąpieli w dźwiękach jest naprawdę głęboka. Dźwięki mis i dzwonków są kojące i łagodnie pomagają zniwelować stres, napięcia, uspokoić umysł i ciało. Za dużo chaosu, masa obowiązków na co dzień? Przyjdź i daj chwilę oddechu swojemu organizmowi.

Uwolnij swoje ciało - animal flow

Dla niektórych animal flow brzmieć może nieco tajemniczo. Natomiast to zajęcia łączące wiedzę z zakresu anatomii, gimnastyki korekcyjnej czy fizjoterapii. Wszystko to przygotowane w połączeniu wiedzy naszej instruktorki oraz fizjoterapeuty. Bazują one na ćwiczeniach pogłębiających świadomość i celowość ruchu każdego ze stawu oraz wykorzystanie tego w praktyce. Uwaga! Efektem ubocznym będzie lepsze zrozumienie własnego organizmu, czerpanie radości z nowo poznanych wzorców ruchowych oraz duża ilość uśmiechu!

Adventure & Outdoor

Słowenia mimo niewielkich rozmiarów jest krainą różnorodną idealnie nadającą się do uprawiania różnych sportów ekstremalnych i aktywności outdoorowych. Przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę atrakcji dodatkowych, na które będziecie mogli się zapisać i zrealizować pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Wzdłuż krystalicznie czystych rzek - spływy kajakowe

Poznajmy Słowenię z poziomu krystalicznie czystych rzek! Spływy kajakowe po słoweńskich rzekach to jest to, czego powinien spróbować każdy. Dryfowanie wśród otaczającej nas zieleni przynosi spokój i pozwala się zachwycić przyrodą i odkryć miejsca niedostępne w inny sposób. Spływ poprowadzi nie kto inny, a sam… Aleksander Doba! Chyba nie trzeba nikogo dłużej przekonywać, że warto? 🙂

 

 

Atrakcja fakultatywna

Koszt: 229 PLN

Czas trwania: ok. 3 godziny

Skacz, pływaj, wspinaj się - słoweński CANYONING

Być może niewielu z Was próbowało tej aktywności. Świetnie! Zaczniemy od poziomu wprowadzającego, wyjaśnimy czym jest canyoning, a potem ruszymy na pieszą wędrówkę z biegiem górskiego potoku. Oczywiście kierunek – w dół 🙂 Podczas przeprawy czekać Was będą podstawowe elementy wspinaczki, trochę pływania, skakanie z kilkumetrowej skały wprost do wody, zjazd w wyznaczonych do tego wąskich wodospadach. Będzie mokro, będzie męcząco, będą wspomnienia na całe życie! Poziom wyprawy jest przewidziany dla początkujących. Jeśli znajdą się odważniejsi bądź bardziej doświadczeni z pewnością instruktor dostosuje atrakcje dla każdego uczestnika i jego chęci.

 

 

Atrakcja fakultatywna

Koszt: 299 PLN (w cenie cały potrzebny sprzęt)
Czas trwania: ok. 3,5 godziny

Dla żądnych wrażeń - RAFTING

To forma aktywności dla ludzi lubiących adrenalinę i szukających wrażeń. Jest to spływ górską rzeką na specjalnie do tego przygotowanym, kilkuosobowym pontonie, a z tym duuużo emocji! Rafting zaliczany jest do grupy sportów ekstremalnych, jednak jest jednym z najbezpieczniejszych z rodziny. Nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia 🙂  Nauczymy się tu pracy w grupie, umiejętnego lawirowania między skałami, omijania wirów czy innych przeszkód naturalnych. Wszyscy oczywiście zaopatrzeni w bezpieczne kamizelki pod okiem doświadczonego, znającego tu każdy zakręt instruktora. Sport ten jest formą bardzo bliskiego obcowania z naturą, przypomina również, jak ważna jest współpraca w grupie.

 

Atrakcja fakultatywna

Koszt: 229 PLN (w cenie cały potrzebny sprzęt)
Czas trwania: ok. 3 godziny

Live Wild Summer Camp 18

Sprawdź się w górach - WEJŚCIE NA TRIGLAV

Kochasz góry? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności? Na terenie kraju znajdują się Alpy Julijskie, w których kryje się najwyższy szczyt Słowenii – Triglav. Jest to jeden z punktów zaliczany do korony europy. Dla doświadczonych miłośników gór będzie możliwość wejścia pod okiem przewodnika na sam szczyt (2864 m.n.p.m)! Trasa dość trudna, wymagająca kondycji i podstawowego obycia w górach. Wejście na szczyt zajmie nam dwa dni. Pierwszy dzień zajmuje dojazd do podnórza Alp oraz dojście do schroniska (2515 m.n.p.m). Ten odcinek nie jest trudny technicznie, a po drodze będzie czas na podziwianie wspaniałych widoków. W schronisku Triglavski dom zbierzemy siły, zjemy obiad oraz spędzimy noc. O świcie ruszymy w kierunku najwyższego punktu w kraju. Ten odcinek jest już trudniejszy i wymagać będzie większego skupienia. Gdy już dotrzemy na samą górę będziemy mogli podziwiać wspaniałą panoramę Alp. Schodząc zrobimy małą przerwę w schronisku na odpoczynek i herbatę. Następnie udamy się już na sam dół, gdzie na parkingu będzie czekać na nas transport powrotny na kemping.

 

 

Atrakcja fakultatywna

Koszt: 450 PLN (w cenie nocleg, przewodnik, obiad i śniadanie w schronisku)
Czas trwania: 2 dni

Odkryj bezdroża Słowenii - JAZDA KONNA

Z pewnością wśród nas wielu miłośników koni. Przepiękne słoweńskie doliny to idealny teren na przejażdżki w siodle. Czeka nas godzinna trasa po okolicy. Będzie czas na podziwianie widoków, zaprzyjaźnienie się ze zwierzęciem oraz co najważniejsze tak bliski kontakt z naturą jak to tylko możliwe. Poziom doświadczenia dowolny. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z końmi instruktor podpowie i pomoże początkującym. Ci bardziej doświadczeni będą mogli spróbować swoich sił w trudniejszym terenie.

 

Atrakcja fakultatywna

Koszt: 119 PLN.
Czas trwania: 1 godzina

AMBASADORZY LIVE WILD SUMMER CAMP

ALEKSANDER DOBA 

Podróżnik którego nie trzeba przedstawiać. Zdobywca wielu nagród podróżniczych. Niezliczona ilość osiągnięć na jego koncie. Największy wyczyn to przepłyniecie samotnie kajakiem Oceanu Atlantyckiego. Posiadacz tytułu “Podróżnik Roku National Geographic” zaskakuje swoim pozytywnym podejściem i niespożytą energią. Niejedna osoba może zazdrościć mu energii, samozaparcia i świetnego poczucia humoru! Będziemy mieli okazje spędzić z Olkiem czas nie tylko podczas spływów kajakowych, ale też wieczornych ognisk pełnych jego opowieści.

ŁUKASZ SUPERGAN

Niektórzy nazywają go podróżnikiem, choć sam się tak nie przedstawia. Woli mówić, że jest człowiekiem, który spełnia swoje marzenia, nie dbając czy pasuje do jakiejkolwiek definicji. Jego pasją są długodystansowe wyprawy, podczas których pokonuję setki lub tysiące kilometrów. Uwielbia góry oraz fotografię. Podczas Summer Campu będzie możliwość ruszenia z Łukaszem na najwyższy szczyt Słowenii – Triglav.

Kadra instruktorów Live Wild Summer Camp

Małgorzata Witkowska

Aktywnie wspiera działania związane z promowaniem życia blisko natury, w zgodzie z jej rytmami i prawami, współtworzenie i współdziałanie, rozwój świadomości, rozwijanie pasji i talentów. Współtworzyła wielokrotnie (organizujac lub będąc wolontariuszką) festiwale, warsztaty oraz inne wydarzenia (15 Minutnik, FREEQ Freedom Culture Gathering, Festiwal Nowa Ziemia w Lublinie, Mama Gathering). Od kilku lat kreuje projekt Zdrowe Słodycze.

Anna Jaworska

Tancerka, nauczycielka wychowania fizycznego ze specjalnością: gimnastyka korekcyjna i akrobatyka. Instruktorka Aerial Jogi, pilatesu, różnych form fitnessu oraz zumby. Miłośniczka form ruchu pozwalających na poznanie granic możliwości ciała oraz poznania samego siebie w procesie nauki.

Maciej Duczyński

Dr Maciej Duczyński, fizjoterapeuta. Na co dzień zajmuje się pracą z osobami aktywnymi fizycznie i pomaga pozbyć się dolegliwości bólowych w warszawskim gabinecie Projekt Masaż. Wieloletni dydaktyk, uczy masażu i terapii manualnej. Uczestnik licznych szkoleń podyplomowych z zakresu neurologii funkcjonalnej, medycyny sportowej i dietetyki.

Mateusz Orczykowski

Mateusz Orczykowski to instruktor Krav Maga z 20 – letnim doświadczeniem. Trener instruktorów Krav Maga, szkoleniowiec z międzynarodowym doświadczeniem w pracy z osobami cywilnymi, jednostkami wojskowymi i policyjnymi.

Martyna Migier

Artystka, animatorka i alternatywna edukatorka. Podróżniczka, wesoła wiedźma, mama. Jest
kobietą orkiestrą! Zainspirowana etnicznymi kulturami tworzy rękodzieło i maluje obrazy w pracowni Patyqi – Stworzenia Mocy. Gotuje wegańskie, zdrowe jedzonko, które serwuje wraz z przyjaciółmi w swoim magicznym namiocie na festiwalach, pracuje z dźwiękiem i jego terapeutycznymi właściwościami. Kocha przyrodę, zwiedza z córką świat, a jej pasją jest ziołolecznictwo i fitoterapia.

Małgorzata Orczykowska

Instruktorka jogi z pasji. Jej główna praktyka to ashtanga joga, ale nieobce są jej również lżejsze
odmiany. Miłośniczka medytacji. Sama siebie określa jako spokojną wariatkę – kocha podróże i
wszelkie praktyki związane z rozwojem ciała i ducha.

Dlaczego warto z nami jechać?

 • Odkryjesz dziką naturę północnej Słowenii.
 • Zrelaksujesz swoje ciało i umysł. Czekać na Ciebie będą zajęcia jogi, medytacji czy inne zajęcia relaksacyjne, które umożliwią odpoczynek nie tylko ciału, ale też głowie.
 • Spróbujesz swoich sił i wejdziesz na najwyższy szczyt Słowenii – Triglav (2864 m.n.p.m).
 • Doświadczysz najciekawszych aktywności w kraju: rafting, canyoning, paralotnia czy spływy kajakowe.
 • Zwiedzisz najciekawsze miejsca w Lublanie oraz odwiedzisz najpopularniejszą atrakcje kraju – jezioro Bled.
 • Zdobędziesz wiedzę na licznych warsztatach
 • Nauczysz się dbać jeszcze bardziej o naszą planetę. Pomogą nam w tym szkolenia z wild kitchen oraz zero waste.
 • Zainspirujesz się na prelekcjach podróżniczych prowadzonych przez doświadczonych podróżników.
 • Rozbudzisz w sobie artystę i weźmiesz udział w kreatywnych zajęciach z rękodzieła.
 • Sprawdzisz swoje umiejętności w szkole przetrwania w lesie.
 • Wybawisz się na wieczornych imprezach przy muzyce granej na żywo przez świetnych artystów i zintegrujesz się z całą ekipą obecną na campie.
 • Popływasz w krystalicznie czystych wodach rzeki Savinja.
 • Spędzisz relaksujący czas przy wieczornych ogniskach wśród słoweńskiej przyrody.

Liderzy wyprawy

Marcin Glądała

polot i fantazja!

Marcin Glądała

W #soliściteam jestem od samego początku. Obecnie zajmuję się zarządzaniem operacyjnym klubu oraz rozwojem projektów Live Wild. Możecie spotkać mnie praktycznie na każdych targach podróżniczych, zarówno na naszym wesołym stoisku jak i podczas prelekcji podróżniczych. W podróżach szukam przestrzeni, majestatycznych widoków i przyrody - z tego względu wybranką mojego serca na zawsze pozostanie Islandia. W pośpiechu i chaosie współczesnego świata, ciężko pozwolić sobie na "luksus" zwolnienia tempa. Dla mnie Islandia jest miejscem gdzie oddycham pełną piersią, krainą która oferuje dosłownie wszystko czego potrzebuję. Majestatyczne widoki, woda… dużo wody :), unikalne formacje skalne, wulkany, jaskinie lodowe. Wymieniać można bez końca. Oprócz magnesów i wspomnień z Islandii przywiozłem żonę :) Żyję według motta "polotu i fantazji". Jak już się za coś biorę, staram się to robić z pełnym zaangażowaniem i serduchem. Kocham muzykę - w zaciszu domowym często widywany jestem z gitarą pod ręką, a jak chcę posłuchać konkretnej muzy a nie mojego rzępolenia chodzę na koncerty, dużo koncertów. Uwielbiam grać w piłkę - analogicznie do koncertów gdy zmęczy mnie moje "kopanie po czole" regularnie z przyjacielem jeżdżę na mecze Manchesteru United. Kocham gotować - dla żony, dla siebie, dla gości, czy na wyjazdach - trip na Islandię bez kupienia 20 kg ryby w porcie uważam za nieudany :). Ci co mnie znają, wiedzą że buzuje we mnie energia. Cały czas w ruchu, nie potrafię usiedzieć w miejscu. Realizacja wyjazdów i przebywanie z ludźmi to mój żywioł. Tripy prowadzę z polotem i fantazją – dużo śmiechu, pozytywnej energii, przełamywania słabości i kolekcjonowania „dreamsów”. Jadąc ze mną na wyprawę, możesz spodziewać się...? Z pewnością mojego zaangażowania, takiego naturalnego nie wyuczonego. Nie prowadzę wyjazdów z plakietką na piersi. Oprócz szalonych pomysłów czy przygód, przywiązuję uwagę do realizacji planu, dbałości o całą grupę oraz przekazania Wam jak najwięcej jak tylko potrafię.
Poznaj lidera Artboard 3
Łukasz Nowak

Kosmita i wariat

Łukasz Nowak

Podróżnik, inwestor, power speaker. Założyciel Klubu Podróżników Soliści. Z wykształcenia ekonomista, z zawodu analityk giełdowy aktywnie działający na rynku start-up oraz venture capital. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Uzależniony od adrenaliny. Prelegent wielu konferencji i spotkań – m.in. TEDxUWr, World Travel Show, Międzynarodowe Targi Turystycze Wrocław, Queens of Life, TTWarsaw. Absolwent programu World Class Speaker Academy. Aktywny w mediach jako komentator bieżących wydarzeń na świecie – TVN24, TVN BiŚ. Uczestnik audycji podróżniczych – Złote Przeboje, Polskie Radio.
Poznaj lidera Artboard 3

Liderzy wyprawy

Marcin Glądała

polot i fantazja!

Marcin Glądała

Łukasz Nowak

Kosmita i wariat

Łukasz Nowak

Marcin Glądała
Łukasz Nowak

Transport

Dojazd we własnym zakresie

Cena

Nasza cena dla Klubowiczów

1790 pln

Koszt wyprawy

Koszt wyprawy:

I transza - 895 PLN

Płatna miesiąc od momentu zapisania się na wyprawę

II transza - 895 PLN

Płatna do miesiąca przed wyprawą

Cena rynkowa:

2100 pln

Cena zawiera

 • Nocleg w wybranej opcji
 • Codzienne zdrowe śniadania z naturalnych produktów (do wyboru w wersji mięsnej lub wegetariańskiej) szykowane przez lokalnego kucharza
 • Rozbudowana strefa sanitarna z prysznicami z ciepłą wodą
 • Dostęp do kuchni polowej do dyspozycji całą dobę.
 • Całodniowe zwiedzanie Ljublany wraz z grą terenową
 • Zwiedzanie okolic jeziora Bled
 • Prelekcje podróżnicze: Olek Doba, Łukasz Supergan i inni!
 • Wieczorne imprezy z muzyką na żywo graną przez polskich artystów
 • Atrakcje dostępne na Campie, wszystkie pod opieką doświadczonych instruktorów i specjalistów
 • Warsztaty dotyczące zdrowia i profilaktyki prowadzone przez fizjoterapeutę
 • Samoobrona przy użyciu technik Krav Magi oraz warsztaty bezpieczeństwa osobistego dla kobiet
 • Szkoła przetrwania w lesie, warsztaty zero waste oraz wild kitchen
 • Warsztaty rękodzieła
 • Zajęcia z ashtangi jogi, nauka kontrolowania oddechu, medytacja oraz zajęcia relaksacyjne
 • Zajęcia z pilatesu
 • Zajęcia z body movement i animal flow
 • Liczne porady i wskazówki od profesjonalistów prowadzących warsztaty i szkolenia
 • Dostęp do boisk: siatkówka, koszykówka i mini boisko do piłki nożnej
 • Wieczorne ogniska
 • Wysokiej klasy ubezpieczenie OC i NNW (suma 200 000 zł)
 • Welcome Pack

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu - możliwość wykupienia transportu autokarem organizowanego przez Klub. Wyjazd z Warszawy lub Katowic. Koszt 350 pln za przejazd w obie strony.
 • Wyżywienia (poza śniadaniami)
 • Atrakcji fakultatywnych

Wybierz termin i leć z nami!

Ładowanie dostępnych terminów

Preloader

Zobacz również

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Śladami Yves Saint Laurenta

Maroko - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Zobacz również

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Śladami Yves Saint Laurenta

Maroko - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań

Zobacz terminy
Zobacz terminy