Rekrutacja Soliści Team 2

Praca marzeń czeka na Ciebie... Dołącz do Soliści Team!

Dołącz do Soliści Team!

Jesteśmy największym Klubem Podróżników w Polsce, Organizatorem Turystyki, posiadającym wpis do rejestru oraz gwarancję ubezpieczeniową. Wyróżniamy się egzotycznymi i aktywnymi podróżami, poza utartym szlakiem, autorstwa doświadczonych podróżników – pasjonatów. Organizujemy wyjazdy w kameralnych grupach, dzięki którym poza wspomnieniami, budujemy własną społeczność podróżników.

  • Ponad 500 wypraw zorganizowanych na całym świecie od 2009 roku
  • Byliśmy już w 100 krajach na 6 kontynentach
  • Wyjechało z nami ponad 5000 uczestników
  • Ekipa 10 osób czuwających w biurze nad każdym wyjazdem, jego oprawą i relacjami z Solistami
  • Nasze szeregi zasila ponad 60 Liderów odpowiedzialnych za prowadzenie naszych wypraw
  • Organizujemy 80 prelekcji podróżniczych rocznie w całej Polsce
  • Zorganizowaliśmy historycznego Sylwestra na ponad 300 osób na pustyni w Jordanii
  • Tworzymy największą społeczność podróżniczą w Polsce

Kogo szukamy?

Szukamy nowych osób gotowych dołączyć do naszego Biura. To właśnie dzięki tej ekipie oferta Solistów jest tak bogata i rozbudowana. Dzięki wspólnej pracy, jesteśmy w stanie przedstawić atrakcyjne kierunki w konkurencyjnych cenach (często nawet do 50% taniej niż u pozostałych organizatorów).

 

Nasze Biuro jest zbudowane z 5 działów:

Dział Rezerwacji

Dział Obsługi Klienta

Dział Marketingu

Dział Wsparcia Liderów Wypraw

Dział Rozliczeń

Stawiamy na pracę zespołową i dobrą atmosferę. Dlatego 2 razy w roku organizujemy Zjazdy Solistowe, podczas których poza integracją, stawiamy na rozwój naszych pracowników (szkolenia z kompetencji miękkich i umiejętności zawodowych, panele dyskusyjne).

 

Nasza praca nie kończy się na organizowaniu wyjazdów. Dbamy o poszerzanie świadomości Polaków w kwestii podróży i pokonywania własnych barier. Dlatego jesteśmy obecni na najważniejszych targach turystycznych w Polsce (World Travel Show, TT Warsaw, Life Balance Congress). Wprowadziliśmy autorskie projekty takie jak Ogólnopolskie Badanie Podróżników oraz Festiwal Podróżników Online. Dzięki naszemu doświadczeniu zasiadamy jako eksperci na kanapach stacji telewizyjnych (TNV24, Pytanie na Śniadanie) oraz za mikrofonem podczas audycji radiowych (RMF FM, Czwórka Polskie Radio, Radio Wrocław).

Współpracują z nami

Krzysztof Wielicki

Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Razem z polską wyprawą jako pierwszy zdobył ośmiotysięcznik podczas zimowego wejścia. Swoim doświadczeniem dzieli się z Solistami podczas Live Wild Winter Camp organizowanego na Turbaczu. Prelegent Pierwszej Edycji Festiwalu Podróżników Online.

Łukasz Supergan

Miłośnik gór. Przeszedł ponad 20 000 km po szlakach Europy i Azji. Dwukrotnie nominowany do nagrody National Geographic Traveler. Jako pierwszy w historii przeszedł samotnie Łuk Karpat w 2004 roku. Dołączył do ekipy Solistów, aby wzbogacić naszą ofertę o weekendową Górską Wyrypę (marszu po masywie Śnieżnik, z dala od hoteli, schronisk, zabudowań i sklepów). Prelegent Pierwszej Edycji Festiwalu Podróżników Online.

Aktualne oferty

Specjalista ds. Marketingu i PR

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Specjalista ds. Marketingu i PR

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Specjalista ds. Rezerwacji

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Akademia Liderów Wypraw™

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Specjalista ds. Rezerwacji

Zobacz stronę
Zobacz stronę

Akademia Liderów Wypraw™

Zobacz stronę
Zobacz stronę