Z kamerą nawet na koniec świata!

tycjantrzpiola

Od zawsze moim marzeniem były podróże oraz filmowanie/fotografia. Udało się to połączyć i spełniło się moje największe marzenie. Cześć, jestem Tycjan i na codzień jestem filmowcem/fotografem w podróży. Dzięki temu chwytam i pokazuje momenty życia codziennego na cały świecie.

WIĘCEJ O MNIE...

Podróżuję, bo...

…od zawsze byłem ciekawy świata, ludzi i oraz kultur. Zachęcały mnie do tego jeszcze bardziej filmy przyrodnicze z Sir Davidem Attenborougho, gdzie przemierzał cały świat i opowiadał o wspaniałych cudach przyrody. Jako dziecko marzyłem, aby zostać operatorem filmowym i fotografem właśnie w jego programie. Lata mijają w ja widzę, że moje marzenie z dzieciństwie powoli się spełnia. Nie potrafię wytrzymać w jednym miejscu, muszę być cały czas w ruchu ze swoim aparatem. A poprzez naciskanie spustu migawki zatrzymuje w obiektywnie te wszystkie podróżnicze chwile.

Moje podróżnicze marzenie...

…przejechać Australię kamperem, stanąć u wrót Himalajów w Sanktuarium Annapurny, stanąć na czubku Tęczowej Góry w Peru, poganiać się z legwanami morskimi na Galapagos.

Moje 3 supermoce:

  1. Uwielbiam gadać
  2. Zawsze chodzę spać ostatni a wstaje jako pierwszy
  3. Przygoda to moje drugie imię

Kraje, w których byłem…

…USA, Kanada, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Maroko, Namibia, Kenia, Tanzania, Sri Lanka, Filipiny, Słowacja, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Islandia, Wysypy Owcze, Dania, Norwegia, Dubaj, Egipt, Turcja, Tunezja, Japonia, Grecja, Chorwacja, Serbia, Węgry

Moje top 3 miejsca na ziemi

Nowy York

Kocham tą metropolie za ludzi, budynki, jedzenie, sztukę i mogę wymieniać tak bez końca. Jednak najbardziej uwielbiam chwycić w małej kawiarni kawę lub kawałek pizzy u Włocha. Usiąść w Central Parku i po prostu obserwować nowojorczyków.

Islandia

Uwielbiam to miejsce za swoją surowość i zmienność pogody. Staram się być tutaj co rok ze swoim aparatem. To kraina w której można się poczuć najbliżej natury.

Edinburgh

Miasto w którym chciałbym zamieszkać na trochę dłużej. Stojąc w centrum w ciągu jednej chwili możemy przenieść się w góry i niezapomniany treking na Siodło Artura. Jednak gdy zechcemy odpocząć od górskich widoków. W jednej chwili możemy znaleść się nad zatoką i cieszyć się nadmorskimi widokami.

Moje poprzednie wyprawy

  • American Dream Trip
  • Kraina gejszy i samurajów
  • Kraina Masajów
  • Kraina Ognia i Lodu
  • Oblicze Prawdziwej Afryki
  • Perełka Norwegii
  • Zdobądź Dach Afryki

Road trip przez krainę 1000 jezior

Kanada, Alaska

Road Trip po kraju kangurów

Australia

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic

Perła Kaukazu

Gruzja