Mamy to!

Kasia

Hej Przyjaciele ! W 2012 wpadł mi do glowy pomysł, żeby kupić bilet na drugi koniec świata, spakować plecak i dać sie porwać przygodzie. Przez rok śmigalam autostopem po Australii i Nowej Zelandii wzdłuż i w szerz. Później pochłonęła mnie "indyjska masala" i zamieszkałam w małym domku w Himalajach. Mieszkałam też w Van'ie (objeżdżając europejskie festiwale) , w starym teatrze w Brisbane (w zamian za bycie dozorcą) i altanie na drzewie na małej tajskiej wyspie. Z moich podróżniczych prac mogę napisać naprawdę długie i bardzo śmieszne CV. Jak się domyślacie, mój plecak nigdy nie kurzy się w szafie. Praca lidera to zaszczyt i frajda. Wspaniale jest widzieć i przeżywać razem- w grupie sila! Ilość pomysłów i śmiechu mnoży się, gdy je wspólnie dzielimy. Z moich obserwacji wynika też...że grupa nigdy nie jest tak do końca przypadkowa- nad wszystkim czuwa "jakaś" piękna i mądra ręka :) Pięknie jest razem poznawać świat i uczyć i inspirować.

Mamy to!

Podróżuje bo,

…kocham stapiać się z inną kulturą. Tańczyć z Aborygenami, gotować z hinduskimi kobietami, rzeźbić z maorysami. Każdy nowy trip rozwija mnie, inspiruje i napełnia pozytywną energią!

Moje podróżnicze marzenie

  1. Podróż z mułami przez mongolskie stepy, lot balonem nad Grand Canion w Arizonie, jachtostop

Moje 3 supermoce

krusze kamienie, stapiam lody i przełamuje bariery 🙂

Kraje, w których byłam

Ameryka Północna, Australia, Austria, Bułgaria, Belgia, Dania, Francja, Egipt, Hiszpania, Indie, Islandia, Izrael, Chorwacja, Czechy, Francja, Grecja, Niemcy, Malezja, Portugalia, Tajlandia, Turcja, Singapur, Słowacja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Nowa Zelandia

Moje top 3 miejsca na ziemi

Indie

Tuk tuk, beepbeep! I wyjeżdżam z miasta……..NAMASTE Jiii }:{

Kalifornia

Amerykański przepych w miastach i w naturze….zawsze robi na mnie ogromne wrażenie!

Nowa Zelandia

Te wszystkie krajobrazy, gdzie zawsze chciałam postawić swoją stopę.

Moje poprzednie wyprawy

  • Kraina Ognia i Lodu