Szczęście nie jest stacją, lecz sposobem podróżowania...

Renata Łozowska

Na co dzień częściej w szpilkach i w sukience 👠😉, ale buty trekkingowe 🥾, namiot 🏕, kajak i wiosła 🛶 oraz wyprawy na łono natury 🏞zdecydowanie nie są mi obce 😊 Uwielbiam piękno przyrody. Dziewczyna z wzrokiem utkwionym w chmury. Miłośniczka samolotów ✈, lotnisk i latania - 15 lat w lotnictwie m.in. w sercu operacyjnym i jako dyrektor handlowy prywatnych linii lotniczych pozostawiło swój ślad 🙂 Sprzedawałam czartery międzynarodowe, otwierałam nowe trasy, prowadziłam także bazę lotniczą w Szkocji i tam mieszkałam. Miałam też mieszkać w Kenii, ale życie napisało inny scenariusz 😉 Ciekawa świata i ludzi. Typ zmysłowca - odbieram świat wokół wszystkimi zmysłami: uwielbiam napawać wzrok pięknymi widokami, a słuch śpiewem ptaków, szumem fal, odgłosem cykad... odkrywać nowe smaki i zapachy. Przykładam dużą wagę do relacji międzyludzkich. Na wyprawę wyruszamy razem, jesteśmy jedną załogą, dbamy o siebie nawzajem i pomagamy sobie ...bo "choć istotne, dokąd gnasz, to najważniejsze w odpowiedniej być załodze!" 💗 Razem możemy dojść dalej i tworzymy najpiękniejsze wspomnienia! Mam dwa nałogi: słysząc muzykę od razu podśpiewuję 🎶 i… robię setki zdjęć 📷 Mam żyłkę fotoreporterską – uwielbiam tworzyć wspomnienia i je uwieczniać 😊 A najchętniej razem z Wami!

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

  1. …kto podróżuje ten żyje dwa razy

…bo podróż to przygoda i poszerzanie horyzontów

…bo podróże otwierają umysły i serca

…bo uczą szacunku i pokory

…bo są ucieczką od codziennej rutyny

…bo karmią ciało i umysł i pobudzają zmysły

Moje podróżnicze marzenie...

Bajkał, Syberia i podróż koleją transsyberyjską –  niezrealizowana podróż z lat młodości… 😊

Ale tak naprawdę wszędzie, gdzie dotrzeć warto 🥰

Moje 3 supermoce...

– umiem chodzić na szpilkach 😊😊 …ale bez obawy – w butach trekkingowych także! 😉

– empatia, pozytywna energia, uśmiech, którym zarażam i który skraca dystans 😃

– multizadaniowość – prywatnie przez wiele lat samodzielna mama dorosłej już córki, a jak wiadomo, to rozwija multizadaniowość i wzmacnia zorganizowanie i odpowiedzialność.

Kraje, w których byłam...

Od A do Z:

Anglia, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Hong-Kong, Irlandia, Izrael, Jordania, Kenia, Litwa, Łotwa, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska 🙂, Portugalia, Rosja, Singapur, Słowacja, Szkocja, Szwecja, Tajlandia, Turcja, Ukraina, USA (Kalifornia i pustynia Mojave), Watykan, Węgry, Włochy, ZEA

Moje top 3 miejsca na ziemi

Bezkresna i pełna kontrastów

Kenia

– za majestatyczność przyrody i różnorodność krajobrazów – od lasów, przez bezkresne sawanny, półpustynie i pustynie, po wodospady. Za miejsca nieskażone wpływem cywilizacji, dziewiczą naturę i kulturę. Za kontrasty. Za wspomnienia. Za dzikie safari, za wielką migrację, za Wielką Piątkę, za Jezioro Turkana różowe od flamingów, za wodospady „Fourteen Falls”, za czarne noce… Hakuna matata!

Gościnna i przepiękna krajobrazowo

Gruzja

– za jej piękno i różnorodność, a zarazem mnóstwo jeszcze zachowanej dzikości i za wspaniałą naturę. Za majestatyczność gór Kaukazu. Za lodowce i Morze Czarne. a Ushguli i Mestię z pięknym maleńkim lotniskiem wśród gór 🙂 Za niesamowitych, przyjaznych, otwartych i gościnnych, wspaniałych ludzi <3 Za doskonałą kuchnię, trafiającą w moje podniebienie.

Absolutnie piękna i pełna barw

Tajlandia

– za bogactwo doznań, absolutne piękno krajobrazów. Za kolory – wiecie, że każdy dzień tygodnia ma tam inny kolor? Za wciąż jeszcze wiele nieskażonych cywilizacyjnie miejsc. Za najpiękniejsze plaże i cudowne wyspy. Za widoki i smaki…

Moje poprzednie wyprawy

  • Z cyklu Live Wild
  • Z cyklu Live Wild
  • Z cyklu Live Wild

Z cyklu Live Wild

Krutynia

Off Road po najdzikszych zakątkach wyspy

Islandia Interior