Ahoj przygodo!

Michał Szarek

Już jako malucha bardzo ciągnęło mnie do podróżowania. Raz nawet udało mi się uciec rodzicom i wsiąść do balonu... Dobrze że ten balon tylko wylatywał na kilkanaście metrów i zaraz lądował. :) Jak dorosłem to zawsze starałem się połączyć moją pracę z możliwośćią podróżowania. Nie zawsze udawało się to pogodzić ale na szczęście trafiłem do Solistów, gdzie mojego apetytu na odkrywanie świata już nic nie ogranicza.

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

Uwielbiam poznawać nowe i nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu. Jak tylko wracam z podróży to od razu zastanawiam się nad kolejną, a później tylko odliczam dni 🙂

Moje podróżnicze marzenie...

Podróżować po całym świecie ze świetnymi ludżmi. Ciągle w trakcie realizacji 😉

Moje 3 supermoce

 1. Organizacja – budżetem i rozliczaniem zajmuje się już od podstawówki.
 2. Żadne zadanie mi nie straszne i zawsze jestem gotowy na nowe wyzwania.
 3. Szeroki uśmiech.

Kraje, w których byłem...

Austria, Bośnia i Hercegowina, Chiny, Chorwacja, Czechy, Francja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Kambodża, Litwa, Malezja, Niemcy, Singapur, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Tajlandia, Tanzania, Ukraina, Węgry, Wietnam, Włochy

Moje top 3 miejsca na ziemi

USA

Kraina ogromnej różnorodności i przepięknych pomników przyrody. Każdy może znaleźć coś dla siebie – od największych światowych metropolii po bezludne bezdroża. A oprócz tego, jak ktoś jest koneserem filmów, to z pewnością znajdzie tutaj kilka z najbardziej znanych filmowych ujęć.

Chiny

Dla mnie jest to pewien fenomenalny mix – przepyszna kuchnia, przepiękne widoki oraz możliwość przeprowadzenia mega ciekawych rozmów na temat życia w cenzurze na dużą skalę (o ile znajdziecie kogoś kto się nie boi i mówi po angielsku ;)). Spędziłem tam trochę czasu ale zdecydowanie zamierzam tam powrócić.

Tajlandia

Chyba nigdy nie byłem tak wypoczęty jak po powrocie z Tajlandii. Duża dawka słońca, przepyszne jedzenie za niewielkie pieniądze (drinki też) i dziesiątki kilometrów spędzonych na skuterze.

Moje poprzednie wyprawy

 • 2500 kilometrów islandzkiej przygody
 • American Dream Trip
 • Perła Kaukazu
 • Wyprawa marzeń
 • Kraina Ognia i Lodu
 • Gdzie smok schodzi do morza
 • Noworoczna impreza na Marsie
 • Magia Buddyzmu

American Dream Trip

USA

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic

Szlakiem dawnych karawan

Maroko Adventure

Oblicze Prawdziwej Afryki

Namibia

Parki Narodowe

USA Wild Adventure

Annapurna Base Camp

Indie i Nepal

Off Road po najdzikszych zakątkach wyspy

Islandia Interior