W poszukiwaniu arcydzieł Matki Natury

Marek

Na co dzień pracuję w dużej firmie. Z wykształcenia i zamiłowania jestem geografem. Od maja 2018 mój Wszechświat kręci się wokół mojej córeczki Róży. Krok po kroku razem z żoną wkręcamy ją w podróżniczy świat. Kiedy tylko znajduje chwile przełączam się w tryb podróżniczy. "Nie spać- zwiedzać" to o mnie :)

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

Jak to u geografa podróże i poznawanie nowych miejsc jest częścią mojego DNA. Uwielbiam doświadczać osobiście miejsc, procesów, cudów natury o których czytałem czy się uczyłem. A, że uczę się cały czas nowych rzeczy nigdy nie skończę podróżować.

Moje podróżnicze marzenie...

Roczna (co najmniej) objazdówka kamperem po Ameryce Północnej.

Moje 3 supermoce

Super Tata- w Rodzinie i w Grupie

Zawsze z żartem przez życie 🙂

Kierowca bombowca. Mógłbym prowadzić samochód 24/7

Kraje, w których byłem...

USA, Kanada, Islandia, Szwecja, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Belgia, Niemcy, Austria, Włochy, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Słowacja, Czechy, Ukraina, Turcja, Rumunia, Serbia, Bułgaria, Grecja, Gruzja, Maroko, Egipt, Rosja, Chiny, Jordania, Izrael, Malta, Monako

Moje top 3 miejsca na ziemi

Glacier Point

Zapierający dech w piersiach widok na dolinę Yosemite.  Jedno z tych miejsc gdzie człowiek jest pyłkiem wobec sił natury, które to miejsce wyrzeźbiły. Idealne na zapomnienie o codziennych problemach i medytację. Reset gwarantowany.

Lake Powell

Jezioro na rzece Colorado. Krajobraz marsjański, który dodatkowo o każdej porze dnia mieni się innymi kolorami. Są tu jedne z najlepszych zachodów słońca.

Gudauri

Najlepsza miejscówka na świecie na narty. Puch, przygotowane trasy;  kilometry tras. Szusowanie z widokiem na Kaukaz. No i super gościnni Gruzini. Zimą nie do przebicia.

Moje poprzednie wyprawy

  • Kraina Ognia i Lodu
  • American Dream Trip