lukasz.porebski

Moją prawdziwą pasją od wielu lat są podróże i aktywne spędzanie wolnego czasu. Uwielbiam dziką i surową naturę oraz różnorodność. Z każdego tripa koniecznie przywożę fotorelację na bloga. Służbowo praca w korpo, prywatnie perfekcjonista i amator biegów ultra/mtb/triathlonu. Zapraszam na mojego bloga www.zyczpasja.pl, gdzie znajdziecie relacje z moich wypraw:)

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

w końcu to doświadczenia, a nie rzeczy namacalne dają prawdziwą przyjemność i wspomnienia na całe życie!

Moje podróżnicze marzenie...

Patagonia+Antarktyda

Moje 3 supermoce

Perfekcjonizm, doświadczenie, wyciskanie z wyjazdu 110%

Kraje, w których byłem...

USA, Kuba, Peru, Boliwia, Chile, sporo w Europie (w tym Islandia, Finlandia, Norwegia, prawie całe Włochy, Portugalia, Hiszpania, Francja, Holandia, Chorwacja, Grecja), Gruzja, Armenia, Turcja, Egipt, Kenia, Maroko, Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Sri Lanka, Malediwy, Indie, Nepal, Japonia

Moje top 3 miejsca na ziemi

USA

Marzenie samo w sobie, w końcu wychowałem się na amerykańskich filmach, muzyce. Najbardziej podobało mi się chyba to, że wszystko było takie jak miało być albo i lepsze. Parki narodowe miażdżą!

Peru+Boliwia+Chile

Po tym wyjeździe wkręciłem się w podróże na maxa, poznawanie świata, jego piękna stało się dla mnie celem samym w sobie. Natomiast wycieczka na Salar de Uyuni to absolutny TOP 1 mojego podróżniczego życia.

Indie+Nepal

Zobaczenie na własne oczy majestatycznych Himalajów, „dachu świata”, to marzenie chyba każdego człowieka, a już na pewno miłośnika gór. Podobnie indyjskiego Taj Mahal, jednego z 7 nowych cudów świata. Udało się to zrealizować podczas jednego tripa!

Moje poprzednie wyprawy

  • Annapurna Base Camp
  • Gruzja aktywnie
  • Perełka Norwegii
  • American Dream Trip
  • Kraina skuta lodem