Alive in the world!

Łukasz Bieńko

Na co dzień konsultant branży IT. Z powołania wspinacz, podróżnik, tancerz i "droniarz". Od kilku lat pasjonata sztuk walk, Krav Magi oraz Boxu. Najbardziej w swoim życiu (po jedzeniu) kocham góry, te zimą. Kupuję przewodniki, lecz im nie ufam. Musze sprawdzić,poczuć, doznać i przekonać się sam. Uważam, że miesiąc bez podróży to miesiąc stracony. Czasu nie odmierzam godzinami lecz przebytymi milami i wspomnieniami, natomiast historia mojego życia mieści się (już) w 2 paszportach. Patrzysz na świat lekko ironicznie oraz z dystansem? Dogadamy się!

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

a da się nie podróżować?

Moje podróżnicze marzenie...

to zdecydowanie trip na Grenlandie , Kamczatka i Masyw Vinsona

Moje 3 supermoce

  1. Opanowanie
  2. Poczucie humoru
  3. Nieustępliwość

Kraje, w których byłem...

Australia, Austria, Japonia, Wietnam, Kambodża,

Tajlandia, Malezja, Malediwy, Indonezja, Białoruś,

Filipiny, Singapur, Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwecja, Dania, Francja, Włochy, Portugalia,

Hiszpania, Hong Kong, Chiny, Rosja, Ukraina, Bułgaria,

Chorwacja, Korea Południowa, Indie, Irlandia, Anglia,

Sri Lanka, ZEA, Islandia, RPA, Tanzania, Gruzja, Cypr, Malta, Grecja, Cypr, Finlandia, Estonia, Łotwa, Litwa, Szkocja , Holandia

Moje top 3 miejsca na ziemi

Camiguan

Filipiny.Piękne rajskie plaże, nienaruszona przyroda. Wyspa mało popularna wśród turystów. Lotnisko bardziej przypomina plac bojowy natomiast “terminal” dużą stajnie.

Ella

Sri Lanka ,Ella… sam dojazd ze stolicy to istna gra kolorów. Pociągiem przez dżunglę i pola ryżowe 8h. Miasteczko położone jest w górach, które oferują nieziemskie widoki oraz możliwość wykąpania się ze słoniami w rzece!

Tatry Zimą

Polskie góry zimą to miejsce niezwykłe, odosobnione i magiczne. Odczucie jak na końcu świata! Wolność, piękne krajobrazy, samotność. Potrzebujesz oczyścić głowę? Lepiej się nie da!

Moje poprzednie wyprawy

Wyrusz ze mną

Wypoczynek na rajskiej wyspie

Bali - Harmonia Doznań