"Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga."

jsgrzybowska@gmail.com

Totalnie zakręcona, nieracjonalnie odważna, pozytywna i pełna życia "góralka" mieszkająca we Wrocławiu :). Poszukiwaczka przygód, kolekcjonerka doświadczeń, uwielbia robić rzeczy po raz pierwszy, dlatego ciągle próbuje czegoś nowego :) Miłośniczka podróży z plecakiem, cierpi na travel buga, kocha tańczyć i pstrykać zdjęcia. Na co dzień kreuje przestrzeń spełniając się w roli architekta.

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

“Lubię jeździć do miejsc, gdzie nie potrafię się dogadać, nikogo nie znam, nie wiem jak się poruszać i nie mam żadnych złudzeń, że panuję nad sytuacją. Zdezorientowany, a nawet przerażony, czuję, że żyję, świadomy jak nigdy w domu.” – Michael Mewshaw

Tym właśnie są dla mnie podróże: wolnością, zwiększoną świadomością i wrażliwością, inspiracją, lekcją życia, wiatrem we włosach i bryzą na policzkach, błotem na butach i uśmiechem na twarzy.

 

Moje podróżnicze marzenie...

Podróż z plecakiem  dookoła świata, bez planu i terminu z okrzykiem na ustach “Ahoj przygodo!”. Odkrycie najbardziej odległych, nieznanych i dzikich zakątków świata, które nie widziały cywilizacji.

Moje 3 supermoce...

Zogranizowanie

Optymizm

Problem solver

Kraje, w których byłam...

Maroko, Kolumbia, Kenia, Kanada, USA, Puerto Rico, Tajlandia, Islandia, Rosja, Egipt, Turcja, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Anglia, Łotwa, Litwa, Austria, Słowacja, Czechy, Niemcy, Chorwacja, Węgry.

Moje top 3 miejsca na ziemi

Kenia

za ludzi i za ich uśmiech, za radość z życia, za pozdrowienie jumbo i za hakuna matata, za szczerość, za naturę i dzikie zwierzęta i za najlepsze mango!

Islandia

za różnorodność, za przestrzeń i za bezdroża, za ogień i lód i za przygodę.

Cocora Valley

za raj na ziemi, za trasy trekingowe, za mglisty las, palmy woskowe i za kolibry.

Moje poprzednie wyprawy

  • Miasto, które nigdy nie zasypia
  • Adventure