"Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga."

jsgrzybowska@gmail.com

Totalnie zakręcona, nieracjonalnie odważna, pozytywna i pełna życia "góralka" mieszkająca we Wrocławiu :). Poszukiwaczka przygód, kolekcjonerka doświadczeń, uwielbia robić rzeczy po raz pierwszy, dlatego ciągle próbuje czegoś nowego :) Miłośniczka podróży z plecakiem, cierpi na travel buga, kocha tańczyć i pstrykać zdjęcia. Na co dzień kreuje przestrzeń spełniając się w roli architekta.

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

“Lubię jeździć do miejsc, gdzie nie potrafię się dogadać, nikogo nie znam, nie wiem jak się poruszać i nie mam żadnych złudzeń, że panuję nad sytuacją. Zdezorientowany, a nawet przerażony, czuję, że żyję, świadomy jak nigdy w domu.” – Michael Mewshaw

Tym właśnie są dla mnie podróże: wolnością, zwiększoną świadomością i wrażliwością, inspiracją, lekcją życia, wiatrem we włosach i bryzą na policzkach, błotem na butach i uśmiechem na twarzy.

 

Moje podróżnicze marzenie...

Podróż z plecakiem  dookoła świata, bez planu i terminu z okrzykiem na ustach “Ahoj przygodo!”. Odkrycie najbardziej odległych, nieznanych i dzikich zakątków świata, które nie widziały cywilizacji.

Moje 3 supermoce...

Zogranizowanie

Optymizm

Problem solver

Kraje, w których byłam...

Kolumbia, Kenia, USA, Puerto Rico, Tajlandia, Islandia, Rosja, Egipt, Turcja, Rumunia, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochy, Anglia, Łotwa, Litwa, Austria, Słowacja, Czechy, Niemcy, Chorwacja, Węgry.

Moje top 3 miejsca na ziemi

Kenia

za ludzi i za ich uśmiech, za radość z życia, za pozdrowienie jumbo i za hakuna matata, za szczerość, za naturę i dzikie zwierzęta i za najlepsze mango!

Islandia

za różnorodność, za przestrzeń i za bezdroża, za ogień i lód i za przygodę.

Cocora Valley

za raj na ziemi, za trasy trekingowe, za mglisty las, palmy woskowe i za kolibry.

Moje poprzednie wyprawy

  • Miasto, które nigdy nie zasypia

Adventure

Maroko