Jola Efinowicz

Uśmiechnięta blondynka w kolorowych ciuszkach – oto Jola! Na co dzień testuje funkcjonalności oprogramowania w banku inwestycyjnym, a w weekendy wybywam poza miasto ? Uwielbiam naturę, zdobywam górskie szczyty, lubię się zmęczyć, tak właśnie odpoczywam.

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

Już sam zakup nowego biletu lotniczego jest ekscytujący, a na miejscu wiem, ze czeka mnie przygoda! pakuję się w pięć minut! Odnajdę się w zatłoczonym mieście, jak i bliżej natury, nad morzem.. uwielbiam doświadczać…  kultury, jedzenia, ludzi. Wzruszam się po prostu zachodem słońca 🙂 lubię pęd podróży i ciągle zmiany, odwiedzając to samo miejsce w gronie nowych towarzyszy odkrywamy miejsce na nowo<3

Moje podróżnicze marzenie...

Zobaczyć tańczącą zorzę polarną! Przebiec maraton w Medoc, a na punktach kontrolnych popijać wino i jeść pleśniowe sery! Zobaczyć pingwinki w Kapsztadzie; przejechać kamperem parki narodowe w Kanadzie i USA.

Moje 3 supermoce...

  1. Zarażam pozytywną energią, dużo się śmieję? Oddam Ci trochę siły na trekingu 🙂
  2. Nigdy się nie gubię!  Zawsze znajduję dodatkową atrakcję na mapie!
  3. Mam dobrą kondycję! Zabezpieczam tyły i dbam o morale w grupie!

Kraje, w których byłam...

Kambodża, Indonezja, Malezja, Singapur, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Sri Lanka, Australia, Peru, Brazylia, Boliwia, Izrael, Jordania, Turcja, Maroko, Tunezja, Norwegia, Islandia, Irlandia, Chorwacja, Portugalia, Hiszpania, Francja, Austria, Niemcy, Czechy, Włochy, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Belgia, Malta

Moje top 3 miejsca na ziemi

1. Salar de Uyuni

roadtrip jeepami, zmieniający się krajobraz i majestatyczne szczyty wulkanów, niżej kolorowe jeziorka, a w nich – różowe flamingi! widok nieziemski!

2. Azory

zielone wyspy na Atlantyku, lokalne owoce morza, winko, a w tle jeziora w kraterach wulkanów i gorące źródła.

3. Polska

Im dalej podróżuję…….tym bardziej doceniam cztery pory roku, poszukiwania mniej turystycznych atrakcji i zachwycać się po prostu zachodami słońca!

Moje poprzednie wyprawy

Wyrusz ze mną

Kraina Ognia i Lodu

Islandia Classic