Lecimy z tym!

Iga Drop

Kocham wszystko co związane z zimą - od snowboardu i narciarstwa po lepienie bałwanów i chodzenie po górach. Oczywiście ciepłym klimatem też nie pogardzę szczególnie, kiedy ,,w pakiecie’’ jest surfing czy nurkowanie. Uwielbiam jak się dużo dzieje i mogę każdą wolną chwilę aktywnie wykorzystać. Jednak kiedy znajduję trochę spokoju pochłaniam książki. W podróżach najbardziej cenię kontakty z ludźmi i to, że często z pozoru beznadziejne sytuacje, prędzej czy później zamieniają się w kolejną ciekawą anegdotę. Na codzień możecie mnie usłyszeć przez telefon dzwoniąc do solistowego biura, gdzie odpowiadam na Wasze wszystkie pytania ;)

Wyrusz ze mną

Podróżuję, bo...

chyba inaczej nie umiem. Nawet jeśli nie mam zaplanowanego żadnego wyjazdu zaraz pojawia się opcja spontanicznej podróży i plan w głowie sam się układa, szkoda plecak jeszcze się sam nie pakuje. Po co siedzieć w domu, kiedy jest jeszcze tyle do zobaczenia.

Moje podróżnicze marzenie...

Patagonia
Alaska
Kolumbia
Pływanie z wielorybami

Moje 3 supermoce:

Po całodniowym trekkingu, chcesz jeszcze iść potańczyć, super – czekaj tylko zmienię buty.

W podróży nie ma dla mnie spraw nie do załatwienia.

Potrafię zasnąć w każdym środku transportu, 12 godzin w autobusie; nie ma sprawy!

Kraje, w których byłam...

USA, Peru, Islandia, Izrael, Włochy, Portugalia, Azory, Hiszpania, Austria, Słowenia, Turcja, Dania, Ukraina, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Serbia, Macedonia, Albania, Czarnogóra, Francja, Niemcy,

Moje top 3 miejsca na ziemi

Kanion Kolorado

Cuzco

Islandia

Moje poprzednie wyprawy

Wyrusz ze mną

Szlakiem dawnych karawan

Maroko Adventure

2500 kilometrów islandzkiej przygody

Islandia Extreme