Kaskader filmowy, instruktor narciarstwa, windsurfingu i trener outdoor!

Dawid Małasiewicz

Od dziecka napastliwie i chorobowo uprawiam sport i eksploruje świat. To ze sportu i podróży wyciągnąłem ogrom wartości, które przekładają się na moją pracę zawodową i moje pasje. Dzięki temu wiem jak osiągać cele, motywować siebie i innych, współpracować z innymi, planować oraz mieć odwagę do podejmowania co raz to nowych wyzwań. Jestem człowiekiem poszukującym ciągłych wrażeń i gdy słyszę o jakieś ekspedycji, wyprawie czy innym tripom to plecak sam ubiera się na moje plecy w gotowości do nadchodzącej podróży!

Więcej o mnie

Podróżuje, bo...

bo…..uwielbiam podejmować wyzwania, często wymagające ode mnie zdobycia nowych umiejętności i rozwoju na wielu płaszczyznach. Kocham prace zespołową, poznawanie nowych osób i ich sposobu myślenia, oraz postrzegania świata. Potrafię czerpać z inności, ale też inspirować i motywować do działania. To wszystko można odkryć podczas wspólnych podróży, w relacji z drugim człowiekiem, ale i otaczającymi siłami natury! Podróż to droga i sens!

Moje podróżnicze marzenie...

Nie ma ich końca, nawet gdy jakieś spełnie to już mam wymyślone 3 kolejne! Od eksploracji zakątków dżungli, po expedycje wysokogórskie!  Od najgorętszych pustyń, po najzimniejsze lodowce. Od najdłuższych wojaży po weekendowe wypady! Od pielgrzymkowych marszy po rowerowe przejażdżki. Od rejsów tankowcem po loty paralotnią na odległość! Życia nie starczy!

Moje 3 supermoce...

Z wykształcenia kaskader filmowy, oraz instruktor narciarstwa, windsurfingu i tenisa ziemnego!
Umiejętności i doświadczenia związane z alpinizmem i wspinaczką (liczne wyprawy na 4, 5 i 7tysięczniki)!

Kraje, w których byłem...

Portugalia, Hiszpania, Francja, Włochyn Anglia, Szwajcaria, Austria, Grecja, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Holandia, Niemcy, Slowacja, Czechy, Ukraina, Gruzja, Kirgistan, Katar, Izrael, Jordania, Wietnam, Islandia, Indonezja, Nowegia, Dania.

Moje top 3 miejsca na ziemi

Góry wszelakie

Każdy rodzaj i typ pasma górskiego ma w sobie coś pięknego!

Morza i oceany

Wszystkie oceany i morza, są piękne jak Zorza;p!

Pustynie i równiny

Każda pustynia czy tez równina daje powera jak kokaina!

Moje poprzednie wyprawy

  • Kraina Ognia i Lodu
  • Perła Kaukazu